Споделена история от Секс и интимност

Жена ми го направи с майка ми!!!
По принцип моята съпруга като всички жени не се разбира с майка ми (нейната свекърва). Обаче един ден се прибрах по-рано от работа (програмист съм) и отключвам и чувам странни пъшкания и стенания от спалнята. По принцип съм доста тих и реших да видя какво става. Първоначално си помислих, че майка ми и жена ми се бият, но като влязох в спалнята направо щях да падна. Още ми е пред очите - майка ми и жена ми заедно в леглото, чисто голи и пръстите на майка ми бяха във вагината на жена ми.

Като ги видях пребледнях, а те се стъписаха и веднага ме попитаха "Защо се прибираш толкова рано? ! " Просто полудях от яд, взех една ваза и я запратих в стената и си тръгнах, тряскайки вратата. Кажете ми какво да правя в тази ситуация? Как да живея с жена ми след случилото се? ! От тогава не сме си говорили и като я видя все си спомням сцените, които видях. Не мога да остана с жена, която се е натискала с майка ми.

Коментари

1.   Поредната тема на някой фантазьор. Е всеки път ме учудвате, преди след оная тема за упояването се чудя какво може да се измисли. Поне бъдете реалисти.

3.   А ако го правеше с баща ти тогава съвсем щеше да луднеш. Аз го правя с тъщата. Е женами как ли ще реагира ако ни хване. Мен или майка си ще изгони. Радвай се, че не е с баща ти.

4.   Това е лудост. Поговорете с жена си. Може би е незадоволена. Разсъди добре преди да предприемеш нещо сериозно. Имате ли деца и от колко години сте женени?

5.   Съгласен съм с номер 1, съмнявам се това да е истинска история, но нека да се престорим, че е:

Ще задам според някои тъп въпрос, но... защо точно не можеш да живееш с жена, която го е правила с майка ти? Искам да ми обясниш конкретни факти и аргументи. Или проблемът е само в главата ти, че "никога не си го допускал" и че "така не се прави" и... други подобни насадени от обществото клишета?

Ами ако беше с друга жена, а не с майка ти, тогава какво? Може би жена ти иска тройка с жена? А може и да е би? Какво щеше да правиш тогава, света ли ще се свърши? Ами майка ти, щом го прави със снаха си, сигурно не й е за пръв път, въх каква драма - майка ти си пада по жени!

Кубрат

6.   Предполагам, че е било много грозна картинка, аз лично не мога да си го представя- снаха и свекърва в добри отношения направо магаре и космос, а ти авторе спри да гледаш еротични филмчета, влез в реалноста!

7.   Това е част от политиката на майка му да държи нещата"в свои ръце" и да командва останалите предполагам.
Не е изключено за е по-голям лидер от сина си още от неговото детство и синът и да е бил много послушен или да не са зависели много неща от него в неформалните му отношения в групи и общности, предполагам.
Въпрос на борба за влияние, но щом не е готова от отдавна и с атрибути-още нещата са в началото.

10.   какво значение има дали има деца ако баба им бърка на майка им в.... а номер 4

11.   Ей много порно гледате!!!

12.   3, ако жена говореше за това, че мъжът и го е направил с баща и, щеше ли да кажеш, че било по-добре от колкото ако е с майката?

13.   Евала на номер 3, ако ще се лъже, трябва и да се маже. :д

14.   Пич, ходи да си изпиеш хапчетата и както те посъветваха повечето "колеги", намали порното!

15.   Не знам.... И на мен ми прозвуча много гнусно. Май на повечето им е пределно гнусно, защото си представят собствената свекърва :PPP

16.   N13 а как може да се устои на 45г-на жена която освен, че е красива е и много страстна. Секса е неповторим. Женами има много да се учи докато достигне класата на майка си. Това е реално а не лъжа. Има много такива случаи сигурно.

17.   Събуди сееее... сънчооооо! :)

18.   Това не го е писал мъж, това го е писала една жадна за ласки свекърва :))
Повечето свекърви имат нагон към снахите си, постоянно си ги представят голи, но ги избива на омраза. А ето тази например е по-кротка и мастурбира докато пише в сподели. нет...

19.   Браво, сега горките бисексуални момичета ще трябва и да се гнусят от себе си, а какво да кажат онези девойки, които в пубертета са в хомосексуалния перйод от своето развитие?

20.   Надявам се историята да е измислена. Но ако все пак е истина, трябва да поговориш и с двете, без да отлагаш. Ние не можем да знаем, как да постъпиш, това знаеш само ти. Ние можем да ти изкажем нашата гледна точка. Според мен, първо поговори с жена си как и защо се е стигнало до там. После поговори и с майка си. Може би на жена ти нещо и липсва? Може би трябва да коригираш нещо в сексуалния ви живот? На тези въпроси отговор може да ти даде само тя. Желая ти успех и пиши какво е станало.
Маги
П. П. Кубрат, не става въпрос за обществените порядки, нито за това, че жена му може би си пада по жени. Въпросът е, че е "бръкнала от софрата". Постави се на негово място. Няма да ти стане приятно.

21.   20, абе за вас жените все мъжете са виновни, а вие не, никога, вие сте ангелчета небесни. Дами, пораснете, научете се да носите отговорност за постъпките си!

22.   Аз спах с майката на жена ми и накрая с нея избягахме в чужбина а в БГ зарязахме тъст ми и дъщеря му - тоест моята жена.

23.   глупости

24.   21, къде точно прочете да съм написала, че той е виновен? Написах, да поговори и с двете. Моля те, не ми въвирай думи в устата.
Маги

25.   Будала! Влизаш при тях, разсъбличаш се, и правите тройка, особенно ако майка ти е страстна и класна.Много мъже мечтаят за това, което ти си пропуснал. може да ги чукаш и двете заедно или поотделно, когато си поискаш.Пропуснал си.....И не ми се нахвърляйте с приказки и морализаторстване.Половината ,да не кажа 2/3 от мъжете, биха чукали майките си, ако им паднат, и знаят, че ще се пази дискретност.

26.   Освен и ти да го направиш с майка ти и да си заживеете щастливо...
Яд ме е за вазата!

27.   И какво жена ти с 50-60 годишна баба ли се натиска ?
При положение че си женен син ай-малко на 25, вероятно над 30.

28.   Не знам да се смея ли, да плача ли, или да продължа да си програмирам...

29.   Стига с тези глупости, това ще се превърне в поредният саид за измислени истории и никои няма да го чете.

30.   И такива неща стават, свекърва и снаха да се обичат

31.   Абе пич, така ще се разбират, не им пречи! Що не се съблече и да наебеш и двете!

32.   Ало една 50 год. жена не е баба! Виждал ли си гола 50 год. жена, ама сексапилна напращаля с големи цици, женствена! То и 20 годишна кощрамба да видя гола, хуя ми ще почне да заеква! Май не си, защото ако видиш ще се изпразниш на момента, пуберче нещастно чекиджийче!

33.   Оф какво пишете по теми които са на 2 години вече...

36.   Замислих се как ли ще реагирам ако мъжът ми го направи с баща ми...

39.   Трудна работа! Аз правя секс с тъща си /дава ми да правя това,което жена ми не ми пуска/ от време навреме,но жена ми не знае. При теб е тъпо. Не се инати много,ще свикнеш.

42.   Викни и баща си да си ги менкате така поне всичко ще си остане в кащи и всички ще живеете щастливо и доволно.

43.   Какво пък толкова страшно е станало? !? ! Две жени се забавляват, нищо лошо!!!

44.   Фантазиите са проекция на съзнанието... а твоите са леко извратени... всичко е индукция и дедукция... мислил ли си да го направиш с баща си... евентуално...? !?

45.   Аз си мислих че съм единствен за нея.

46.   На*би тъщата, да е мирна къщата!
Изоставаш от жена ти.

51.   Е, по-добре е да го прави с майка ти, отколкото с някой съсед например. Иначе моята съпруга учудващо добре възприе това, че у дома никога не сме... се притеснява ли от голотата и никога не сме я приривали.

52.   Кое те възмути чак толкова много? Аз бих се разсърди, ако не ме поканят да се включа... въпреки, че не бих чакал покана.

54.   По-добре ли щеше да ти стане, ако беше заварил майка/жена си с мъж? Погледни нещата от добрата им стана ... всичко си остава в дома ви и всички са доволни. Не мога да кажа каква ще е реакцията ми, ако бях на твое място, но ми се струва, че това е по-добрия вариант. Отделен е въпросът, дали нямат ... хомо наклонности или е било инцидентен случай ... случват се и такива неща понякога.

55.   Придай се бе будало, такава тройка не е за изпускане!

56.   Голяма работа, жена ти е би, както всички жени на планетата, просто повечето не го знаят. Виж, че чука майка ти... вече е малко крайно :D

57.   Програмирай и не се занимавай с глупости!