Споделена история от Секс и интимност

Мечти за забавление
Хей, кой има подобни мечти. Кажете ми какви други мечти имате:

Мечта 1:
Да си лежа чисто гол завързан и стотици жени да минават покрай мене като ме докосват с ръце и перца по корема, по бедрата, по гърдите, по дупето, по пениса и скротума и въобще навсякъде. Също да ме ближат навсякъде и лекичко да ме драскат и хапят.

Мечта 2:
Три жени да ми духат, едната докато работи с члена ми, другата да работи по ануса ми, а третата на ближе и смуче зърната на гърдите ми. После да се въртят и сменят ролите.

Мечта 3:
Да съм под душа с много млади момичета тъкмо излезли от училище (18 - 19 годишни). Да виждам как момичетата се срамуват, изчервяват и прикриват гърдите и котенцата си с ръце. Искам да ги къпя една по една и да им ближа чистите ароматни девствени путки и дупенца. Накрая искам да ги чукам една по една докато другите ни гледат и лудо мастурбират с нежните си ръчички и пръстчета охкайки и пъшкайки.

Мечта 4:
Да си вдигна краката и се разчекна, а едно момиче да ми забучи в гъза дилдо и да мастурбара пениса ми с ходилата си. Накрая да ми засмуче хуя с малка прахосмукачка докато спермата ми шурне.

Мечта 5:
Да еба момичета с мензис като слушам как кръвта джвака като мокра ръчна помпа. Да имам една на чепа си, втора на едната ми ръка, трета на другата ми ръка, четвърта на пръстите на левия ми крак, пета на пръстите на десния ми крак. Шестата да е над мен разчекната, така че да и лижа котето и дупето.

Мечта 6:
Да правя влакче с две жени и един мъж. да сме всичките вързани - аз да съм нанизал първата в задника, втората да е зад мен с изкуствен член в дупето ми и да е нанизана от мъжа. Може и хорце в кръг да направиме ако са повече от 3 двойки. Искам да се ебеме докато всички почнат да пъшкат неистово и се изпразнят в екстаз.

Мечта 7:
Момичета са ми масажират цялото тяло и ми направят чикия, свирка и клизма докдато аз лежа със затворени очи и се отпускам.

Мечта 8:
Да ми намажат тялото с маслинено олио и да ми стимулират простатата докато в същото време ми слагат маншет за кръвно налягане на пениса. Да се изхвърля в тиган, да изпържат спермата ми с чисто масло и да ми я сервират върху препечена филийка с хляб и чаша прясна урина от момиче пило само вода и 2-3 литра сок през последните 3 часа и яло само плодове през последната седмица.

Мечта 9:
Да смеся прясно мляко, мед и сок и с гумена фуния да напълня утробата на млада девица с високо вдигнати крака. После да й натискам стомахчето докато сока прелее от вагината й и да го пия до насита.

Коментари

1.   Моята мечта несбъдната мечта е писинга. Представям си как любимият ми човек ме чука здраво, а на мен адски много ми се пишка, но се сдържам! Започвам да пъшкам още по-силно и по-силно от възбуда и от непоносимото стискане, а той полудява от измъчените ми и възбуждащи стонове и надървеният му к*р се дърви още повече и ме чука още по-силно и по-дълбоко. Не след дълго свършвам.... като той ме чука с пръсти и след това ги облизва. После го карам да пие вода и да ме чука, докато му се пикае... едвам се сдържа... но аз продължавам да го мъча и да не му давам да се изходи.... И така 10-15 мин. той вече не може да се сдържи.... и пикае в мокрото ми възбудено коте, и гърдите ми.... МММММ!

2.   Аз имам още по-щури мечти, ама няма да ги споделям тук, че ще има хора които ще ме плючт и казват че съм ненормален. Няма нищо ненормално. Фантазиите са си фантазии...

3.   Или си мнооого дърт девственик или и в лудницата вече има итернет? Може би и двете!

Бат Вес

4.   №3 прав си ;д

5.   Егати извратените "мечти" имаш...

6.   нямаш проблем за мечта 4

7.   С две ръце за мечта 4 :)))

8.   Съгласен съм с номер 3

9.   Стига с това порно, ами вземи се в ръце иди хвани някоя слива!