Споделена история от Секс и интимност

Правите ли секс по време на цикъл?
Здравейте, искам да ви попитам - правите ли секс по време на цикъл? И как се чувстватe, ако правите. Или ако не, мъжете настоятелни ли са. А когато го правите мъжете не ги ли е малко гнус. Все пак кръв, няма приятна миризма :D.
Извинявам се за глупавите въпроси, но се интересувам.

Коментари

1.   Да, с моя партньор правим секс по време на менструация. Първия ден по принцип доста ме боли корема и правенето на секс ми помага много за намаляване на болката. През останалите дни също, ако ни се прииска си го правим. Не виждам проблем. Не мирише лошо и не е гнусно. Чувството за мен е същото, каквото е и през останалото време.

4.   Ние също да. Не, моят мъж не го е гнус - нито малко, нито много.

Д.

5.   Да, но само орален (аз на него) и анален, като съм с тампон. На него не му е комфортно, а на мен също. Извинявай, ама това да не е вампирски филм. Е, до някъде може в края нацикъла, но в началото поне при мен е обилно и не искам да се омажем и изпоцапаме всичко.

6.   Ами случвало се е, но само в банята.. правила съм го на 2рия ден, жените ще разберат, и даже нямаше кръв както си представяте като заклана.. Супер малко.. все едно не съм в този перьод..

7.   Аз съм мъж и искам да попитам през какъв период от време ви идва на жените и кога ви идва в повечето случай - в началото, в средата или в края на месеца? И през колко време си сменяте тампоните?

8.   а да, номер 1, твоят мензис на цветя мирише. На мен лично не ми допада, чувствителността ми е доста намалена по време на цикъл.

10.   Идва ни веднъж в месеца-през 28-30 дена, там някъде. Това се нарича цикъл всъщност. 28 дневен цикъл, или 30 дневен -.
Няма такова нещо като в началото, средата, или краят на месеца-това е най-странният въпрос, който съм виждала някъде, някога:)Направо се чудя как да ти обясня колко е нелеп.
Тампон е хубаво/доколкото знам/да се сменя на 2-3 часа. Но това зависи от човека, от теча, а и не вярвам повечето момичета да го спазват това. Повечето го сменят като се напои. Аз съм девствена и въпреки, че това не пречи да ползвам мини тампони, немога да ги изтърпя и я карам на превръзки:)Сменям ги като ходя до тоалетна:)Ама че гадно звучи всичко това...

11.   8, спермата на мъжа сигурно и тя на цветя мирише. Чувствителността на много от нас е по-голяма по това време. Много ми е интересно как за съжаление всичко, което си мисля за модата се потвърждава. Хората правят всякакви неща, стига да ги има в порното, но когато става въпрос за нещо друго, дори и най-естествено, веднага реват. Инфекции може да има ако хората не са здрави или не са с презерватив.
От тази кръв ви е гнус, но от ла*ната- не. Логика....

12.   Аз от правенето на секс по време на цикъл, такива проблеми си докарах, чак ме е яд на мен. Още не мога да се оправя (става дума за гъбички). Това място там е толкова деликатно, а кръвта съвсем не е безобидна. Кой както му харесва, така да го прави. От известно време, когато съм в цикъл със съпруга ми си доставяме удоволствие по друг начин и пак ни е хубаво.

13.   Последното нещо, за което си мисля по време на цикъл е да правя секс-тая мисъл тогава ме отвращава! а и не разбирам хората, които го правят тогава-толкова ли не можете да издържите 1 седмица бе!!!

14.   Автора си мисли че всички жени по едно и също време са в цикъл

15.   От авторката:
Благодаря ви за коментарите, бяха ми полезни. А моето лично мнение за секса по време на цикъл, е че не е приятно.. нито за жената, нито за мъжа. Е, всеки е различен...

16.   Аз като мъж мога да кажа че не ме е гнус, а като младеж го обожавах защото тогава го правех с приятелката си без презерватив и свършвах вътре.

17.   Не, отвратително е!

19.   12, как си си докарала тези гъбички, като тази "опасна" кръв така или иначе си изтича от там?

20.   Правенето на секс по време на цикъла на жената е въпрос на лично предпочитание. Ние със съпругата ми правим винаги секс и още сме си здрави и читави и се радваме на взаимно желание и страст. Така, че на ко?то когато и както му харесва да прави секс.

21.   Аз пък точно по време на цикъл има два пъти по-силно желание за секс. От няколко години насам ми е много по-слаб и продължава 3-4 дни. Заради това и не е проблем да го правя тогава. Обикновено като извадя тампона 30-40 минути след това нищо не потича, т.е. нямам проблем с омацването ;)

22.   Да. два пъти ни се е случвало, защото нямаме много редовни отношения по ред причини.
Първо бях с тампон и само анално. Той така ине разбра, та после му казах - скара ми се и каза, че за него нямало проблем.

Щом няма - няма. После си го правехме нормално..а и анален включихме, абе беше от онея гнусни и мръсни изживявания дето с кеф си ги спомняш - и ме лиза помня. А като се опитах да седна отгоре му, клюпна малко петънце на гърдите му, само го избързах с длан, за да не се изцапаме и си продължихме...

23.   Да естествено, даже понякога и без презерватив, но моя цикъл не е обилен, така че не ни пречи, освен първия ден заради болките.

24.   Правим. Правим го всеки ден, без изключение. В почивните дни - не ставаме от леглото... Просветлих се - няма проблем да се прави по верме на цикъл, дори е полезно... Като помещение, банята е за предпочитане. Съпругът ми не го е гнус и т.н. от кръвта, но... Не вярвайте, че щом си в цикъл, не можеш да забременееш. Забременях точно по време на цикъл и сега имаме едно прекрасно момиченце. Гинеколозите обясниха, че цикълът всеки месец е от различен яйчник - единият месец - от единия яйчник, другият - от другия... При мен е станало леко застъпване. Яйцеклетката от единия се е отделила напълно и имам цикъл, а от другия - тепърва е "напъпила"...
Медицински прецедент...
Ж 32

25.   Да, без презерватив, в банята...

28.   Понякога по време на цикъл ми се прави секс, мъжа ми не си е искал. Това става в края на цикъла, тогава нямам болки в корема. И за всеки случай в банята, с тампон и анален.
ж 39

29.   Наскоро правихме секс и в същия момент ми дойде, но беше тъмно и разбрахме чак след това. Истината е, че толкова много ми хареса, скоро не бях изпитвала подобрен оргазъм и определено, когато си в този период си доста по-чувствителна. Партньорът ми не се притесни, даже май напротив, зашото след 2 дни пак искаше да прави секс, а знаеше. че още не ми е свършило. Аз се срамувах, но после се навих, явно на него не му пречи.

30.   Тя се пристеснява да не се оклепа всичко, на мен не ми пука, когато я желая - ако съм достатъчно настоятелен, в 1 момент тя се предава и сваля гарда, а 2 минутки по-късно вече пъшка доволно. Винаги след такова изпълнение ме гледа с един такъв доволен и похотлив поглед... :)

31.   Бившият ми не го беше гнус, а му падаше кръвното като видеше дори и малко кръв, даже самото самовнушение, че съм в цикъл му действаше, защото имам слабо кръвотечение, почти винаги съм с тампони, които сменям на всяко пишкане, само докато спя слагам превръзка... но няколко пъти в началото на връзката ни опитахме да правим секс през този период и определено не ми хареса, а аз обичам да правя секс докато съм в цикъл, даже съм адски възбудена 2× повече от обикновено! Постоянно ме питаше боли ли ме? !? !? Защото има кръв ли... Боже! И после ми обясняваше, че наистина си мислел, че ме наранява.. и това мъж на Христова възраст! Както и да е, за 3 години отказах секса по време на цикъл. Нооо сега с новият ми партньор (познаваме се от много време, и преди сме го правили) всеки път когато съм в цикъл правим страхотен секс, изобщо не го интересува, всичко е много истинско и естествено и като цяло такива неща в секса много ми харесват, все едно всичко да е супер спонтанно, без душ преди това, без подготовки... страхотно е!

32.   Мъжа ми чака с нетърпение да ми идва защото тогава е най щастлив, тогава са му най хубавите му дни от месеца като му давам всяка вечер анално да ме чука ида ви кажа и на мен ми е супер да го правим анално защото получавам несравними оргазми.

34.   Правила съм секс по време на менструация, но 4 или 5 ден. Случвало се е да прокървя, но приятеля ми е наясно с това и не се притеснявам.

36.   Правил съм веднъж като младеж. Много е гадно и после си докарах инфекция от това. Ото тогава никога не си го слагам в жена, когато е в цикъл. Давам и го в устата.

37.   Аз вчера правих анален секс и бях в цикъл от по-рано същия ден. Приятелят ми не се оплака от нещо, не съм си намацала цялата и той също не беше намацан, така че не виждам какъв е проблема да правиш секс по време на цикъл ако е анален или орален, но за вагинален не знам, още не съм опитвала по време на менструация.

38.   Излиза, че аналния секс по време на цикъл е класика. И аз в тази група, но поне след третия ден. Преди това ме боли корема и не мога да се отпусна. Все пак го правя и на мен да ми е гот, не само на мъжа ми.

39.   За мен цикъла е повод за анален секс.
ж 41

40.   н41
и на мен много ми е гот и ме кефи да го правя анално с любимия ама направо полудявам и получавам нон стоп оргазми... не знам за теб ама аз направо се разтапям от анални оргазми.