Споделена история от Секс и интимност

Много ли е тъпо?
Здравейте!
Радко посещавам този сайт, но ми харесва че има цензура и откровено неграмотни постове и истории отсъстват.

Ще съм ви много благодарна ако получа съвет от зрели хора с осъзнати въжделения.

С приятеля ми свършвам всеки път, но след това се усещам 4 - 5 дни задоволена напълно, за да насмогвам на неговите нужди.

По този повод, искам да ви попитам: Как смятате, много ли е тъпо, че планувам как да се удържам от оргазъм?
Благодаря ви предварително.

Коментари

1.   Ти си щастливка, че свършваш всеки път:) на 24 съм но разбрах, че откровеността в секса е полезно нещо. с приятелят ми правим всичко, което ни харесва - казвам му кога, какво и как искам в конкретния момент, а той ужасно си пада по това. Не свършвам всеки път, но не това е важното. Мисля, че ако поговорите откровено по темата двамата заедно (познавайки желанията и телата си) ще постигнете някаква хармония.

Онзи ден просто подхвърлих на моя приятел (и то по повод на филм който гледахме), че и аз може би бих се изкефила ако го даде малко по-хард... и още същата вечер щяхме да се смелим от секс и "бой":) всичко с мярка разбира се, но беше брутално, не можах да го позная... дори не знаех, че е отворен за такива идеи, а влезе в роля без никакъв проблем:) Като имаш доверие на някого нещата винаги се получават. Поговорете за твоето положение, сподели му... няма нищо тъпо или смущаващо ;) успех

Хоуп

2.   Браво щом свършваш всеки път .. аз не можех, но открих момче което ме докарва до края постоянно... ами ти можеш да му доставиш удоволствие и с уста.

3.   Номер 2 точно казва, може и без всекидневни свирки де, но пробвай да го свършваш и по други начини
Пък и ти търси нови неща за себе си може да откриеш нещо интересно ...
И друго, никой не прави секс всеки ден
Каквото и да говорят някои нормалните пора имат нужда от почивка на сетивата

4.   Няма нужда да се удържаш от оргазъм ... И това, че свършваш всеки път трябва само да те радва !

5.   Супер е че свършваш, аз не мога с моя мъж :(

6.   Ами какво да ти кажа мило момиче, всичко според ЗАВИСИ !!!
Какво имам в предвид???
Аз съм жена на 49 г. и го правим през два дни ???
А,когато бях на 35 -сутрин -обед-вечер!!!

7.   А, ето точно това стана и с мен - когато не свършвах преди и бях незадоволена, постоянно ми се правеше секс - три, четири пъти на ден беше нормално, дори един след друг, нямах насита. Сега, след като успявам да свърша, се чувствам задоволена за няколко дни наред и просто нямам нужда от толкова секс. Два - три пъти в седмицата ми стига, а преди си мислех, че това е за пенсионери:) Не знам какво стана с мен, от партньора ли е, но мисля, че е от оргазмите. На мен така ми е по-добре, чувствам се по-спокойна и уравновесена. Но знам, че мъжете искат повече, аз самата исках много повече преди, от друга страна, не ми е приятно да съм като преди - да не става нищо... Може би трябва да намери начин да те възбуди както трябва, макар че те разбирам добре - оргазмите доста изтощават, а иначе, като не ги получаваш имаш доста сили и енергия да продължиш...