Споделена история от Секс и интимност

Как да го побъркаме от удоволствие
Здравейте въпросът ми е както към жените така и към мъжете тук... момичета как доставяте максимално удоволствие на партньора си в леглото... а на вас мъже кое ви харесва най-много?

Коментари

1.   Oрална и анална любов :)

2.   Tи на колко си?

3.   Всички ще ти кажат да му направиш мокра и дълбока свирка... Имаше такава тема.

4.   Ама ти наистина на колко си години??? Какви са тези въпроси???

5.   Не е важно на колко години съм... и свирката е едно на ръка.. целта ми е да е нещо различно ... все пак е важно разнообразието в една връзка нали така

6.   Ама не се сърди на хората, че те питат за възраста! Ти, ако си на подобаваща възраст, сама ще знаеш, че секса може да е разнообразен по много начини, стига да има взаимственост.

И какво значи: "... и свирката е едно на ръка.. "?

Ти имаш самочувствието на много добра в това ли? Не е достатъчно само да лапаш или да правиш т.н. "мокра чекия", трябва си майсторлък и на пук на разбирачите ще кажа, че добрата свирка не е тази, която наричате "мокра и дълбока" (тя не може и без друго да е дълбока, пък суха, но това е отделен въпрос). Добрата свирка изисква добро уплътнение и ПАЛАВ ЕЗИК!!!

Та не търси съвети за тези неща, то или си се раждаш с усет за тия работи, или цял живот се мъчиш да се усъвършенстваш (за жалост за повечето жени така и не им се получава).

7.   Kупи си едно костюмче, може би на камериерка розавичко или червено със дълги жартиери черни, долното белйо да е прашка. Свирка, после малко по- интерестни пози, ако след тва не се възбуди.. - приятеля ти е гей! ( Перверзната игра е за предпочитане)

8.   И свирките омръзват.
Гледай да не поставяш прекалено високо летвата всеки път, защото ще дойде време, когато на теб няма да ти се занимава да му угаждаш толкова :)

Накратко, напий го (ако можеш), но не много .. и го подмами да ти говори какво не е правил до сега. И сподели нещо което тебте възбужда.

Накратко - говори за секс с него.

Жените са ви внушили, че това е неприлично - амо точно защото и възбуждащо .. с ако и удобно, на момента се постарай да му изпълниш мечтата, но само ако на теб ти е приятно, иначе ще се усети веднага и или ще те изчука като проститутка, или ще му стане тъпо.

9.   Ха, и защо, за да говори за секс, трябва да го напива? Какви са тия съвети, бе хора? В кой свят и век живеем, ако не можем да си говорим за тия неща?
Значи няма да ме е срам да правя какво ли не с човека, с който си лягам, а ще се притеснявам да споделям с него! Че каква връзка е това? Бива ли толкова консерви в днешно време да има? Ми то да вземем да сложим по едно фередже в комбинация с чифт шарени шалвари, да се молим като ни опрашват веднъж годишмо вагинално, та и да се правим, че ни е добре... Защото "Шттт, дума да не става за тези мерзки и животински работи..."

10.   От авторката: Да определено имам самачувствиет че съм добра в правенето на свирки, но проблема не е в това... може би аз погрешно зададох въпроса на темата... просто искам да внеса малко повече разнообразие.. а идеята с костюма вече я пробвах и се получи доста интересно.

11.   На мен лично ми харесва да завържа партньорката ми с копринени ленти за спалнята. Усещането е много различно и за двама ни.

Това с свирките - можеше да мине преди 30 години. Сега всяка малолетна дама обсъжда с приятелките си как да го направи по добре. Един вид - свободно избираеми предмети.

И друго - никога не бих казал на жена, че прави калпави свирки. Да, искало ми се да го кажа много пъти, но се въздържам. Т.е за самочуствието в правенето на свирки си имай една в предвид :)

12.   Добре де ако си толкова добра... Ако твоя човек се побърква от удоволствие докато ми го лапаш и докато си му отгоре... какво за Бога ново искаш???

13.   Хехех еми тройка с друга жена...

14.   От авторката: Просто искам да се чувства най-най-добре той го заслужава а свирките си мисля че омръзват или греша кажете мъже? Винаги трябва да има разнообразие ... свирката ли е нещото което ви побърква? Какво ще кажете за тройка, започвам да обмислям този вариант кажете мнение.

15.   Бреййй, толкова много заслужава, че чак за тройка се замисляш, а? Ами като е така, защо не го оставиш направо да си се чука с други, той го заслужава!
Какви жени сте вие, бе? Щом единствения начин, според теб, да го побъркаш от удоволствие е трети човек (предполагам жена), значи ти си недостатъчната в тази връзка! Че и на мазохизъм те избива, щом си готова да го гледаш как чука друга, само за да му е добре!
Не ми се вярва исторйиката ти да е истина! Ако пък е, нещо гнило има в цялата работа и то при теб...

16.   Защо на нито един мъж, с който съм била не му омръзват свирките, ами напротив - все по - често и по повече искат?!

Ако на твоя му омръзват, нзачи наистина имаш доста самочувствие без покритието, за което претендираш.

17.   Със мъжа ми сме от 2 години заедно имаме си и момченце на 10 месеца! В началото докато правехме секс не изпитвах оргазам, после взе да се случва, но рядко, аз му правя свирки и той свършва много бързо, а когато той ме лиже се възбуждам, но не до толкова, че да свърша...и после пак си съм незадоволена. Не знам какво да правя :( сменяхме пози незнам какво още трябва? Освеен това оная му работа си е достатъчно голяма не мисля че проблема е в нея! Моля по-опитните да помагатч!

18.   За да му доставиш най голямо удоволствие вземи от секс шоп пенис колан и му стимулирай простатата аналано това е мъжката Г точка, мъжете получават като нас там множествени оргазми ще полудее от удоволствие!

19.   Свирките са му майката ! Те доставят удоволствие !

20.   Благодаря!

21.   Hомер 17 - според мен техниката му е погрешна предизвикай го да направи нещо по-хард- здраво блъскане разкъсани дрехи и се виж тогава не винаги бавната и нежна подготовка съвпада с настроението ти

22.   Може да пробвате някоя сценка, стриптииз или просто ново място :) понякога и най - малките промени могат да доведат до чудеса

23.   Според мен за да има удоволствие от самия акт, трябва да има 1во привличане между партнйорите, 2ро поне един от двамата да е добър в леглото.Да сви*ката играе една от главните роли в секса, но ако си казала "не ас искам нещо различно трябва ми нещо ново" можеш да опиташ с любовна игра в началото, ако ви харесва гледайте порно след това правете секс или повреме на гледане правете исползвай малко творчество има толкова секс шопове намери нещо различно белезници примерно, изкуствен пенис.Това е секс бе хора дайте малко фантазия акробатика и всичко ще потръгне. Успех!

24.   Може би аналният секс и френска любов :))

25.   Свирка :))

26.   До авторката:
Как да доставяш удоволствие на един мъж? МАКСИМАЛНО?
Аз имам 15 г.брак, с моят партньор правим като всички
двойки едно и също нали? НЯМА КАКВО да се лъжем!
Има страшна тръпка и СТРАСТ....няма ли я страстта.....
не се получава.
Моят мъж споделя вс.път след полов акт..никога не ми
омръзваш...все едно го правиме за първи път ...
С една дума ЛЮБОВ,СТРАСТ И СЕ ПОЛУЧАВА.
Ако тези неща липсват...следва...РАЗОЧАРОВА-
НИЕТО...

27.   Поговори с него, ако искаш момчето да е доволно трябва да знаеш какво иска. Няма нищо лошо и срамно в това да го попиташ какво му харесва, какво си представя, как, къде и кога те иска. И спокойно, той няма да ти се изсмее в лицето, сигурна съм, ще ти отговори с удоволствие.Просто не трябва да се притесняваш от него или още по-малко от себе си,разбери, на един мъж изобщо не му дреме дали лицето ти се е зачервило по време на секс, дали фигурата ти е перфектна или задника ти е голям - той е избрал теб, значи си специална(освен секса за една нощ,там не се подбира толкова).
Бъди креативна и спокойно,той го оценява! Успех!

28.   Май всичките нямата познания аз ще ви кажа че между топките и ануса има една черта галете я и ще видите резолтата свирката не е нищо

29.   № 28 Напипах тази точка преди годиниии...
Знам за нея Приятелят ми е очарован...
Росирос
П.П. Това НЕ се базира на познания. АЗ галейки го нався-
къде попаднах съвсем случайно и за него беше нещо но-
во. При вас това е като при нас жените точка- G.

30.   Бе хора, чета и не вярвам! Всичко е пьлна глупост .........когато му доиде времето, то само си става - това е като баница с късмети, много зависи от настроенията на двата пола и колко се желаят! Останалото само си идва ............

31.   Вие сте бавни. всичките под главичката на пениса има една ципа пуснете я и ще видите

32.   Пробвай с лек масаж по тялото, после спусни ръцете си на долу така ще го възбудиш. Купи си секс играчки (белезници)Закупчай ръцете му, после закупчай белезниците за леглото и действай(започни да го целуваш по устата после леко го захапи, спусни се бавно надолу по тялото му и започни да му доставяш удоволствие) При мен и приятелят ми винаги действа. Пробвай ще го възбудиш доста!!! На приятелят ще му хареса(гаранция) ПОЖЕЛАВАМ ТИ ДА ГО ВЪЗБУДИШ ДО ПРЕПАДЪК!!! КЪСМЕТ.

33.   Пробвай с секс играчки(белизници) Закопчай ръцете му за леглото. Спусни се бавно надоло и започвай да действаш с лизане и леко хапне(ще го възбудиш доста)Посел го откопчай и легни започни да го гледаш предезвикателно. С предизвикателния си поглед все едно му казваш;ела чакам те. -той се доближава и започва да ти го мушка отзад;а ти казваш;само това ли можеш. Пробвайте тези номера и ще видите как ще възбудите приятелят си(а и на вас ще ви хареса много)

34.   69 :D

35.   Много кратко ще го кажа авторе, ако искаш да го възбудиш и да правите по добър секс просто докато го правите ВИКАЙ, покажи му че усещаш голямо удоволствие от това което прави. Мъж съм, от това няма какво да ме възбуди повече.

36.   Съгласна съм с 15 номер

37.   След време си омръзваме.
Колкото и гадно да звучи според мен(жена на 35) e така.
Ако обаче държите един на друг и си имате доверие. Малко разнообразие няма да навреди. Защо да се лъжем? Всеки има нужда от това, и мъжа и жената.

38.   ближи му върхът на главичката с език

39.   1-Преди да стигнеш до свирката, го целувай по цялото тяло-бавно, но настоятелно - мъжете също обичат да бъдат любени. 2 Поиграй със зърната, стисни го за задника, леко вкарай пръсти м/у бузите му, докато продължаваш да го целуваш. 3 После като стигнеш надолу, целувай го по краката - отвътре, сложи ръката му между твоите устни /долу/ и тогава му засмучи нежничко топките, после смучи основата на члена и тогава се впускай в същинската свирка, както си знаеш. 4 По някое време ако ти разреши и желаеш, можеш нежно да масажираш ануса му с език. Не забравяй да поднесеш и малко от себе си. 5Когато проникне в теб, не нужно да крещиш и охкаш, опитните мъже знаят, че това е малко пресилено.

На следващият път мастурбирай пред него, докато свършиш. Направете го заедно, страхотно е. Желая ти успех! Всичко обаче зависи откога сте заедно и доколко сте разкрепостени в секса двамата. Аналната любов също я препоръчвам, само ако сте опитни и от повече време заедно. Като за първи път не е подходящо, първо се опознайте. Осигурете си терен - да няма хора и шумове, нито телевизори, нито дори музика. Опитай!

42.   Напоследък много се говори за неземното удоволствие от т. н. тайлански масаж- нежно масажиране на простатата /с пръст в ануса/, заедно със свирка или стимулация на зоната между топките и дупето.

43.   Ще ти кажа като мъж - не твърдя, че съм 100% "представителна извадка". Секси бельо, чорапи, жартиери, чорапогащник с отворено дъно и т. н. Анален секс - то свирката отдавна е престанала да бъде екстра:) И... това което ти е написал/а/42. Супер е! Това от мен като съвет ама проблема е, че не всички мъже сме еднакви и моите "фетиши" не е задължително да са негови. Питай го, но не очи в очи -тогава по-трудно ще ти признае щото ще го е срам. :)) Ама на скйп или смс в подходящо време... :)) Успех!

44.   43 е прав! Трябва да знаеш какъв му е фетиша! Може да е DBSM, може да е тройка, анална... просто трябва да го разбереш и... воала.

46.   Съмнява ме да си толкова добра в свирките, колкото си мислиш. Предизвиквам те, обясни как ги правиш! :)

47.   В допълнение към вече казаното, мога да добавя, че е много важно какво чувства докато е в теб. Тренирай вагината си и ще можеш да правиш чудеса с него. Като се научиш кое къде ти е, ще можеш да правиш спираловидни движения, засмуквания, пулсации и тн. Може да правите секс без дори да се движите, само с твоята влагалищна мускулатура да го докараш до финала. Супер е! Има и много хубави тантрически масажи, които са много възбуждащи. Има книги по темата. Може преди масаж да енергизираш ръцете си с малко медитация, с която да ги загрееш и да бъде по-чувствено. Не се сдържай, викай си, извивай се в ръцете му, покажи му, че те влудява. Аз обичам по време на акта изведнъж да се отскубна и да му го засмуча с вакуумно засмукване, той направо изревава от възбуда. И най-важното - добрия секс е пряко свързан с цялостното ти отношение към него през целия ден.
Дерзай!