Споделена история от Секс и интимност

Жиголо или мениджър?
От година работя в престижна частна фирма. От нова година насам започнах да получавам ежемесечни бонуси за "добре свършена работа". Малко се озадачих и когато шефът ме извика и ми даде талон за цялостни профилактични прегледи в известна частна клиника, но отидох.... Резултатите ми бяха безупречни. В петък малко преди края на работния ден, шефът ме попита ангажиран ли съм с нещо за съботата, имал нужда от помощ за последните договори. Уговорихме се за 11ч а в края на разговорът вметна, че ако той не успее да дойде, съпругата му ще е тук, да ги оправя с нея. И така в 10:45 бях пред офиса. Колата на шефа беше паркирана и си мислех, че ще сме с него. Влизайки вътре обаче заварих само съпругата му, която тъкмо правеше кафе. Никога не съм си позволявал дори да се загледам в нея - не отричам, че е красива, дори напротив - стройна, с дълга ктранено черна коса и с услепителна усмивка, но... жена на шефа :)

И така, попита ме искам ли и аз кафе преди да започнем с документите - съгласих се и докато тя го приготвяше запалих цигара. Загледах се през прозореца, когато чух гласът и - "би ли ми помогнал да сваля тази кутия? ". Обърнах се и я видях как протяга ръце към полицата а рокличката с която беше се бе вдигнала и съвсем малко оставаше да се види стегнатото и дупе. За миг се притесних, но бързо се взех в ръце и хладнокръвно и помогнах. Усмивката отново грейна на лицето и....

Излязох за секунда на вън, не исках да показвам притеснението си а когато се върнах кафето беше готово. Отпих няколко глътки и започнахме да обсъждаме договорите. Почувствах се странно-боецът в панталоните ми започна да се надига а шефката придърпваше все по - близо листите си до моите... Деколтето на рокличката и даваше доста добра гледка и сякаш и в нея се събуждаше възбуда... "Въобразяваш си", помислих си, но курът ми беше на друго мнение. Никога до сега не се беше надървял така... Опитах се да го прикрия с ръка, когато погледите ни се срещнаха... Вместо моята, нейната ръка попадна върху него. Започна да го притиска и потърква а с другата ръка сложи двата си пръста на устните ми... Бях като прикован за стола, не можех да помръдна а в главата ми се прескачаха всякакви мисли - колко ми е хубаво, как не бива и най - вече ШЕФА....

Отвори копчетата на дънките ми и от там изкочи зачервеният ми и горещ кур.... Вените му изпъкваха все едно всеки момент ще експлоадира. Очите и засияха, когато го извади целия и се наведе над него. Облиза го с език а после бавно го пое с уста... Движеше се бавно, лапаше го почти целия, усещах как опира в гърлото и.... това ме влудяваше. Взе ръката ми и я постави под роклята си, беше мокра и топла. Галех я по путката докато тя облизваше топките ми. Поисках да вляза вече в нея, но тя ме спря, облиза трите ми пръста и ги върна обратно, като този път се надигна леко и си ги набута вътре.... Беше тясна и гореща, мислех, че всеки момент ще свърша. Вкарвах ги бавно, но след няколко движения тя ясно ми показа, че предпочита по - силните тласъци.

Чуках я с ръка.... набивах ги до дъно в нея а тя поемаше кура ми до дъно с уста... Не съм чул, кога шефът е влязъл при нас.... Когато го видях, той вече лъскаше неговият, гледайки ни как се забавляваме. Извади пръстите ми и ги облиза, вкарвайки кура си във вече пламтящата и путка... Сложих ръката си на дупето и и продължихме с движенията - първо вкарах единия си пръст, после двата.... Та се изправи, погледна ме в очите и простена "искам и двама ви в мен... "Легнах по гръб, тя се качи върху мен и седна. Курът и беше толкова твърд, че без никакъв проблем влезе от раз в путката и.

Шефът ми се наведе, разтърка леко дупенцето и с мокри пръсти, качи се и и го вкара. За първи път правех тройка. Когато той и го вкара, путката и сякаш стана по тясна, в миг почувствах как я изпълвам.... Затворих очи и се наслаждавах на всеки тласък, на всяко движение....

След няколко минути шефът приключи, беше напълнил дупето и а от тласъците част от спермата започна да се разлива и по мен.... Тогава тя стана.... Качи се на бюрото и легна по гръб докато разтъркваше сама путката си. Лапаше пръстите си а после ги връщаше вътре.... Погледнах кура си, не знаех как е възможно да е още корав, след всичко това.... В отговор шефът ми каза "Не се притеснявай, след час ще можеш да свършеш... :)"Приближих се към бюрото а тя го хвана с ръка и го насочи към дупето си. Влезе малко трудно, но тя не се отказа докато не я изпълни цялата.... Беше странно, тя беше пълна със сперма, която се разтече, когато започнах да я чукам. Шефът застана от другата страна, придърпа главата и и го спусна в устата. Беше му спаднал, люлееше се безпомощно но тя го пое и започна да го смуче. Ръката ми застана на пътката и която се беше разтворила в очакване. Този път и набутах четири пръста, тя изстена за миг и после се задвижи в ритъм с мен.... Не знам колко време е минало но усетих, че идва края, извадих го а тя клекна на пода. Шефът също беше хванал неговият и двамата започнахме да си ги търкаме в лицето и.... Обляхме я почти едновременно, докато тя придържаше и двата кура близо до устат си. Когато струите секнаха тя налапа първо моя и го засмука, после нежно го хвана с ръка и налапа неговия....
Шефката излезе а шефа ме погледна и каза "жена ми е нимфоманка! От известно време те желаеше, затова и те изпратих на всички прегледи, за това са и големите бонуси.... Ако нямаш нищо против, можем да се събираме веднъж или два пъти в месеца и да задоволяваме нагона и... Не искам да ми изневерява, за това предпочитам и да зодоволявам фантазиите и:)"
.... И така.... не знам каква е професията ми, но знам, че е добре платено и трудно бих се отказал от това :)
М29

Коментари

1.   Жалко, този "автор" се вихреше из другите форуми, а ето, че сега е и тук и започва да бълва през ден фантасмагории :(

Палав Мечок

2.   Мечтай си, няма лошо хаха :)

3.   е хора, фантазията е супер! Аз се подмокрих... :)

4.   Горкичкият, какво е принуден да прави...
Сара

5.   Чудя се защо не ги бутат в излислени. Почва да дразни вече...

6.   Човекът си е просто един перверзен, незадоволен чикиджия!!!

7.   До авторът:):Пишеш страхотни еротични разкази.