Споделена история от Секс и интимност

Към жените - секс с мъж на 60г
Здравейте, искам да ви попитам за мнение. Момиче на 22г. съм. Имала съм няколко сексуални партньора, като най - големият от тях беше на 36г. На последък обаче се хващам, че се заглеждам по доста по - възрастни мъже. Възбуждат ме мъже на около 60г. Погледите им са влажни, непрекъснато намират начин да вметнат нещо за секс дори и в обикновените разговори. Та чудя се дали на тази възраст са способни да правят секс или са силни само на приказки. Определено тази мисъл ме възбужда много. Дори на последък се хващам, че мисля за такива мъже докато мастурбирам. Мисля, че такъв мъж би се старал много повече да задоволи момиче отколкото младежите на моята възраст.

Имаме семеен познат (колега на татко) на тази възраст, който непрекъснато пуска подмятания от сорта - леле на твоята възраст какво правех или уж случайно се пипа по пакета гледайки ме и облизва устни. Знам, че ме желае. Знам и че ако го направя всичко ще си остане между нас - това не ме притеснява. По - скоро се притеснявам дали ще успее да свърши работа :) Моля ако има жени, които са го правили с толкова възрастни мъже да споделят заслужава ли си. Благодаря ви предварително

Коментари

1-50 от 123

3.   Здравей, жена съм на твойте години. Не съм била с толкова възрастен мъж, но затова пък съм се наслушала на пикантерии от най-добрите ми приятелки. Една от тях на същите години има връзка с малко по-възрастен мъж от този, за когото пишеш. Тя разказва, че той много се потдържал и си вършил работата и то прекрасно. Възрастните мъже винаги ще те задоволят, дори да не е с "инструмента" си. Те боравят с ръце и език най вече.
А за тези, които не вдигат самолета, в днешно време има хапчета и всякакви там неща, така че това да не те притеснява.
Аз лично не бих го направила звучи ми гадно, но пък всеки с вкуса си.

4.   на 18 спах с мъж 30 години по-голям от мен. Такъв секс досега не съм виждала(чукахме се с часове без той да свършва, а аз по 5-6 пъти) Надявам мъжа ми един ден да е такъв. Уникално беше. Ако знаеш, че няма да имаш проблеми действай!!! Може пък да останеш доволна

5.   Определено мога да кажа, че съм много доволна от грижата, издръжливостта и старанието на такива мъже! Аз съм на 31, а той на 53. Дано обаче е свестен като човек!

6.   Аз съм на 35, а мъжът ми на 54. Сексът с него просто не може да се сравнява със секса с по-млади мъже. Поне за мен. Заедно сме от 13 години и никога не е имало засечка.

7.   Ужас! какво, толкова те възбужда? влажните им очи, увисналите им пениси, или пък големите кореми? аз лично ако бях момиче на 22г, никога не бих предпочел това. Момче на 15-16г би те изчукал много по-ефективно и хубаво например ако има тяло, плочки гърди като мен нали младо хубаво момче, не някакъв разпадащ се дядка където няма 1 мускул, напомпен. :)

8.   На номер 7 само мога да му кажа, че плочките и мускулите не задоволяват жената. имала съм гадже по-млад от мен с плочки и такъв на 63, и просто няма място за сравнение, възрастният мъж знае как да те задоволи, а не като младите, които не знаят какво правят. е, разбира се зависи и колко е поддържан 60 годишният.

9.   Имах една съученичка, която все харесваше някакви грозни и стари. Това бе така, защото самата тя беше пъпчива и дебела, а младежите се гавреха с нея и постоянно я обиждаха, че е мустаката. Но пък дъртаците нямаха никакви оплаквания, понеже с годините са свикнали на всичко.
Да не би това да е подобен случай? Иначе не си го обяснявам.

10.   Номер 7 ти навярно си някоя 13 годишна пубертет, който още не знае пикаели му се е*е ли му се, за да мислиш, че един младок на 15-16 може да ти достави удоволствие, като един зрял мъж на 40 -50, било то и 60. Няма база за сравнение. Я се огледай, твоите съученички по какви си падат. На дали обръщат внимание на девствените ви мустаци. Със сигурност си падат по батковци. Моя съпруг е доста по-голям от мен. Такъв секс, какъвто правим с него с никой не съм правила през живота си. И да ти кажа има ''дядки'' на 60 на които можеш да им завидиш и за мускулите и за умствения багаж и за ''увисналите им пениси''.

11.   Хаха 7, пикльовците на по 15-16 също няма да й свършат работа, щото са некадърни. Момиче на 22 трябва да търси момче на 22-35.

13.   Номер 7, още ли не си разбрал, че плочките и мускулите чисто физиологично не могат да задоволят която и да е жена :)))

14.   Ами моя приятел е на 25, но по някаква глупост го направих с 34-годишен, който е бил с доста повече жени - ами представи се мн зле! Просто моя човек се справя перфектно :)

16.   Пърите пъти той много ще се старае, но после ще останеш разочарована в секса. Пък ако вземеш та се влюбиш - ще си нещастна! Не си срува, по-добре три пъти с 20 годишни отколкото веднъш с шейсет годишен, повярвай ми, знам от опит! Ами ако от превъзбуда с младото гадже вземе та получи някой инфаркт, къде отиваш?

17.   Номер 7, не ги слушай - пишат така, защото са на по 20-22 годишни... Нормално е да харесват батковци.. Но виж някоя истинска жена над 30 например теб би те схрускала заедно с плочките.. Защото младите мъже са къде къде по секси и няма място за сравнение. А в секса са доста по-издръжливи и с много повече желание да го правят.
Ж37

18.   М15 от София. Не съм съгласен! Един по млад и по-мускулест винаги ще рулира! Вие бихте си избрали дъртаците ама аз до сега съм го правил с 8 момичета, хубави момичета на по 16/17/18 години. От тя 8 момичета след втория път сами си ме караха (някой бяха девствени). Аре моля ви се не знаел оня от де да пикае. Ако знае как да борави с езика, как да бърка и говори всеки може да ти направи яко.

20.   Ако знае да, но те повечето младоци не знаят, а и са големи егоисти в леглото.

21.   номер 18 не можеш да сравниш секса с 15 годишен и с 30 и нагоре. Лъжеш се мойто момченце и с език и без език, опита си казва думата.

22.   №18, живей си с фантазиите! Това, което може наистина да развълнува една жена, то още не си и чувал за него!

23.   №20 Егоисти - щото са некви лигни дето няма нищо мъжко в тях! №22 не фантазирам не съм филм ар. Винаги съм ходил с по-големи от мен. Само ще ти кажа нещо не съм като повечето от тук, какво имам предвид умея да давам топлина, подкрепа, закрила, успокоение когато ходя с едно момиче не се откъсвам от него и няма начин да и изневеря мога да обичам истински с една дума. Бил съм и охрана по дискотеки. Още ли не вярваш? - Твоя си работа тогава недей. Aз няма да тe убеждавам, защото това не е по темата. П. П Малоценни с епитети да не ми дават съвети!

24.   Аз пък не мисля, че възрастта е критерий, по който да съдиш за някого дали се справя в леглото. Важното е да не е егоист, да мисли и за твоето удоволствие. Стига да има желание, един мъж винаги може да те задоволи - с пенис, с пръсти, с език, с играчки...

25.   №24, може всеки.... но не всеки знае как, независимо от възрастта... м 53

28.   И каква стана тя? Младите могат, ама не знаят ; старите знаят, ама не могат... Да вкараме китайците в Еврозоната... тия знаят-незнаят, барем не питат.

29.   Прави си секс с когото ти е кеф, стига това да не пречи на другите! Пък в края на краищата само така ще разбереш дили си е струвало. Ами сега опознаваш света, трупаш опит! Само като №16 ще те посъветвам да се влюбваш, това ще е катастрофа за теб. Пробвай, защо не, ако не ти хареса просто повече няма да го правиш и готово, да не усложняваме простите неща!

Аз лично мисля, че и да го направиш и да не го направаш направиш ще съжаляваш. Действай според ситуацията и сатроението си! Живота е прекрасен!

30.   Аз предлагам да си легнеш с този чичко и после да ни разкажеш, всички сме много любопитни!!!

31.   Ако се облизва докато се държи за пакета, може да да е маняк или вече да има старчески тикове! Това ми звучи не много секси.

33.   Да правила съм секс с 60год. мъж и бъди сигурна че още могат. Бъди смела и не се отказвай. Дори все още го правя и много добре ме задоволява.

34.   До 63-64 мъжа още може, от личен опит знам. След това трябват хапчета, не съм използвал но ако ми падне случай имам резерва в портофейла си

35.   Момиче мисля че ще ти свърши работа. Говори дискретно с него за пълно мълчание по случая и да не пие предварително, ще му оставиш хубав спомен. Говоря от личен опит на 64 опънах една на 40 години

37.   Всяко момиче/момче има своя предценка за секса. Всеки ще прави секс с когото му харесва и му е добре и приятно. Ако го искаш го направи. Но само да кажа, че мъже над 65г. може и да не издаржат.

39.   Човек той е на 60 трябва му виагра първото което е, а и може да почине от инфаркт само да можеш ти да си задоволиш леко извратения вкус твърде рисковано е ;)

40.   Я елате пиленца при батко ;-)
М61

41.   М57. В момента с мацка на 46 правя най-хубавия секс в живота си до сега! Тя е жена с множествен оргазъм. Изпитва клиторен, вагинален и анален оргазъм. Правим всичко от порно -филмите с много чувство и обич. Поддържа ме в ерекция по цял час. Любимата ни поза е с гръб към мен- анален секс, като с едната ръка галя клиторчето, а с другата гърдите и. Не е важно на колко години е мъжът, важно е до него да има чувствена и страстна жена!

42.   Това за инфаркта е напълно вярно, хора. Преди няколко години нали съобщиха, че 16 годишно момиче правило секс с 50 годишен. И вече като щели да си тръгват от хотела и той се строполил на земята мъртъв. Оказало се точно че е получил инфаркт от превъзбудата

43.   Момиче съм, на 25. Винаги съм харесвала възрастни мъже и забелязвам, че колкото по-възрастен е мъжът, толкова по-прекрасен е сексът. Последните ми 2 връзки са с мъже на 46 и 61 и едва с тях започнах да свършам всеки път. По много пъти. Просто те ме желаят ужасно и правят всичко възможно да ме задоволят - с пишка, ръце, език, целувки... За тях съм на първо място. Много са нежни и страстни; когато трябва - дискретни; грижат се и ме обожават. Този на 61 ми каза: "Разбираш, че ако бях по-млад, нямаше да бъда готов за теб - да ти дам всичко, цялото си внимание, нежност. Обожавам да ти доставям удоволствие. Когато ти стигаш върховата си точка, аз съм едно небе над тебе - заради това, че на теб ти е толкова хубаво." Правим любов по цели следобеди, просто не мога да преброя колко пъти свършвам. Той също свършва повече от веднъж.

Много съм щастлива с 61-годишния си любим, сексът е приказен и е на всички нива - физическо, емоционално, ментално. С него се чувствам абсолютно свободна, наистина мога да му споделя всичко, защото има огромен опит, разбира ме и ме усеща. Знае как и какво, внимава дали ми харесва така или по друг начин.

Едва ли възрастта е причината, но това е моят опит. Младите мъже могат да имат много ерекции, но още не знаят наистина как (а и май не желаят особено) да задоволят една жена. Още са на етапа "аз, аз, аз", а възрастните са на "ти, ти, ти". Което разпалва и мен да им давам още повече, което разпалва тях и т.н.
Чувствам се много странно да споделя всичко това за първи път и благодаря, че прочетохте :-)

44.   Хора... не схаванхте ли че сегашната младеж не знае как се прави??
Мъжете от 30 нагоре си знаят работата ;) Давай направи го само да не издрънка на баща ти че тогава...

45.   60 години е детска възраст. Някъде пишеше за старец на 102 години как изчукал 35 годишна и дори й направил дете, та искал да се жени за нея, ама тя отказала. Щяла да му бъде 7-мата жена...

46.   Аз съм на 33г. и за мен ще е гнусно да легна с мъж на 60г. За мен са много противни, да... и на мен ми се е случвало възрастен мъж да ми прави подмятания и да ме гледа с онези влажни очи, за които пита авторката, но съм се погнусявала и съм се отнасяла с пренебрежение към такива. Дори моя баща е по-млад, баща ми е на 52г. и не мога да си представя, че ще ми хареса старчок на 60г.

47.   46 - не забравяй да споделиш мнението си с мъжа си или бъдещия такъв - мили, като станеш на 60 ще ме е гнус от теб. Ти гледай да си теглиш коршума на 40, защото нали знаеш - жените остаряваме по-бързо.

Сега сериозно. Съгласна съм с 43. Аз съм на 27 г., мъжът ми е на 51, заедно сме от 8 г и мога да потвърдя, че с годинките стана и по-добър любовник! Заяждам го често, защото се хваща, но съм сигурна, че ще на 60 ще е още по-добър. Той има братовчед на 65 г., който направи дете на една бразилска моделка и сега си щрака щастливо в Рио. Знам за историите на двамата на младини и в никакъв случай нямаше да се занимавам с тях на тази възраст. Не харесвам мъже под 40 и май е най-добре всяка дама да си изживее спокойно вкусовете. Да твърдиш обаче, че мъжете на 60 г. са гнусни е нож с две остриета, защото някога (живот и здраве) всяка от нас ще бъде на тази възраст и също ще иска да живее добре, да има хубав секс, а мъжете ни няма да стават по-млади...

48.   До 46
Много грозно и непочтенно е да казвате, че е гнусно да легнете до 60 годищен мъж! Май само в България започват оде от 60 годишни да наричат хората старци... Майка ми и баща ми са на 60 години-изглеждат страхотно, слаби, елегантни, изключително информирани и интелигентни, поддържат се, носят маркови тоалети, карат коли, знаят да се забавляват бих казала по-добре от нас... Така, че не изхвърляйте 60 годишните-те изглеждат страхотно и знаят доста. И аз много се гордея с моите 60 годищни родители. С уважение.

49.   Към 46: пробвай с един "старчок", мила, та като си говорите с приятелките за секс и мъже и ти да си в час и да знаеш на кое хората казват истински секс. Иначе не се включвай в такива разговори! Пак ще си аут, както и тук и всички ще те съжаляват.

51.   Аз съм бира с 2-3 мъже на, около 60г. Еми, не ми беше зле. От тези на мойте години не съм доволна- те не правят секс, те просто те чукат. Ако ти е тръпка- пробвай, ако пък не ти хареса, не го повтаряй.

53.   Имала съм няколко дълги връзки в живота си най- хубавата във всички отношения беше с мъж 17 години по- голям от мен! Така че ако човекът ти допада 60 г. не са пречка за невероятния секс, напротив!

54.   Не знам защо плюете момичето с 46 коментар, ами права е, чисто биологически подобна разлика от 30 години е безперспективна, 10 до 20 години би могло да се приеме, с някои условности, разбира се, т. е. партньорите трябва да разбират добре подобна разлика какво означава, до какво води и т. н., но 30 години разлика реално погледнато няма никаква перспектива. Ако става дума за краткотрайни удоволствия, ок, бих могъл да го разбера, но не можем да говорим за трайни отношения. И е напълно нормално да има и някаква погнуса от подобно нещо, защото инстинктивно за едни хора това може да означава да си легнат със свой родител, а за други точно тази предства изглежда възбуждаща, т. е. хора и вкусове разни:)
М, 35

57.   Ха-ха... съпругът ми е със 17 години по-голям, сега направи 60, ама по-хубав и сладък секс не бях видяла в тоя живот, когато можем, го правим по час-два-аз не си броя оргазмите, той първо мисли за мен, да ми е хубаво и накрая свършва... Познаваме се от 10 години и отгоре, семейство сме от 6 години, имаме си и 6-годишна дъщеря :)
Преди него имах краткотрайна връзка с 28 годишен-погали ме бегло за минутка-две, целуна ме 1-2 пъти, реши, че съм готова и си свърши за 10 минути. Е браво на пича! Повече не се и върнах при него. И се зарекох, че с младоци не искам да се занимавам заради тоталния им егоизъм-в леглото и извън него дори. След това се омъжих и познах щастието и удоволствието. На всеки пожелавам такъв "старчок" :))

59.   Аз съм на 22 и се зарибих с инструктора ми на 48 и лелееееее направо искам да го унищожа от *бане. Обаче единствения път в който пробвахме аз бях в цикъл и му духах, но не му стана (не е *бал жена в цикъл до сега), от тогава се прави на луд, ама така ще го заклещя някъде на тясно майкоооооооооо. Тоя мъж ме възбужда само като се усмихне.

61.   С двете ръце подрекрепям коментар 59. Моя ако мога да го набарам някъде ще го побъркам. Хич не ми дреме, че е женен и има две деца.

62.   И мен понякога ме възбужда мисълта за по-голям мъж, но чак 60 не знам...може би границата ми е до 50 или зависи от човека и излъчването :D Наскоро един гинеколог на 52-3 така ми взе акъла, нищо особено не е, но като го погледнех си представях секс :д Мисля, че някой такъв би знаел по-добро как да оправи една жена.

63.   Аз пък съм на 16 и се чудя как да почна да се зарибявам с учителя ми по китара. Нямам представа дали е женен и това малко ме притеснява. Предполагам, че е на около 40 и е супер секси. Не знам обаче как да му кажа...

64.   Аз съм 57 набор, а тя 87. Не знам дали се справям, но щом ме търси- значи съм добър! Възраста не е критерий за моженето!

65.   Направо се побърквам тези дни. Изпитвам желание към доста по-голям мъж от мен. Приятел на баща ми е. Дори е по-голям от него. Разликата ни е 31 години, но направо ме побърква. Била съм с 20 години по-голям от мен, но с толкова по-голям от мен не. Не знам, ако се случи нещо как ще продължат нещата, т. е. да не се отдръпне от нашите. Постоянно мисля за него, а съм само на 24.

66.   Едва ли е задължително мъж на 60 непременно да е с шкембе и да изглежда скапан. В шоуто на Слави показваха един старец над 80, който успешно играеше у-шу заедно с младите. Всичко зависи от човека. За мъжа все пак е важно жената да изглежда добре, да е физически здрава, а при желание за брак - да може да му роди и деца! А не само да прави секс с нея. Лошото е, че голяма част от жените не желаят брак с възрастен, още по-малко пък да му раждат деца...

1-50 от 123