Споделена история от Секс и интимност

Ако първия ти път е с мъж?!?
Преди да питате - не, не съм гей, не се смятам за би. Имам един приятел, който е бисексуален и той ми редложи ако искам да го мина на задна. Обаче има един проблем - на 18 сме вече, обаче все още съм девстн. Харесвам момичета, обаче те май не ме харесват. Приемат ме само за приятел, а адски много ми се праив секс.

Знам, че в БГ много хетеро мъже са го правили с гейове или бисексуални и въпреки това си харесват жени. Дали ще сгреша ако приема предложението на приятеля ми? Проблемът е, че не знам дали няма да е гадно да съм хетеро мъж, който за 1-ви път е правил секс с мъж. Според вас има ли такива мъже? Моля, ако тук има хетеро мъже, на които първия им път е с мъж, но въпреки това не са гейове и харесват жени да ме посъветват!

Коментари

1.   Пич, как ще го вдигнеш с мъж, ако си хетеро...

2.   Според мен е глупаво да използваш човека като надуваема кукла - да си задоволиш нагона. По-добре наистина си купи кукла, отколкото просто да си вреш инструмента, където не му е мястото.

3.   Решението си е твое, щом го искаш го направи, никой няма да те съди

4.   Ако ти харесва и имаш желание да го направиш с космат булшит, значи си гей.

5.   Спокойно няма да станеш гей. И аз запърви път го направих с мъж. Между дупетата на мъжете и жените няма разлика. Та нали после ще го правиш и с дупето на жената до теб. Ичукай го но ползвай презерватив и нека той си направи клизма.

6.   Мъж, който прави секс с друг мъж, не е хетеро, моето момче.
Ако попадна на мъж и разбера, че преди това е бил с друг мъж, направо ще откача.
Ма то вече не останаха мъже, мнозинството са оскубани, гелосани фешънчета, с множество сексуални изживявания на другия бряг.

7.   Според мен просто си прекалено разочарован от жените.

8.   Не го прави! след това ще съжаляваш

9.   Всичко е строго индивидуално, пич. Въпрос на психика.

10.   Не знам какво да кажа... като толкова ти се прави секс, отиди на проститутка. Какво ще го правиш с мъж ли бе...!!!

11.   Абе недей тоя твоя приятел ще се изръси на някой и полсе тукувиш гръмнал целият град! Ку*ви няма ли?

12.   Моя съвет е да не го правиш с мъж! Ако съм разбрала правилно, ти си хетеросексуален, не виждам какво изобщо имаш да го обмисляш?! Ще дойде време, в което ще си хванеш приятелка.. спокойно! Не го прави! Всички казват, че първия път винаги се запомня .. аз не мога да изкажа обективно мнение тук, понеже самата аз съм девствена, но .. Едва ли ти би били приятно завбъдеще да знаеш, че първия ти път е бил с мъж. :) Но както и да е, твое си е решението =))

13.   Според мен недей! Ще вземеш да обърнеш резбата..

14.   Прави това, което ти се прави и не мисли за мнението на хората или за това дали е нормално.
Млад човек си - живей си живота и не се кахъри за глупости

15.   Брат и аз съм като теб ако съм на твое място бих си направил кефа

16.   Абе ти луд ли си бе човек ???? Да определено ще е много гадно. Вземи намери някоя готина проститутка по-добре и го направи с нея първия път. Поздрави. М34

17.   Посъветвай се с психиатрията, не с нас ;)

18.   Аз не съм хетеро мъж, но съм хетеро жена и първият ми път беше с мъж. :D Сериозно, според мен ще направиш голяма грешка. Няма смисъл от това нещо, щом не смяташ, че си гей или би, не харесваш мъже, само може да си увредиш сексуалния живот, да добиеш невярна представа за секса. Може и да ти хареса в известна степен, защото чисто физически сексуалният акт може, даже най-вероятно ще е приятен, но ще липсва привличането към партньора, страстта, тръпката... След време дори подозирам, че това може да ти стане комплекс и като имаш приятелка да се чудиш какво ли би си помислила тя, ако знаеше...Та според мен не го прави, по-добре дори отиди на проститутка, ако много ти се прави секс, поне ще те привлича повече, отколкото мъж...

19.   Номер 7, какво разочарование от жените на 18 години бе? Че той жена не е виждал още.

20.   Автора: Реших да не го правя, но да мастурбираме заедно.

21.   Автора: Реших да не го правя, но да мастурбираме заедно.

Това означава само, че не си искал да го направиш заради нагона, а просто защото си искал да го направиш с мъж. На мен това така ми се струва. Подсъзнателно е. В момента се самообеждаваш в някви неща.

22.   21 - над 70% от хетеро мъжете са лъскали заедно с приятели. Това е нещо нормално и никак не е гей. Нормално е човек да експериментира.

27.   И не, тук няма да намериш мъже, които са правили секс с мъж, защото просто тогава няма да са мъже...

28.   Авторе, на един хетеросексуален мъж изобщо не би му минала през ума мисълта да го прави с мъж, камо ли пък първия му път да е с мъж. Според мен ти си си хомо-не те обиждам, няма нищо лошо в това-щом ти се иска, направи го, но признай пред себе си какво (или по-точно кого) наистина харесваш-мъже/жени. Май е първото:)

next

29.   Според мен ти просто проявяваш интерес и любопитство. Повечето хора са би-сексуални по природа така или иначе. Но просто не ги го признават... в повечето случаи пред самите себе си. Ако искаш пробвай. Но не знам дали точно първия ти контакт би следвало да е с мъж. Днес чекии.. утре ще му го сложиш, то е ясно.
Ако толкова си загорял все ще намериш някоя. Не се цели толкова високо. А може и на проститутка да отидеш..

30.   22
Пфу, отвратително. Според мен, дори да си прав - тези мъже са негодни за по-нататъшна употреба от жени :)

/за вас няма ли такива свещени думи като интимност? да си интимен с някой значи да правите любов, да лъскате;) все едно... /

31.   30 - много жени също си бъркат с приятелки по дупките, пък са си хетеро!

32.   Ама като ги твърдите тия неща (30 и 22) от къде ги знаете? На какви данни базирате тия твърдения? На чул недочул ли? На реална статистика, чийто източник можете да цитирате ли? Ма какви са тия фантазии.

33.   Пич гледам тука и повечето коментари не струват. Само няколко са що годе прилични. Прави ти се секс а курвите се правят на недостъпни и твоя приятел ти е предложил. Замислил си се, което значи че си разкрепостен а не кон с капаци. Страх те е да не ти хареса и да искаш всеки път с мъж предполагам, страх те е защото е първи път и т.н.

Чисто физически няма голяма разлика между мъжко и женско дупе, все пак тва е дупка за чукане. Някой се беше изцепил че няма ти стане от мъж, че ако ти станел от мъж значи си гей ала бала.

Важното е да си сигурен в пича да е дискретен и все пак гей връзките са доста краткотрайни и неангажиращи. А тва че си наебал една дупка не те прави гей, а в най лошия случай бисекс за който има два пъти повече дупки за чукане.

34.   Тези който най много плюят гейовете най им се иска да пробват, ама ги е шубе. Аз работих на един столичен стадион и там на какво се нагледах, така наречените футболисти какви орги правеха бедна вие фантазията, а уж са 100% хетеро.

37.   През 80те след втори курс в университета бях на бригада за лятото в Коми. Бяхме 150 момчета от България. Шест седмици работих с един колега от провинцията. С една глава по висок от мене, рус слаб. Станахме приятели. Той беше женен с едно дете. Един петък се на пихме и не си спомням как се озовавах в банята заедно. Ваната беше във формата на бъбрек - за двама. Ще пропусна подробностите. Ще кажа, че ми духа докато си представях, че това го прави гаджето ми. Случи се още веднъж в кабинка на обществена сауна. Тогава той искаше 69. Отказах му, но в поза 69 държах хуя му в ръката си. Той просто я ебеше. В интерес на истината гледах с уважение този хуй, не само че по-дълъг от моя, но той беше се отчел пред света - беше направил дете. След това в Москва бяхме 3 дена в една стая в хотел. Първият ден ми духа, през цялото време ме моли да го чукам. Масажирах му ПС мускула. Вторият ден ми плака и дори предлага пари. Направих го на третия ден, пак под въздействието на алкохола и с фантазиите, че го вкарвам в задника на жена. Единственото гадно беше да ме целува в устата, когато се обърна с лице към мене. Свирките от него не могат да се сравняват с тези направени ми от жени. Никоя не ме е докарвала до оргазъм само със свирка.

38.   Аз съм пасивен , спя със мъже и от моя гледна точка е нормално да стигаш до пасивни мъже, повечето искат само една свирка познавам много такива женени, не женени, жените не им пускат или във случая не им връзват! И стигат до проститутки или пасивни момчета ако не им се дават пари или нямат възможности!

40.   Братле, аз съм хетеро но съм го правил с мъж, значи преди 3 години един мой стар познат искаше да правим секс или да го мина на предна или задна, реших да го мина на задна, и мастурбирахме по камерите, той е гей а аз не съм - След време този човек си даде номера и сега му го пазя, Има хора които са го правили с мъже но въпреки това си харесват жени. Виж дали не си случайно Бисексуален. В момента съм на 26 години ако има значение и живея сам.