Споделена история от Секс и интимност

Нямам девствена ципа
Здравейте,
аз съм момиче на 14 години и скоро с приятеля ми правих секс за 1-ви път, но не усетих никаква болка нямаше и кръв.. сигурна съм, че не съм се отворила сама... Та моя въпрос е възможно ли е да нямам девствена ципа?

Коментари

1.   Здрасти.

Първо - честито за първия път. Второ - ПОЛЗВА ЛИ КОНДОМ?

Мисля, че имаш много по-големи проблеми от девствената ципа вече. Не казвам, че сексуалността е нещо лошо, но на твоята възраст отговорността е много, много по-голяма. Нито можеш да родиш, нито можеш да абортираш, внимавай и взимай драконовски мерки срещу забременяване. На твоята възраст само кондомите в комбинация с Ескапеле, ако се спукат са подходящи.

Ако се опазиш от забременяване (надявам се да нямате венерически болести на тези годинки), другото е лесно...

Анатомически всяка жена си има девствена ципа иначе. На едни е по-плътна, на други по-еластична. При мен също нито имаше кръв, нито кой знае каква болка. Отидох на гинеколог и ми казаха, че ципата си била там, просто леко се е сцепила, защото е еластична. Има жени, при които чак при раждане ципата окончателно се къса. Споко.
Дори при над 30% от жените е така.
Радвай се, че не те е боляло и не си кървяла.

И успех!

Няма да те виня - стореното-сторено, не е и грешка, ако обичаш момчето, но може да стане най-голямата грешка в живота ти, ако не успееш да се опазиш от бременност! Не вярвай в пазеници и глупости, само с кондом, правилно използван - от началото до края на пенетрацията, ти гарантира предпазване от нежелана бременност и болести.

2.   Мисля, че ти е рано на 14 да правиш секс, ама то в днешно време не се учудвам много много. Смятам, че за едно момиче е нормално първия му път да е на 16 -17 години а не на 14, та ти си още дете...

Mark.

4.   Ти не си в ред първо че си правила секс на 14 (аз също съм на 14 ) и второ може би той не те е отворил трето не всички ги боли и имат кръв. Много тъп въпрос възможно ли е да нямам девствена ципа.

5.   o.O :D Не всички момичета ги боли и имат кръв! И при мен нямаше кръв.. но пък за сметка на това много ме болеше .. :)

6.   Не е задължително да боли и да кървиш.. всичко си зависи от организма

8.   Здравей, аз го направих за първи път на 18г. и нямаше нито кръв нито болка, само леко разпъване и аз се чудех защо е така. ще следя темата

9.   По принцип е възможно да е с по-голям отвор и по-еластична, така че да се разкъса напълно чак като родиш. Мисля, че може и да липсва съвсем, но е много рядко. За теб това проблем или облекчение е, не разбрах?
G.

10.   Вероятността не е никак малка да нямаш, спокойно! :)

12.   Абсурд, ако нямаше девствена ципа сигурно щеше да си извънземно, шегувам се разбира се, може да си я скъсала при спортуване, ако спортуваш или незнам но да нямаш е невъзможно или поне не съм чувала да е възможно.

13.   Не си ли малка за тия неща?

15.   Пусни я за издирване! Другия вариант е да е паднала, докато си вървяла. Боже....

16.   Възможно е да имаш и да е много еластична. Ако те интересува отиди на лекар за по-сигурно. Има такива случаи, при които ципата се разкъсва едва при раждане. Внимавай с този секс на тези малки години.
Кво ви става - няма ли други занимания за вас?

17.   И пpи мен нямаше кpъв, но болеше. Еластична девствена ципа му викат доктоpите. 20 пpоцента от жените са така, важното е да се pазбиpате с момчето.

18.   16 - Как ще се разкъва при раждане :X Ако тази ципа е там въобще как ще забременее :X Като си неграмотен по - добре не пиши ;)

19.   Номер 18 - Девствената ципа не а запушалка и не предпазва от забременяване. Тя не е плътна, а има процепи и при някои момичета е само като отделни нишки от тъкан, които се разкъсват едва при раждане. Хайде да не говорим за неграмотност :)

20.   Мисля че хлапето с който си правила "секс" ако може така да се нарече, не е имал достатъчно голям член за да стигне до ципа.. или е бил доста надървен и още като го е вкарал е трябвало да го изкара сте с мислили това за достатъчно знам ли... аз не искам да се изкарам че знам защтото нито имам много опит нито съм сексолог и съм на 18... просто на 14 годни ти можеш да се напикаеш и да си мислиш че имаш оргазъм...

Теи.

21.   18, ципата не винаги се разкъсва напълно, дори и при секс.

22.   20 - Мисля че 19см са достатъчни, за да достигне до ципата..

23.   Аз също съм на 14 и наскоро го направих за първи път. не ме болеше изобщо, а кръв ми тече дори на следващия ден. не знам защо... моя приятелка също на 14 го направи скоро и не е тече кръв не се притеснявай нормално е

24.   Е 22 ако при 19 см се достигаше до девствената ципа щеше да има около 99% девствени жени (с непокътната ципа) освен раждалите де! Мисля, че 5см са достатъчни.

26.   Здравейте много тъп въпрос но няма с кой да поговоря на тази темаа... с моя приятел правих за първии път секс аз бях в цикъл болеше, но нямаше никаква кръв и двамата се зачудихме след като ми свърши пак искахме не можа да стигне до края понеже не издържах на болката а ии имаше ужасно много кръв нито той нито аз имаме обяснение на цялата сиуация ;s...

28.   Здравейте, аз съм момиче на 17г. На 21 декември за първи път имах полов контакт, аз също нямах девственост и това ме разочарова и стресира по някакъв начин приятела ми сподели че е усетил ципата и не се съмнява в мен. Да наистина нямах кръв, но усетих огромна болка другото което ме успокой е че не съм единствена, така че няма смисъл да се притесняваш с нея и без нея все тая :)

29.   Възможно е сиво вещество да нямаш...

32.   Защо обиждате момичето по този начин? Тя сама избира годините за първия си път и човешки ви моли за съвет не да и четете морал... иначе по темата спокойно и при мен нямаше кръв това е нормално. :)

33.   Защо обиждате момичето по този начин? Тя сама избира годините за първия си път и човешки ви моли за съвет не да и четете морал... иначе по темата спокойно и при мен нямаше кръв това е нормално. :)