Споделена история от Секс и интимност

Нося дамски чорапогащници
Мъж съм на 35 години с напълно нормална сексуална ориентация - не съм обратен ни най-малко. Женен съм от години и имам деца. Нямам никакъв интерес към преобличане в дрехи на другия пол или да се изживявам като такъв.

От ученик още обичах да наблюдавам женски крака в обути в дамски чорапогащник или дълги дамски чорапи - като срещна жена, несъзнателно първото нещо което поглеждам е краката.

От известно време почнах да обувам и да нося дамски чорапогащници - обикновено много тънки и прозрачни с лъскавина. Почнах да си бръсна краката по тази причина. Намирам усещането за изключително приятно - начина по който краката се хлъзгат един в друг или под панталона. Също така усещането е доста секусално заредено (не е нужно да споменавам че получавам силна ерекция). Харесва ми и как краката ми изглеждат - гладки, с равномерен цвят и лъскавина.

Носа чорапогащници в къщи и под панталоните когато излизам навън - ходя на работа или по задачи. Понякога дори спя с чорапогащник. Съпругата ми го намирше за странно в началото но свикна и почти не обръща внимание. Казва че е напълно ме разбирала и щом ми доставя удоволствие няма проблем с това.

Проблема е че идва лято и не мога все да ходя с дълги панталони непрекъснато в жегите. Лятото съм свикнал да нося къси панталони когато излизам (и не съм на работа), а не ми се иска да огрничавам желанието си до нося чорапогащник - свикнал съм.

Искам да ви попитам много ли ще е странно ако излизам из града така - с къси панталони, фин дамски чорапогащник и маратонки. Обикновено нося много тънки с бежов цвят (рядко по-тъмно кафяви, сиви или черни) които едвам се забелязват от десетина крачки, но ако имат ликра се подчертават заради лъскавината съм сигурен че хората ще го забележат в един момемент. Съпругата ми е на мнение че трябва да се въздържам, защото ще ми е трудно да се обяснявам защо го правя ако някой ме пита и на бърза ръка ще решат че или съм изперкал нещо или съм гей? Какво мислите - прекалено ли ще е шокиращо за останалите? (знам иначе че съседите ще са първите с одумките)

Коментари

101-150 от 367

121.   Явно има доста мъже почитатели на бельото тип 2 в 1, каквото е бодито. Крайно време е родните производители сериозно да се замислят по този въпрос и да изкарат на пазара по-голям асортимент от бодита за мъже, на по-приемливи цени, тъй като сега има само еротични и за стриптизьори, които отгоре на това струват майка си и баща си.

123.   Аз съм момче на 18 и от миналата зима понякога нося боди под дрехите. Страшно е удобно и топли. Ако може някой да ми отговори дали не е вредно за мъжките полови органи да се носят обтегнати дрехи като бодита, трика и др.? И как е по-полезно да се носи друго бельо или чорапогащник под бодито или самото то да е бельо?

124.   Въпрос на предпочитание е как ще го носиш. Моята приятелка ги носи по следния начин - прашки, чорапогащник и накрая боди-прашка най-отгоре. На мен така ми е неудобно и бодито ми е под чорапогащника.

125.   четох че било здравословно мъжки полови органи да са на хладно и широко, още повече лекари проверяват дали тестиси са се спуснали в кожената им торбичка - за здраве и плодовитост. Е не знам щом такова е лекарско мнение.

126.   То лекарското мнение беше, че болните от лумбаго и дискова херния трябва да спят на твърдо, ама сега се отметнаха. От 20 години нося само прашки и ми няма абсолютно нищо.

127.   ->126 съгласен и съм на мнение еле ако са с дантела ще се възбуди още повече приятелката ти @ здраве & щастие

128.   аз лично с мъж , който носи женско бельо и куп други женски неща няма начин да легна ! аз ли съм жената или той ебати да е по тантелен от мене , ми няма да стане или да ми краде нещата :))) .На това му се казва травестит ама някой от вас не са го осъзнали още.Иначе на кой каквото му харесва.....

129.   ->> 113 и 123 и аз имам такива бодита - 3 с дълъг ръкав и едно като потник. Постоянно съм с тях през есента и зимата, кефят ме и въобще не ми пука, че са женски.

130.   128, прочети коментар 19. Мъжете СА носили дантели през цялата история. Поли, високи токове, фини чорапи и чорапогащници. Да не говорим, че 90% от тези дрехи са измислени за мъже и са били изцяло мъжки. Когато жените ги вземат от мъжете няма проблем, а когато мъжете искат да си върнат чисто мъжка дреха, е проблем. Защо? Ти травестит ли си като носиш панталони? Осъзнаваш ли, че жените са много по-големи травестити от т. нар. травестити? Че вашето облекло е на 90% мъжко? Ти чувстваш ли се травестит?

131.   -> 128 : трансвести ще рече одевание, в неща характерни за противоположния пол и не спада към обидни изрази. Все пак важен е комфорта & вглъбяване ментално в роля, нали... @ здраве & щастие

132.   -> 22 , а може би вместо "у" е "о" & е забавен модел белъо @ здраве & щастие

134.   Бодито е много практично когато искам да изляза навън с анална тапа в мен. Малко е кофти ако си сложа жартиери, защото колана ми се хлъзга по него. В къщи си ходя с прашки под чораапогащника, защото си слагам по-дебела тапа, която не ми изпада.
Ако имам съмнения, че не съм добре изпразнен си слагам обикневени гащички с дамска превръзка и след това бодито.

136.   Това (с тапата) ако не е ирония, е много кофти състояние. Но както и да е... Нека си носят бодита и чорапогащи момчетата, зима е. Важен е само комфорта (както каза 131) и на кръста да им топли, разбира се...

137.   До 136; И какво му е кофтито? ! Ако не си я използвала трудно може да прецениш колко приятно е ходенето с тапа в ануса. Според случая, настроението и желанията можеш да си избереш надуваема или вибрираща. Понякога в я имам и цял ден в канцеларията, само от време на време я изваждам да се лубрикирам.

138.   тапата си е тапа, поне замества донейде разкъсаната ципица вътршна периферия около анален отвор а и бодито я поддържа @ здраве и щастие

140.   И аз нося клинове и чорапогащи когато стане студено, тъй като ми се налага да работя на открито. Но в случая искам да споделя нещо друго.
Наскоро се престраших да си взема боди. Попаднах на едно бих казал доста сполучливо и то само за 10 лв. Вярно – обикновено, памучно, като това на снимката от dragan. Но интересното в него е друго – отпред оттдолу е доста широко, не е много високо изрязано, ластиците около бедрата са по-широки и стегнати (като при качествени слипове) и закопчалките са разположени малко по-назад (в посока към д…то). Всичко това навежда на мисълта, че е скроено да се носи и от мъже. Никъде не стяга, не убива, въобще – пълен комфорт. Вярно, че ръкавите ми идват малко къси, но не е беда. Дори и след три изпирания не е мръднало нито на цвят, нито на еластичност. Не че му правя реклама, но това е успешен пример за добро попадение по отношение цена/качество.
За сравнение, вносните му чисто „мъжки“ варианти:

http://tights-for-men.com/index.php?main_page=product_info&products_id=119
(английски сайт)
и
http://www.spandexman.com/index.php/wrestling-singlets-38/bodysuits/long-sleeve-mock-neck-bodysuit.html
(щатски)

струват съответно 23 лири и 40 долара, което си прави ни повече, ни по-малко от 55-60 лв. За какво говорим изобщо? А на външен вид не се отличават много.

141.   И аз нося клинове и чорапогащи когато стане студено, тъй като ми се налага да работя на открито. Но в случая искам да споделя нещо друго.
Наскоро се престраших да си взема боди. Попаднах на едно бих казал доста сполучливо и то само за 10 лв. Вярно – обикновено, памучно с дълги ръкави. Но интересното в него е друго – отпред оттдолу е доста широко, не е много високо изрязано, ластиците около бедрата са по-широки и стегнати (като при качествени слипове) и закопчалките са разположени малко по-назад (в посока към д…то). Всичко това навежда на мисълта, че е скроено да се носи и от мъже. Никъде не стяга, не убива, въобще – пълен комфорт. Вярно, че ръкавите ми идват малко къси, но не е беда. Дори и след три изпирания не е мръднало нито на цвят, нито на еластичност. Не че му правя реклама, но това е успешен пример за добро попадение по отношение цена/качество.
За сравнение, вносните му чисто „мъжки" варианти - английски и американски, струват съответно 23 лири и 40 долара, което си прави ни повече, ни по-малко от 55-60 лв. За какво говорим изобщо? А на външен вид не се отличават много от това, което имам.

142.   Здравейте, аз също нося бодита и чорпгащи. Удобни са през студените дни когато си навън. Също така ми е удобно да спя така.

143.   Наистина е много яко да спиш само по боди - няма разни ластици да ти стягат червата. А освен това, ако е по-стегнато леко те вталява и имаш чувството, че отслабваш докато спиш.

144.   И аз пробвах, вярно е яко. Усещаш някаква приятна свобода около талията и възбудата е гарантирана.

147.   Наистина. Ефектът е комплексен - и свобода, и едновременно с това леко пристягане, лекичко придръпване на пакета и като прибавим топлинката на кръста - направо супер.

148.   Щом те кифят си носи аз сам мъж също нося зимата боди и чорапогащник удобно е и топли кръста ти е винаги прибран. чорапогащник нося и през по топлите дни само че под късите гащи

151.   И аз съм така - през зимата често си обувам памучен клин боди и нямам проблеми със студа. Удобно е.

154.   Аз вече не си ли облека някое боди не си лягам. Толкова ми харесват че просто не мога да го опиша. Много е приятно. Момче съм на 14.

156.   И аз нося!
Ж 25

158.   То за жените е ясно, ама вече и доста мъже носят боди. И аз пробвах - удобно е, но не бих носил непрекъснато, а през лятото - никак.
М 30

159.   Но нося боди, закопчалките отдолу ми убиват на тичинкитите.
И чорапогащи не нося, късат се отпред.

Y D, мъж

160.   Абе, чоджум, 38 градуса е навън! Мини поне на 3/4 чорапки! Ще ти спари зарзавата!:))

162.   И аз от малак умирам да нося чорапогащник от най-фините, ама в комбинация с високи тънки токчета. С нормална ориентация съм имам жена и дете (42 г). Обаче рядко се случва жената до теб да ти угоди и да се облече така. А иначе свършвам веднъж докато обувам чорапогащника и веднъж на токчетата, и после до изтощение.
Ама тези неща ги правя тайно.

163.   Лошо е, че трябва да се криеш от жена ти. Моята няма абсолютно никакъв проблем с това и го смятам за голямо щастие. Тя е на мнение, че тези неща трябва и СА унисекс.

164.   Абе лошо е ама се притиснявам да го споделя, а и ако започна да се издокарвам с чорапогащник и токчета когато ми се иска ще съм в непрекъсната ерекция.

165.   И пропуснах да питам какво мислите за токчетата.
Утре ще получа 2 страхотни чифта обувки с 13 и 14 см токове и 3 супер тънки чорапогащника и леле. Дано не се повредя.

166.   Няма какво да се притесняваш. То зависи и от жената де, но повечето нямат никакъв проблем с това, особено, ако е поднесено внимателно, с такт и обяснение, че това НИКОГА не е имало нищо общо със сексуалната ориентация. Токчетата са убийствено секси и е супер яко да се носят. Жестоки са :)

167.   :) ами ако ти е за първи път пробвай да ходуш на пръсти у вас все едно си на токчета а вече навън внимателно стъпвай избирай си пътя поне метър два преди да стъпиш нейде, избягвай фуги или ямки по настилка, не бягай, не се провокирай хич от звуци одобрителни или не около себе си за да си чист пред органи на реда ако стане нещо, без лоша или тежка дума да ходиш, и после краката на високо та да отиде кръвта за пречистване към торса да sthe има болки под пръсти или колене, 9 или 1о см ми се струват достатъчно високи, сядай нейде за почивка и ги събувай да си починат краката ти, и крак връз крак пак за почивка, успех, здраве и щастие:)

168.   Най-хубавото си е жена с чорапогащник и високи тънки токчета (задължително не се свалят при секс). Женските крака са много красиви и умирам за горепосочената комбинация. Винаги гледам жените от доло нагоре и когато видя хубави крака с токчета и чорапи обикновено не стигам до над кръста.
Сравнително рядко обаче се случва половинката да ми угоди и да се издокара така.
Затова пробвах UNI и страшно ми хареса. Страшна чикия се получава с токчета и чорапогащи.
А иначе за високите токчета считам че има много удобни модели, с които дори мога да тичам бързо без проблем.

169.   Мъже с дамски боди прашка и жените ви се кефели и било много яко нещо ми се струва сбъркана история е добре де кво толко ви кефи х*я ли ви става или какво?

171.   Супер приятно е. Ако не си пробвал, няма как да разбереш. И няма нищо сбъркано ;)

172.   Точно така. Който не е пробвал, той не го е усетил. №147 е описал най-точно усещането. И въобще не е задължително бодито да е прашка, важното е да няма ластици около талията.

173.   Обожавам да нося секси дамско бельо, възбуждащо е!

174.   Много ми е приятно да се обличам с дамско бельо! Мъж, 43г.

177.   Че има нещо нередно има, но не е от такова значение... Аз съм ви казвал че нося бодита и чорапогащи. Дори и сега съм с 1 боди и 1 чорапогащник. Бодито е черно тип бикина и черен чорапогащник. Никога не съм пробвал прашка и нз какво е но не мисля и да пробвам. Бодито като дреха много ми харесва и ако е по студено излизам навън с боди(гледам да не се вижда де)

179.   Стана ми интересно и обух един на жената - почувствах се изключително тъпо! Няма да повторя!

180.   Какво правят предубежденията и нещата, които ни се повтарят от малки... Това е просто дреха бе, хора...

181.   Сигурен съм, че мъжете без предубеждения носят сутиени, дантелени прашки и жартиери. Все пак са просто дрехи ;)
Ай със здраве

182.   Явно не си никак запознат с историята на облеклото - и прашките, и жартиерите са измислени за мъже и са ги носили първо мъже. След това са взети от жените. Стереотипи, приятелю. Като ти повтарят нещо от малък и го вземаш за правило ;) Попитах малко по-горе - жените с прашки и чорапогащници ли се раждат, че непременно е решено, че само те трябва да ги носят? Че и чорапогащниците са били измислени за мъже и са ги носели само те в началото. Помисли добре и ще прозреш... може би.

183.   №182, говоря в сегашно време :)
От малък ме учат за разликата м/у сегашно и минало време ;)
181 - твой приятел

184.   И като е минало, какво? Било ли е? Било е. Защо пак да не бъде? Къде е проблемът? Не виждаш проблем когато жените отмъкват ВСИЧКО от мъжкия гардероб, но виждаш проблем в това, че някои мъже си искат обратно изконно мъжки дрехи? Извън всякаква логика.

185.   От известо и аз се отдадох на страстта си по дамските чорапогащници. Усещането е страхотно. Споделих го с жена ми и тя даже ми се зарадва.
Ама за излизане навън с чорапогащник не смея. Много закоравяло е мисленето на повечето хора.

186.   Твърде закоравяло, да...

187.   От няколко дни нощем спя с чорапогащник. Страхотно е. Иска ми се непрекъснато да съм с него ама не става. Ако ме видят в работата, иди обяснявай, че не си камила.
Откакто се отдадох на тази си страст, обаче се оказа че в България е трудно да се намери хубав чорапогащник (тънък с лъскавина, мек и хлъзгав).

101-150 от 367