Споделена история от Секс и интимност

Към жените - секс с мъж на 60г
Здравейте, искам да ви попитам за мнение. Момиче на 22г. съм. Имала съм няколко сексуални партньора, като най - големият от тях беше на 36г. На последък обаче се хващам, че се заглеждам по доста по - възрастни мъже. Възбуждат ме мъже на около 60г. Погледите им са влажни, непрекъснато намират начин да вметнат нещо за секс дори и в обикновените разговори. Та чудя се дали на тази възраст са способни да правят секс или са силни само на приказки. Определено тази мисъл ме възбужда много. Дори на последък се хващам, че мисля за такива мъже докато мастурбирам. Мисля, че такъв мъж би се старал много повече да задоволи момиче отколкото младежите на моята възраст.

Имаме семеен познат (колега на татко) на тази възраст, който непрекъснато пуска подмятания от сорта - леле на твоята възраст какво правех или уж случайно се пипа по пакета гледайки ме и облизва устни. Знам, че ме желае. Знам и че ако го направя всичко ще си остане между нас - това не ме притеснява. По - скоро се притеснявам дали ще успее да свърши работа :) Моля ако има жени, които са го правили с толкова възрастни мъже да споделят заслужава ли си. Благодаря ви предварително

Коментари

101-123 от 123

156.   Номер 139, усмихвах се през цялото време, докато четях описанието на твоя любим. Беше ми приятно да го чета, защото просто усетих страстта ти между редовете. По същия начин, по-скоро със същия тон, със същия задъхан словоред бих описала и аз своя съпруг. Разликата е, че той е брюнет и е на 40 години.
Номер 139, запътила си се натам, откъдето аз се връщам - всъщност, хич даже не искам да се връщам, а да си стоя тук завинаги. Щом преди да си правила секс с този мъж изпитваш такава емоция, СЛЕД като правиш, напълно ще откачиш като мен. Няма да се разочароваш, повярвай ми, имаш моята изострена чувствителност, а ние мъжете с еротичен потенциал ги надушваме от километри.
Въпросът е какво ще правиш оттам насетне. Този мъж свободен ли е? Докъде е готов да стигне? Ти докъде си готова да стигнеш? Всъщност, говоря глупости! Хич няма да ти пука кой докъде иска да стига, нито пък за какво е готов и за какво не. При нас поне така се случи, все едно избухна бомба. 10 години по-късно магията може да е станала малко по-ласкава от онова опустошително торнадо в началото, но все още я има до степен, че не можем да живеем физически разделени. И не ми се слуша за това колко важна е духовната връзка и как сексът нямал значение. Усетя ли аромата на кожата му, почувствам ли мекотата на устните му и твърдостта на тялото му... нищо друго няма значение. Престана ли един ден да ги усещам - също нищо вече не би имало значение.

158.   153, хаха посмали малко.

159.   Начетох се в тая тема на 60 и кусур годишни мъже, които се хвалят какви лъвове са в леглото, как най-лошото им постижение е само веднъж!!! на ден. Имам си един такъв във къщи и са ми от ясни по-ясни мъжете на тая възраст. Защото е анонимно ще споделя, че за половин година само веднъж през февруари стигнахме до някакво жалко подобие на секс, което едва изтърпях. Искам категорично да кажа, че мъжът ми ме обича много-повече от сигурна съм в това. Няма друга жена-абсолютно съм сигурна. Просто не може човека. И то не от сега-от няколко години. Затова тия хвалби в темата ми звучат като зле измислена шега.

160.   До 159 : На базата само на един мъж, не правете заключения какви са останалите. А и... може само с вас да е такъв. Дали с друга би бил същия? Просто въпроси.

161.   Здравейте. Аз съм мъж на 48 и ако някоя млада дама иска да опита от опита и нежността ми, можа да ми пише на jojoo в абв поща :)

162.   До №160-разбира се,че не правя заключение на базата на един мъж.Просто не исках да правя обобщения и да споделя единствено за себе си.Имам много приятелки и колежки,съвсем прилично изглеждащи жени със мъже долу-горе на годините на моя мъж.И те са споделяли същото-че мъжете им вече не могат.Все ние жените ли сме ви виновни да му се не знае.Вече казах и няма да се преповтарям,че мъжът ми не би погледнал друга жена-ние се разбираме и обичаме и заради единия секс няма да си създаваме проблеми.И аз не писах за да се оплаквам,а защото ме дразни самохвалството на мъже,които ми се струва че поизмислят.

163.   До 162 : Не съм вменявал вина никому, само исках да отбележа че при целия брой приятелки който имате , със съпрузи между 60 и 70 г. , броя на мъжете в страната на тази възраст е около 400 000 души ....
Едно е също един мъж да се държи със съпругата си с когаято живее от 40 години заедно по един начин и друг е начина с жена която познава отскоро и му допада. Апропо и с жените е така , нали ? :)
Поздрави !

164.   Мадам 162, не съм 160.
Под формата на споделяне на опит правиш някакъв опит за гъделичкане на женското си его. Как пък все такива колежки и приятелки имате? ! Опитвате ли се да помагате на мъжете/партньорите/ си? Аз съм на 65 год. и мога по два пъти в седмицата. Не съм както на 40 год. възраст, но МОГА. Но го правя само веднъж-заради съпругата ми-защото ТЯ НЕ ИСКА втори път, а и единствения път е формално от нейна страна. Говорили сме нееднократно по въпроса-съгласен съм, че климакса е причина и скандали няма, но не съм доволен. Обичаме се и разбираме, лубрикант ползваме, и съм внимателен и предразполагащ, но файда няма. Ако разбере, че наваксвам навън/а такова нещо няма/ ще бъде панаир. Не виждам сериозна причина за липса на някаква мобилизация два пъти в седмицата за по 15-20 мин. -не са някакви сеанси или различни пози както преди 30-40 години. Но контактите с приятелки и колежки/а не с компетентни хора/ водят до тук. Нейни приятелки и колежки дори спели вече в отделни стаи от мъжете си!? Когато човек иска да направи нещо, търси начин как да го направи. А трябва да иска-няма да го прави за някой друг, а за съпруга си. Така че, както виждаш/ако разбираш и ми вярваш/ има вина И във вас. Чувам други жени да казват в подобни случаи за мъже:Ама той още ли може? Ами има които могат, има и такива, които искат и ако им се помага адекватно ще могат. Живота не свършва с раждането и отглеждането на деца и въобще не се състои само в децата/колкото и те да са основното/, както мислят много жени.

167.   До номера 163 и 164.Нека внеса някои уточнения.Съпругът ми е 57 набор.Аз съм 8 години по-млада от него.Винаги съм обичала секса с него,защото го обичам.Не съм отказвала каквото и да е поискал.Правила съм всичко не по задължение,а с огромно желание.Старала съм се да се поддържам,но не заради другите-единствено заради него.Много дълго съм вярвала,че за хора които се обичат е хубаво да се любят,макар и не както по-рано,годините все пак дават някакво отражение.Та ние нито сме дебели,нито запуснати,водим активен живот,работим много.И 164,разбира се,че съм готова винаги да му помогна.Той сам за себе си е решил,че не може.Нека не влизам в унизителни подробности.Жалко е,поне според мен,че толкова рано приключихме.А колежките и приятелките си цитирах,защото те ме доубедиха,че на тия години това е съвсем нормално.Но не мислете че обсъждаме мъжете си по вулгарен начин,че се подиграваме с тях,не-но просто човек от изтървана дума,от някоя недомлъвка усеща нещата.Поздрави и от мен.

168.   От 164 до 167
Еее, това вече е друга работа-петте звезди са от мен. Благодаря за уточненията. Щом той самия е решил,че не може... Другия повод за постинга ми беше израза"Все ние жените ли сме ви виновни да му се не знае." А за колежките и приятелките трябва друга тема-щом в бгмама знаят всичко, включително как се поправя електрическата печка и колата и има тема "Вярно ли е, че ако дърпам пишката на сина ми докато е малък, ще стане по-голяма"... Последното за бгмама го приеми от веселата страна ако обичаш-между другото имаше отговор:ми ако е верно да взема да дърпам и на мъжа ми... Поздрави и от мен-живи и здрави, че ако ни гепи короната, тази тема ще стане безсмислена:)

170.   Аз съм мъж. Когато бях на 41 г., преспах с жена на 56 г. Бяхме колеги и имаше някакво привличане между нас. Бяхме и приятели. Запомнящо се преживяване беше. Колкото до интимната част, оказа се, че не е привърженичка на френската любов, за това и не настоявах. Но по време на ласките ми прошепна, че няма против да прави анален секс.
Така, че и на по-зряла възраст жените са в сексуална кондиция.

171.   Възрастните мъже са щедри в леглото. Нежни, внимателни, любящи, грижат се за женския оргазъм. Имам приятел на 54 , аз съм на 28, всичко е перфектно. Поддържан физически и интелектуално свободен мъж, страхотен е. Искаме бебе и работим за това. Хората са различни, някои се износват бързо, други не.

173.   Ама това си е чиста некрофилия , какви са тези ваши извращения ?!

174.   До 173
Човек като ти чете мнението ще си помисли, че който прави секс с теб е педофил.

175.   На 37 съм. Съпругът ми също. Любовникът ми е на 59 . С него съм от 2 години и се чувствам страхотно когато сме заедно. Не мисля че млад мъж може да ми даде това което той ми дава.

176.   До 158 от 153. От кое да посмаля, размерът ми е средностатистически. От секса и времето немога да посмаля, толкова е колкото съм написал. Диапазона на жените с които съм бил е много голям към плюс и към минус. Секса си е секс и няма общо с любовта. Със всеки можеш да правиш секс, но не със всеки можеш да живееш.

177.   Номер 171, въпреки че е минало време от както си писала имам един въпрос към тебе, който не е по темата. Как родителите ти приемат връзката ти с този човек. Питам защото аз съм влюбен в една жена, която е 16 години по-млада от мене. Тя също има симпатии към мене. Така че, връзка между нас и евентуално семейство си е съвсем възможно. Но, ми е интересно какво биха мислили нейните родители по въпроса - най-вероятно няма да са особено доволни, но все пак ми е интересно.

178.   " По - скоро се притеснявам дали ще успее да свърши работа " -като не може със самолета, нали има език и пръсти. Лесбийките като нямат пенис, как се задоволяват и то до върха?

180.   Как пък все тия мъже в пенсионна възраст са лъвове и жребци?! Младо момиче на 20-30 не би си легнало с дядо, за какъвто и жребец да се представя. Освен ,ако не са замесени пари и издигане в работата. Всички тия сцени от 50 нюанса сиво с пенсионери са само в главите на жените.

181.   Мили хора чета всякакви изказвания, стари, млади кой чукал повече. Всичко е до организъм и желание, не на години. В повечето случаи годините си казват значение, но винаги има и изключения. Най важното е жената, мъжа да се чувстват добре с партньора си, не годините са важни. Също така пасването в сексуалността има голямо значение, ако говорим само за секс. Когато говорим семейни отношения нещата са различни. Правиш компромиси за любимия. Секса върви с финанси, отношение, комуникация, разбиране. Семейните двойки с дълъг стаж ще ме разберат. Прави ми много лошо впечатление какво огромно влияние има порното върху днешната младеж. Страшен разврат.Няма морал.Стана ли сме животни. Има мнение на двойки които се опитват да наложат мнения, че било нормално да се правят , тройки, четворки, петорки. Хора вразумете вървим стремглаво надолу към бездната.

182.   До 180 : те тези "дядовци" не се представят сами какви са. Информацията за тях върви от жени на жени ....Тези които са били с тях. Изпитан метод.

184.   182 от 180
Много често самият дядо сам си се хвали и разправя неща от младостта си, за да си прави реклама. Това е нормално , все пак търсенето му намалява и трябва с нещо да го предизвика.Изумяват ме коментиралите жени как едва ли не друг мъж не признават, че даже и изневярат с такива. Но нито една не споделя колко и се плаща.

185.   Представих си как някакъв дядо на 100 години прави секс с момиче!! Ще си изповръщам червата отвратителни сте!!

101-123 от 123