Споделена история от Секс и интимност

Мъж в тялото на жена
Откакто се помня, съм много повече силна, отколкото слаба, много повече груба, отколкото нежна, много повече мъж, отколкото жена.

И в детската градина, и в училище, и в института момчетата, девойките и жените ми се виждаха далечни и чужди, не стоях при тях, а търсех момчетата и мъжете. Толкова е дискомфортно да си мъж в тялото на жена...

Новото ми гадже ме чака в спалнята. Опънал се е гол на леглото, отпива от чашата и ме чака. Възбуден е колкото трябва и даже повече, всяка жена ще е очарована от гледката, но за мен тя е направо противна.

Ще го изтърпя, няма как, ще му доставя удоволствие, защото го уважавам, но ще броя минутите, докато свърши. Дори, като всяка жена, ще имитирам оргазъм, но вътре в себе си ще се презирам, че го правя.

Често мечтая да правя секс с жена, това иска скритото ми "аз", а мъжете изобщо не ме вълнуват. Какво, по дяволите, ми става - хормоналните революции опустошават духа и тялото ми, искам да ида на мач и да рева с дивите фенове, гледам кеч и бокс по телевизията, а не модните шоута. Когато мастурбирам, си представям, че се чукам с жена, а не с мъж...

Гаджето заспива доволно след секса, миризмата на мъж чак сега ме възбужда, а луната нахално се хили отгоре ми. Запалвам цигара на терасата и се радвам на нежните пръсти на вятъра по кожата ми. Дълбоко в мен се прокрадва познатата мисъл за транссексуална операция, след която да се почувствам най-после истинска, но сервитьорската ми заплата не позволява и да мечтая за това. Ще продължавам и занапред да бъда същата - един мъж в тялото на жена...

Коментари

2.   Не се измъчвай така... след като не ти доставя удоволствие да бъдеш с мъже, ами просто.. не бъди! Има много жени като теб, ще срещнеш подходящата жена... Не се бори със себе си, а за себе си...

3.   Ще ти кажа какво мисля, все пак сайтът е за това. Понятие като "мъж в тялото на жена" е смешно! На твое място, ако се чувствах като жена, бих се консултирал с психиатър, няма нищо лошо в това. Мъките ти са породени от психично разстройство, което би трябвало да се лекува. Най- малкото, ще ти предпишат естроген. Природата е отредила каква трябва да си и ти си такава! Относно транссексуалната ти операция- дори след нея.. ти ще продължиш да бъдеш жена, винаги ще бъдеш жена, дори и след като умреш и намерят скелета ти след 1000 години, ще установят, ще си жена! Глупаво е! Консултирай се с психиатър, не опропастявай живота си! По - достойно е да постъпиш в клиника, отколкото да отричаш, че си жена! И не заблуждавай приятеля си толкова гадно! На негово място, ако някой ден разбера какви са били желанията и намеренията ти, идея нямаш какво би ти се случило! Относно сервитьорската ти заплата- никой не е виновен, че не си учила и си станала сервитьорка! Желая ти успех, независимо кое решение ще вземеш- правилното или грешното! Не ме разбирай погрешно- не се опитвам да ти определям как трябва и не трябва да живееш, изборът си е изцяло, тотално твой и никой освен Бог няма право да те съди за него! Ако присаждането на един гумен х*й ще те направи щастлива- давай, но запомни.. каквото и да направиш, ти си една жена.. жена, дошла на този свят, за да даде живот на дете, да бъде любяща съпруга и тъй нататък! Пак казвам- успех! :)

4.   "Дори, като всяка жена, ще имитирам оргазъм"

Как така като ВСЯКА жена?

Кубрат

5.   Изобщо нямаш биологична причина да се чувстваш мъж, просто си се вживяла нещо.
И най-мъжествената, брадясала, мускулеста, груба жена има тестотстерон не повече от 10% на мъжкия.

така че - и хабер си нямаш какво е да си мъж :)

6.   До Кубрат: Ами така ВСЯКА :) Или ти вярваш, че всичките ти жени винаги, по всяко време и при всякакви обстоятелства са изпитвали оргазъм? !

7.   Офффффф за съжаление и аз се чувствам така и това направо ме кара да откачам. И аз имам приятел, но единственото, което ми хрумва като го гледам гол е да си мисля как му завиждам, че е мъж. Колко му е хубаво, че се е родил мъж. Колко е гадно да ти го вкарват и колко ли е хубаво ти да го вкарваш- ужас. Вече незнам какво да правя

8.   Ако искаш да бъдеш с жена, бъди и не се опитвай да се правиш на това, което не си, за да угодиш на някого. Животът си е твой! Тестостерона не е всичко което определя сексуалната ориентация и приказките че трябва да идеш на психиатър, че тва е някаква глупост или болест, която ще ти мине са пълни глупости. Ако продължаваш да се правиш на хетеросексуална само ще страдаш и тогава в някой момент може наистина да имаш помощ от психолози и психиатри (недай Боже)
Бъди себе си, няма нищо по хубаво от това!

9.   И аз се чувствам така от както се помня много е трудно, и аз се крия като тебе. Много гадно е така но има сайт за транссексуални ето го http://transbulgaria.6.forumer.com/index. php? sid=9883b8738ffd473bd296510a8df1c230

10.   Лошото е, че аз просто не се чувствам жена - отвратително ми е да живея в женско тяло. Мисля, че е благословия да се родиш мъж- писна ми да крия, че не понасям нищо женско- не искам да раждам, това за мен е отвратително, не искам да се срамувам от цикъла си, защото вече толкова години не мога да го приема. Не искам да ми се разваля настроението от някакви ПМС -та - всички тези неща за мен са ненужни женски глупости. Това ме измъчва и ме прави нервна, необщителна и с лошо настроение. А искам да имам и аз нормален живот, но уви някои са родени да страдат

11.   Така е ако искаш дай контакт да си пишем познавам много хора като нас, ние сме транссексуални.

13.   И как се чувстват тези хора? Значи има много жени, които искат да са мъже ли? Ами не се учудвам-то да си мъж е 100 пъти по-добре- проклинам деня, в който съм се родила жена. Освен това не мога да разбера жените какво му харесват на секса- на жената, за разлика от мъжа не и е дадено да изпитва оргазъм - даже мисля, че такъв не съществува. Това е направено за заблуда на жените, за да има за какво изобщо да правят секс. Отвратително е, че жените не свършват толкова лесно и просто като мъжете. Ако си се родила жена си прецакана дори и в секса

14.   Боже, какви изкривявания се появиха в тая тема, Боже! :X

Не ви питам защо сте се родили жени или мъже, а защо някои личности ИЗОБЩО са се родили? !
Мнението на Кубрат май е едно от най-нормалните тук.
Подкрепям го! :)

Пък на вас.. К'во да ви се говори, тотално сбъркани сте! .. :X

15.   Много ми хареса написаното от авторката. Много добре описано. Напълно я разбрах. Аз често се чувствам по-силна от мъжете, по-груба. Но от друга страна определено се чувствам добре в кожата си на жена. Харесвам типично женските неща и не се вълнувам от мъжките -кеч и мачове. Не бих искала да съм мъж. В сексуалните ми фантазии взимат участие и мъже и жени. И аз бих искала да го направя с жена.
А този Кубрат сигурно пада от Луната:DНапомни ми един епизод от "Сексът и градът", където ставаше реч за симулирането на оргазъм. Всички жени го правят, или са го правили поне веднъж в живота, но мъжете не щат и да знаят. Ама те нали от всичко разбират...

16.   номер 15 - я ми кажи за какво ще ми е да симулирам оргазъм, след като си го имам? :)) Кълна се в цялата вселена - НИКОГА не съм имитирала нито един оргазъм, а съм на 38 г. и няма да го направя тепърва, каквото и да се случи.
А тези, които са симулирали оргазъм веднъж - си остават с този навик завинаги. Така става, когато човек много се ръководи от градски легенди. Днес ще запали цигара, утре си сложи пиърсинг на пъпа и вдругиден ще имитира оргазъм :))

17.   15 хаха мн си ограничена. Не само кеча и мачовете са мъжки неща! А по-скоро жените сте комплексарки и все искате да изпъкнете с някакви знания, защото знаете, че сте по-ниско от мъжа.

18.   И защо да сме по-ниско от мъжа? Можеш ли да ми обясниш? Кое ти дава право като си мъж да се мислиш едва ли не за по-висш от жените?

19.   Е 17 изби рибата. жените и мъжете са равни- ти от двама бащи ли си раждан? Има жени на които им се удават мъжки и мъже на които им се удават традиционно женски дейности(всъщност защо въобще съществуват такива разделения на мъжко и женско) Всеки е такъв какъвто е. Приемете се такива каквито сте :)