Споделена история от Секс и интимност

Бих си легнала с него, но може да съм само една поредна в списъка му..
Здравейте!
На 20 години съм.. девствена. Живея с две момчета и едно момиче. Когато се нанесох.. започнах да спя ДО едното момче...но само спахме, не сме правили секс. Малко по малко той започна да ме предразполага, но все още се дърпам. Изключително нежен е и изглежда знае какво прави. Мисля, че вече съм решила да правя секс с него, но се чудя накъде ще отидат отношенията ни. Той е от типа момчета, които често си лягат с различни момичета (хубавото е, че поне не се хвали с това). Бих си легнала с него, но може да съм само една поредна в списъка му.. А мисля, че започвам и да изпитвам някакви чувства към него. Когато го няма за по-дълго от ден, започва много да ми липсва. Много се затормозявам с тази ситуация.
Вие, като странични ... читатели, как бихте постъпили?
Благодаря!

Коментари

1.   Щом си девствена недей да правиш секс с него. Много е хубаво е да се отдадеш на момчето, което наистина обичаш както И ТОЙ ТЕБ, а не да те приема само като поредната. Просто престани да спиш при него, но решението си единствено твое, сама си прецени какво наистина искаш.

2.   Мила явно си устиа момента и си готова да му се отдадеш,но е нормално да се страхуваш, все пак е за пръв път... аз лично на твое място бих говорила с момчето на тази тема... ще си проличи по реакцията и думите му дали е искрен ти го познаваш и ще разбереш... успех.

4.   От теб зависи дали ще си една от многото в списъка. Дай му да те чука. Сама казваш че знае какво прави. Ако попаднеш на някое дърво, ще луднеш.

Нищо не говори. Само му кажи че ти е за пръв път. Това е достатачно ако той наистина знае какво да прави. Ще се постарае.

Ако чакаш да срешнеш любовта... може и така да си останеш още 10 години.

5.   Не разбирам защо всички съветват да си легнеш с момчето, защото трябва да е "принцът от приказките" или защото е "истинска любов" това помежду ви!
Аз избрах по - мъдрото решение - да си легна с някои, който да знае какво прави, да ме провлича сексуално и да не очаквам от него нищо след това. Не сгреших, нямам съжаления, а споменът ми носи една палава усмивка!:)
Ти си достатъчно голяма да прецениш дали ти се живее в приказка или в реалноста! Само бъди наясно със себе си и не очаквай брак, само защото той ти е "откъснал цветето":)))

Да не забравя и да те предупредя, че с който и да е, където и да е, първият път винаги е разочароващ и в най - честия случай болезнен!

Късмет и "здрава" мисъл ти желая!

6.   Аз на твоее място май бих го направила:) Се пак те желае а и ти не си безразлична, спите всяка нощ един до друг, няма нищо нередно а и откаде знаеш че ще си някоя поредна в списъка му. Може наистина да има чувства към теб и този път да е по - различно. Ако го харесваш не го изпускай, рискувай.

8.   По-добре изчакай, защото едва ли първия път ще изпиташ оргазъм. Прецени няма ли да си наранена, когато интересът му се насочи към друга. Изчакай да дойде любовта и няма как да имаш колебания тогава.

9.   Аз също съм детствена и въпреки всичко не съм съгласна с номер 1 . Щом живеете заедно с вс останоло той е твоя човек ... желая ти успех последвай съвета на номер 6

10.   Благодаря ви за гледните точки и съветите. Все още няма развитие по въпроса, но ние с него сме супер хаотични. В момента не спим заедно, ходим и поройстваме - всеки на различно място, което ми помага да се поотърся малко от напрежението около него. Знам, че не кой знае какво, но се затормозявам..
Благодаря отново!

11.   Бе това момче да не е гей ? Кажи не се ли дръвче вечер, след като спите заедно? - Всяко момче - гей, може да създаде впечатление, че има много мацета на разположение, и това е така, защото те си го чувстват, като приятелка .. Ако не дадеш подробности, не очаквай адекватни съвети .

12.   Добър въпрос :)
Ам, да, става си му, ама то това си е нормално.

13.   Аз пък се чудя откога е нормално мъж и жена да спят един до друг ей така- без да са си никакви-нито брат, нито сестра, нито гаджета!?

В екстремни условия -в хижа, в планина, при бедствие-ОК, няма проблем...-, ама да живееш на квартира с няколко души, сред които и момичета и да спиш съзнателно до момче? Откъде накъде?

Би ли ми казала какво би си помислила, ако някой от родителите ти си доведе някой ей така- за компания в леглото... ама нали разбираш-без да правят нищо....

15.   Амииии говори с него по тоя въпрос ала бала раздвижи нещата.