Споделена история от Секс и интимност

Как да му го кажа?
Здравейте! чета редовно всички въпроси и отговори в сайта. Моята история е : С Приятеля сме заедно от 5 месеца, той ми беше първият и не съжелявам за това, когато ме отвори след тридесет минути отново го направихме. Сега почти 2 месеца след първия път той иска отново, всъщност той иска от много отдавна, но вече ми е неудобно да го отблъсквам и да му казвам, че не съм готова. Искам го ужасно много, но не мога да се отпусна и ме е срам да се съблека, а той иска даже да ме лиже.. проблема ми е, че ме е срам да не се подмокря. искам някакъв съвет, как да се отпусна и как да му позволя да ме.. , защото той иска да ми направи якото, така на него му става добре, но аз не мога да се отпусна. моля ви, дайте ми съвет!

Коментари

1.   Ми ще ти стане ли "яко" да те лиже. На мен не ми харесва и не ми е "яко" и не давам и не ме интересува дали ще се чувства зле партньора ми като му откажа да ми прави нещо, което на мен не ми харесва

2.   Момичета, готови сте за монахини!
№1, с такива разсъждения връзка не се прави - всичко друго, но не и връзка.

3.   Ами защо не правите секс, когато разбере какво всъщност е това и когато сте готови. Секса не е задължение, нито е поклащане само напред назад. Има страшно много неща, които могат да доставят удоволствие. Френските ласки са неизменна част от хубавият секс. Колко време мислите, че само ще се ръчкате. Няколко месеца, докато момчето ти не си отвори очите. Трябва да има разнообразие. Трябва да се отпуснеш. Да си се кефите един на друг. Няма нищо гнусно или неудобно в секса с любимият човек. Като го разберете, тогава го практикувайте.

4.   ДАЖЕ да те лиже искал - ама че безсрамник. А ако види, че си мокра - не знам, не знам направо по-голям срам от това има ли... САМО два месеца след като те е отворил и иска пак секс - да чака! Две години да се доказва, че те обича и после секс:)

Мило, заблудено момиченце... осъзнай се!!!
Покани го вкъщи като си сама (собствената ти територия ще те отпусне най-добре), започни да го целуваш и прегръщаш, да го галиш, да вдишваш аромата му, именно ДОКАТО потечеш. После хвани ръката му и покажи какво е предизвикал в теб - възбуждаш се от него, какъв по-голям кеф за мъжа. Ти какво искаш - да си суха и да се протриеш? Като тръгне да те целува отдолу просто легни назад, усмихни се и се наслади на това върховно удоволствие. Остави го да си играе с теб и котенцето ти, да мушка пръсти, да те целува - мъжете обичат това! А вярвай ми и ти ще го заобичаш..
Неща, които ще ти помогнат да се отпуснеш - гореща баня преди да дойде, някаква твоя любима музика, която много те кефи, напръскай се с любимия си парфюм - все неща, които да ти дадат едно рамо на увереността!
И все пак всичко е в главата ти. Я събуди мръсницата и съблазнителката, която спи във всяка жена и гледай после дали ще отказваш да те лиже или сама ще тикаш главата му натам и ще крещиш: Не спирай!

Хайде - успех!!!

5.   Хората по лекари ходят, заради това, че не се подмокрят, а ти се притесняваш, че ще се случи. Отдай се изцяло, не му мисли толкова в секса нещата просто се случват. Щом иска да те лиже съгласи се поне веднъж и виж дали ще ти хареса, според мен няма друго такова удоволствие :)

6.   Защо не отидете на сексолог или гинеколог?

7.   Хей, момиче няма по-вкусно и ароматно нещо от това което протича от котенцетоти. Затова ние мъжете се врем и ви лижем. Възбуждащо е да усещаме как свършвате в устата ни. Непропускай това удоволствие. Отпусни се и го направи. Успех!!!