Споделена история от Секс и интимност

Колко пъти в месеца трябва се самозадоволявам?
Въпроса ми е малко глупав тъй, като нямам приятелка от доста време а съм мъж на 26г. и се задоволявам доста често.
Искам система за самозадоволяване тъй да се каже. Търсих
в интернет нещо по темата но нищо не открих. Вижда ми се глупаво да си бия чикий всеки ден а за пълно отказване на чикий и секс и дума не може да става резултатите ще са плачевни представете си даден мъж да не си бие чикий и да не прави секс в продължение на 3 години.
Моля ви да не се бъзикате, защото много младежи които са като мен с тази безработица и ниски доходи до там ни докараха.

Коментари

1.   Всеки ден след хранене.

2.   Какво да ти кажа аз също съм момче и мисля че трябва да си намериш приятелка първите пъти може да е прачевно но после ще свикнеш

3.   Ем и аз на 18 години, но тази безработица и ниските доходи са наистина голяма причина поради която не можем да си хванем гадже може би защото се комплексираме и се смятаме за не значи ми пред момичетата като нямаме пари. На някой момчета не им пречи, но на мене а както виждам и на тебе пречи. Ем и аз съм като тебе на манивели. Правя си по 1-2-3 на ден. До колкото са ми казвали по големи хора единствения проблем при по дълго самозадоволяване е, че после като си хванем приятелки ще свършваме за 5 - 10 минути. За това гледай поне като си биеш манивели да е поне 25 -30 минути за да не свикнеш да се изхвърляш за 10 минути, а и то това си е човешко манивелата така, че смело и не се претистискай!!!

Mark.

4.   Айде сега глупост! Безработицата и доходите им виновни! Циганите са се преработили и доходите са им милиони, а всеки върти по няколко булки и 10-ина чавета.
Друг е проблемът, братя!

5.   Няма система! Самозодоволяването цели да ЗАДОВОЛИ нужди. Ако имаш нужда да удряш рахатки всеки ден - удряш ги всеки ден.

Единствения проблем е това че като всяко нещо което носи удоволствие, човек може да се пристрасти.
Ако имаш воля да упражняваш контрол - 3-4 пъти седмично е напълно ОК за някой на твоята възраст.
7 пъти седмично, по 3 пъти на ден вече излиза от рамките на ОК.

Често самозодоволяване може да създаде рефлекси, които да не са желателни при нормален секс.
Системата спокойно може да ти бъде "през ден" и не повече от 2 пъти на ден. След време може да наложиш ново само-ограничение - "само веднъж на ден" - докато слезнеш до някакво ниво което на теб ти се вижда нормално.

Няма система защото колкото хора толкова и различни нужди. Има хора които веднъж в седмицата и са ОК.
Най-важното е ти да не се усещаш че само за това мислиш и си напрегнат. Когато всяка втора мисъл в главата ти е за секс, работа не може да се свърши. Целта е да сведеш честотата до такава степен че да не се чувстваш че непрекъснато подтискаш нещо. То е малко омагьосан кръг - ако си свикнал да го правиш прекалено често, ще се чувстваш че подтискаш прекалено често.

Секса отделя допамин в мозъка, точно както амфетамина влияе на допамина. С две думи - пристрастяването е напълно реално нещо и ако ти трябва някаква система то ще е да го сведеш до умерено ниво (не повече от 3 до 4 пъти седмично). Ако си женен или имаш постоянна приятелка, след първоначалния период където хормоните бушуват, шансовете за секс повече от 3-4 седмично намаляват.

6.   Целта е не да се чукаш наляво надясно а да създадеш семейство. Без пари си никой. Примера с ромите е глупав ние не сме, като тях.

7.   Е, що за въпрос. Когато ти се прииска, защо трябва да има някаква схема? Ако имаш нужда, го правиш, ако не... :)

8.   Съгласна съм и с 3, и с 4!
Обаче при теб, авторе, проблемът е този, който ти сочи 4..

Сега по въпроса - 60 пъти са нещо съвсем нормално за месеца, това по мои изчисления, жена съм. Някой ще ти каже и 2, но..

Изобщо, какъв е този въпрос? ! :X

9.   4, ти да не предлагаш да станем като циганите? Дай да станем и като зайците, за да подобрим демографската ситуация на Земята! Може и да станем като виетнамците, за да намалим бездомните кучета по улиците. :(
Прави са за парите - от последните ми 30-40 запознанства (в Интернет и извън него) с жени съм установил каква е модерната хронология на първия разговор: Как се казваш? - Откъде си? (80% от наблюдаваните жени пропускат този въпрос) - Какво работиш? Така че не се оправдават - жените са станали адски меркантилни. Хем феминистките реват за равни права на жените с мъжете, хем нашите "горди" жени търсят някой друг да им изкарва пари, за да могат те да са спокойни в харченето им най-вероятно. А и се имат за много умни - мислят си, че някой вярва на обяснението: "Да, аз уча психология, но искам да знам как си намирате работа вие, за да видя колко лесно ще си намеря аз. " (естествено аз не съм учил психология, а не виждам никаква връзка между боравенето с числа и нейната специалност). Затова чуя ли култовия въпрос на 2-ро или 3-то място в разговор с нова позната, веднага я отсвирвам. Дали работя си е мой проблем, а моята половинка също ще може спокойно да работи, защото не мисля веднага да я забременя. И да не очакват, че ще си давам парите за тях, докато не докажат, че може да им се има доверие и ме уважават. Няма да бъда ничий портфейл, банкомат или прасенце-касичка. А и пазя калция си за зъбите и костите ми вместо за нерегламентирани образования на главата (т. е. рога). Дай Боже да е останала някоя, за която "безработен" не е мръсна дума.

10.   9, естествено, че в началото бих попитала с какво се занимава мъж. Какво учи/работи или и двете? Какво е образованието му ако работи, в каква сфера се развива? Не става въпрос за пари, а за самия човек и това дали е строител или е в сферата на ИТ за пример, независимо какви пари взима за момента, е изключително важно за самия човек, за това дали ще го харесам. За мен любовта определено има граници, останалото са романтични глупости. Аз се влюбвам в качествата на мъж. Що се отнася до парите- ако искам семейство с него, е важно колко взимаме и двамата.

П. П. Въпросът за това какво работя, очаквам да е от първите и до сега така ми се е и случвало.

11.   абе чак да трябва да го правиш по някакъв график. Като ти се прииска и готово.

Плам

14.   Според мен трябва максимум 3 пъти дневно и гледай да е след хранене.

15.   " Що се отнася до парите- ако искам семейство с него, е важно колко взимаме и двамата. "
За глезене и сносен живот ли, е, това е пределно ясно. Гледайте характера и визията на един мъж, че като ви гледам невзрачните партньори. Мъж, който се амбизира за лично развитие, за да го харесат жените, е нищо повече от лабилно същество. По света не ти гледат дипломите и имуществото, гледат те теб.

16.   По принцип, когато ти се прави секс. И аз нямам приятелка, и също мастурбирам. Понякога веднъж на няколко дни, понякога по няколко пъти дневно. Лошото е, че по този начин свикваш бързо и лесно да удовлетворяваш нуждите си и тогава да свалиш мацка започва да ти се струва прекалено трудно и донякъде безсмислено. Ще ти е трудно да излезеш от това положение. Трябва да се социализираш, да се запознаваш с млади хора. Те жените може и да искат пари, но мъже с пари са по-малко, така че за всеки има шанс. Въпроса е да не се самонавиваш, че "парите са ти проблема". А и ти нямаш ли също изисквания, не искаш което и да е момиче.

22.   Мъже с пари има.Мъжът подарява подаръци,той купува,той работи.Имам жена и се гордея с нея.Богат съм и ми дава предимства.Затова работи или учи защото жени много,но малко без претенции.Жена ми ме обича и без пари.Правихе секс и викаше като луда.Събудихме съседите и беше неловко.Съвет не мастурбирай много води до инфаркт.Веднъж на два месеца е достатъчно и винаги имай пари,защото са предимство!

23.   С годините, поне при мен, всяко нещо с времето си. На 15 лъсках всеки ден, а когато съм гледал порно на VHS съм стигал и до три на ден. На 26,колкото е автора, до два пъти седмично осреднено стигах.И сега на почти 40,необвързан от много време, горе долу на 5 дни веднъж. И то от близо 2,5 години маструбирам със силиконова вагина-маструбатор, тъй като усещането и удовоствието е несъизмеримо с ръчната маструбация.
За класическите чикии въобще не си и помислям.

24.   Това е голям проблем, да се създава комплекс на мъжа, че е с ниски доходи. Жени, престанете да сте комерсиални кучки, изобщо не сме длъжни да ви издържаме цял живот заради една обръсната вулвузела. Едно време поне не се бръснехте и бяхте по-секси. Ай сектир! Едно време хората не са мислили така и са имали здрави семейства и много деца. Сега тъп егоизъм навсякъде. Замислете се за значението на думата съпрузи - в едни впряг, двамата опъват ралото! Жената също трябва да работи и да дава своят принос от 1/2 в общия бюджет!
По въпроса за чекиите - според желанието, от няколко на ден, до 1 на седмица. Няма график. Така или иначе трябва да хвърляш хайвер, иваче ако не го правиш, ще се празниш на сън.