Споделена история от Секс и интимност

Нося дамски чорапогащници
Мъж съм на 35 години с напълно нормална сексуална ориентация - не съм обратен ни най-малко. Женен съм от години и имам деца. Нямам никакъв интерес към преобличане в дрехи на другия пол или да се изживявам като такъв.

От ученик още обичах да наблюдавам женски крака в обути в дамски чорапогащник или дълги дамски чорапи - като срещна жена, несъзнателно първото нещо което поглеждам е краката.

От известно време почнах да обувам и да нося дамски чорапогащници - обикновено много тънки и прозрачни с лъскавина. Почнах да си бръсна краката по тази причина. Намирам усещането за изключително приятно - начина по който краката се хлъзгат един в друг или под панталона. Също така усещането е доста секусално заредено (не е нужно да споменавам че получавам силна ерекция). Харесва ми и как краката ми изглеждат - гладки, с равномерен цвят и лъскавина.

Носа чорапогащници в къщи и под панталоните когато излизам навън - ходя на работа или по задачи. Понякога дори спя с чорапогащник. Съпругата ми го намирше за странно в началото но свикна и почти не обръща внимание. Казва че е напълно ме разбирала и щом ми доставя удоволствие няма проблем с това.

Проблема е че идва лято и не мога все да ходя с дълги панталони непрекъснато в жегите. Лятото съм свикнал да нося къси панталони когато излизам (и не съм на работа), а не ми се иска да огрничавам желанието си до нося чорапогащник - свикнал съм.

Искам да ви попитам много ли ще е странно ако излизам из града така - с къси панталони, фин дамски чорапогащник и маратонки. Обикновено нося много тънки с бежов цвят (рядко по-тъмно кафяви, сиви или черни) които едвам се забелязват от десетина крачки, но ако имат ликра се подчертават заради лъскавината съм сигурен че хората ще го забележат в един момемент. Съпругата ми е на мнение че трябва да се въздържам, защото ще ми е трудно да се обяснявам защо го правя ако някой ме пита и на бърза ръка ще решат че или съм изперкал нещо или съм гей? Какво мислите - прекалено ли ще е шокиращо за останалите? (знам иначе че съседите ще са първите с одумките)

Коментари

301-350 от 367

414.   До 412. Лейди София прелагат мъжки чорапи 40 ден в цвят кафяв и бял. Това лято нямаха черни. Магазинчето ом се намира в София, преди ст. Ломотив. В събота си взех 10-на бр. 20, 40, 60 ден в черно. По 0. 99 лв. са. Продавачката ме попита какъв е размера на жена ми, а аз и отвърнах, че са мен. Дори бях с малкия син. На етикетите в кауфланд или метро никъде не пише, , дамски" чорапогащник. Дори на опаковките пише само чорапогащник. От както ги нося сексуалния ми глад се е покачил. МЪЖЕ, НОСЕТЕ ЧОРАПОГАЩНИЦИ ЗА ДА ВИ ЖЕЛАЯТ ПАК!

415.   До 413. Въпрос на вкус и разбиране е удобството от носенето на изкуствени материи. За мен усещането от допира до тялото на сатен, полиестерна коприна или полиамид с еластан е несравнимо със същото усещане предизвикано от памучни дрехи. Да не говорим за това, че памука поема влагата при изпотяване и я задържа стоейки като компрес на тялото, докато материята на чорапогащите за които всъщност е темата отвежда същата тази влага. Но както казват руснаците на вкус и цвет товарищ нет. Така, че нека бъдем толерантни едни към други и не лепим етикети на различните от нас.
До 414. Лейди София произвеждат мъжки чорапи само с плътност 60 дение. За други не зная. Питал съм ги няма ли да предложат и такива с по - малка плътност, но са ми отговаряли отрицателно. Иначе наистина на все повече чорапи и чорапогащи вече не пише дамски, а просто чорапи или чорапогащи. Ще ми се да мисля, че това е реверанс към нас мъжете, но дали?

416.   Аз също нося чорапогащници, младо момче на 24 съм. От 8-10 годшиен обувах чорапогащниците на майка ми. Като 12-13 годишен тийнейджър поличх първата си ерекция в чорапогащник от пристягането на контрол топ-а (ограничителя), а след време изпитах и първия си оргазъм, докато бях обут в черени чорапогащи. Естествено започнах да асоциирам чорапогащника с еротични мисли, чувства и емоции. На 13-14 си купих за първи път чорапогащи 20- 40 ден черни чорапогащи и да ги нося под дрехите си в училище, когато нямах физическо. Естествено си обувах и мъжки чорапи отгоре, за да не забележат съучениците. Знам, че звучи доста гнусно, но като тийнеджър мастурбирах с чорапогащник- високите нива на мъжки хормони правят нещата достатъчно зле, а като добавим чорапогащника- хлъзгав, тесен и плътно прилепнал по тялото ми направо откачах. Бях постоянно възбуден. Ако преди мастурбирах мислейки си за момчета, то вече усещането от обуването на хлъзгав лъскав чорапогащник направо ме подлудяваше. На 16 започнах да си махам космите на краката, за да прилепва по плътно чорапоащника ми. На 19 вече имах повече чорапогащи отколкото боксерки и започвах да нося буквално постоянно докато следвах в университета и вече спях само с чорапогащник. С времето започнах да виждам чорапогащника и като изключително удобна и практична дреха. Зимата топло, лятото разхлажда- все пак тънките прозрачни чорапогащници са много по- леки от обикновните памучни мъжки чорапи или боксерки. Към момента съм обут в чорапогащник 24/7 от години не съм си купувал друг вид бельо (слипове или боксерски) и притежавам поне 50-60 чифта чорапогащи в най- различен дениер, плътност, но основно черни от 20, 40, 50 или 60 ден с контрол топ и подсилени пръсти или 8, 15 или 20 ден контрол топ в телесен цвят. Като цяло съм станал вече и експерт по различните видове, състав и марки и размери като предпочитам контрол топ/ стягащ / оформящ ограничител на чорапогащника, понеже прилича на тесни мъжки боксерки и прилепва плътно. Любимите ми марки са Glamour, Pompea и Jolie Folie от Jumbo. Спя с чорапогащник, ходя на работа с чорапогащник черен от 50 ден с контрол топ и подсилени пръсти под дънките ми, а лятото съм постоянно с 8 до максумум 20 ден чорапогащник под къси панталони. Откакто започнах да нося постоянно под късите панталони лятото съм се сблъсквал с доста негативни реакции от случайни хора- от заглеждане до шушукания, подигравки, коментари и дори обиди. Като цяло 90% от хората не забелязват, 5 % забелязват и 5% биха се подиграли или обидили. Не е особено приятно да търпиш такова отношение само заради избора на облекло, но гледам да не ми пука. Зимата поне нямам такъв проблем :) В крайна сметка няма да се съобразяам в хората- краката са си мои и избора също. Приятелите ми и родителите ми знаят, че нося. Харесвам момчета и се възприемам за гей, но реално 90% от гей момчетата с които и с които общувам и с които съм бил интимен не одобряват носенето на чорапогащи, никога не биха пробвали и не се кефят изобщо. Излизал съм с момчета, които не искат да съм с къси панталони и чорапогащник, когато излизам с тях и недоумяват избора ми. Така че смятам, че носенето на чорапогащник е не толкова до сексуалната ориентация, колкото до усещанията. А за мен чорапогащника отдавна не е само фетиш елемент и не го асоциирам само със секс от доста време, за мен вече чорапогащника е комфортно, удобно и ежедневно облекло.

417.   Ами ще носиш дамски. Като не ти стават детски... Но сериозно се шашнах- 7 страници коментари по такава тема? Накъде вървим? :)))

418.   Дори са малко, в чуждите форуми са хиляди. Няма нищо лошо в това, напротив - да носиш изконно мъжка дреха. Тя е била мъжка и след това е отнета както и много други, за които едва ли дори и предполагаш. Та какво микаш - лошо е когато мъжът иска да носи чорапогащник, но е супер хубаво, когато жената му отмъква панталона, същия този чорапогащник, обувките на висок ток, полата до коляното и дори жартиерите. Тогава проблем няма, а когато мъжът иска да си ги върне обратно, вече има проблем, защото?

419.   Предрасъдаците са си предрасъдаци. Колкото по-ниско образована е една нация, толкова по-добре изразени са те.
За съжаление живеем точно в такава (ориенталска) държава.
А за чорапогащниците: страхотни са, нося ги 24/7 с изключение на лятото.
Не смея да изляза по къси гащи и чорапогащник.

421.   Аз също споделям фетиша към чорапогащниците , момче съм на 30 от Габрово . Когато бях много малък майка ми ме караше да нося тези белите детски чорапогащници до към 2-3 клас . След това започна да ми харесва и продължих да нося тайно , и аз като повечето взех един от чорапогащниците на майка ми беше черен на цвят . Не съм бил с момче или момиче което да имат същия фетиш , но е толкова трудно да се намери някой . Пишете хора ако имате интерес , не знам дали админит-е ще ме оставят да си оставя пощата . Поздрави за всички pantyhose фенове !

422.   Аз не виждам защо трябва да е такъв проблем. Уникално красиво е, като усещане е страхотно, защо само жените да имат правото да ги носят? Няма логика те да могат да носят всичко, а ние 2-3 неща. Тъпо е.

423.   Децата ти, как възприемат твоите "модни" увлечения? Дано нямаш син...

424.   Що, как децата ти възприемат жена ти в панталон? И какво лошо има мъжът да носи дреха, която е мъжка, извинявай? Това "модно" е на има-няма 300 години, след което го вземат жените и вече се смята за нещо лошо. Полата до коляното и тя е била мъжка, пък сега е лошо. Обувките с висок ток също, поинтересувай се.

425.   Що, как децата ти възприемат жена ти в панталон? И какво лошо има мъжът да носи дреха, която е мъжка, извинявай? Това "модно" е на има-няма 300 години, след което го вземат жените и вече се смята за нещо лошо. Полата до коляното и тя е била мъжка, пък сега е лошо. Обувките с висок ток също, поинтересувай се.

427.   До 415: Лейди София нямат мъжки чорапи под 60 ден. Продавал съм ги в Пикадили. Когато дойде лятото си вземам от тях. Ако пък искаш по нисък ден си вземаш от женските. Не виждам голяма разлика между женското и мъжкото стъпало на крака. Поне аз си вземам от тези с 20 ден за лятото.

428.   До 427 . Лейди София произвеждаха тънки мъжки чорапи през далечната вече 1988 година .Продаваха се като чорапи Елегант , предлагаха се в четирите основни цвята и бяха перфектни за топлото време . Много хора ги оцениха и ползваха . Искам да отбележа , че тези чорапи се предлагаха като МЪЖКИ и на никой не му се налагаше да чувства неудобство при купуване и носене . Така и не разбрах защо бе прекратено това производство и защо никоя от фирмите не иска да приеме , че има пазар за тези чорапи . И аз си купувам в момента от така предлаганите дамски варианти , но съвсем друго би било да започнат да се продават такива , на които да си пише мъжки .

432.   Аз съм мъж на 25 и имам фетиш към тесни дамски дънки и клинове. Чувствам се много секси с тях, имам няколко, уникално очертават дупе и крака. Купил съм си възможно най-тесните и са в син цвят.

433.   Здравейте аз съм МЪЖ и също обличам дамски чаропогащници особено тънките имам черни и бежови и не само това също и рокли,поли,токчета,кожени клинове,прашки,сутиени,потници и всякакви други дрехи .Една вечер минавах покрай дамски магазин и влязох да разгледам и си купих черен кожен клин и един червен също и малко блузки и една пола и влязох в съблекалнята и облякох черния клин и излязох и така се прибрах до нас. На другата вечер си обух едни розови прашки от онези с триъгълника отзад и тънките лентички нали се сещате също и един розов сутиен в него сложих чорапи да стане като ц**и след това един черен тънък чаропогащник една къса червена прилепнала рокля над колената и токчета на 15см и накрая малко грим червило дамска чанта и се разхождах влезнах в един магазин за вода и солети а там продавачките ми се хилиха и след 3часа ходене реших да се прибирам и на една улица срещнах 2 момичета хубаво облечени и почнаха да ми викат да ти скъсам чорапогащника хубави обувки и само бъзици.Аз съм слабичък дори един ден си купих една дълга тънка рокля и ходих цял следобед с нея. Ама есенно време най обичам да си сложа прашки кожен клин някоя готина блузка и да хода по магазини молове кафета. В това всичкото има ли нещо смешно и срамно момичета от квартала се подиграват и на това отгоре като не са им нужни някои дрехи обувки ми ги дават.

434.   433. Това дето го пишеш е много яко, ама ми се вижда опасно, ако е вярно. Ако си личи че си мъж, поне в BG мисля че може да пострадаш. Аз също нося чорапогащници и токчета, но само в къщи. На вън не смея.

435.   Ами виж ся и аз нося вкъщи ама рядко си позволявам навън ама за това с роклите и кожените клинове е истина позволих си го и да личеше си че съм мъж а ти какви токчета носиш ако не е тайна де и какви чорапогащници?

436.   435, чорапогащника е много яка дрешка и го свалям само през лятото. Иначе според сезона от 8 до 40 den безшевни. Нося ги вместо бельо под панталона.
А обувките с високи токчета винаги са ме кефели.
Страшно се възбуждам като обуя такива. От няколко години си купувам от aliexpress, само с тънки и много високи токчета.
Дай меил и може да си пишем, но да знаеш че не харесвам мъже. Падам си само по жени (с чорапогащници и токчета).

437.   Това е още една стигма - щом харесваш "женски" дрехи, значи си обратен. Напротив, двете неща нямат нищо общо. Жените просто имат всичко позволено в гардероба си и затова на никого не му прави впечатление. Това е все едно да кажеш на жена, че е обратна, защото носи панталон.

438.   Ами хора аз зимата постоянно нося дамски чаропогащници и ми харесва топлят удобни са дори си купувам. Преди време като ходих да си купувам някоя дамска дрешка бях с прашки и бежов чаропогащник и като като се събличах във съблекалнята да пробвам една рокля и една жена дръпна завесите и ме видя и се махна а аз си пробвах роклята и магазинерката каза става ли ви? Аз излязох и тя беше доста учудена а роклята беше къса и прилепнала по тялото над колената и с чорапогащника пасваше идеално. Така че чорапогащника е мн удобно нещо

439.   Що не, аз пък обичам се разхождам с Anal Butt Plugs. Започнах с дебелина 3 см., в момента ползвам 8 см. Дори и в работата си седя с него в...

440.   Здравейте. Аз също нося дамски дрехи и чорапогащинци само вкъши.
Ходя на работа с бикини или прашки и чорапи само през зимата, защото тогава имам яке и няма как да се видят.
До 439 какво работиш, че можеш да ходиш на работа с Butt Plugs?
Аз съм ходил до магазина за бързо с моя.

441.   Преди 3 години бях на море и си бях облякъсл едни черни прашки и една къса рокля имаше хора които ми се присмиваха ама а аз продължавах да си ходя и като минавах край магазин за дамски обувки влязох и имаше 4 мацки и като ме видяха и се усмихнаха и продавачката каза какво търсите тук а аз и казах ,че обувки на ток.И тя.взе да ми предлага и накарая взех едни сребърни токчета които ми подхождаха на роклята.Обаче.преди да излезна чух нещо което не очаквах те ми казаха ела пич и аз отидох едната ми каза евала бъди такъв каъвто си и ме целуна и се запознахме.Така че хора да не ви пука излизайте както искате!А вие с какви дамски дрехи и обувки сте излизали навън?

442.   Сега ще ви кажа една истинска история един летен ден преди обяд си обух прашки и черен кожен клин тениска с къс ракав и се разкарвах по улиците хората ме заглеждаха никой нищо не ми каза дори някои не забелязаха. Ама към 19:30 като позахлядня и взе да духа ветрец си облякох една рокля и бях с прашките още и роклята се вееше и бях на една плодщадка и една жена дойде и каза обуй си чаропогащник или някоя прилепнала рокля. А аз и казах всичките рокли поли чаропогашници са изпрани и немога и тя каза стой тук. След около 10мин идва и вика ела до нас аз влизам и гледам пълен гардероб с дрехи и вика избирай какво да обшечеш а аз си избрах една прилепнала пола и викам сега какво а тя обличай я и излизай с нея поне от вятъра няма да се вее. Викам и ама няма как тя си е ваша и тя ми каза няма проблем по късно ще ми я дадеш все пак сме от един квартал. И с тази жена се запознахме тя е на 28 год а аз съм на 26 год и сега сме заедно не ми прави проблем че се обличам като жена а ме прие заради характера и възпитанието и сега двамата се обичаме. Имам си и мъжки дрехи де не нося само женски ама най добре ми става като си легнем и аз и тя сме по жартиери и секси нощнички!

443.   Хора само да знаете каква рокля си купих днес уникална е и към нея се продаваха и токчета роклята е червена с дантела таман е за сега да излизам с нея. Още в магазина я облякох жалко че бях с маратонки и нямаше как си обуя токчетата иначе трябваше да мъкна маратонките а токчетата бяха в кутия и торба. Иначе и те бяха червени и с роклята щеше да е трепач!

444.   Хора тая вечер към 18:30 си обух едни черни прашки (тип стринг с триъгълнето отзад и тънките лентички)червената дантелена рокля червените високи токчета за които споменах по горе и една малка чантичка и се разхождах имаше които ми се присмиваха и подиграваха вижте го тоя носи рокля една жена пък ми вика засрами се бе ама аз внимание не обръщам на такива.Седнах да пия кафе на едно заведение и към 21:00 се прибрах.А веие с какви дамски дрешки сте излизали навън?

446.   Аз през зимата нося чорапогащник и боди. Пазарувам дамските модели. Мъжките модели винаги са по-скъпи. За едно едноцветно мъжко боди с дълъг ръкав или с къс ръкав може да трябва да дадеш поне 40 лева. Дамските бодита са евтини и за 12 лева мога да си взема памучно боди с дълъг ръкав. Също хубавото дамско боди има предпазно парче плат и закопчалката не се усеща, че я има. Пазарувам бодита тип бикина и ми пасват на тялото.

447.   Здравейте, и аз обожавам да нося чорапогащници. На 25 години съм и честно казано реших, че е животът е прекално кратък за да се срамувам и страхувам. Напълно се отдадох на тази си страст и към момента нося чорапогащници 24/7 буквално За работа подбирам черни - 20 за лятото 40 до 50 ден през останлото време до 100 den, които приличат на мъжки чорапи, но ако се загледаш ясно се вижда, че са чорапогащници. През останлото време ако излизам с къси панталони нося телесни на цвят, които внимателно подбирам и много трудно се забелязват. Въпреки това, често се случва да забележат, но ми е все едно. Винаги подбирам чорапогащници с оформящ и пристягащ ефект, защото не нося друго бельо. Любимата ми марка е Jolie Folie, които си купувам от Джъмбо, Инстаграма ми е hispantyhose. Който иска да ми пише, ще ми е много приятно да се запозная с други момчета и мъже, които носят чорапогащници.

448.   Като цяло няма нищо срамно в носенето на чорапогащници аз например почти всеки ден нося особено, когато съм със рокля или пола. Един есенен следобед си обух от онези изрязаните прашки със триъгълника отзад един сутиен, чорапогащник, една къса тънка рокля, и високи токчета и се разхождах и изобщо не ми дремеше, че ми се вижда чорапогащника, ама това е нищо. Ами роклята токчета и те се виждат, а някои от вас се срамуват да се покажат че са със чорапогащник. За първи път обух, когато бях на 15год купих си 3-4 чифта и кеф всеки ден ходих със тях носих ги под дънките панталона. Една вечер стана малка издънка бях с чорапогащник, а под него прашки и тънък анцуг и бях клекнал да си завържа обувката и прашките и чорапогащника са ми се показали, а аз не съм усетил, и една жена идва и вика тия неща не са ли женски бе момко и аз веднага станах а тя се смееше. Тогава ме досрамя ама сега като излизам така хич не ми пука дори иск да срещна същата жена, ама да съм със някоя пола, кожено прилепнало клинче, или пък някоя къса рокля и на токчета с кеф ще се покажа хаха.

449.   Аз също нося чорапогащници от повече от 20 години. Мисля, че това е много практично и удобно облекло, особено за студените зимни дни. Вече има и много фирми, които произвеждат мъжки чорапогащници. Тук не говороим за тънките фигурални чорапогащници, а за плътните такива с плътност 80, 100 дори 200 den, които малко се различават от един спортен клин, освен по вградената част за стъпалото. Така че мъже, носете чорапогащници щом това Ви харесва и хич да не ви пука какво останалите мислят за това!

450.   Аз също нося чорапогащници от повече от 20 години. Мисля, че това е много практично и удобно облекло особено за студените зимни дни. Нося такива с плътност 80, 100 и дори 200 den,

451.   Аз също нося дамски чорапогащници от години мн харесвам тези тънките или 80 100 den. Имам още мн дамски дрехи освен чорапогащници като кожени клинове, прашки ,сутиени, рокли и други. Чорапогащници нося ,когато съм с дънки ,пола,рокля е зависи от полата или роклята де. Една вечер аз две момичета и едно момче излизахме на вечеря навън и си бях със прашки, тънък чорапогащник, една къса по тялото рокля, и високи тънки токчета. Преди да изляза се чудих дали да си сложа чорапогащника ама поне нали роклята малко го изискваше и си го сложих. Понякога не го слагам особено лятото защото е горещо една тънка рокля ми стига! Имам също и мъжки дрехи разбирасе ама боксерките ги обувам чат пат прашките са мн по добре особено лятото не запарват. Иначе тук има ли други ,които спят със чорапогащник? Аз например съм така прашки,чорапогащник и една хубава нощница понякога и сутиен.

452.   Жалко че не можем да разменим снимки тук , сега е сезона на чорапогащниците . Споделете какви видове предпочите да носите сега ?
Den цвят марка ?

454.   Към 451 - мъж или жена си, не става ясно?

455.   Към 452 - лично аз , независимо от сезона предпочитам да нося 15 или 20 DEN . Обикновенно черни , по - рядко сиви или телесен цвят и разбира се с ликра . Не , че цвета има значение когато ги носиш под панталон , но за разнообразие . Тази година се запалих с чорапогащи от марката Coloria , като си поръчах директно от производителя . Понеже съм около 180 см . останах доволен от макси размера им , както и от това , че изделията им са изработени с мека ликра и са много приятни на допир . През летните месеци нося чорапи , отново 15 или 20 DEN черни или телесни . Купувам ги от различни марки и размер 3/4 , защото на мъжки крак стоят като нормални къси чорапи . Ще се радвам да прочета повече такива мнения

457.   Е направи състезание, кой ще си обуе по бързо чоропогащника, мъж или жена.

464.   Здравейте момчета (и момичета 100%има) Зимата дойде и извадихте ли чорапогашниците?Аз вече ги извадих и не само тях ами и кожените ми клинове блузки и др дори съм си оставил по някоя рокля все пак има и топли дни

465.   Здравейте на всички мъж съм на 23 год и от 13 годишен тайно обличах на сестрами чорапогашниците все пак живеех само с нея. Сутрин когато отива на работа аз с нетърпение чакам да излезне и почвам да ровя из гардероба и обличам каквото ми хареса. Една вечер видях че си е купила нови и имаше един черен и аз мн исках да го пробвам ама нямаше как защото беше в стаята и на сутринта отивам към стаята и да я изпратя за работа и като видях че обува точно черния и ми стана кофти защото не можах да го пробвам. Обаче не издържах защото получих ерекция и обух един бежов с лъскавина а под него едни нейни дантелени червени прашки. Облякох си мой анцунг и излезнах да се разходя и седнах на една пейка и аз без да зная анцука ми се е изсулил и чорапогашника и прашките се виждали….. и една нейна приятелка която често идва на гости дойде до мен и вика Добро утро как е? Аз викам добро да е а при теб? Тя каза абе добре е ама сестрати знае ли за това и аз нали едно очудено гледам и тя вика не се прави, че не знаеш защото сестрати ако те види не знам… и аз нали се стреснах, а тя абе момче не те ли е срам да си сложиш нейните прашки и чорапогашника виж се бе и аз като се барнах отзад малеее онемях. Тя си тръгна и я догоних и я молих да не казва тя каза ще си помисля и сега ме остави възмутена съм. И аз по късно се прибрах и реших да разнообразя и още не ги бях свалил и директно облякох една къса кожена по тялото рокля и се кефих правих си снимки и до тук добре. Обаче без да се усетя съм заспал на дивана в хола понеже ставах рано и тя точно с нейната приятелка идват у нас ем още не и беше свършило работното време (свършила по рано) и като чух вратата скочих и край видяха ме как съм облечен и викам не е това което си мислите просто реших да пробвам понеже ми хареса материята и приятелката и вика а днес като ти стърчаха през анцука какво ще обясниш? Сестрата вика да я ми кажи кой знае още колко хора са те видели и аз нали уплашен и тя вика и защо ми носиш роклята? Аз мълчах мълчах и те тръгнаха и аз пак заспах и като се събудих сестрата каза щом ти харесват момичешките дрехи утре отиваме да ти пазарим рокли, клинове, квото искаш, но моите не ги барай и сега излизам и внимавай ко правиш. Дори тъкмо излезнаха и я попитах дали може черния чорапогашник и тя каза в банята е взимай го и мирясай Малко кофти история, но с течение на времето вече тя свикна с това и дори като види, че моите се износват ми купува.

466.   Нося само мрежести чорапогащи и то с едра шарка, защото иначе се потя и ми излизат пъпки, когато космите поникват след бръснене

469.   Как сте има ли все още любители на чорапогащниците, позамря разговора ще се радвам да си поговоря с хора със същият фетиш а защо не и да се срещнем :)

470.   Има, милиони са, но стигмата е страшна. Никога няма да стане мейнстрийм...

474.   Здравейте на всички
Започнахте ли да носите чорапогашници?
Аз вече ги извадих и дори си на пазарих нови 6 бр бежови и черни. През деня, когато ходя по задачи насам натам винаги нося под дънките или панталона чорапогашник. Също обожавам до нося кожени прилепнали клинове, но само вечерно време излизам по клинче през деня е по панталона.
Купих си един тънък черен 15ден мммм страхотен е и като размер ми пасна дори снощи спах с него.

475.   Чакам още два. три дни и вадя и аз за под панталона, нямам търпение :)

476.   До 475. Ти какви чорапогашници носиш? Аз пък нося и др женски дрехи рокли, прашки и други. Мн обичам да нося чорапогашник, когато съм с къса рокля все пак повечето момичета така правят и да си кажа доста е удобно.

479.   Е да , красива, удобно и секси.

480.   Значи, нося ластични чорапи, защото имам тромби в крака и затова ми отрязаха палеца, има медицински чорапогащи с определен процент на компресия и те трябва да се носят ако имаш проблем, без значение дали си мъж или жена.

481.   Аз нося чорапогащници от доста години и съм свикнал с тях все едно е мъжка дреха

482.   Няма причина да не са и мъжки. Всеки обича удобството и красотата.

483.   Имам фетиш, към дамски чорапи и чорапогащници...
ама носени от жени...
И през акъла не ми е минавало аз да ги обувам...
М42

484.   483 и аз така

301-350 от 367