Споделена история от Секс и интимност

Нося дамски чорапогащници
Мъж съм на 35 години с напълно нормална сексуална ориентация - не съм обратен ни най-малко. Женен съм от години и имам деца. Нямам никакъв интерес към преобличане в дрехи на другия пол или да се изживявам като такъв.

От ученик още обичах да наблюдавам женски крака в обути в дамски чорапогащник или дълги дамски чорапи - като срещна жена, несъзнателно първото нещо което поглеждам е краката.

От известно време почнах да обувам и да нося дамски чорапогащници - обикновено много тънки и прозрачни с лъскавина. Почнах да си бръсна краката по тази причина. Намирам усещането за изключително приятно - начина по който краката се хлъзгат един в друг или под панталона. Също така усещането е доста секусално заредено (не е нужно да споменавам че получавам силна ерекция). Харесва ми и как краката ми изглеждат - гладки, с равномерен цвят и лъскавина.

Носа чорапогащници в къщи и под панталоните когато излизам навън - ходя на работа или по задачи. Понякога дори спя с чорапогащник. Съпругата ми го намирше за странно в началото но свикна и почти не обръща внимание. Казва че е напълно ме разбирала и щом ми доставя удоволствие няма проблем с това.

Проблема е че идва лято и не мога все да ходя с дълги панталони непрекъснато в жегите. Лятото съм свикнал да нося къси панталони когато излизам (и не съм на работа), а не ми се иска да огрничавам желанието си до нося чорапогащник - свикнал съм.

Искам да ви попитам много ли ще е странно ако излизам из града така - с къси панталони, фин дамски чорапогащник и маратонки. Обикновено нося много тънки с бежов цвят (рядко по-тъмно кафяви, сиви или черни) които едвам се забелязват от десетина крачки, но ако имат ликра се подчертават заради лъскавината съм сигурен че хората ще го забележат в един момемент. Съпругата ми е на мнение че трябва да се въздържам, защото ще ми е трудно да се обяснявам защо го правя ако някой ме пита и на бърза ръка ще решат че или съм изперкал нещо или съм гей? Какво мислите - прекалено ли ще е шокиращо за останалите? (знам иначе че съседите ще са първите с одумките)

Коментари

151-200 от 367

188.   Аз пък си взех едно тюлено боди с дълъг ръкав. Материята е страхотна, точно като тази на чорапогащниците. Спах няколко нощи с бодито и въобще не ми се щеше да го свалям. Ако го съчетеш с чорапогащник, ставаш целия в ликра. Страхотно.

189.   Никога не съм обръщал внимание на бодитата, ама ако има от подобна на чорапогащниците материя ще е голям кеф. Ще ги разгледам и ще опитам да се ориентирам и да си поръчам.
Благораря за информацията, защото тепърва се отварям на тия неща.

190.   Има такива, но са доста скъпи и в БГ ги няма. Иначе полиамидени има, колкото душа иска :)

191.   Абе аз и чорапогащници съм поръчал от англия (UK Tights), но съм получил само един. Няма нищо общо с тези на нашия пазар. И жена ми е впечатлена, та следващата поръчка е от всичко по две. Е и цените са други, ама си заслужава.

192.   И аз съм пазарувал оттам. Тук има някои от тези, които с продават там, но на тройна цена. Нашите алчни търговци друго не могат да направят...

196.   Вече минах на следващото ниво - купих си страхотен сутиен! От 7seconds в ЦУМ. Ходя на работа с него вече 2 дена. Колегите ми се кефят, а колежките завиждат! Само жена ми се държи малко странно... , но не и обръщам внимание. Важното е, че се чувствам свободен и красив! Опитайте

198.   Аз се кефя достатъчно на чорапогащниците и високите токчета. Ама това с нивата в момента ме плаши. За сега не изпитвам нищо към сутиените. Ама ако и те почнат да ме кефят, май следващото ново е да мина на мъже. Звучи ми отвратително. Още съм си луд по жените.

199.   Според мен това е някаква форма на Nylon Fetish. Това е един от най-разпространените фетиши сред мъжете. Аз също го имам но при мен е желанието да ме свършат с крачета обути във фини чорапи. Редовно го правим с приятелката ми, много е хубаво.

200.   @198, есното няма нищо общо с другото. койти каза, че трябва да си лягаш с мъже? Жените като окрадоха всичко от мъжкия гардероб, от обувките с високи токове, чорапогащниците, жартиерите, прашките, та чак до полата до коляното, започнаха ли да спят с жени? Що за логика? Обожавам всякакви прашки, чорапогащници, токчета, сутиени, но адски много се гнуся от мъже и НИКОГА няма да си легна с мъж. Това за мен е немислимо. Двете неща нямат абсолютно нищо общо. Това говори и факта, че над 90% от транссексуалните са хегеросексуални.

202.   Преди няколко дни открих тюленото боди. Вече спя освен с чорапогащник и с тюлено боди. Хем се чувствам страхотно хем топли.
За съжаление не става да ги нося през деня.

203.   Има ли вълнени сутиени? С дантеления вече ми е хладно...

204.   След като прочетох това, мисля че това че съм бисексуална е най-малкия проблем на човечеството. dji

205.   Що, другото голям ли е?

206.   Аз пък доста години все съм си на все едно и също ниво! Харесва ми да обличам рокли и това си е! Това, че се самоограничавам да обиличам такива не влияе по никакъв начин на влечението ми към тези дрехи(тоест нито отслабва, нито се засилва)! Искам да отбележа обаче, че към женско бельо, сутиени, чорапогащници и т. н. нямам влечение и никога не съм обличал такива! Е айде, чорапогащници мисля че съм обличал като малък, но такива детски и не по свое желание! Интересно ми е жените, пишещи по темата какво ще кажат по моя въпрос! Има ли лек за този моят бъг?

207.   Това не е никакъв бъг и съответно няма нужда от лечение. Никой не може да забрани на мозъка да харесва нещо само защото обществото така е решило.

209.   207, така е. Но погрешно действащият мозък трябва да се лекува, нали? А и обществото все пак е някакъв критерии. От месец пия рисперидон и вече в къщи ходя без сутиен /мъж съм/.

210.   Погрешно действащ мозък? И кой реши така? Че точно за мъжете са били измислени чорапогащниците и жените са ги взели. Да не изреждаме отново как всичко е било мъжко и жените са го взели, а ние сме останали с пръст в устата. Тогава, когато жените са ги вземали от нас грешно ли е било?

211.   209 А с шизофренията как си?

212.   Mоя съвет е да смениш чорпогашника с мъжки клин за спорт и да си носиш отгоре късите панталони така ще изглеждаш активно спортуващ и без съмнение ще избегнеш всякакъв вид подозрение.

213.   Пич няма кво да ти кажа :Д... то човек е нормално да ти се подиграва за това.. но, все пак това си ти! Щом ти харесва няма причина да спираш... а за това дали ще ти се подиграват ти казвам на 100% че отговора ще е да :) Ако ти си от тези хора на които не им пука кво мислият другите... си супер!

214.   "Нормално" е да му се подиграват? И ко е е нормалното човек да иска да носи каквото си поиска, а другите да му се подиграват, още повече, че това е мъжка дреха, взета от жените?

216.   Покрай студовете пробвах пробвах един от плътните чорапогащници на жена ми под панталона и толкова ме изкефи че си купих 2 чифта. И за домашно облекло са много удобни. Много ми е чудно защо чорапогащниците са изхвърлени от мъжкия гардероб.

217.   Щото сме модерни... Пробвай и от тънките, ще се влюбиш ;)

219.   Благодаря за съвета, пробвах и тънките. Уникално яко е. Всъщност
от много отдавна страшно се кефя на жена с чорапогащник, ама никога не съм смеел да допусна, че мога и аз да ги нося. Студа беше добър предлог да ги пробвам. В тънките наистина се влюбих.
А най-якото, е че получих огромна подкрепа от жена ми.

220.   Аз пък заради студа тия дни без вълнено боди и клин не излизам навън.

221.   С жартиери е по-удобно и по-секси!

222.   "От месец пия рисперидон и вече в къщи ходя без сутиен"
Ако почнеш пак да ходиш вкъщи и с панталон, вместо с рокля, значи рисперидона наистина действа! Аз съм от коментар 206! Не се заяждам, просто иронизирам, което мисля, че в нашия случай помага!

223.   219, няма причина жена ти да не те подкрепи, освен, ако не е някоя тесногръда мърла. Ако беше такава, по-добре да си ходи при орангутаните :) Честито, наистина се радвам за теб.

224.   Не бях се замислял преди да прочета статията. Пробвах. Наистина е приятно усещането. Даже спах с тях.

225.   Повечето хора не се замислят и то оттам идва всичко.

227.   Привет на " колегата " предизвикал със своето споделяне тази интересна дискусия . Аз самия нося чорапогащи от пет години , откакто открих в нета информация , че на запад от доста време се предлагат или мъжки модели или модели унисекс на това изключително практично облекло . Купувах мъжки чорапогащи и от чужди сайтове и от наш производител , но и в двата случая цените значително превишаваха стойността на масови дамски аналози без кой знае каква разлика в самите изделия . Опитах се да подтикна няколко родни фирми към това да разработят и предложат достъпни мъжки модели или такива унисекс , но се оказа , че се въздържат поради все още малкия пазар у нас .По тази причина продължавам да си купувам от така наречените " дамски " чорапогащи , както и 3/4 чорапи от същата категория , защото ползвам такива през топлите месеци на годината . Ще бъда много доволен когато се преодолеят предразсъдъците относно тази дреха като част от мъжкия гардероб и ние започнем свободно да я ползваме така както жените носят всички възможни дрехи и материи които съществуват .

228.   И аз стигах до същото заключение миналата седмица. Купих мъжки чорапогащник от единствения български производител на такива и се оказа че дадох много пари без да си струва. Дамските са много по-добри и по-евтини.
Интересно ми е обаче защо няма свестен български форум на мъжете кефещи се на тези неща. Защото ми се струва че не сме, чак такава рядкост, но голяма част се претисняват от агресивните плиткоумници, които биха ги заклеймили, че са педали или болни мозъци.

230.   Интересно ми е защо ги носите. Защото ви е по-топло, по удобно или е някакъв вид фетиш?
Ж 38

231.   Ако беше прочела внимателно темата, щеше да разбереш :)

232.   до 231. Не блестя с особен интелект, поясни моля те:))

233.   Приятно, удобно, топло.
Ако жена с дънки е фетиш, тогава може да се приеме за фетиш и мъж с чорапогащник.

234.   Защото е супер нежно, адски приятно и много, много удобно. Чувството да е по краката е разкошно.

235.   До 233. Нарочно те провокирах:)))) Дрън, дрън, че пляс! Сравнението между дънките и чорапогащите е неуместно. Не знам жена да се възбужда като си обува дънките, още по-малко да мастурбира. Това си е парекселанс фетишизъм към крака и чорапи в друга форма.. Не казвам, че е лошо и мъжа ми го има в големи количества:)) Умира да го свърша с крачета(в чорапи фини) или да му надяна такова на члена като му правя ръчна:))

236.   Възбуждането и мастурбирането си е ясно. Това е основната и най-яка част.
Но извън него пак намирам чорапогащниците за удобни, а по дебелите за студа са идеални (особено в планината под грейката). Доста по-добри са от наколенките ако те болят колената от студа.
А за фетиша с дънките реших да те дразня.
Доколкото прочетох напоследък (найлоновият фетиш) е един от най-често срещаните при мъжете.
Основният въпрос е защо някои считат, че това е лошо и извратено.

237.   Последния коментар описва добре ситуацията, ако може да се нарече такава въобще :D Това е извратено.. Всъщност не е дори извратено, тъй като извратените(в нормата) фетиши са нещо хубаво. Това е глупаво, даже много. Особено, като се има предвид, че си мъж на възраст. Консултирай се с психолог. ( :

240.   Коментарът от "237" дава отговор на въпроса ми от "228".
Поздрави.

241.   до 236. Щом като възбуждането и мастурбирането са "най-яката част" при обуването на чорапогащника твърдо си тръгнал към другия бряг. Nylon fetish-а наистина е най-разпространения мъжки фетиш ама ти нямаш нищо общо с него. При този фетиш при мъжете винаги присъства жена!! При теб женското присъствие липсва. Възбужда те факта, че изглеждаш и се чувстваш като жена. Всичките тези обяснения за мъжките и женските гардероби са една /само/заблуда. От тук нататък крачката някой мъж да ти събуе "финия чорапогащник" е само една:)) Това не бива да те притеснява, все пак статистиките сочат, че хомосексуалните мъже са цеееееели 4%. :))

242.   Не, няма нищо общо с хомосексуализъм. Има точно толкова, колкото, че една жена става лесбийка, обувайки панталон. А най-фрапиращото е, че чорапогащникът е бил мъжка дреха и е измислен за мъже.

243.   242, разбира се, че този фетиш няма общо с хомосексуализма, а някои хомосексуалисти може да носят чорапогащник, но не защото ги възбужда това, а да се правят на жени. Повечето хомосексуалисти дори и това не вършат, а са подчертано мъжествени - същност хомосексуалните дори често изпитват отвращение към женските неща - възможно е да има хомосексуалисти и с фетиш към чорапогащи, но ще са сравнително малко.
Психолозите-фройдисти си обясняват подобни фетиши (не само чорапогащи, но и към женски обувки и тем подобни неща) с преживяване в ранното детство. Най-вероятно се е стигнало до възбуда при наблюдаване как майката или друга близка на семейството си слага чорапогащника, което в мозъка е направило Блинк–Блинк и цял живот ще се възбуждаш от такива неща.
Същност повечето хетеросексуални мъже имат някакъв лек фетиш - към гърди, към женски задник, къси поли, дълга коса и тем подобни - всичко зависи от преживяното. То може да е забравено, защото задължително се е случило преди 5 г. възраст.
Затова и Фройдистите забраняват на родителите да се преобличат пред малките си деца дори, да спят в една стая с децата си и тем подобни. У нас често в миналото, а и сега живеят хората нагъчкани на тясно и аз съм била свидетелка как майки се преобличат пред синовете си, защото били малки. За детето често високите токчета са били израз на майката, на единствената жена...
Няма такова нещо, мили дами - децата не са асексуални създания.
Колкото до фетишите - те са си нормални, докато човек е щастлив и може да си ги изживее. Ако не ти допада обаче даден фетиш или ти пречи на нормалния сексуален живот с психоанализа е възможно да се преодолее.

244.   Не точно - над 90% от транссексуалните са хетеросексуални. Именно, защото няма нищо общо. Аз от четиригодишен съм осъзнал фетиша си към чорапогащниците и да, възбуждат ме, но до ден днешен, на 37, мразя и ненавиждам мъже. Отвращават ме.

245.   "243". Явно те дразниме доста, за да напишеш толкова глупости.
Поздрави на феновете на чорапогащниците.

247.   И аз поздравявам всички фенове на чорапогащите. Добре е това, че напоследък дискусията се оживи. Явно мъжете които се вълнуват от темата наистина не са малко. По повод въпроса защо ние мъжете искаме да носим чорапогащи ще кажа следното - преди всичко заради практичността на това облекло. Какъв избор имахме доскоро? Или да мръзнем обути само с чорапи пък било то и зимни под панталоните или да се обуваме с вълнени " мъжки " клинове, с които когато си навън в сериозен студ е ОК, но когато влезеш и пребиваваш по- дълго в топло помещение лудваш. Лудваш от чувството тази материя да боде изпотения ти крак. При всичките изписани мнения против това ние мъжете да обуваме чорапогащи аз не прочетох нито един разумен и читав довод за това да не го правим В крайна сметка това е една дреха която и жените и ние имаме еднакво право и основание да носим. Чета от години всичко изписано по темата до което съм се добрал и искам да подчертая дебело следното : Хомосексуализма е състояние на духа и в никакъв случай това състояние не може да бъде отключено от ползването на една или друга дреха. Говорим за класически, изчистени чорапогащи в сериозни цветове към които " нежните " представители на нашия пол едва ли се стремят. Аз самия оцених комфорта и удобството на чорапогащите и ги нося заради това. Възбуждам се от чорапогащи или 7/8 чорапи, но само когато ги видя обути върху хубав дамски крак. Тъй, че нека престанем да " намираме "връзка между това готино облекло и ориентацията на някои мъже. Нелепо е!!!

248.   Визи ята на красиви и гладки мъжки крака в дамски чорапогащник е вълнуващ та а сексуалното усещане неповторимо!
Be Yourself !?

249.   Здравейте,
Всяка седмица пътувам до Русе. От интернет видях адреса на ТИМ - Борово които произвеждат и мъжките чорапогащи. Влязох в магазаина и след като сравних мъжките и дамските. Реих да пробвам с дамската версия. Разликата от мъжките е единствено парчето и цената в полза на дамските. Гиганта на дамския за моя ръст ми ида почти до гърдите. За работа в хладното време са супер. Особено комбинация с боди идеално топли и не усещаш студа. Така, че който иска да му е комфортно да не се притеснява. Има и бодита за мъже. Ето ви и адреса http://evizabg.com/index.php?route=product/category&path=235_182 също като дамските. Така че този вид дрехи стават унисекс. Въпрос на време е да паднат предрасъдъците.

250.   Би било супер тези дрехи да станат унисекс. Но за съжаление повечето мъже не мислят така.

151-200 от 367