Споделена история от Секс и интимност

Бихте ли...
Бихте ли се съгласили приятелката ви да прави секс с друг мъж, докато вие гледате?

Коментари

1.   Абсурд :)

*Syndrome

2.   Да, това определено е много възбуждащо.

3.   Към Автора: За мен това че искаш да "предоставиш" жена си на друг мъж, е признак че не държиш на нея. Защото секса е нещо много интимно, което сплотява и прави едно цяло връзката между един мъж и една жена. Замисли се ако вече настоящата ти приятелка вече ти е законна съпруга, имате дечица, изградили сте живота си в определена степен, би ли я "пуснал" на друг да я изчука.
Не е редно това нещо, защото това е сигурна стъпка към раздялата. Жените са чувствителни, те искат да усещат опора в мъжа, с който живеят (е, има и изключения), да усещат неговата любов и уважение. От друга страна ако и хареса секса с другия мъж повече отколкото с теб, много е вероятно да те зареже, още повече че тя ще знае, че на теб не ти пука за нея.
Лично аз съм имал случаи, когато съм имал контакти със жени, които осъзнавам, че много ме дразнят, тогава съм се изкушавал да да си правя експерименти с тях, както ти искаш да направиш с твоята приятелка, но винаги съм се спирал, защото освен че жената притежава тяло за секс, тя притежава и душа, която я прави ЧОВЕК с душа и сърце, т. е. не е предмет за експерименти.
Аз съм разведен, така че повярвай ми, гадно нещо е развода, особено като има вече деца.
Затова недей да си правиш такива експерименти, обичай и уважавай жената до себе си, ако решиш че сте различни характери или нещо друго, просто се разделете нормално и си намери друго момиче с което да имаш физическо и душевно общуване и с което да създадеш семейство един ден и да си имате дечица.

4.   Да чукате жените си заедно с приятел(и) скрепява приятелството, а и жените имат 3 дупки.

5.   Между другото.. това е нещо, което ми е отвратително да направя.
И едва ли някога бих го сторила.
Страхотно освободена и разкрепостена съм в секса, но в секса с един единствен човек, на който съм отдала сърцето си. С него бих направила всичко, но ако има друг мъж... изтръпвам само като си помисля.
Нямам проблем примерно с друга жена... даже съм си представяла как поизмъчваме някоя малка пикла... и си доставяме удоволствие с нея. Фантазия е!
Но с друг мъж никога не съм си представяла. Любопитно ми е какво е усещането за двойно проникване, но за тази работа аз съм на мнение, че си има играчки.

Плам

6.   Ж30: Напълно подкрепям № 3!!!

7.   Няма спор, има тръпка, но дости кофти.
В тази връзка би ли ти харесало да гледаш как чукат майка ти, сестра ти?
Ако става въпрос за адреналин от ненормалната гледка - да, на прав път си, това е начина.

9.   Да , обичам да гледам , съгласен съм!

11.   Познавам доста мъже, с такива широкоспектърни разбирания. Не обръщай внимание на изкази от сорта ''За мен това че искаш да "предоставиш" жена си на друг мъж, е признак че не държиш на нея. ''
Глупости. Абсурдни глупости са това. Или по-скоро безобразна ограниченост в мисленето, и безмилостно насадена праволинейност. Но хора разни... с глави, от празни по-празни.
Самата Аз, подкрепям това. Макар и да не ми се е случвало никога, съм твърдо 'ЗА', когато става въпрос за стремеж към нещо, което прави Човека щастлив и истински жив. А не само фигуриращ из регистрите - демек, просто... съществуващ.

Следователно, ако това ви радва и двамата, просто го (на)правете.

ЕднаЖена

12.   Номер 11 - казваш: "съм твърдо 'ЗА' когато става въпрос за стремеж към нещо, което прави Човека щастлив и истински жив".
Мога да ти дам примери за поне 100 неща, които правят някого жив и щастлив, а вреди на обкръжението им. Повечето престъпления и извращения влизат в тази категория.
Да, това по темата е един сравнително безобиден вариант. Но както както ходенето по голяма нужда, така и любенето пред свидетели е маймунска работа. Има много клипчета в нета, гледай ги -правят го както си искат, гледат се без да им мигне окото и ей богу, кълна се, че удоволствието им не е и наполовина, колкото човешкото. Свежда се до едно чесане на органи.

13.   Маи би ми харесало, но да е с непознат човек и без чувства. Даже бих се включил и аз. Доста възбуждащо ще е :)

14.   Жените НЕ са предмети... Аз лично не знам как идеята - приятелката ти да ти изневерява ти харесва? Подкрепям номер 3

15.   Според мен, ако обичаш приятелката си няма да ти е много приятно да я гледаш с друг мъж. Аз не мога да си представя приятеля ми с друга жена... бих полудяла от ревност

-Анди

16.   Номер 12 - За всеки Щастието има различно измерение. И всеки по различен начин го разбира. Също така и в различни неща го открива. Глупаво е да си приписваме правото да съдим другите - кое е нормално и кое не е, кое е правилно, и кое не е.
Просто, защото всеки има собствен светоглед. Демек - всеки сам за себе си би трябвало да усеща кое е допустимо за него самия, и кое не е..
Иначе казано, съществува единствено понятието - ''д о п у с т и м о, или не. И пак за всеки - то е много различно. Също като нас хората..

ЕднаЖена

17.   Както има жени, които биха се изкефили да гледат как мъжа им чука жена пред тях, така е и с това. Съгласен съм с №12, че всеки си решава за него си какво е допустимо и какво не. Твърде е пресилено мнението че това 100% води до разпад. Според мен може доведе и до заздравяване на връзката, но навсякъде е различно и зависи от това до какво състояние на връзката си са достигнали. А и още нещо :) твърде много зависи и от манталитета на човека :) При нас ориентализмът доста ни дърпа назад. М34

18.   До N17 - още с първите думи на коментара ти усетих че си мъж, защото няма такива жени. За да се убедиш в това разгледай всички анонимни изповеди в СПОДЕЛИ. НЕТ и ще видиш че такъв тип въпроси и теми се задават изключително от мъже, т. е. това е мъжка фантазия и тръпка. А относно ориентализма мисля че хора със здрав разум има не само в ориента, но и навсякъде по света :)

19.   До N18 - Не бъди чак толкова предубеден, че няма такива Жени :))
Разбира се, че щом има такива Мъже, то значи има и такива Жени. И щом пък това за което говорим все пак се случва, е доказателство, че не е само 'вид' фантазия. Не и за всички.
По презумпция, не става въпрос въобще за пол тук. А за разбиранията на даден Човешки индивид. Това, че Мъжете са по-смелите като цяло в изказа си и във исканията си, съвсем не означава, че всички Жени са лишени от фантазии. А някои - дори от такива :)
Другото което е, че също като Мечтите, фантазиите са за да се сбъдват.. Като за целта не е нужен кураж, а само партньор с идентично мислене. Или иначе казано - с който да осъществяваме поне доста от тях :)))))))

ЕднаЖена

20.   "Плам"! Мечтая за жена като теб, но явно има и такива жени, само трябва да я срещна. "ЕднаЖена", напълно те подкрепям.
ЕдинМъж

21.   ''ЕдинМъж'', естествено, че има. Самата Аз адмирирам това и за двете страни - както се (под)разбира може би. :) И нямам нищо против партньора ми да харесва поне, - същото. Но и той като теб, само трябва да ме срещне. Хахах..
Иначе, сериозно. Отдавна скрупулите, задръжките, срамът, притеснението, и ограничения начин на мислене, би трябвало да са останали далеч в миналото. Та нали еволюираме. Уж. А и щом мъжа ми ще обожава да ме гледа какво правя с Жена, защо пък и с Мъж да не ме гледа? Или аз него, с каквото поиска? Не е ли това истинското доверие в една истинска връзка м/у двамата, и истинската обич? Да виждаш Човека до теб щастлив, пълноценен, и най-вече жив. Независимо какво точно го радва. Давайки му така не само сърцето си, а и Живот - за който дори не е смеел да помечтае.. - именно за да не бъде анатемосан, етикиран, или прокуден. И то заради нечии чужди скрупули, задръжки, притеснения, и ограничения.

А сега, вместо да ме целите с ''камъни'', да ме анатемосвате, и да ме етикирате, вземете се замислете - че Живота е един. И, че ще е изживян истински само тогава, когато вместо само години в този живот, влагате именно живот в тези отредени ви години.. Или по друг начин казано накратко - Живейте. Но не с фантазиите си или с мечтите си само, а с Човека ЗА вас, за да ги осъществите. Без значение какви са те.

ЕднаЖена

22.   НЕ!

23.   НЕ! Аз например никога не бих позволил на моята приятелка да е участник в подобна ситуация.. но все пак зависи до човека, зависи какво е виждането му, мисленото му и още много други работи :)