Споделена история от Секс и интимност

Масаж, и то какъв.....
От известно време ходя на масаж в една фитнес зала в квартала. Класически, 60 мин - това е времето в което забравям за света:). Вчера говорех по телефона влизайки в залата. Бях точно на време за уговорения час.

Момичето на рецепцията ме попита нещо сочейки залата за масаж и аз кимнах в знак на съгласие. Тя се усмихна а аз приключих разговора си влизайки на вътре отговаряйки и също с усмивка. Съблякох се по бельо и легнах по корем на кушетката мятайки хавлиената кърпа върху кръста си. Обожавах всичко това - малка топла стаичка, приглушена музика и ароматни свещи... Вратата се отвори а аз се отпуснах... Масажистът започна както всеки път с погалването на цялото ми тяло, но този път натискът на дланите му беше малко по - странен.

Помислих си - какво пък, явно този масажист има друго виждане на нещата, затворих очи наслаждавайки се на допира му. Всичко вървеше по "план"докато младежът не мушна ръцете си под хавлията.... Потръпнах и се опитах да се обърна, но тихото "шшшшт"до ухото ми ме спря.

Ръката му обхвана дупето ми и леко започна да го стиска... допадна ми.... отново се отпуснах в ръцете му... движенията му станаха по - силни и уверени а палецът му се приближаваше все по близо до клиторът ми, при всяко следващо притискане на дупето ми срамните ми устни се разтваряха все повече.... Хвана ме с две ръце и продължи с движенията... пулсът ми се ускори и усещах как дишам на присекулки.... Усетих как възбудата обхваща цялото ми тяло... без да знам как изглежда човекът, който ме кара да изпитвам всичко това.... Повдигнах леко дупето си и в този момент усетих как пръстите му се плъзгат по вече мокрото ми коте... С два пръста започна да прави кръгови движения а аз се движех в ритъм с ръката му. Исках да се обърна, но ръката му отново ме спря. Усетих нещо хладно да се разтича по ануса ми а после топлите му пръсти започнаха да галят и него.... Горещи вълни започнаха да обливат цялото ми тяло... Исках го, исках да влезе в мен, да ме обладае така страстно както го прави с ръцете си...

Точно когато щях да стигна до финала, младежът се наведе отново до ухото ми и прошепна - "времето за масаж изтече".... Придърпах хавлията, опитвайки се да се завия цялата, обърнах се и го видях - невероятен младеж с лека усмивка на лицето. Гледаше ме дяволито, намигна ми и излезе. Облякох се с треперещи ръце, оправих косата си и отидох да заплатя на рецепцията.

Девойката ме посрещна със същата загадъчна усмивка и въпросът - "за другия път същия масаж ли остава? "Изчервих се, набързо платих и без да отговоря излязох.
Ако някой знае как се нарича такъв тип масажи, моля ви кажете ми.

Коментари

1.   100% fake!

2.   Еротичен масаж?

3.   Някой май се е отприщил да фантазира! Може да почнеш да ги публикуваш тези в някой от онези вестници

4.   Много порно гледаш

5.   "Ако някой знае как се нарича такъв тип масажи, моля ви кажете ми. " - Как така не знаеш? ! Божееееее...

PS:. Това трябва да е в измислени истории.. Стига сте го туряли в секс и интимност!

6.   Еми fake ще е. Кво си мислите? Че е свободия тама и им е позволено да са таковат, като по порно филмите ли?
Тва ако шефа разбере, веднага глоба и уволнение.
А и аз не бих рискувал, също поради простата причина, че жената ако не й хареса развитието на нещата (да почна да й обарвам дупето) ше ми бие един крак, ше се оплаче на рецепцията и аз съм готов. ;)
Немат право масажистите да правят такива неща. Тва е злоупотреба с клиента, нищо че на клиента може да му е хубаво. А че могат да се случат такива неща, такива масажи, могат, но после масажиста да му мисли, а и мисля че си има камери там, шефа да наблюдава отношението на масажиста към клиента, или просто да види да не почнат е такива неща да се случват ;)
То ако нема камери, тва ше е е*ална зала ;)

7.   Иска ти се но няма. Плати си е ще го получиш. Сега е само твоя фантазия.

8.   "Сънуван". :)

9.   ОМГ

10.   Нарича се еротичен масаж, но не се прави там, където пишеш. Естествено, че е фантазия и какво от това. Опитай с приятеля си /дано имаш такъв/ и ще видиш колко е хубаво наистина. Иначе - незнам. Лично аз го правя с моя приятел, но не бих се осмелила да платя и поръчам такова нещо.

11.   Измишльоткен. Намали порното.

12.   Напомняш ми някоя фенка на британската група One Direction, която чете перверзните истории, които пишат с тях..

14.   Съгласна съм с номер 12, доста напомня за това ахахаха

15.   това наистина е малко измислено масажи пеавя аз не такива а исински случаино попаднах на такъв масаж есетствено жена ми го прави след това я помолих да ме научи аз да маажирам и си плщах това се случи не в изън станта и когато ходех отивах отново изживяването да правиш и да правят такъв масаж уникално и сега масажирам жени за удоволствие и винаги искат отново само моята жена неиска за това доставям удоволствие на други ходих и в софия на много масажи но и не напомнят на истиския масаж искам и някоя жена да науча но не намиам за сега имате ли желание като в софия мога да покажа това не е нещото с което се заминавам масажиам за удоволствие

16.   Има си тема "Измислени истории", върви там да пишеш