Споделена история от Секс и интимност

Към жените - секс с мъж на 60г
Здравейте, искам да ви попитам за мнение. Момиче на 22г. съм. Имала съм няколко сексуални партньора, като най - големият от тях беше на 36г. На последък обаче се хващам, че се заглеждам по доста по - възрастни мъже. Възбуждат ме мъже на около 60г. Погледите им са влажни, непрекъснато намират начин да вметнат нещо за секс дори и в обикновените разговори. Та чудя се дали на тази възраст са способни да правят секс или са силни само на приказки. Определено тази мисъл ме възбужда много. Дори на последък се хващам, че мисля за такива мъже докато мастурбирам. Мисля, че такъв мъж би се старал много повече да задоволи момиче отколкото младежите на моята възраст.

Имаме семеен познат (колега на татко) на тази възраст, който непрекъснато пуска подмятания от сорта - леле на твоята възраст какво правех или уж случайно се пипа по пакета гледайки ме и облизва устни. Знам, че ме желае. Знам и че ако го направя всичко ще си остане между нас - това не ме притеснява. По - скоро се притеснявам дали ще успее да свърши работа :) Моля ако има жени, които са го правили с толкова възрастни мъже да споделят заслужава ли си. Благодаря ви предварително

Коментари

51-100 от 123

68.   Жената, освен плътско удоволствие, търси и много други неща. Внимание, отзивчивост, покровителство, кавалерство, сигурност, увереност, зрялост. Това са инстинктите за продължаване на рода. Във всеки от нас те волю или неволю виждат бъдещия татко. (Някои биха допълнили и меркантилност, но мисля, че това са все пак изключения. ) За жената не е важно само да изпита оргазъм. За нея е по-важно как се стига до този оргазъм.
За съжаление много от съвременните младежи нямат и понятие от женската сексуалност. За някои от тях само порно каналите са източник на сексуално възпитание. Но повярвайте, момчета, 99% от жените искрено не харесват актьорите с огромни пениси, яки мускули и тъпо изражение.
Научно изследване е показало, че една жена до към 8-мата секунда от срещата с даден мъж инстинктивно знае дали може да легне с някой мъж или не. Опитът ми потвърждава тези данни.
М37

69.   опитът си казва думата, харесвам по малките заото са наленти и разкрепостени а мен това ме вазбужда много и се получава някакав микс от здраво цхъкане, което се харесва на малките. харесвам ги защото те са ненаситни и успявам да се прзня няколко пати по2 без да спирам, варховно е. харесвам ви маничета митиен46

71.   сте се радвам на такива запознанства, има какво да дадем и да получим. митиен46

72.   Ами да. Аз се чудя защо младите момичета не ме харесват, а то било защото... и аз съм млад. Само на някакви си 26 години съм, имам още толкова докато започне нормалният ми живот.

73.   Мили момичета и жени, драги момчета и млади мъже. На 57 съм и мисля, че в никой случай ние на възраст около 60 не сме конкуренция на 27 годишните момчета и мъже. Просто ние компенсираме тяхната увереност и самочувствие с нашия опит и осъзнато внимание към задоволяването на жените. А мъжете могат да са мъже до тогава, докато имат около себе си жени, които имат нужда от мъже. Поне до момента при мен е така. Това за "увиснал" и "умрял" *ъй, за съжаление, чувам, че се среща все по често сред младите ни наследници.

74.   Пробвай, ако те възбужда този дядка. А пък ако не пробвай с друг, при всички положения трябва да го направиш. И мен ме възбуждат много възрастни мъже. Аз съм правила секс няколко пъти, страхотно е. Като се отдадеш на страстта си и много бързо стигаш до оргазъм, а после още няколко.

75.   на 58 години съм. все още не съм семеен. няма да обяснявам на дълго и широко. нудист съм. имал съм много жени. това лято ме хареса 19 годишна. първите два дни само плаж, вечеря и при мен в хотела. на третия ден сутринта тя почти ме изнасили. още си е при мен, но в апартамента.

77.   трудно получават еркция, само работят с език, ако вземат хапчета тогава могат да те ч. кат, аз съм жена на 43, а моя съпруг е на 57, правим секс около 3 пътя на месец и имам връзка с един млад колега и с него наваксвам, не се срамувам да призная, но още искам секс, Моя съвет само подкрепа могат да ти дадът, а секс е трудно осъжеснвим

78.   Всичко е добре, но само не мога да разбера как сте толкова душевно гадни извратени? как ще се натискаш със някой на дядо ти набор? Нямам думи, вие пропадате всичките.. имам виждания за вас, че харесвате някой млади батковци набити яки мъжаги да ви правят със извинение gangbang от всички отвори, а не някакви дядки който даже ще ви е гнус да ги погледнете. Я се съвземете може да съм на 15, но ще ви "изнасиля една след друга" изобщо не ме интересува, арест, актове и проблеми направо ще ви оставя бременни, както и да е надявам се да сте ме разбрали. - Peace :)

80.   Ама разбира се, на 60 са супер любовници. Но все пак не са толкова добри колкото на 70 години. Ако наистина търсиш качествени изживявания търси в диапазона 70-75, там са уникатите.

83.   60 - годишните не са за изхвърляне. Сигурно още могат щом като от една целувка се възбуждат. Мислят и за усамотени места.

84.   Аз съм на 52 но съм правил тройка с две си секретарки на по 22 и 28 г. и да ви кажа и двете са доволни. С по-гямата се чукаме веднъж в седмицата и по някога само я лижа, но винаги свършва.

85.   Мъж на 33 съм, за вас "момче" може би :) "Тормозя" колежка на 44 която от своя страна е доста ухажвана от 62 годишен мъж. По някога ми се струва, че има дефект и подценяване, било то в нуждата да си с по-възрастен или обратното. Но дамата ми сподели, че е абсолютно доволна и от двама ни! Логиката ми е, че нуждата както от по-млад, така и от по-възрастен мъж е абсолютно идентична - в смисъл, ако партньора като цяло си гледа работата(ухажва добре, старае се, съобразява се с нуждите на дамата, както и от време навреме я изненадва) няма начин да се търсят физиологични минуси във възрастта! Съветът ми към "момичето с въпроса" е да търси максимума като цяло, а не просто да преследва някакъв временен фетиш към по-възрастни. Но дори да е само сляпа нужда, едва ли ще я боли глава от 1-2 опита. Поздрави.

87.   Аз съм родена във Гърция и живея във Гърция!!!
Аскам да ви споделя, че имам връска от една год. Със 59 годишен мъж, аа аз съм само на 17 г. Обичаме се стражно много не можем един без друг, аа във леглото е страшен мъжкар, и мисля че съм бремедна от него от 3 седмици

88.   №87, вашето вече е извратено. Дано не си бременна. Ако си ми роднина, да съм те пребил до сега.
Детето на баща си - прадядо ли ще вика? И на бала му подаръка от баща му ще бъде инфаркт. Ужас.
М29

90.   60-годишните плющът по-здраво от 40-годишните, но и от 70-годишните :-)
Вземи си батко, да ти е сладко

92.   Ако го направиш с колегата на баща си, той 100 % ще се похвали на някой друг, понеже на тази възраст се чувстват едва ли не като герои когато забучат нещо младо! Не си мисли, че няма да се похвали на някой щом като е колега на баща ти и като ви е семеен приятел! Щом ще е секс само за удоволствие, а не за правене на деца, ами по-добре го направи с баща си, така поне всичко ще си остане семейна тайна! Много хора го правят и никой не поздозира, че го правят!

93.   Мъжът ми е на 48 почти и мога да кажа, че доста дълго издържа, някой ще каже, че на тази възраст мъжете имат проблеми с ерекцията, няма такова нещо според мен. Аз с шестдесет годишен не бих легнала в реалния живот, но знам че в много случаи именно те си хващат млади гаджета до 30 години. Лично аз се сещам за един мъж на тази възраст, който е много секси и готин, но той е запазен за моите секс фантазии.

94.   Четейки тази тема се сещам за Волен и Деничка и за плажовете на Варадеро.

95.   Хаха големи курви голяма чудо в тва Бг, затова сме толкова смешна нация, с какво дърт изкуфял дядо може да те задоволи, повече от един да кажем 30-35 годишен, първо не ми говорете глупости и нимфоман да е пак не може да го прави повече от 1-2 на 2-3 дена на тая възраст, един 25-30 годишен мъж (нормален) може да си го прави по 3-4 пъти на ден, да не говорим че е съсухрен и супер младолик да е пак няма как да няма бръчки на 60 години.
Ясно че някой кораво лъжат и че надъхани тенйджъри пишат глупости, ама не че не съществува въобще тва нещо.

Само на мен ли жена ми е с 2 години по-малка от мен, (аз 23 тя 21)? При положение че е мека казано уникално секси и един клп олигофрени, колеги и темподобни ми завиждат бясно че и скачат на бой някои път, смешна работа, смятат че като са грозни, надънени във фитнеса и с 1-2 номер коса всички жени са техни, затова обмисляме скоро заминаване от смешната ни държавица, не че го има тук - тва е ясно, но къде по развити във всяко едно отношение са 90% от държавите в Европа.

96.   Значи един 50-60 годишен дядо дето търси за последен път да си изкара яда в задника ти е по-секси от един 30-35, че и 25 годишен мъж, на 60 Брад Питт да е пак не може да се сравнява с версията си на 40, той дори сега дето на около 50 пак не е както беше преди.
Вие сте едни отхвърлени корви, който не са поглеждане от готините пичове на вашата възраст и затова се занимавате с дядовци.... на къде отива тая държава.... "урви 'урви, мамини долини".
Тва ако разбера че жена се е ебала с с 55-60 годишен боклук, дори да не ми е изневерила а преди това да е - бой по тиквата до комоцио и хвърчи през терасата, ако ще и Меган Фокс да е.

97.   Номер 9 е написал много хубав коментар. Развесели ме искрено, благодаря.

99.   А мислила че може да пукяса по време на плющенето, още не е ясно как Дядо Иван drop dead-ва ама има доста...интересни версии за тва и тва е случай че го вдигне въобще.
Е, тогава ще се видиш в чудо.

100.   Това за мен са глупости как жена на 25-35 години може си хареса 60 годишен. Той на тези години се е сбръчкал яко xa ако е богат разбирам. И не излизайте с това за опита, двама души ако са дълго време заедно ще знаят как да задоволим партньора си. То все едно аз да излизам с баба си кажете толкова ли сте отчаяни, и налитатe на дъртаци смешна работа.
М23

101.   Аз не виждам какъв е проблемът, че си лягаме с възрастни мъже. Такива ни харесват. Но, не като вас, които сте неграмотни простаци. Във вашият случай годините никога няма да имат значение. Просто трябва да проумеете, че това е перверзия, която е неустоима за женския пол, също както е неустоима перверзията на зрелият мъж към "лолитките". Не всички мъже, разбира се харесват "ученички" и не всички жени - възрастни мъже. Това, от което сега мъжете на 30-40 години се възмущават, след 20 години за тях ще е химера. И тогава, мили ми "секс машинки" няма да наричате жената легнала до вас *****, а ще сте й благодарни, че ви е дала шанс и е оценила опита, който сте натрупали през годините.

102.   Ама вие сериозно ли, пийпъл?? Гледах коментарите и 57 направо ме изуми! Как си могла да напуснеш момче, защото не е добър в секса?? Днескашните жени това ли гледат? !? Кой колко ги задоволяват! Имам приятели които правят секс два пъти в месеца а като ви гледам тук, се пукате от секс! Какво е това? ! Аз... Направо не мога да проумея! Момчето е младо, трябва да се учи от грешките си, дори и да се отнасят за секса! Какво си мислите вие? Че яките старци които ви правят кефа, преди са били същите като сега? ! Аре моля ви, стига глупости. В гаджетомъжа си, трябва да гледаш не само сексуалните му способности. Трябва да гледаш самия него, да гледаш нежността му към теб, не какъв е в секса. Толкова теми пуснати от незадоволени жени има тук, в които се оплакват че момчетата им не правели хубав секс и се чудели да не го скъсат. Ами ако този човек разчита на вас? ! Ами ако веднъж ТОЙ ви каже да го задоволите, не успеете да му угодите и аре чао, скъпа - Какво тогава? !? Какво става с жените днес, боже, боже..!!!!

Ж34

111.   До №101: по-идиотски коментар не бях чела - ако искаш ти лягай си с дедките, не е нужно да се самооправдаваш и тук - жалко и смешно звучи.

112.   Здравей! Предлагам ти да запишеш магистратура в Медицински колеж. Ще станеш нещо си в болницата и ще имаш достъп до моргата! ДА!! РАЯ!! ^^ хахаха. Те са по-добри и от 60 годишните. Моят съвет е направо пропусни тези подготвителни етапи с дядовци, ами направо прескочи на никрофилия. Успех!! dji

115.   н 112 дядо си ти, някои живеят до 80 - 100 години, та 60 годишните са доста далеч от тъпата ти болница, а ти и на 20 можеш да стигнеш до там, да не ти се случва. имам магистратура по икономика. ХАХА

116.   Добър е секса, някак по-спокоен, по-чувствен...

118.   Изчетох повечето коментари от началото на темата, та ми стана явно, че жените колкото са прави, толкова и грешат.. Да освен секса, жената търси уважение, отношение, иска МЪЖ. Вярно е и, че опита си казва думата, но възрастта в никакъв случай не е критерий за мъжественост. Почти на 19 съм, и съм спал почти само с жени над 30г(Секса с тях е невероятен просто). Но пък е вярно и тва, че повечето на моята възраст са егоисти в леглото.. Така че, не съдете за книгата по корицата, мили дами :)

119.   Изчетох доста коментари, от близки до напълно противоположни и знаете ли какво мисля аз: за тая работа НЯМА ВЪЗРАСТ! Колкото до можене и неможене - важно е какво се случва в главата на хората и ако се случва каквото трябва, сексът е пълноценен защото НЕ Е САМО ГОЛ СЕКС, А МНОГО ПОВЕЧЕ ОТ ТОВА. Между другото едва ли ще разкрия някаква тайна, казвайки че по-младите рядко могат да съперничат на по-възрастните по галантност и подход /неща мнооого важни за една истинска жена/, без които въобще не се стига до там, да демонстрират половата си атлетичност, съответно - няма как да бъдат оценени "по достойнство", да не говорим, че не е задължително да са по добри в леглото. Нека не забравяме, че не всички /да не кажа повечето/ жени не оценяват мъжете по това кой колко пъти го е направил, а по това, как те самите са се почувствали и колко хубаво им е било на тях :))

121.   Номер 43 ако ми паднеш щете подлудя от секс щете науча мос да правиш щете науча на осмици да въртиш щете науча на арабско пет гръцка количка и много други видове така щете еба че от путкатати река от сперма ще тече на такива секс игри щете науча че мъжете под 50 щети изглеждат сукалчета. Неси отворена хубаво ела при мен дате разработя путката тогава друга песен ще пееш миличка. На 61 съм но всяка нощ спа със надървен кур женами неможе повече ае млада двамата работим и живеем в испаниа. По нужда отивам в публичен дом зада пазя семейството разбрали като вида младичко веднага всичко се вдървява дори курами годините неса важни зависи от организма. криси испаниа адиос аморе мио...

125.   дрън дрън младия си е млад, дето ще му става с хапчета на 61... остави

128.   Щом си 22, най-подходящи за теб са мъже м/у 40 и 50. Като станеш на 30 се оглеждай за мъж на 60 , сега ти е малко рано.

129.   щом е на 22 най - подходящи са на 20 - 30...

132.   Мале, мале, колко боклуци има, малееее. Хахаха... ей така като почнат да твърдят някои жени и ми иде да им покажа кое как се прави. Значи 50-60 годишните по ги бива от младите (като мен 25-30 годишни), така ли? Хайде стига глупости, бе! И ще изтъкна факти - много ли ви е приятно да правите свирка на такъв и да му виждат побелелите косми (дори леко показващи се от кожата такива) или увисналите топки или гадната, сбръчкана, самодоволна физиономия? Или пък ви е приятно да му виждате лицето, зачервенено, сбръчкано и пъхтящо? Значи мъж като не може да вдигне самолета може да прави секс по-добре от мъж, който може, така ли? Да, може би ще свърши по-късно. Само дето аз след като свърша първия път, след 10 минутен тайбрек, съм готов за продължение, а мъжете над 50 (да не говорим за тези над 60) за същото или ще трябва да чакате много повече, или ще трябва да вземе хапче. С напредване на възрастта вие ще имате нужда от секс, а той ще има нужда от хапчета за сърце може би. А и това не е енай-големия проблем - не забравяйте памперсите за възрастни. Не забравяйте дискотеките. Не забравяйте целодневните сексмаратони. Така както ще ви изчука млад мъж, знаещ какво прави, никой дядка няма да може, скъпи "дами". Останалото са приказки от хиляда и една нощ. Я помислете за деца - как му раждате дете на някакъв 50 годишен и как като отива да вземе детето си от детска градина, другите деца го подиграват, че е дошъл дядо му. Или пък как 60 годишен се опитва да игра футбол с 10-12 годишно лапе? ! Или пък как поверявате детето на родителите му, освен ако въпросните не са мъртви от старост. Секс с пенсионер. Дори като си го представям ми става гнусно - някакъв плешив, съсухрен и побелял старец как се мъчи над 30 годишна мацка. Ужас. Въпрос на вкус - така е, но защо някои жени сте мършояди? !
АКАТИМ

133.   Я, имало и нови коментари! А понеже ми беше любопитно (на години съм и ми изтичат очите по млади пичета (на годините на дъщеря ми и по надолу, даже ученички), първото, което ми дойде на ум беше, че темата изобщо не е повдигната от младо момиче, а от някой скрит педофил (като мен). Скрит, защото нито съм го показвал, нито споделял с когото и да било. Естествено, нереализиран и без намерение да се реализира като такъв. И все пак, в такава тема, и аз бих се опитал да проуча (опитал, защото е ясно, че тук всеки фантазира. Така че опитът по правило ще е неуспешен) дали има невръстни момичета, които биха ми склонили. Тук обаче изниква въпросът: Кой съм бре аз, че да си експериментирам угасващите физиологични функции върху човек (и жената е човек, нали), чието физиологично развитие предстои за много години напред? Истината е, че нерядко, малки момичета ми се понасят като разкрепостени и готови на всичко, но никога не съм си позволил да съборя родителската бариера. Преди всичко, защото ако те не знаят, то аз съм длъжен да зная, че не съм в състояние да им предоставя перспектива, съпоставима, макар и приблизително с тази, на мъж от тяхното поколение. Да, ние, възрастните сме способни да накараме младо момиче да си изгуби ума. Било то еднократно или многократно, продължително. Но това е все едно да убиеш човек, бе! Плащайте на курви -сега поне са под път и над път. Във всички случаи ще ви скъсат жилката много по професионално от лигла с плюшено мече на леглото.
Пропускам ситуациите, в които набора ми е станал цел с формата на портмоне, защото там курволячетата ходят с нагласата, "каквото и да ми падне, все ще е от полза". Ебе, не ебе, все тая -за ебане все ще си намеря (ако не въртя 5-6 бройки в рзерва), важното е да завъртя за една седмица ключовете на бавареца, та наборките да се гътат от завист. Там не се бъркам. Всеки си решава сам за себе си.

134.   Отврат да спиш с 60 годишен мъж, аз съм на 45 гаджето ми е на 38, никога не бих правила секс с толкова стар мъж, само като си помисля се отвръщавам. ж 45

136.   Аз съм на 19 обаче като гледам как пичове като Жан Клод Ван Дам например, който е на 55 и сваля мацките наред и в тяло е перфектен за разлика от мноо по-млади от него и се кефя, че тренирам и на неговата възраст ще изглеждам като на 30 и пак ще имам всяка жена която поискам, така, че не ме е страх да остарея, сега спа с мацки по-големи от мене, а след 40-50 ще спа с мноо по-млади гаджета, така ми е интересно!

137.   Авторке, така както описваш колегата на татко ти, все едно описваш мен само, че аз съм по-стар от твоя герой на 60. А на въпроса ти дали такива мъже могат да се справят, ами зависи от мъжа. Ако вдигнеш литвата над 70 г., тогава навлизаш в моята възрастова група. Ще ти кажа аз как се чувствам. Когато видя младо момиче като теб по бикини на плажа, иска ми се да се превърна в змия анаконда за да го глътна цялото. Искрено ти говоря, ако изглеждаш нормално физически и имаш чиста и нежна кожа, пеперудите в стомаха ми започват да пърхат и самолета започва да се издига. Само, че аз не съм като Хю Хефнер да вземам виагра, за мен виаграта ще бъдеш ти. Ох, само като си помисля, че ще бъдеш до мен, очакваща да бъдеш задоволена и желаеща да ме задоволиш, започвам да изпитвам тръпките на очакващото ме удоволствие. Ти си още младичка и сигурно не знаеш, че сексуалността започва от мозъка и тогава слиза надолу. В секса никога не бързам, обичам да опозная тялото ти от всякъде и чак когато усетя, че за полет крила си разтворила, чак тогава ще политнем в небесата. Повярвай ми, няма да съжаляваш, ние възрастните мъже обичаме жената да бъде задоволена. Опитай с колегата на татко ти и ще се увериш, че старо не значи, че не може. Между другото Хю Хефнер е на 88 г., а жена му на 28 г.

138.   ас одобрявам секса с по възрасни ас съм на 33 години иси търся по възрасна жена на 50 60 години моят телефон за връзка 0878388906

139.   Никой не ме е възбуждал по-силно от един мъж на 52 към момента. Само като го погледна и хормоните ми полудяват. Не съм правила секс с него, защото не съм имала възможност. А и не искам да му се предлагам. Искам той да ме пожелае толкова силно, колкото и аз него. Просто няма такъв мъж... съвършен е отвсякъде. Все някога ще ми падне и тогава... ще го съсипя от секс.

Alpha, ж. 26

140.   Номер 139 би ли споделила какво толкова ти харесва в твоя 52 годишен пич. Тялото излъчване или какво, опиши по надълго и конкретно моля те :-)
Поздрави!

142.   Извинявайте за невежеството но мъжете до колко години имат желание.... могат. Аз не съм дете, но сексуалния ми опит се ограничава до 3 ма. С единия бях години наред. Еднообразие. С последния имам желание непрекъснато. Но пък сме далеч един от друг. Отчайвам се че докъто дойде ред да се съберем ще му мине или желанието или моженето, На мен също. Тои е 43, аз 38. Рано ли е да се приреснявам как мислите?

145.   До 140 от 139:

Комплексно е :) Целия го харесвам! Все пак, може би всичко тръгна от интелекта, съчетан с убийствената му ирония и общата елегантност, която носи в себе си. Има властно излъчване, което ме подлудява. Но не е някой тип мачо, да не си помислиш нещо такова. Напротив - много е резервиран, сдържан, възпитан, но... твърд, строг. Обожавам целия му маниер - как гледа, как говори (има много секси глас - нисък, плътен, но не дрезгав, с една такава кадифена мекота), как си пали цигарата...
Хубав мъж е, иначе. В никакъв случай обаче не е някой с фитнес-тяло или да изглежда по-млад от възрастта си. Изглежда си на толкова, на колкото е - мъж между 50 и 55 г. Висок, по природа добре сложен, без излишни килограми, не е отпуснат (но не е и трениран, както казах). Има много красиви сини очи - студени понякога, но и толкова слънчеви в някои редки моменти (за протокола - досега не съм харесвала светлооки мъже, но:) Устните му също са прекрасни - плътни, добре очертани, много секси. Друго много красиво нещо у него са ръцете му - бели, перфектно поддържани, с дълги, фини пръсти. Като цяло е много стилен мъж - има усет как да се облече безупречно, без да парадира с това. Забелязала съм, че не слага парфюм, но въпреки това тялото му има един много деликатен аромат, от който буквално ми се подкосяват краката.
Много нахвалих външния му вид, но всъщност той сам по себе си, не би ме впечатлил и грам, ако не носеше съдържанието на неговата личност, ако не беше това негово излъчване...
Само като му чуя отмерения глас и си представям как ми шепне на ухото някакви секси неща... не мърсотии, разбира се:) По-скоро кратки "указания" какво иска и как го иска. Възбужда ме идеята този толкова сдържан и образцов в държанието си човек да изгуби кнтрол от страст с мен.
Имам чувството, че каквото и да кажа, не успявам да опиша степента, с която ми въздейства и начините, по които го "постига". Просто... възбужда ме първично. Това е първият мъж, когото ми се е случвало да загледам между краката. Случи се така: слушах го как говори. По едно време, заради сухотата на въздуха, той облиза устни. Несъзнателно повоторих жеста му. Когато си дадох сметка, че съм го направила, изведнъж ми се стори много възбуждащо. Моментално усетих електричество, там долу:) И преди да съм се усетила, го погледнах... там. Не знам той дали разбра. Но не може да не е забелязал, че много го харесвам като мъж. Винаги се усещат тези неща:)

Alpha, ж. 26

152.   На 61съм, вече не е същото, на времето ебах по 3 пъти на ден, сега и по един ми е достатъчно, но да сме живи и здрави, това е най важното в живота на човек, а бил той на 30, 40, 50 или 60г., бъдете живи и здрави!

153.   Хахава работа. Мъж съм на 50. Вътрешно съм на 18. Все още правя секс по 3 или 4 часа. Нещо на което един младеж няма как да е способен. Защо въобще си мислите, че един мъж на 50 или 60 е "чичак" неспособен и изнемощял старец. Идея си нямате хората на моята възраст и тезо с 10-15 години по възрастни на какво са способни. Момиченцата на 18 и нагоре, незнаят какви чувства предизвикват у зрелите, истински мъже. Въпросът е, че една такава девойка рискува да не може да устиска на секса с такъв човек и да и дойде в повечко. В никакъв случай, мили девойки не мислете, че мъж над 40 е престарял, защото, така ще ви сцепи пичетата, че място няма да може да си намерите. Леко обиден оставам от някои коментари. Но която си е надменна си е надменна... Тя и скречове не прави, че и е под достойнството. Живи и здрави на всички и не се страхувайте да експерементирате в живота. Млада, красива, днес на двайсе, утре на 40 като се обърнеш все едно е било вчера, но вече нокой не иска да си легне с теб.

154.   Не се учудвам, че наричат младите, , Поколението на бройлерите"!!!
Какво ще рече това;
Всички са като от един калъп;егоисти, самозванци, бройкаджии, пияници и наркомани, да не говорим за мързела във всичко и чакане да е на готово!
За тях е важна бройката, т. е. жената е за еднократна употреба, той не гледа Човека в нея, а путката й, да я изчука, като само той свърши и чао маце!!!
Всичко това, но на обратно го има жената при мъжа над 40. 50, 60, та и повече-винаги внимателен, любезен, мил и на-вече не е пълен егоист!
И затова мацките им се лепят, защото им е писнало от БРОЙЛЕРИ!!!

155.   Вече четвърта година имам връзка с такъв мъж. Когато се запознахме аз бях на 23, а той на 59 години. Когато започнахме връзката ни, го направих защото започнах да намирам мъже на тази възраст привлекателни и просто исках да пробвам. Не мислех че нещата ще се задълбочат, но както казах, вече 4 години сме заедно. С него съм, не съм мислила за друг мъж, защото ме кара да се чувствам жена и ме прави много щастлива. В леглото е невероятен и е най-добрия любовник който съм имала. Това е моя опит, но хората са различни.

51-100 от 123