Споделена история от Секс и интимност

Към мъжете, специално
Моят въпрос е следният: Какви трябва да бъдат отношенията Ви с дадена жена, за да й направите френска любов?

Коментари

1.   За да ти направи мъж френска любов разбира се, че трябва да те харесва да се чувства добре с теб и в леглото да не смята секса за задължение или за начин за задоволяване само на собствените си нужди ит.н и т.н

2.   Първо да сме сериозна връзка т.е. не случаен секс и по-важното - да е чистоплътна (не се правете че не се сещате за какво иде реч). Разбира се че важи и за двата пола. Иначе съм виждал добре изглеждащи момичета, но ... по- добре да не коментирам.

3.   Да не и мирише пеперудката на умряла риба и задължително да се мята като заклана кокошка на малкия ми език, който е едно няма нищо в сравнение с големия гущер дето и предстои да приюти вечерта в хралупата си за гости..., също , да умее добре да свири на саксофона ми, по член 69 от параграфа на музикалните академии ..

4.   Олизвам ти катерицата, без да са необходими каквито и да било отношения помежду ни. №3 е прав що се отнася да хигиената - тя е много важна за френската любов.

5.   Амиии да е добре постригана ако може на фризиор. Може и формички. Красива и изящна пеперудка и да е напраскана сас "Fa" и много да рипа от удоволствие. И много още.