Споделена история от Секс и интимност

Интелектът е секси!
Интелектът е достатъчен фактор, за да ме възбуди един мъж до полуда. За мен няма по-секси от един улегнал, деликатен и интелигентен мъж, като външният вид няма абсолютно никакво значение.
За повечето ми връстници и приятели, вкусът ми към мъжете, им е меко казано странен.
Та питам нормално ли е и има ли други като мен?
Момиче на 21 години съм.

Коментари

1.   И аз предпочитам интелигентни мъже защото е хубаво да има някой не-идиот (съжалявам момчета за обидата) до теб който да те разбира какви документалки дрънкаш :D Но и да е по-глуповат не ми пречи само да не е тотален тъпанар! За мен също така е важен и външния вид въпреки че са казали "Каквото дадеш, такова ще получиш" - аз като давам грозота и на мен такова ще ми дават и това е гадно! Вмомента гаджето ми е умно момче като мен /само дето не съм момче :D / и се забавляваме заедно. Само да добавя че ВЪОБЩЕ не ми пука дали е беден или богат! Но е важно мъжа да има пари поне да носи хубави дрехи, това е достатъчно!

2.   Ако в леглото ще решавате кръстословици :)))
Шегувам се. Интелигентният мъж излъчва увереност и сила на духа... а това няма как да не е секси

3.   Ех, само ако имаше повечко жени като теб!

4.   Нормално е и има други като теб. Жената съзрява малко по-бързо от мъжа

5.   Охоо, има и още как! Аз съм такова момиче и един интелигентен мъж може да ме възбуди много! Особено ако разбира от математика, физика - нали казват, че тези науки били по-подходящи за мъже. Е, нямам нищо против и от други науки да разбира, но от математика и физика би било най-добре :)).

6.   Да, и аз съм така.
Жена, 35

7.   За мен външният вид има огромно значение, но най-хубавото лице, е умното лице, стига да е симпатично все пак. Определено харесвам умни мъже, но изобщо не подценявам външния вид.

8.   Аз също не си мечтая да срещна някое празноглаво Барби... или чалга кофла :)

10.   Тъпиият мъж определено не може да е секси за мен... също и не чак толкова тъпият, но тривиален, банален, изтъркан образ с безцветно поведение... не че няма значение външността, но тя не е решаваща. Ако ще Аполон да е, ако е тъп, да си ползва дясната ръка, или пък да опита другаде;))

11.   Определено е секси. Хубаво е постоянно да научаваш нови неща от него, а не да тъпчиш на едно място. Спомням си едно време ходих с такъв тъпак, че се наложи да променя целият си речник, защото не ме разбираше.
На 22 години съм и идеално ми подхождат опитни и интелигентни мъже над 30год.

12.   Ами, радвам се за теб авторке. Аз бих казал, че съм такъв какъвто ти харесваш- интелигентен, мислещ трезво на нещата от живота човек. Аз също харесвам интелигентни жени, а не некви тъпи лигли.

Също важно за мен е жената да може да готви. Не че аз не мога, но все пак, трябва да има умения и в кухнята, защото, като се оженя и като се прибирам късно от работа, тя трябва да ми е сготвила, а и да може да готви и на децата :)

Тъй че, момиче което не може да готви, не ми трябва и не ме интересува колко е хубава.

Не може ли да готви и лигави ли ми се (и да ми говори некви глупости) не ми трябва.

Н. 20г.

13.   То по тая логика трябва, само като чуеш за Стивън Хокинг и трябва да се подмокряш. Само го погледни и пак ми кажи, че външният вид няма никакво значение.

Дядо Торбалан

14.   Лошо ми стана като прочетох един от коментарите. Тези турски сериали, където жените са слугини на мъжете си ги избийте от главата. 21 век сме-да сте чували за равенство между половете. Недейте се излага така, моля ви. Аз пък си търся мъж, който да ми готви:DШегувам се. В една нормална връзка в 21 век жената и мъжът трябва да разпределят домакинските задължения. Такъв тип мъже търтеи, където чакат на готово сготвенко -надалеч!

15.   Аз съм номер 12 и искам да се обърна към номер 14
Ако ти се хапва пиле рокфор, обади ми се ;)

Не ми разбра коментара май и заби даже у некви тъпи турски сериали.
Да, както казваш, трябва домакинството и двамата, даже всичко трябва и двамата да си делят.

Аз мога да готвя, но как ще живея с неква тъпа лигла която и омлет да не може да ми направи? Също и ти-как ще живееш с някой който не може да готви? И се прибираш късно от работа, прегладняла и няма нищо за ядене?

А за жената която слугува на мъжа, да ти кажа има едно племе (нз точно в кой континент е) в което да си мъж е точно това, жена ти да ти прави всичко, а ти да си лежиш и почиваш и да не хабиш енергията си, която е нужна за правене на деца и това е.
И един мъж от племето попита водещия на предаването
-правиш си чай сам? Какъв мъж си ти?

Прави си изводите, табу нека да го наречем всичкото това ;)

16.   Пак съм аз. Не ми тълкувай думите погрешно. Жената разбира се трябва да има умения в кухнята. Аз самата имам. Но "Когато се прибера от работа, тя трябва да ми е сготвила"-Извинявай много, дори звучи обидно. Както споменах в 21 век сме. И жена ти ще ходи на работа, нали се сещаш. Хубаво е да те глези от време на време, както и ти нея. Ама да ти е сготвено като се прибереш от работа ми звучи като от турски сериал.

17.   Номер 16, ние с теб май неможем да се разберем :D казвам го, не като всекидневно задължение. Чист пример е просто, Трябваше все пак да го покажа, да направя някакъв пример.

Просто, важното е и двамата да имаме умения в кухнята, за да можем винаги да имаме храна на масата, да е сготвено, а не, тя да не може да готви и да чака аз да дойда за да сготвя.

Който е в къщата и няма сготвена храна-готви и гледа винаги да има сготвена храна. :)

18.   Не мисля, че номер 12 имаше в предвид точно това. Но тъй като засегнахте темата, не мога да се въздържа :) Факт е, че има мъже, които все още живеят в предния век или пък са възпитани по този начин. Аз лично само като чуя подобни намеци и не можете да ми видите джапанките. Адски ме отблъсква точно този начин на мислене. Обичам да готвя и да чистя. Но също така и работя. И не мога да възприема, че някой може даже да си помисли, че неговата роля в съвместното съжителство се изразява само в работа. Така както той работи, работя и аз, и то не лека работа. Щом аз мога да готвя и да чистя, значи може и той. Щом аз мога да гледам децата, значи и той :) Не е ли така. Такива някакви остарели изрази от сорта на "Женооо налей ракията и що още не си наготвила сега се връщам от работа" нееее :))) Надалеееееч! :) Ето с моя приятел всичко си разпределяме. Например той ще напазари, аз ще наготвя, той ще сложи масата и ще я прибере, а аз ще измия чиниите. Той пуска пералня, аз простирам иии т. н. :) После всички са доволни и щастливи. Айде обичайте се!

19.   Егати и готвенето, ако двамата сте достатъчно интелигентни ще изкарвате достатъчно пари за да си поръчате храна да ви я донесат в къщи. Това важи и за всички домашни задължения. Нали и не интелигентните /готвачи, домашни помощници/ трябва да ядът.