Споделена история от Секс и интимност

Нормално ли е момиче да не иска да и свършат в устата?
Нормално ли е момиче да не иска да усеща вкуса на спермата и да не иска момчето да свършва в устата и? Да го накара да свърши след френска любов с ръка или по друг начин? Какво мислите?

Коментари

1-50 от 96

2.   Не на всяка й харесва.

3.   Разбира се, че е нормално! Не е нормално да караш човек да върши неща против волята му! Като се ошлайфаш още малко, сам ще разбереш. Сигурна съм че си тинейджър!

4.   Пф, да нормално е.. На теб ще ти е приятно ли да те карат да гълташ чуждите течности..
Аз имам приятел, които много обичам.. гълтала съм няколко пъти, но просто не ми е приятно, дълго време си повтарях, че всичко е в главата ми, и че сама се отказвам, но колкото и да се опитвам да не мисля така-не мога.. Гнусно ми е, и просто не мога.. Просто има момичета, на които не им е приятно и това е.. ако я караш насила по-зле ще станат нещата ;)

5.   Разбира се, че е нормално. Повечето не го искат. Изпитват някаква гнусливост от това.

6.   Да нормално е. Не всеки човек харесва това.

7.   Това провокация от някой порноманиак, който си представя устата на жената като банка за сперма ли е, или някое неуверено девойче, което се чуди защо "любимият" не иска вече да чуе за нея? Какво значи нормално? Щом не й е приятно, значи е нормално! Всичко останало са общи лафове.

8.   Ми нормално е. Вземи ти пробвай да видиш дали е приятен вкуса

9.   На 16 съм и никога не съм давала на приятеля си да свършва в устата ми, няма и да му позволя. Първо, защото ми се струва ужасно и второ, защото е точно като някаква гавра с мен.

10.   Нормално е момиче да НЕ иска да и свършат в устата. Другото е ненормално. Не знам дали знаеш но вкуса на спермата е ужасен? Особено някаква гадна белезникава течност с гаден мирис и с гаден вкус в голямо количество да ти се излее в устата. А още по-ужасното - да трябва да го глънеш. Аз съм момиче и само от мисълта ми се повдига :) Аз лично съм казала на приятеля ми да не свършва в устата, макар че момичета всякакви... А ти май си прекалил с порното.. всъщност не знам на колко си де..

11.   Аз съм жена и за мен не е нормално... На някои не им харесва, но не ги разбирам изобщо, странно ми е. Самото усещане е прекрасно, а дори и да не ти е приятно, това е толкова дребна "саможертва" заради любимия.

12.   Мацка, вие сте длъжни донякъде да го правите, защото ние доста се трудим, докато ви спечелим и нерядко претърпяваме доста унижения от ваша страна. Насилваме се да ви ближем не защото ухаете на шампанско и рози, а защото знаем, че на вас ви е приятно. Хабим се да ви сваляме, да ви изпълняваме прищявките и да харчим за вас пари спечелени с труд и пот. Така че мисля имаме поне правото на едно свършване в устата ви. Не е толкова трудно, поемаш дълбоко въздух, задържаш и си представяш, че поглъщаш любимия си ликьор-колада, носещ зачатъците на сътворението.

Нежелаейки да ти свършват в усата ти захвърляш на сметището всичко, което той е направил за теб, унижаваш го и не зачиташ безценната течност, от която така неистово ще се нуждаеш някой ден.
Така че по-смело момичета, ощастливявайте любимите си момчета с този безценен за нас жест.

13.   Естествено, че е нормално!

14.   Не е нормално. Сексът не е за гнусливи.

15.   Мале... спри порното и влез в реалността!

16.   нормално е, не всеки обича подобно нещо... жена съм и ми е гнусно това да ми свърши някой в устата. Ако мъжа държи на теб и знае че ти е неприятно няма да го прави....

17.   "нормално" е една дума, която тотално си е загубила смисъла, приятелче.
обичайно е - доста жени са гнусливи, горди или просто задръстени, прекалено еманципирани и т. н.

Ако за теб това е нормално и не ти носи никаква негативност - продължавай с това момиче.

Но.. от гледна точка на сексолозите и семейните терапевти - секса е 80% от една връзка. В секса най-лесно проличават истинските чувства, които изпитваме към другия. За да бъде секса "хубав" не е важно кой какво умее и дали ще може да върже дръжка от череша с език, е важно е сигурно, но едва ли е от първостепенно значение. В основата на "добрия" полов контакт трябва да има размен на топлина, взаимно приемане и липса на егоизъм.

Та.. просто помисли добре какво се крие зад всеки отказ, каква е менталността на това момиче и каква е способността й да обича, защото след време (ако да речем имате някаква продължителна връзка) истинските мотиви на всеки се разкриват и понякога се случват много грозни картинки!

18.   Нормално е. Защо трябва да свършва в устата ти -след като на теб не ти е приятно. Всичко във секса се прави по взаимно съгласие. Така се стекоха обстоятелствата че съм имала само 2-ма партньори през живота си. Никой не ме е карал да свършва в устата ми. А още някакви глупости-защо не измислите-вместо да стоите и учите вие се занимавате с глупости. Натисни в Гугал този въпрос и там ще ти бъде отговорено. Може да се посъветваш и при някой сексолог-например-Наталия Кобилкина. Но мисля че твоите проблеми не са проблем, просто гледаш много порно и мислиш че всичко оттам става и в живота. Става само ако двамата го искат-като не го искаш насила никой не може да те накара-и разкарай го това момче дето ти пълни главата с глупости. А нормално ли е ако ти се изпикаеш върху него-вече ме принуждавате да говоря глупости.

19.   Ами и на мен в началото ми беше странно, но пробвах със сегашния ми приятел и не намирам нищо лошо в това. Пробвай, може и да ти хареса.

Василева

20.   Да, напълно нормално е. Даже за голяма част от жените. :)

Ж. 20

21.   Всяко момиче си има принцип. За мен това е съвсем нормално да не иска, защото може просто не и харесва това. Аз също не позволявам това не защото съм някаква с различно мислене а просто не ми допада. Всеки си има както казах принципи и мисля че това е съвсем нормално!

22.   Защо пък да е ненормално. Никой не трябва да принуждава партньора да прави неща, които са му гадни.
Естествено, че спермата е гадна и, че не всички я обичат!

23.   21, принципните накрая си остават само с принципите. В живота и любовта успяват гъвкавите, приспособимите отворените и творчески настроените. Трябва да ви кажа, че партньорка, която не е готова да гълта няма НИКАКЪВ шанс при мен. Не че държа всеки път да й пълня устата, но когато нещата са се насочили и са стигнали до там, демонстративното дръпване и плюене са нещо отвратително - все едно аз да взема да правя муцуни и да плюя докато я лижа или някое косъмче случайно ми попадне в устата. Дори да не й харесва особено, както казва номер 11 /респект, скъпа!/ това е достатъчно малка "саможертва" за човек, който твърди че обича.
Та на "принципните" и напълно отказващите не ми остава да им пожелая нищо друго, освен да си намерят по един такъв като тях превземко, гнусливко и принципиал, който да ги лиши от редица удоволствия и топлина в живота, понеже е смотан и гнуслив егоист.

24.   Аз съм момиче и не мога да кажа че съм кой знае колко разкрепостена в секса, но нямам нищо против приятеля ми да ми свършва в устата. Не че ми харесва, но ми е безразличен вкуса и мириса. А и няма нищо по хубаво от това да го видя какъв кеф изпитва докато го прави и да знам че аз съм виновна за това му състояние... безценно е.

25.   Мноо ясно. Ебати въпроса...мъже слезте на земята, опитайте си спермата поне веднъж в живота и ми кажете харесва ли ви??

26.   23, според теб е нормално хората да правят неща, които не им харесват. Успех с това мислене. Получавай удоволствие от това да си мислиш как на човека до теб му е гадно, а не се възбужда..... Това, което правиш не е нито истински секс, а за любов да не говорим. :Д Гъвкавостта, за която говориш, става ли да я приложиш и в двете посоки, защото аз мога да се сетя за достатъчно неща, които може да са ти неприятни.
Както винаги съм на мнение, че двама трябва да правят само неща, които ги възбуждат и двамата.

П.П. Ако някой иска да ме плюе и тъй като няма с какво, тръгне да казва, че намирам гълтането за гнусно, нека пак да прочете това, което съм написала.

27.   Ж30: Нормално е всичко, което двама души приемат за такова и тое еднакво приятно и за двамата... След като на теб не ти е приятно, трябва ли да го правиш...

Ако трябва да говоря за себе си: Обожавам да дарявам френски ласки на съпруга си, но не и да свършва в устата ми. Дори и от малкия предварителен секрет ми се драйфа... Ако свърши в устата ми, най-вероятно няма да има продължение на акта, а посещение на банята...
Така че - да, това неоспоримо удоволствие за мъжете, но възприятието при жените е различно...

28.   Не!!! Не е нормално!!!

29.   Значи, това са пълни глупости. Всичко е по взаимно съгласие. А за тези като номер 23, много грешно мислене, за теб жените са просто некви играчки според мен, като гледам какво си написал. Ти така ли си търсиш приятелки
-Здравей, как си, гълташ ли?
Е нямам думи направо.
А и тва по порно филммите- избират ги специално такива, които да правят всичко. Жена която не прави такива неща- не става за порно индустрията.

31.   Ей, бахти и женорята... ма много сте ми глезени, гнусливи и прочие..
Поне си признайте истинските мотиви да не желаете да ви свършват в устата и да гълтате - липса на всяакква креативна, умствена дейност и прекалена самовлюбеност.
Много сте ми големи феминистки всички! Човек да му се прииска да стане гей заради такива като вас.. то какво си мислите, че увеличаващата се бройка на хомосексуалните мъже е случайна? Ами не е - ей заради такива псевдо-жени е и за нищо друго.

Спермата нито е гнусна на вкус, нито вони (има и различни хитрости, които са добре описани в различни теми) с храна и как да стане по-сладка. Но в преживяването на един ИСТИНСКИ любовен акт няма значение кой какво поема от другия. Има стремеж към пълно сливане и единство, към приемане напълно, към разливане един в друг.

Защо въобще правите секс като ви е гнус...н правете. Ще ви кажа и втората голяма тъжна истина - защото се страхувате да не ви зарежат!

33.   Хора, защо задавате глупави въпроси. Това не е теорема, при всеки е различно. На някои им харесва, на други им е гнусно и т. н. Аз гълтам на приятеля си, харесва ми. В крайна сметка не мога да очаквам да ме лиже и да поглъща моите течности, а аз да се дърпам. За мен няма нищо гнусно в леглото с човека, който обичаш. А и когато го изненадам по този начин и видя блясъчето в очите му се чувствам на седмото небе. Но тези неща се осъзнават след време. Преди и аз не можех да допусна и дума да стане за някои неща. Секса не е ръчкане. Когато се обичате и сте дълго време заедно, експериментите поддържат пламъчето.
на 23

34.   Нормално ли е момиче ДА не иска да и свършат в устата?

next

35.   Не съм опитвала и НИКОГА няма да опитам.. Гнусотия! ..

36.   №29, НЕ, не си търся така приятелки, но ти явно не си си направила труда до прочетеш до край написаното от мен - значи толкова мнението ти е над моето, че въобще не ти трябва да го четеш преди да го коментираш! Браво!
Просто този начин на мислене и отношение у една жена говори страшно много за нея като личност, за интелект и за много други неща и ми става ясно, че с нея брашно няма да меля!
Недей да извърташ темата! Недей да се опитваш да внушаваш, че "гълта = секс-играчка; не гълта = сериозна жена"! Сериозната жена има сериозно отношение към мъжа си, както и той към нея! А гълтането, лизането и т.н. са най-малкото, което биха направили един за друг.
Успех с мъжете, №29!
№11, 19, 24 и 33 - обичам ви!

37.   А бе за 21 век изобщо НЕ е нормално да не иска това. Явно е някаква консерва като повечето жени в българия. Примерно тя как ще се почуства ако докато я лижеш и стигне до оргазъм и те облее с соковете си и ти бегом в банята да плюеш да драйфаш и т.н. А и то големия вкус дето има 5 капки сперма голяма работа.
Някой беше казал секса не е за гнусливи. Не дай си боже да и го подадеш от гъза в устата :D:D:D:D:D

38.   Ми не мисля, че по това се разбира каква е жената по характер.. на мен лично просто не ми харесва лигавата течност с този вкус, това не значи че спирам да правя френска любов, просто края не ме кефи да е в устата ми. N 36: Това прави ли ме надута пуйка, с която е трудно да се мели брашно? :) може би.. не знам! Аз не го отхвърлям за това, че се мисля за велика или било недостойно.. просто не ме кефи течността. Ако на него не му е приятно, разбира се че няма да гълта моите течности. Ще мие жал ако го направи.. все пак не е сок от праскови, че да го харесва. Няма нужда да го гълта.. що за удоволствие би ми доставяло това да е в устата му.. дали ще е там или на леглото се ми е 1..

39.   №38, ми ще се опитам да ти обясня, макар да знам, че няма да ме разбереш: Да, съгласен съм, че някаква странна непозната течност, извадена извън всякакъв контекст, може и да не е много приятна на вид, вкус и мирис. НО! При положение, че силно и истински обичаш някого, при положение, че през главата ти неволно минават мисли, че може би дори би умряла за него, при положение че това е любимия ти човек, а тази течност е произведена от неговото тяло (което не е болно, нито пък това е някакъв неизбежен отпадък като урината и фекалиите) - как може да ти е гнусно и неприятно това? Не знам за теб, но поне за мен всичко свързано с любимата жена ми става един вид фетиш - уханието й, дъха й, влагата на устните й, да не говорим за по-интимните миризими и течности - там направо откачам!
Виж какво пише №31: "Но в преживяването на един ИСТИНСКИ любовен акт няма значение кой какво поема от другия. Има стремеж към пълно сливане и единство, към приемане напълно, към разливане един в друг." - явно ти такова нещо още не си преживявала. Докато поставяш себе си и егото си на първо място, докато възприемаш приятеля си за нещо външно и чуждо - съжалявам, ти не го обичаш истински!
Та не - това не те прави "надута пуйка", а те прави просто едно незряло, неопитно и все още доста задръстено девойче, което не познава принципите на живота и на любовта... с което също не бих мелил брашно, защото някой трябва да те научи, да те отвори - е аз съм научил достатъчно...
Не е все едно дали свършва в устата ти или на леглото - напротив, разликата е от земята до небето по ред причини! Това говори най-вече за ПРИЕМАНЕ на другия безусловно, с всичките му там особености! По твоята логика - дай всеки да си го прави сам, понеже може - всеки си има дясна ръка, за какво ни е да се събираме изобщо по двойки?...
Виж, ако си някаква проститутка и с това си изкарваш хляба, или ако си с някакво момче за една нощ към което нямаш чувства - нормално е да не гълташ.

40.   Задайте си въпроса как ще се почувствате, ако любимият ви, преди да свършите спре да ви лиже и ви довърши с ръка? Ако го е гнус от вас и въобще не дава и дума да се издума да ви лиже докато свършите. Тогава мили момичета как ще се почувствате? Няма ли да ви стане кофти? Докато разсъждавате кое е нормално или ненормално, замислете се вие какво искате? За мен нищо в секса с любимия не е гнусно или извратено, но това е мое мнение. Всеки мери със собствен аршин. Трябва да има пълно отдаване и сливане на телата. Не знам дали за вас е нормално едно момиче да не иска, но за мен е нормално всичко, което правя с мъжа си, включително и това. Желая ви успех
Маги

41.   (от N38) N39.. Мерси. Обичта, която ти ми описа ми изглежда за момента задушаваща и нещо, от което нямам нужда, тъй като излизам от много задушаваща връзка. Може би и защото съм още на 20 и не се и опитвам да търся такава любов за момента. Не съм проститутка, но не гледам човека с мен като на този, с който ще остарея. Обичам го, но не бих умряла за него.. не съм егоист, но връзката ни не е такава, нито живея за връзката помежду ни, която ти описа-живота ми е кариерата и името ми в момента. Може би е егоистично ако не му приема течностите в устата си или наистина не го обичам както ти описа, но все пак още мисля, че дори и да съм с човека, за който бих умряла, когато усетя предварителния му секрет и ми се догади не би трябвало да продължа с риск да оповърна всичко и "уникалната свирка" (думи на бивши гаджета) да се превърне в най - ужасното преживяване. Може би след време ще го искам и ще ми доставя удоволствие, но в момента не.. Е, сигурно е егоистично, но без риск! :))

42.   Естествено че е нормално. Аз съм на 16 момиче и до сега приятелят ми дори не ми дава да му направя свирка, защото го възприема като унижение за жената. Аз лично нямам и желание. :)

43.   Тотално не съм съгласна с №12.

1) Нали се очаква да ви е приятно когато ни свършвате в устата. Е, кажи как ще стане това, като виждате как мацката всеки момент ще повърне. По-добре да не си доставяте това "удоволствие" отколкото да зарежете наистина прекрасно момиче, заради това, че вкуса на спермата не и харесва.

2)Какво значи, че "харчите пари за нас, убивате се да ни сваляте и нерядко претърпявате доста унижения от наша страна. ". Чакай, чакай ако месеци наред сваляш мацка, лежиш и в краката и това, само за да и свършиш в устата?? .. Хаха. Това е направо унизително за мацката :). Дано никога не попадна на такъв егоист като теб.

44.   Мили дами, ако има дами в коментарите, значи вас хиляди молби за секс, не ви трогват, но за свършване в устата сте първи, или поне в част от коментарите. Всички се правите на недостъпни, трябва да става с пазарлъци при вас, а тук даже им било приятно.
Изказване като- "А бе за 21 век изобщо НЕ е нормално да не иска това" или " Нормално ли е момиче ДА не иска да и свършат в устата? "

Еми да нормално е, защото това го правят едни жени, които гледаме в индустрията за възрастни, но там получават и огромни суми за тези прояви. По скоро искам да кажа, че жена рядко ще се навие за такова нещо, но и мъжете уважават половинките си, така че не вярвам да си правят кефа така.

45.   44, а ти на колко годинки си и колко партньорки си имал и всъщност въпроса ми е.. Правил ли си някога секс с човек, който наистина обичаш?

На мен от човека, който обичам всичко ми е приятно. Не зная дали принципно обичам спермата, защото това е единствения мъж в живота ми. Не става въпрос за самата сперма, разбираш ли? Това е вид ласка, нещо, което правите заедно. Съжалявам, но не мога да разбера жените, които го позволяват или които го правят заради гаджето си. Ако на мен не ми е приятно - няма да го правя, няма да ме и карат да го правя... каквото и да е. Секса е взаимност, нещо, което правите двамата, заради двама ви. Дали ще гълта жената, дали мъжът ще я лиже, дали ще я оправя отзад, дали ще се отдадете на фетиш-игри - това си е вашия секс и всичко онова, което доставя радост на единия, доставя същото и на другия. Ако приятелят ми примерно разбере, че нещо ми е неприятно.. на него ще му бъде неприятно да ме кара да го правя и обратното. ако аз знам, че нещо не му харесва, няма да ми харесва и на мен.. именно защото няма взаимност. А като я няма се губи същината на секса, губи се топлината. В такъв секс винаги единия единия се чувства ощетен... е това обаче аз не мисля, че е любов!

46.   Ами на 10 години съм? Ти какви партньорки искащ да имам?
Просто казвам, че това е моята гледна точка.

47.   № 45. Какво значи всичко ти е приятно с него? ! НЕ става въпрос за твоя любовен живот. Всъщност не знам как не те е поне малко гнус. Не говоря да се дърпаш, но ти го изкарваш, сякаш за това сме родени ние жените, да гълтаме.

1)Ако жена НЕ иска да гълта то няма НИКАКВО удоволствие, нито за нея нито за партньора. Нещо, което номер 43 е описал/а във точка първа. Как ще му е хубаво на мъжа да гледа как жената и се повръща, но го прави, заради него. Това си е чисто мъчение. Да знаеш, че караш другия да прави нещо, което за него е отвратително.

Например аз обичам много приятеля си. Правим почти всичко, но не и това. Просто не ни е естествено.

За всички, като № 3, които мислят, че наградата за свалките, похарчените пари и потта на челото е гълтане. Това е глупост. Та не сваляте ли една жена, защото я харесвате/обичате? ! Не харчите ли парите си, за да я накарате да се чувства добре? ! Рискувате да загубите всичко, всички положени усилия, да спечелите момичето... заради ЕДНО гълтане... :|

48.   Номер 47 и какво по-различно си казала от мен?

Повтарям.
Ако нещо ми е неприятно, приятелят ми няма да ме кара, защото значи и на него да му е неприятно. И обратното. Ако аз знам, че на него нещо не му харесва, за мен ще бъде мъчение да го карам насила.
Ние го практикуваме това прословуто гълтане, харесва ни..не искам да търся причина, просто е така. Щом харесва и на двама ни - какъв е проблема.

Не е нормално единия да се чувства ощетен в секса заради другия обаче, защото едва ли има любов в подобна връзка. Нито някой да насилва за нещо другия, нито обратното някой да му отказва нещо - просто, когато има взаимност тези неща липсват. Няма правене на нещо, заради един от двамата. правите нещата заедно и толкова.

Какво имам предвид под това "всичко". Ами всичко, което правим ми е приятно.

Плам

49.   48, това, което си казала различно е това: "На мен от човека, който обичам всичко ми е приятно. ".
Толкова много други неща, които да правиш с човека, който обичаш, могат да се измислят... хич не съм убедена, че би правила всичко и че това дали ще ти хареса абсолютно всичко дори и чисто физически зависи от чувствата ти към даден човек.
Писнаха ми тези теми, давала съм примери с неща, които не се приемат, съответно най-вероятно няма да се харесат на повечето "обичливи" люде, но те се заобикалят и пак се почва с манипулацията, че всичко би ти харесало с човека, който обичаш.... Който иска да живее в заблуди. :)

51.   кои са тези неща 49 - пробвай ме! Но да знаеш, че разговаряш с доста освободена жена, която иска да пробва абсолютно всичко в секса. Дай ги тези примери - хайде!

52.   51, размяна на ролите- т. е. ти да оправяш мъжа. Ако се напъна и друго мога да измисля, иначе с телесните течности и не само течности, могат много неща да се измислят.... Мисълта ми е, че ако трябва да харесваш всичко, което излиза от човека, който обичаш, по тази логика трябва да харесваш и ла*ната му.... Не казвам, че спермата не е възбуждащата, но има хора, на които физически(може да има психически момент, но не свързан с чувствата към човека) не им харесва. На теб не всичко би ти харесало, но излизаш с този номер, просто защото явно харесваш всичко, което е модерно. Както и да е, ако човек наистина е освободен, ще приеме, че хората са различни и харесват различни неща.

53.   :) 52... с пръст съм прониквала в ануса на приятеля ми, с език го правя при всяка свирка. Засега това ни е достатъчно, но ако поиска друго - аз съм ок.

скат игрите са също сексуален фетиш. Не ни е хрумвало до този момент да ги пробваме... но ако някога ми се прииска да пробвам и този фетиш - приятелят ми ще е първия, който разбере, че искам да си поиграя с изпражненията му.

Харесвам примерно потта му. Много обичам да се сгуша под мишницата му след секс, или докато го правим ако позата е подходяща. Аромата му ме влудява.

Обичам да ми плюе в устата... и навсякъде, където му хрумне. Съответно и аз го правя.

Мислехме да пробваме и писинг игри - с поглъщане и без. Нито аз ще имам против, нито той.

За първи път от теб разбирам, че в секса има модерни неща :)

54.   пак съм аз.. забравих

Защо приемаш поглъщането на сперма като поглъщане на сперма и като нищо друго? Не можеш ли малко да промениш фокуса си - тогава съм сигурна, че ако наистина обичаш своя човек, ще преоодолееш погнусата си. Защо просто не го приемеш като ласка, като игра, като беля ако искаш, която двамата правите. Като лудост. като нещо, което си е ваше? !

1-50 от 96