Споделена история от Секс и интимност

Тръпка с втори братовчед
Здравейте, момиче на 23г. съм :-)) Преди седмица две се видях с братовчед ми... беше ужасна тръпка за мен, защото преди 3-4 години.. когато бях на около 19-20г. се зарибявахме с него... правехме секс до дупка... не че имаше любов между нас, а както казах - просто за кеф... след това той замина да учи в друг град и не се виждахме от тогава, но ето, че завършил и се върна... Hе съжелявам, че съм се била с него преди, но не искам пак да го правя, а аз съм сигурна, че той някак си ще ме убеди отново... Имам си неангажираща връзка :-*, но братовчед ми е съвсем друг... не мога да обясня какво е това чувство... никой не ме разбира... по-точно аз самата не се разбирам... никой не може да му откаже, затова съм сигурна, че и аз няма да мога и мисля да му уредя няква мацка и да ме остави мен, щото ми е кофти... мисля за бъдещето... след 15-20г. като се виждаме (все пак няма как да не се виждаме) какви спомени само ще имаме...

Да поясня: Той е с една година по-голям от мен - на 24г. и ми е 2-ри братовчед, не 1-ви!

Коментари

1.   Само не разбрах въпроса какъв е? Искаш позволение от нас, да се чукаш с братовчед си? Т. е. чакаш одобрение? Ами от мен го имаш. Чук*й се на воля и хич да не ти пука. Щом и двамата го искате... Само гледайте да се пазите, че да не дава Господ, после може да се роди уродче.

2.   Няма да те осъдя, но ми е интересно - защо толкова често пламва някаква непреодолима тръпка м/у братовчеди..
Може би сте се срещали в друг живот.

Като съвет - минала съм през това, само където не се стига до секс. Вашата страст все още НЕ е изчерпана, така, че по-добре сега, отколкото след 10 години - омъжени, с деца.. Хайде, никой няма нужда от драми. Живейте, както го намирате за добре и ви е приятно, разбира се, без да пречите на другите и да се хвалите колко ЗА секса с братовчеди сте.. :)

И между другото - казваш ще те убеди.
Не си трий гз с него, то ей така се uбеждава човек, който не иска! :D

3.   Според мен няма за какво да се притесняваш, аз с моя братовчед също имам по интимни отношения от нормалното

4.   Няма нищо грешно, щом те кара да се чувстваш добре. А и няма да създавате семейства я :) Правете си кефа на воля и се пазете :)))