Споделена история от Секс и интимност

Нося дамски чорапогащници
Мъж съм на 35 години с напълно нормална сексуална ориентация - не съм обратен ни най-малко. Женен съм от години и имам деца. Нямам никакъв интерес към преобличане в дрехи на другия пол или да се изживявам като такъв.

От ученик още обичах да наблюдавам женски крака в обути в дамски чорапогащник или дълги дамски чорапи - като срещна жена, несъзнателно първото нещо което поглеждам е краката.

От известно време почнах да обувам и да нося дамски чорапогащници - обикновено много тънки и прозрачни с лъскавина. Почнах да си бръсна краката по тази причина. Намирам усещането за изключително приятно - начина по който краката се хлъзгат един в друг или под панталона. Също така усещането е доста секусално заредено (не е нужно да споменавам че получавам силна ерекция). Харесва ми и как краката ми изглеждат - гладки, с равномерен цвят и лъскавина.

Носа чорапогащници в къщи и под панталоните когато излизам навън - ходя на работа или по задачи. Понякога дори спя с чорапогащник. Съпругата ми го намирше за странно в началото но свикна и почти не обръща внимание. Казва че е напълно ме разбирала и щом ми доставя удоволствие няма проблем с това.

Проблема е че идва лято и не мога все да ходя с дълги панталони непрекъснато в жегите. Лятото съм свикнал да нося къси панталони когато излизам (и не съм на работа), а не ми се иска да огрничавам желанието си до нося чорапогащник - свикнал съм.

Искам да ви попитам много ли ще е странно ако излизам из града така - с къси панталони, фин дамски чорапогащник и маратонки. Обикновено нося много тънки с бежов цвят (рядко по-тъмно кафяви, сиви или черни) които едвам се забелязват от десетина крачки, но ако имат ликра се подчертават заради лъскавината съм сигурен че хората ще го забележат в един момемент. Съпругата ми е на мнение че трябва да се въздържам, защото ще ми е трудно да се обяснявам защо го правя ако някой ме пита и на бърза ръка ще решат че или съм изперкал нещо или съм гей? Какво мислите - прекалено ли ще е шокиращо за останалите? (знам иначе че съседите ще са първите с одумките)

Коментари

51-100 от 367

58.   е тя каква стана ---от маркетингово изследване -дали ще се продават чорапогащници и на мъже стигнахме до откровения с най-различен привкус... ами добре... сега е наред да пуснем и за сутиена.... ами нали има жени и с по-малки от моите а има и мъже с поголеми от на жена ми... хи хи. давайте сега!!!

59.   Тц, това беше тъпо - всеки мъж има крака, но не всеки има гърди. Чорапогащникът си е бил чисто мъжка дреха и няма причина отново да не е, докато със сутиена нещата седят по различен начин.

61.   От Автора:
Лятото наистина свърши и носенето на къси пантални идва към края си, но мога да отбележа че нещата си дойдоха на мястото.
След като прочетох първоначалните коментари ( а после и всички простотии за това какво те правело "гей" и и не знам какво си, а и поредната доза глупости за кросдресинга и пътя към сменяне на резбата - пак отбелязяам че не съм такъв и нямам ни най-малкото желание да нося някакви други "дамски" дрехи), просто реших че не трябва да ми пука какво ще си помислят останалите. Семейството ми знае какво представлявам - съпругата ми е повече от наясно за сексуалната ми ориентация.
Просто една сутрин, облякох бежови къси панталони, кафява фанелка, чорапогащник с телесен цвят (ден 10 и около 15% ликра) и черни маратонки и излязох да върша работа из града - пазарувки предимно.
Бях се подготвил да не обръщам внимание на опулени погледи и подмятания и да ви кажа бях приятно изненадан от абсолютната липса на внимание към облеклото ми. На няколко пъти забелязах хора да хвърлят поглед към краката ми (предимно във мола, заради осветлението явно и лъскавината от ликрата) но нямаше никакви негативни реакции или коментари. В повечето случаи, жени бяха тези които се заглеждаха и си навеждаха погледа повторно за да се уверят че правилно виждат. Изражението на лицето им беше предимно любопитство от колкото учудване. 1-2 пъти забелязах и мъже да хвърлят поглед и да се приближават уж случайно за повторно поглеждане. Едно младо момиче, след като забеляза че нося чорапогащник си вдигна погледа и леко ми се усмихна, но в никакъв случай не беше подигравателна усмивка.
Като си помисля, този ден даже изпитах разочарование че от толкова време съм се притеснявал за нищо. От този момент нататък почнах да нося чорапогащник почти винаги когато излизах с къси панталони и 3 месеца по късно не е е имало нито едно подмятане, подигравка или обида. Хора се заглеждат от време на време, някои вдигат вежди в учудване но само толкоз.
И като си помисля, що ли изобщо съм се кахърял. Дори колежката с която работа го прие съвсем нормално.
Все пак на никого не вредя.
Общо казано, хората които показват видима реакция не е по-различна от това ако бях облечен с къси панталони и сако :)

62.   Интересно какво очакваш да се случи на улицата или в мола като реакция? Да вземат да ти викат педал или да се хилят и сочат с пръст? Хората поглеждат, мислят си нещо наум и продължават. Бъди сигурен, че едва ли си мислят, че това е в час. А и след като толкова се вълнуваш от реакцията на околните, повече от ясно е, че знаеш, че симпатиите ти към дамските чорапогащници не са сред нормалните неща.

63.   Не са нормални, защото обществото е направило така. Една дреха не определя сексуалната ориентация. Тя си е просто дреха. това, че някакво общество е решило нещо си, не означава, е то непременно е правилно.

64.   * Че то непременно е правилно.

65.   62 го каза добре, пред теб може и да си траят, но бъди сигурен, че зад гърба ти те одумват. Което е най лошо обаче, на теб и да не ти казват нищо, със сигурност на децата ти ще започнат да им се подиграват другите хлапета какъв баща имат и бъди сигурен, че те няма да го приемат толкова добре. Но животът си е твой, нали...

66.   Добре де, това е само една дреха, мама му стара - жените имат крака, мъжете имат крака. Някаква физическа причина едните да могат да носят нещо за крака, а другите не или обратното? Не. Какво остава? Стереотип. Толкова ли сте закостенели, че не можете да преодолеете един стереотип? Че то тогава, сте като бабите си, които не са можели да възприемат жена в Парламента или жена да гласува. Причина жената да не може да гласува? Няма. Защо трябва да има въобще такива изкуствени граници между половете? Защо едни да могат повече от други, само по полов признак?

67.   до 66 Няма абсолютно никаква причина, но има две положения. Ако ти е студено на краката просто си обличаш чорапогащник 40-50-60 или 100 DEN и всичко е ОК. Но ако си ги обличаш, защото това те възбужда няма смисъл да се убеждаваш, че не си тръгнал на другия браг. Все пак жените не ги носят за да се възбуждат, а защото им е студено! Виж сега, не искам да те убеждавам, камо ли пък да те обиждам. Самата аз съм транс и съм преживяла всички стадии на развитие.
Tranyanka

68.   Ако ги носиш ежесневно ти стават част от облеклото и спират да те възбуждат. Имал съм приятелки, с които съм си говорил по темата и някои от тях признават, че в началото и тях ги е възбуждало, но после в ежедневието се губи тръпката. Та така ;)

69.   Подкрепям напълно 68, то това правило важи и за още какво ли не... Не бива да забравяме, че забранения плод е най-сладък и като има в изобилие... просто омръзва...
Иначе по отношение на чорапогащите бих казал, че ако изключим двата пола и прием, че всички индивиди са унисекс може да се получат три-четири основни категории:
-първа, която не ги харесва и даже не ги понася;
-втора, която по-скоро е безразлична към този елемент от облеклото;
-трета, която ги харесва и носи с удоволствие;
-четвърта, в която са така наречените фетишисти;
Ако върнем половете ще видим, че мъжете от трета и четвърта категория много харесват женски крака в чорапогащи, това ги възбужда, някои от тях практикуват и на себе си и това съкращава необходимостта от жена до тях и удължава възбудата, въпреки, че това не ги прави "обратни" в никакъв случай, напротив даже може да засили желанието им за секс с другия пол. Жените от четвърта категория са малко, но тези от трета са достатъчно много и точно те одобряват напълно носенето на чорапогащи от мъжете, някои даже сами ги подтикват към това и само откровено си признават, че добрите мъжки крака в чорапогащи са прекрасни... Но според мен има и мъже, които носят такива поради здравословни причини или за да постигнат по-добър комфорт, но не се възбуждат от този акт и съответно в много малка степен се вълнуват от това.

70.   Към автора: защо не вземеш да пробваш реакцията и с други цветове, освен телесния. Ще бъде интересно да споделиш?

73.   Към автора - аз съм мъж на 45 и от три години нося ежедневно чорапогащи или 3 / 4 чорапи според сезона. Съжалявам, че толкова късно разбрах за тенденцията на запад този тип облекло да се наложи като унисекс. Съветвам всички закостенели мозъци да се поинтересуват в нета колко сериозна е заявката тази дреха да се върне в мъжкия гардероб, където е била допреди няколко века. Както и да проумеят, че чорапогащите са изконно мъжко облекло. Информация за тези неща не липсва. Напротив! Колкото до причините да започна да ползвам чорапогащи - преди всичко функционалността и удобството на тази дреха. Наистина първата реакция на хората които не са наясно с тази тенденция в модата е учудване. Но на всички тях аз казвам : Кажете ми една причина, поради която ние мъжете да не можем да се ползваме от това облекло. И естествено получавам мълчание. Защото наистина няма разумен довод против това ние мъжете да носим чорапогащи. Преди много години ( някъде около 1988 ) тогавашния завод за дамски чорапи и чорапогащи " Вълчо Иванов " в София започна да произвежда и предлага къси мъжки чорапи от полиамид и ликра които аз започнах да ползвам и оцених за себе си удобството и комфорта им. След няколко години когато дойде промяната това производство бе сменено с други, по - плътни чорапи за мъже от микрофибър от които също съм носил. След тази фирма ( понастоящем " Лейди София " ) и " Азера " започнаха да предлагат къси мъжки чорапи 40 дение, но само с 5% ликра и на мене определено не ми допаднаха. В момента " ТИМ " Борово предлагат няколко версии на чорапогащи и клинове за мъже, но чорапи - не. Така, че не ни остава друго освен да ползваме такива предлагани като дамски за в толлите месеци. Докато производителите узреят за идеята, че пазара за мъже макар и все още неголям съществува и трябва да бъде захранван с подходящи изделия. А на неприемащите идеята за чорапогащите и мъжете бих казал - това е въпрос на здрав разум и практично мислене. Ще се радвам да прочета още мнения по темата която е интересна и за мене.

75.   В момента в търговската мрежа се продават мъжки чорапогащници / разлика е в кройката/, произвеждат се и в България

76.   ДО АВТОРА:

Брато, няма да се плашиш-пИдерасИН си, ама от тия скритите:-)). Друг път освен дамски чорапогащи и къси панталонки, обувай отдолу едни изрязани прашки, слагай един сутиен, слагай на главата и една перучка, гримче, червилце, туй-онуй и си готов травеститИН:-)))))))

77.   76, май не правиш никаква разлика между травестит и хомосексуалист, а? И сутиен да сложа, и червилце д сложа, не харесвам ли мъже, значи не съм хомосексуалист, защото хомосексуалист означава точно това. Що не мислиш? Или мразиш да мислиш?

78.   От преди две години през студените зимни дни вече ходя с плътни чорапогащи. Трябваше да излизаме с жена ми и тогава тя ми предложи да обуя нени такива. Отначало се дърпах и трудно се навих да ги обувам. В крайна сметка не можах да излеза на глава с нея и ги обух. Трудно свикнах в началото, но като излязахме забравих за неудобството. Стана ми топло и комфортно. Така през зимата тръгнах с чорапогащи. Нищо, че съм на 76 години. Намирам за практично да ходя с чорапогащи отколкото с дълги гаща "наполеонки". Опитайте. Не се дърпайте!

79.   Щом това ти харесва прави го, но не казвай на никого, защото няма да се намери някой да го приеме нормално.

80.   То си Е нормално. Било е мъжка дреха, защо да не е нормално? И какво значи нормално, щом 70% от женкия гардероб в момента е бил мъжки някога? Нещо ненормално да виждаш?

81.   Разбрах, че в Европа от няколко години се предлагат и вариант на чорапогащи за мъже и харченето им от мъжете се засилвало. Не го приемали като мода, а като функционално удобно и практично за носене. Защо трябва да приемаме нещата в оня смисъл на подигравка. Днес много дрехи, които носят мъжете, носят и жените. Вижте тениските, панталоните, меките шапки и др.

82.   Ако са само чорапогащи... бива. Ама ако минеш на чорапи с дантела или жартиери... е те тогава... не знам:)

83.   А защо да не са с жартиери? Поинтересувай се и ще разбереш, че жартиерите са били измислени ЗА МЪЖЕ и са използвани ОТ МЪЖЕ. След като и жените започват да ги ползват, ние пак сме останали с пръст в устата. Същото важи и за дантелите, полите до коляното и обувките с висок ток.

84.   носи си щом ти харесва ако те питат навънка кажи че носиш по лекарско предписание и то специален не йенски ами такав за разширени вени то действително си има такива чорапи и чорапогашници аз също имам кво лошо

85.   И какво от това да носиш женски дрехи? Мисля че е нормално да го правиш ако ти харесва. Аз на пример съм на 15 и обичам да нося дамски бодита но само като съм в стаята си. Защото те са удобни и ми харесва да ги нося. От сексуална гледна точка- харесвам жени само мисълта да правя "нещо" с мъж ме отвращава. Харесвам жените и не съм гей. Не съм пробвал да нося чорапогащи и не знам какво е. Може би някои ден може да пробвам но не се знае... А това да си женен и жена-ти да те подкрепя е много хубаво.

87.   Истината е, че днешно време жените се превърнаха в травестити. Носят ботуши на 35 градуса жега. В задниците приличат на буре за бира. Няма я вече тази елегантност и красота. Единствено можеш да я видиш в банките. Чорапогащника придава на женските крака елегантност, а нашия ген се възбужда от КРАСИВОТО, не от баничка с мас. Ние мъжете сме ЖИВОТО огледало и затова се заглеждаме в крака, дупе и лице. Жените днешно време са кифли с бира и цигара в ръка.

88.   Мъж съм и също много харесвам фините чорапи и чорапогащници ама... обути на дамски крака. А пък ако те свършат с тях... ммммм.... фантазия! :))

89.   Обичам да нося рокля и желая да се запозная със друг като мен

Модератор: напомняме, че сайтът не предлага услугата "запознанство"

90.   Роклята е една много красива дреха. Жалко, че само жените могат да се възползват от красотата и удобството й :(

92.   :) до 51: а аз си се разхождам тук в България денем и нощем обществен извънГрадски асфалтов & релсов транспорт сред човеците транс-вести щот инидивиди от женски фабричен пол тоже е транс-вести , просто контрирам на тяхното , момиче ми сподели че не слага къса пола, респективно чорапогащник за да н бъде помислена за лека жена, но това са нечии фантазии, незадължително изплуващи в съзнание на всеки видял кой да е от двата пола в транс-вести одеяние,и да момичета са ми правили комплимент писмен или устен за транс-вести облекло,здраве & щастие :)

Модератор: Моля, не забравяйте, че в българския език има точки и главни букви. Следващ път, подобен неразбираем текст, няма да бъде одобрен.

93.   Аз ходя със къси рокли и се възбуждам постоянно

95.   А има ли някои, които да носи бодита за удобство???

97.   :) някой да предложи, моля, ефективен & евтин домашен метод за епилация мъжки крака. За по-добър изглед под дамски чорапогащник. Здраве & щастие :)

98.   Епилация с диоден лазер. Адски бавно става, но ефектът е добър. Досега с диоден лазер не са се показвали наново, а е измислен преди 12 години. Аз ходя вече две години и половина.

99.   Давай, ама някъде ще те разберат погрешно и ще вземат да те набият… тъжно, но факт.

101.   Аз съм на 36 години и съм съгласен с автора. През почивните дни докато жена ми е на пазар аз и обличам булчинската рокля но иначе докато е вкъщи нося една нейна рокля. Вечер обличам нейна нощница. Просто много обичам да нося женски дрехи просто защото са ми удобни и са елегантни.

103.   Аз съм на 35 години. Съвсем нормален, женен мъж със състоятелна работа и стабилни финанси. Но само, че нося сутиена на жена си на главата, ходя с 10 см токчета и поли над коленете. Отначало на работа не ме приемаха добре, но след като започнах да си слагам очна линия и червило, нещата се подобриха, а след като си изрусих брадата и мустаците, направо всичко беше перфектно. Искам, обаче да попитам нещо, ако започна да слагам и жартиери, дали няма да ми се подиграват колегите и приятелите. И пак подчертавам СЪВСЕМ нормален съм.

104.   103, сарказмът ти е абсолютно излишен. Жартиерите са измислени и са носени от мъже, ако не знаеш. Ако носиш нещо, което е измислено за мъже, това прави ли те ненормален? Високите токчета също са измислени за мъже и са се използвали от мъже. Чорапогащите също. Китайците от благороден произход са се лакирали в ярък червен цвят и това е било знак на престиж и разкош. Римските генерали пък са използвали червило, като само те са имали това право. Ненормални ли са били? Защо не разберете, че това са само аксесоари и дрехи, които няко си е решил, че едни могат да носят, а други не. Защото никой от нас не се ражда с избръснати крака и токчета на краката. Но докато на жените им е позволено в днешно време да носят всичко, нас са ни заковали в такива стереотипни окови, че е повече от ненормално!

106.   Ама, пич то лятото дори и ние жените ходим без чорапогащници защото това нещо адски запарва. Та ако толкова ти е кеф, носи си ги вкъщи, ама навън няма да ти е конфортно, а и както сам казвах хората ще те гледат меко казано странно.

107.   Ама какво значи "дори и ние жените"? Чорапогащникът е измислен за мъже и първоначално е носен от мъже. Защо да има нещо странно човек да носи изконно мъжка дреха? Мъжете казват ли нещо на жените за панталоните? ТНякой гледа ли те странно когато си с панталон? Преди век-два са ви гледали много странно с панталон. Не е ли същото? Взели сте целия мъжки гардероб, но никой не ви казва, че има нещо странно и че сте обратни, нали така? Защото не сте. Това е просто дреха и стереотип. Днес е наложено едно, утре друго. Просто някой си така решил преди найсе на брой годони и то станало истина. Имате глави, мислете.

108.   Пич, даже и ти не си вярваш, че е нормално, иначе нямаше толкова да се палиш и да го вземаш навътре...

109.   С кое не си съгласен? Че нямам право да нося нещо, което жените имат право? Или нещо, което си е измислено за мъже, но впоследствие жените са го взели и вече не мога да го нося? Защо? И абсолютно си вярвам - дрехата е просто обвивка, която е стереотипно определено от ХОРАТА, а не от ПРИРОДАТА. Сеш' се? Жените не се раждат с поли и чорапогащници - всички се раждаме голи, а дрехите са впоследствие наложени от обществото. Друг е въпросът и че полата до коляното е била мъжка дреха и е била използвана само от мъже...

110.   Оф, добре тогава, носи поли, чорапогащници, червило и рокли, к'вото си искаш, само спри да ни занимаваш, че вече стана досаден! Както виждаш - никой не го смята за нормално, това е положението- това ти беше въпроса - получи отговор!!!

111.   Сори, ама ме бъркаш с някого, не съм аз автор на темата ;)

113.   До 95 аз нося бодита за удобство дори и в момента съм черно боди с дълъг ръкав просто ми е удобно и ми харесва да го нося. Нямам много защото ме е срам да отида в магазина и да кажа на продавачката 1 дамско боди моля....

114.   До 95 аз нося бодита за удобство дори и в момента съм черно боди с дълъг ръкав просто ми е удобно и ми харесва да го нося. Нямам много защото ме е срам да отида в магазина и да кажа на продавачката 1 дамско боди моля....

115.   Кво ти харесва това носи аз съшто къси гащи с чорапогащник яко е

116.   :)но то бодито отдолу отпред е малко тясно & ~не ок да обхване 100% мъжка анатомия?!:)

117.   До 95 и 113 - и аз така. Според мен бодито е една много удобна дреха и за двата пола. Класическите модели с дълги ръкави са ми любими и са идеален вариант за през зимата. Няма да е зле да има такива модели и в магазините за мъжко бельо, за да няма неудобства при пазаруването. Същото и за чорапогащите.

119.   До 116 - съгласен съм, но това не е голям проблем, ако бодито се облича върху подходящи слипове или прашки. И все пак съм срещал модели /бикина или полубоксер/, които са достатъчно широки и всичко е ок.

120.   лично аз самия съм 100 % обхванат откъм анатомия в бикини. Прашки или стринг - не, благодаря. Все пак предвид наличие на ченгелчета ( риск от нараняване) в боди го избягвам. Здраве и щастие. Да поради дантелата си дамското белъо е комфортно и за мъжки пол.

51-100 от 367