Споделена история от Секс и интимност

Първия ви път с мъж? - за хетеро и би мъже
Здравейте,

целта на тази тема да се коментират нещата от гледната точка на мъже, които са опитвали с мъж, но сексуалният им интерес са жените : ) С други думи, всички които се кефят на жени, но са пробвали с мъж, нека ни кажат какво е било за тях това преживяване.

Хетеро и би мъже, ще е супер да споделите как се е стигнало до секс с мъж, на колко сте били, на колко е другият, какво е било усещането за вас, харесало ви е, колко странно или не ви се е сторило, какво сте опитвали. Сайта е анонимен - тъй че споделяйте свободно :)

п.с. хейтъри, които обиждат всеки по различен сексуален опит като "педалски", и сами се провъзгласяват за "истински мъже", макар че нито мъж, нито жена би има пуснала, да я пропуснат тази тема :)

Коментари

151-200 от 279

271.   До 269 разкажи нещо повече за простатните масажори , купих си и пробвах но нещо не ми се получава.Не чувствам никакво удоволствие и никакъв оргазъм ,каквито съм чел ,че се получавали.Жалко ,че не можем да разменим кординати.Има един сайт сексслучки пиши там случка с масажира там може да се обменят контакти.

272.   Здравейте! Следа темата с интерес. Явно сме много тези, които искаме да се забавляваме по този начин. Не съм бил с мъж, а обожавам да се самозадоволявам по всякакъв начин и да си призная, вече искам да опитам и от това удоволствие, да го направя с мъж.
М 41

273.   270 - невероятно, абсолютно същият път извървявам и аз, явно просто не съм срещнал подходящият. И аз започнах с леки стъклени дилда, след което се запалих по транските, мислил съм си да отида при някоя да ме изчука и да направя свирка и все нещо ме спира, мислел съм и за няколко от обявите за простатни масажи... и пак си слагам шибаният стоп. Само като си помисля как правя свирка... и се надървям, странно, на моменти чак тъпо, но възбуждащо и глождещо.
271 - за масажорите има ги в двата най-големи сайта за секс обяви в БГ да не ги споменавам, но има и уникален простатен, има и японски един също добър, има има, всякакви щуротийки за мъжкото аналче. Иначе да, даваш добра идея за сексслучките, ще драсна там и евентуално можем да се намерим ако си пишем номерата оттук (269, 270, 271, 272 ) и прочие

275.   Готово приятели, написано е вече в сексслучки -темата е от 22. 07 и заглавието започва с "простатния масажор"
Там вече се надявам да можед а разменим контакт...

276.   Аз имам два простатни масажора- един обикновен и един с вибро- глава, включва се е адаптер и има 11 програми. Когато ми се прииска, напоследък почти всеки ден, се електрифицирам. Имам вибратор и за главата на члена, също с мрежово захранване. Правя така: първо стимулирам простатата до еякулация, след кратка почивка включвам вибратора на члена си, удоволствието е неописуемо. Търся си уретрална сонда.

280.   Интересна тема от години я следя, никога не съм мислел, че ще срещна мъже с моя така да кажа, , по нестандартен, , сексуален живот. Не съм гей, никога не съм се влюбвал в мъж, не заглеждам мъже по улицата, на 39 г съм и съм бил в 2 мн дълги връзки с жени но обожавам да ме чукат и да духам на други мъже. Всичко е само секс, пенисът, топките и спермата единствено това желая от мъжете с който съм. Винаги аз съм пасивност, никога не съм чукал мъж нито ми е духал.
И така ще ви разкажа за първият ми път. Бях на 28 г, вече имах повече от 10 г опит в секса с жени но все повече в главата ми се въртеше мисълта, какво ще е аз да съм този който го чукат. В блока който живеех се нанесе едно момче, няколко години по голям. Беше художник, няколко пъти бях го виждал с едно друго момче дс се държат за ръце и целуват вечер пред входа. Една събота след полунощ се прибрах от дискотека, бях пийнал и не можех да си отворя входа на блока. В същото време моят нов комшия се прибираше също. Влязохме заедно, заговорихме се и така го поканих в нас на по едно питие преди да се прибере. Седна на дивана, аз отворих по една бира и се настаниха до него. Не знам кога но явно е забелязъл, че не спирам да го гледам между краката, когато той хвана ръката ми и просто си я сложи върху пенисът и ми се усмихна. Беше се възбудил, започнах дс го масаживам през панталона, а той просто ме подкани да застана на колене пред него. Разкопча си колана и ципа, а пенисът му изкочи пред лицето ми. Може би от пиенето но задръжките ми паднаха напълно. Навлажних с език устните си и поех първо главичката, а после и ловки движения на ръката започнах да му правя чекия и да му капан. Той само стенеше и натискаше главата ми с ръка, задсвих се няколко пъти бях опитвал свирка на вибратор но сега вече беше различно. Харесваше ми, на него също, наведе се и ме целуна. Попита ме къде е спалнята и се преместихме. Опитваше дупето ми, чувствах се различно. Съблякохме се докато продължаваме дс се целуваме, легнах на леглото той беше върху мен и усещах пенисът му. Имах вазелин и кондоми в нощното шкафче. Няма да ми анусът и опита да вкара един пръст, аз само потръпнах но когато започна да прониква с пенис в мен изтръпнах всяко просто изтрезнях. Казах му, че ще ми е за пръв път с мъж. Той само се усмихна и продължи с леки и бавни движения да разтваря и влиза в анусът ми. Изпитвах разкъсвана болка, но ми харесваше, никога до сега не бях толкова възбуден, стисках зъби не исках да спира. След няколко по бързи тласка вече усещах целият му пенис в мен, беше страхотно, продължихме да се целуваме докато стенехме от удоволствие. Изпразни се в мен, усетих че пенисът му стана по дебел и пулсираше. Извади го, свали си кондома и легна до мен. Анусът ме болеше, отидох до банята да се измия, картата ми бяха омекнали. Когато се върнах в леглото, той спеше. Легнах и аз, сутринта когато се събудихме искаше дс ме чука пак но отказах, направих му свирка и той ми свърши в устата. През годините съм бил с над 10 мъже, и на всички спермата е била различна. По принцип обожавам да ми свършват в устата, приемам го като подарък за добре свършена работа.
Правих секс с моя комшия още няколко месеца, но после срещнах едно момиче, а той се премести в чужбина.

281.   Много ми е чудно на много истории, в които случайно се срещате и правите секс без предварителна подготовка на дупето.
Би трябвало да става мазало и да ухае стаята на.... сещате се.
Понякога и с предварителна подготовка стават гафове.
27 години имам опит все пак.

282.   281, жена ми никога не е правила, каквато и да е подготовка и никога не е имало изненади. Чак ми е чудно, като чета как си правят клизми и всякакви глупости. То ще ми мине мерака да еба, докато ги направи всичките тези работи.

Единствената "подготовка", която правим, е да я намажа с каквото имам под ръка - крем Здраве, Бочко, каквото има в нощното шкафче. В краен случай и със смазка от вагината става, ако нямам нищо под ръка. Просто първо го вкарвам там да се смаже и после отзад.

Ако жената е добре възбудена, нито подготовка и трябва, нито я боли.

283.   До 281 .Здравей, да по принцип преди анален секс има подготовка като клизма ,анален разширител но дори тогава има ,,кафяво ,,.
Първият път с мъж на повечето хетеро мъже става с непознат ,няма любов или романтична връзка за да има време за подготовка .От 10 г правя секс с мъже и съм пасивен ,мразя клизми ,да правил съм си когато искам да правим секс и да ми свърши в устата но дори тогава на кондома пак има мръсно .Секса между мъже е анален и не винаги минава без гафове ,но точно аналния подтиква все повече хетеро мъже да се чукат по между си.

284.   При мен всичко започна от фетиша ми към женски крака и порното. Бях на 20 (сега съм на 28) бях се резделил с приятелката ми тогава още живеех с нашите бях отчаян и постоянно гледах порно и мастурбирах по този начин намирах утеха някак си. След време порното започна да не ме задоволява и исках да виждам и да опитам нови неща почнах да обуя токчетата на майка ми и мисълта, че правя нещо грешно ме докарваше до екстаз. След време започнах да скучая и от това и почнах женско бельо да слагам и необратимия процес започна след бельото рокля, грим обезкосмяване, дилда и тн. Вече исках да опитам с мъж да бъда чукан и анала ми да се пълни със сперма когата бях вънка с мъжки дрехи мислех напълно нормално и нищо не ми се правеше с мъж обаче като бях сам веднага влизах в ролята на жена и исках да бъда най мръсната курва. Тогава бях слабо момче и изглеждах добре с рокля и грим регистрирах се в сайт и почнах да се пиша с мъже имаше много кандидати обаче аз исках да е с чистоплътен женен мъж след около 2 месеца писане намерих един човек от Пловдив той организира всичко хотел транспорт и се срещнахме в София. Няма как да опиша тази възбуда треперех о от притеснение той го усети и му беше много кеф. Направих му свирка обаче точно тази част не ми хареса истинското удоволствие беше проникването първо беше с презерватив обаче аз го помолих да го маха исках да усещам кур в гъза си и той го направи беше великолепно чувство усещах как анала ми се разширяваше след всяко проникване исках още още исках с двама, исках в устата ми исках нявасякъде не знам колко време продължи секса мъсля, че попаднах на нещо като транс не помня част от самия акт по едно време само помня как свърши вътре в мен. После се срещнахме още 4 пъти искарахме абсолютно по същия начин. Сега съм на 28 и съм женен и доста едър да привлече мъжко внимание но все още нося женското в мен просто вече няма време и възможност.

285.   1 вия ми път с момче е с мой съученик ,и двамата сме много популярни в даскало и момичетата си падат и по мен и по него нищо че сме различни,аз съм с дълга черна коса и съм ЕМО а той е по висок от мене и тренира бойни искуства той е с къса кестнява коса и зелени очи с мускули а аз съм слаб и имах и гадже момиче.И стана така че той ме защити много пъти от други момчета които искаха да бият и ми стана най добрия приятел ,аз ходех в тях да учим и просто стана така че той започна да ме целува и каза че ме е харесвал много отдавна аз се оплаших и не исках нищо да правя с него ,но той ме натискаше и ми държа ръцете почна да ми маха фланелката дънките да ме целува навсякъде и после да си вкара пръсти в мене беше ми страшно но се бях възбудил беше ми станал без да съм искал и той тва го видя и продължи ,аз му казах да спре много пъти ,но той го направи обърна ме по корем и си го вкара държеше ме за косата и мен ме боля даже се разплаках но той не спря и ми казваше че сам го искам и съм си го търсел.после трябваше да ходим на даскало и останах в тях и спах с него в неговото легло и ме накара да скъсам после и с моята приятелка,сега съм с него и правим секс постояно аз почти живея в тях защото техните са в Англия а сестра му почти не се прибира,нашите знаят че сме само приятели и че оставам в тях да учим и да играем игри и сега ми харесва да го правя с него ,но не мисля че съм гей и той също не е гей просто той е манияк по мене много ревнува и той никога не е харесвал други момчета както и аз,незнам каква е нашата връзка но и двамата не сме гей просто е нещо друго.

286.   Обожавам да правя свирки, да ми се празнят в устата и вкуса на сперма. Женен съм, секса ни е добър но тайно от години се ровя в сайтове на запознанства с други мъже. Не съм стигал до секс с мъж, винаги срещите който си уреждам са само за свирка въпреки, че доста пъти са искали да ме чукат. Не ме е страх от секса, може би някой ден ще го направя но още не съм срещнал мъж на който да се отдам. Всичко което ми харесва в един мъж е пенисът. Има мн семейни мъже който не са гей и не отказват свирка от друг мъж. Адски се възбуждам когато поема пенис в устата си, предпочитам да съм на колене пред този на който духам и да ме натиска за главата да му поема пенисът по дълбоко когато се празни.
За мен лично перфектната жена е транссексуалнен мъж. Гърди, пенис, дълга коса и тяло на жена. Аз ще го чукам, но и ще му правя свирки.

288.   Аз го направих за първи път с брата на един мой съученик. Бях в девети клас, а той в седми. Аз учех на квартира и това беше през лятото. Щяхме да ходим на лагер школа с моя съученик. Отидох да спя у тях преди заминаването. Родителите им бяха в на екскурзия и бяха сами. Баба им и дядо им живееха в апартамента под тях. Моят съученик излезе на среща с гаджето си и аз бях с брат му. Гледахме някакъв филм екшън. Те имаха видео. Моят съученик се обади по телефона към 11 да каже че няма да се пребира. Ще спи у гаджето си. Тогава брат му предложи да гледаме секс филм. Преди това не бях гледал.
Той изрови от секцията касета на която пишеше Ну погоди. Сложи я в апарата и я пренави за да прехвърли анимациония филм. Започна една сцена, където една жена жадно правеше свирка на мъж с много голям член. Тогава започнах да се възбуждам, не от жената а от големия член. Вече знаех, че се интересувам от мъже и жени.
Пе едно време братът на съученика, с който между другото тренирахме футбол заедно последните 2 години, предложи да си ги извадим и да лъскаме. Аз не му обръщах внамание и си го бях извадил през крачола на късите гаши, докато той не беше клекнал срещу мене и ми го налапа. Явно беше гледал филма много пъти защото правеше на мене това което жената правеше на мъжа във филма. Докато ми духаше си го лъскаше и успя да се изпразни.
След това пожела да си легнем голи и да го чукам. Тогава не можах да проникна, но легнали на страни, го търках между краката му и успях да се изпразна върху ташаците му.
Следващите две години живях на квартира сам в стая и почти всяка седмица след тренировка минавахме от там да се изкъпем. Още първия път в квартирата го отворих. С брат му служихме в същия град и аз имах у тях цивилни дрехи. Носил ми е дрехите в гората над казармата и през лятото сме го правили там и на други места.
Брат му отиде да учи в съюза, а него не го взеха в касармата. Започнахме да учим в института заедно и първите две години почти всеки петък или през седмицата го чуках. През лятото след втората година, се ожени за приятелката си, която беше две години помалка и беше завършила училище. На следващата година имаха син, живееха в семейните общежития, а малко по късно и дъщеря. Аз подържам връзка с брат му който си доведи рускиня, но от тогава не подържам връзка с него.
След това се хванах с една колежка, която се беше прехвърлила и бях с нея 7 години, но не се получи нищо. Мисля че майка й не ме одобряваше. Тя беше миньонче и сексът с нея беше върха.
Успях да емигрирам. След две години започнах работа по специаността. Трябваше да работим с едно младо момче - беше завършил университета преди две години. Той беше французин с черна чуплива коса, бяла кожа и маслинени очи. Голям красавец. Постоянно говореше за приятелката си. При една командировка за две седмици, където той трябваше да обучава персонала, а аз да инсталирам системата, той беше организирал хотела и беше наел преходни стаи. Още първата вечер след като пристигнахме каза че ще се къпе и мина гол от статята си към банята си. Преходната врата беше отворена и видях беля му задник. След като се изкъпа, дойде с вързна кърпа да слага курса си на лаптопа който носех от фирмата. Аз се бях излегнал на леглото и кази кърпа беше вързана така че виждах част от задника му. Кръвта нахлу в главата ми и с протегнат крак исках да открия поне малко повече, той го усети и започна да трие задника си в крака ми. Аз се изправих а той грабна с ръцети си главата ми и започна да ме целува. Тогава разбрах че този задник ще е мой тази вечер. След като легнахме, единият пръст ми попдана в задникът му. Беше се смазал. Наистина, тази вечер имах най бързото и най бавното изпразване в моя живот. Първият път беше когато още ми слагаше презерватива. Аз не му бях първият и машинката ми влезе без проблеми. С него съм го правил много пъти в командировка. Не даваше да докосна члена му, пазеше го девствен за бъдещата си съпруга.. След него имах кратка афера с колега който беше две години по голям от мене. Въпросният французин се върна при мене след 9 години. Разделиха се с жена му и той имаше децата една седмица, и тя една седмица. Та за около две години в четвъртаците когато нямаше децата ходехме на ракетобол и след това минавахме през нас. Той вече си беше оформил малко шкембенце. Новото беше че ченът му не беше забранена зона. След това жена му го пребра пак.
От нялко години се виждам с една жена. Това са ми по дългите връзки. Като цяло съм бил с 12 - 6 мъже и 6 жени. Но започнах с мъж.

289.   Жена ми ме чука с вибратор ,тя харесва да ме гледа как и правя свирки .Бяха минали няколко години от брака но преди да ми признае тази нейна фантазия .Не се дърпат, мога да кажа че ми хареса ,а и това подобри секса ни .
Често мисля какво ще бъде ако ме чука друг мъж ,как ми се празни в устата или ануса и съм мн навит .Ще го направя просто още не съм намерил някой .

290.   Обожавам да правя свирки на други мъже. Никога не са ме чукали в ануса, срещам се с мъже само за да им лапам.
Имам семейство, не съм гей, срещам се с други мъже само защото ми харесва да правя свирки, обожавам да съм на колене пред някой мъж да хвана пенисът му и да го смуча, да си играя с топките, и да ми се изпразни в устата. Мъжете на който духам предимно са хетеро, също женени. Предпочитам мъже на 40 годишни, защото са дискретни и също като мен търсят само удоволствие когато се срещнем. Сайтовете са пълни с мъже който искат само това, бърза свирка, секс и без значение дали ще е от мъж или жена. С жените е различно, ако искаш само секс, няма да се съгласят, но когато предложиш на мъж да му направиш свирка мн от тях с удоволствие се съгласяват

291.   Все още събирам смелост, но много се изкушавам да пробвам с мъж. Дори и само свирка да е като за начало, просто идеята да поема пенис в устата си на колене ме възбужда. Естествено много ме влече да пробвам и отзад, но бих предпочел да е от приятелката ми с помощни средства. Трудно бих се доверил на някой непознат, който да ме "пази" и ще се съобрази с това че съм напълно неопитен, и от друга страна не искам да лъжа и "изневерявам" на приятелката си. Видях, че има доста обвързани мъже - как преодоляхте тази психическа граница? И въобще как се навихте за първия път?

292.   До 291
Здравей преди години бях в същото положение като теб. Исках да пробвам с друг мъж, да му направя свирка но не бях готов за секс. Мина време, запознах се с едно момиче за което се ожених Секса беше супер, тя харесваше да ми бърка с пръст в ануса за да ме изпразни по бързо когато ми духаше. Веднъж без дори да съм си помислял извади вибратор ми ми го вкара в ануса само малко защото веднага свърших. Хареса ми, на нея също. Правихме го няколко пъти, и всеки път поемах вибратор по дълбоко в ануса ми.
Мисълта да бъда с мъж се върна отново. Не смеех да и призная това мое желание, всичко което правеше с вибратора мн ме възбуждаше но не беше същото като да усещаш как пулсира пениса когато му лапаш, как потрепва мъжът преди да се изпразни в устата ти, или как пенисът става по дебел в анусът ти преди да се изпразни. Е това ме и накара да намеря мъж и да сбъдна тази моя мечта.
Сега години по късно от 3 години имам нова приятелка, с 5 години пп голяма от мен. Секса е хубав, споменавал съм и за мойте секс желания игра с вибратор, също и че ми харесва когато и свърша в устата, че искам да ме целуне и да изплюе спермата в моята уста НО тя категорично отказва. Виждам се с мъже предимно хетеро също като мен, само за секс или свирка. Аз не чукам мъже, и не ми духат, за това си имам жена, в тези срещи аз съм този който лапа пенис и рядко да рядко и не на всеки давам да ме чука.
Говори с приятелката си, това е начина. Заслужаваш да си сексуално задоволен, не се срамувай нито се обвинявай ти просто си мъж, а мъжете обичаме секса, дали е с дъх мъж или жена. Гей си САМО когато се влюбиш в друг мъж.

293.   До 290 и 291. И аз съм като вас! Но за съжаление няма как да се свържем и изкоментираме. Навит съм и за среща на живо! Поздрави!

294.   Мъж на 40 с жена и любовник съм. От години съм на двата полюса. Отначало беше трудно да се намери някой стабилен и дискретен мъж, особено в по-малък град. Имаше няколко запознанства все пак. Срещал съм се 3-4 ма докато не се запознах със сегашния ми партньор. Точен и дискретен мъж, много добре сложен с много яко парче на 51 год. 2-3 години се виждахме на по питие, правех мусвирки у тях, в неговия офис и в колата. Началото на годината май малко попрекалих с питиетата у тях и излязох на терасата у тях на терасата на въздух и той също дойде да пуши цигара. Беше тъмно и той как си пушеше започна да ме гали по дупето и каза че много отдавна го иска. Аз също исках това но все не се навиват, а и както казах е добре надарен и ме беше страх. Влязохме вътре седнахме на дивана и той го извади да му духам. Леко полегнах, а той бръкна в анцуга ми и почна да ме мачка отзад и да слага пръста. Бях с черни прашки и той направо полудя. Съблекох се и започнах да се търкам в кура му. Голяма възбуда ме обвзе. Намаза ме с лубрикант и започна леко да го вкарва. Определено болеше но търпимо. След няколко минути каза че вече е влязъл и почна леко да ме чука. Ставаше все по хубаво. Свършихме почти едновременно. Оттогава се виждаме един път седмично " да играем карти" и се чукам. Секса е повече от як. Искаме да направим тройка, но засега сме си двамата.

296.   Първият ми път беше с бащата на най-добрия ми приятел от детските години. Той е ветиринар, а нашите работеха тогава като животновъди. Един ден през лятото след седми клас ме сбара да лъскам в тоалетната на стопанския двор, предложи ми да ми лъска и след това ми удари и първата свирка. Два дена по-късно ми духа отново и го чуках на масата в лечебницата. Чуках го по няколко пъти всяко лято до казармата. След това нашите се преместиха в града и не съм имал възможност пък и отидох да следвам. След това се ожених. Веднъж ме засече във влака от София и ме покани да идем в тоалетните, но му отказах. Дори избягвах да ходя на село заради него.

298.   От малък знам че имам влечения и към жените и към мъжете, но по време на следването си се запознах с бившата си жена и създадохме семейство. Първите седем години получавах редовно секс, но след това честотата спадна и започнах да се заглеждам в другата посока, но нещата се свеждаха до маструбиране. След развода жена ми с дъщерите се преместиха да живеят в апартамента, който наследих от родителите си понеже е близо до студенсткия град, а аз останах да живея в апартамента, който след развода остана на жена ми и дъщерите.
Това се случи когато дъщеря ми завърши първи курс в унивеситета. Една вечер през юни на врата се позвъни и отворих вратата. Видях един слабо, високо и късо построгано момче, което търсеше дъщеря ми и искаше да вземе от къщи книга. Казах му че тя не живее тук, но той настоя да вземе книгата. Бях готое да затворя вратата, когато той ме попита дали не го познах. Предста ви и се сетих че преди 10тина години той живееше с родителите си под наем на етажа и беше съученик на голямата ми дъщеря. Много пъти бяха учили заедно у нас или у тях.
Поканих го вътре. Започна да търси в библиотеката, а аз се приготвях да гледам мач по телевизията. Николай не можа да намери книгата, а аз го попитах да ли иска да гледа мача, да донеса по една бира. Той поиска нещо по силно. Изгледахме мачa, но той не си тръгва. Аз го попитах какво иска да пусна по телевизията. Тук той ме изненада като каза мъжко порно. Когато го попитах какво има впредвид, той ми се обясни в любов. Като малък ме бил видял полугол и от тогава има желание да го чукам.
Докато се чудех как да се измъкна, пакетът ми набъбна и той пусна ръка и започна да го мачка. Под влияние на алкохола, си сложих ръката в гащите му и разбрах че дупката му е добре смазана. Грабнах го и докато двамата треперихме го занесох в другата стая на леглото. В продължение на две години и половина редовно го чуках в къщи. След няколко месеца си имахме доверие и започнах да го чукам без презерватив. Бяхме успели да се синхронизираме и свършваме по едно и също време. С него съм имал най хубавия секс, събуждане със свирка, и т. н. Един ден дойде и ми каза, че вече се вижда с някакъв чужденец, работещ в посолство в София и тогава престана да идва при мене. След това от дъщерята разбрах че е в Италия.
Последните години живея на семейни начала с моя бивша колежка.

301.   Здравейте, аз като цяло нямам първи път, женен съм с дете.
Преди доста години имах един приятел който един ден ми предложи да играем на мъж и жена, аз бях жената, отидохме в тях и той започна да се търка в мен през дрехите и да ме обарва изкара си хуя и започна да го лъска, накара ме да го хвана в ръка и да му правя чекия, и така на мен ми хареса, започва да става настоятелен да му го лапна но отказах, макар, че ми се искаше, бях неопитен и се притеснявах, направи си чекията и свърши.
След няколко дни явно разбра, че ми харесва(а и аз търсих вниманието му)пак ме отидохме в тях, легна на леглото извади си члена и започна да си прави чекия, толкова много се възбудих, че без да се замисля го хванах и размачках, в един момент без да се усетя се наведох и го лапнах, за първи път лапах мъжки член започнах да го ближа и смуча, той ме насърчаваше да му лижа топките търкаше си го по лицето ми и започна да си ме ебе здраво, в един момент почна да се празни в устата ми неиздържах и изплюх спермата, все пак ми беше за първи път,
Като видя, че подадох започна да си ме вика всеки ден да му духам и да си се гаври с мен(беше доста груб), по малко му позволявах да си го търка по ануса ми без да ми го вкарва, и да ми се празни отгоре, в интерес на истината ми доставяше голям кеф да ми се празни по тялото, хвърляше огромно количество сперма, така продължихме години с прекъсвания допреди година когато се видяхме, покани ме в тях и неиздържах, знаех какво ще стане и отидох, той вече е към 50, но си е запазен за годините.
Отидох в тях направо си го извади и ми каза, нали помниш как си беше моята курва като малък?
Хвана ме за главата и ме наведе, след толкова години отново ми се прииска да духам и го налапах, небях забравил как се духа и го изпразних върху лицето ми.
А то й поиска да ме ебе, никога не съм ебан, но ми се е искало в годините да му усетя хуя в себе си(с никой друг мъж не съм имал нищо освен с него)
Съгласих се, съблякох се и му се нагъзих, наплюнчи ми ануса и ми го опря, напъна толкова грубо, че ми се прирева като усетих как влиза извиках и се дръпнах, не му позволих да ме наебе.
Та това е, нямам дар слово, просто това е историята ми съкратена.

306.   Ето я и моята история.

Аз съм хетеро на 35 г. Обичам жените, обичам секса с тях и на улицата се заглеждам само по жени.

От години имам сериозна приятелка, която много обича да ми прави анални стимулации. Започна с прътче, после две и така докато не и подарих секс играчки за един рожден ден, които започна да използва в любовната игра с мен. Много се кефи. Често си пускаме порно, тя се свършва с играчите, след което свършва и мен с тях. Дори не правим секс.

Много пъти съм си пускал гей/би порно. Често ми е минавало през главата да пробвам с мъж (пасивната роля), но всички опити да намеря партньор се проваляха.

И така до миналата година, когато на морето се запознах с един пич. Той ме заговори, няколко дни играхме карти, табла, пихме бири на плажа и т. н. В един момент, докато бяхме само двамата, той ме заговори на тема секс. Призна ми, че е би и се кефи на пичове като мен. Аз се притесних, но пък няколкото изпити бири ми помогнаха да му кажа, че съм любопитен по темата. Той се усмихна и ми разказа невероятни негови преживявания от които и двамата се надървихме.

В края на деня, пича ме издебна да вляза в банята към басейна на хотела и се настани на съседния душ. Свали си банските и започна да си лъска, гледайки ме втренчено. Зверски се уплаших, но и много се възбудих. Надървих се жестоко и той го видя, независимо, че се обърнах с гръб към него. В един момент дойде до мен, леко ме издърпа от душа и започна да ме гали по задника и пениса. Много опитно с една ръка стигна до анала ми и започна да го стимулира. Дори успя да вкара пръстче, без лубрикант. Аз бях замръзнал от притеснение и възбуда, но се подчинявах. Не можех да помръдна от кеф. Не след дълго свърших без дори да си докосна члена. Веднага след това той свърши върху мен и със спермата си пак проникна с пръстче в анала ми, а аз отново се надървих жестоко.
В един момент той просто се отдръпна и ме покани в неговата стая да довършим започнатото.

Аз бях прекалено уплашен, пък и нямаше как да оправдая липсата си пред приятелката ми.

Сега търся да довърша започнатото с друг.

307.   От 2 месеца съм регистриран в гей порно сайт като би сексуален мъж от София .Още първият ден започнаха да ми пишат мъже за среща и секс ,тъй като съм от София предимно от там бяха и мъжете .Повечето са семейни с деца ,като някой от тях търсят мъж само да им прави свирки ,други желаят анален секс ,но предимно са хетеро мъже който искат да опитат секс с друг мъж който да ги чука .
Дори нямах представа ,че в България има толкова мн мъже с желание да правят секс с друг мъж .Да няма нищо странно в това ,аз самият съм един от тях въпреки ,че никога не съм го правил поради това ,че не съм намерил някой с когото мога да сбъдна моята мечта .На 40 г ,семеен с прекрасна жена по -голяма от мен живея ,секса е хубав но харесвам аналната стимулация ,понякога правя свирки на вибратора на жена ми без тя да знае и това адски ме възбужда. Споделял съм и за моите желания ,че искам да страп от пенис колан ,или простатен масаж докато ми прави свирки но тя отказва .Преди години имах връзка с едно момиче ,тя беше доста развратна и ме е чувала с вибратор няколко пъти по нейно желание без дори да подозира ,че и аз искам но не съм го правил с друга жена или споделял защото не знаех как ще реагира ,до като не се запознах със сегашната ми приятелка преди 4 г която твърдо отказва тези забавлениения.Не съм гей ,и да никога не съм имал влечение към мъж ,женските са моята слабост ,и ако практикуването на страп от беше в семейното секс меню никога нямаше да помисля да правя секс с мъж .Та това е и причината да искам да ме чука друг ,просто секс удоволствия който ми липсват.
XHAMSTER .COM ,това е порно сайт търсете BG .

308.   При мене нещата се развиха много по-късно, когато бях на 47 години и вече повече от 6 месеца бях разведен. Бях в командировка с един колега от работата. Тогава той беше на 34 години, беше женен от 5 години и в този момент жена му беше бременна с първото им дете. Той бе красив, среден на ръст, с бяла кожа, чуплива черна коса и маслинено тъмни очи. Трапчинките по бузите и брадичката му придаваха детски вид на физиономията. Цяла седмица бяхме заедно, аз инсталирах една система, а той обучаваше клиента да работи с нея и ми помагаше. Аз съм си бисексуален по природа, но аферите с мъже ми бяха мечти, както беше мечта да имам и белият му слабо окосмен задник, чийто горна част можах да видя, когато ми помагаше и фанелката му се беше загънала на горе. Последната вечер допивахме виното на вечеря в ресторанта на хотела, когато той започна да ми се оплаква, че му е трудно сега защото жена му е бремена и не е правил секс от месеци. Първоначално си помислих, че може би ще иска да идем в някой нощен клуб. Вървейки към асаньора ме изненада въпросът му как се справям с моя сексуален живот от както не живея с жена. Вече бяхме сами пред асансьора и му казах че маструбирам. Когато бяхме в асансьора ме попита да ли можем да маструбираме заедно тази вечер. В този момент вратата на асансьора се отвори на втория етаж и в него влязоха голяма група шумни млади хора. За да им направя място се приближих към него и се извих да го виждам. Без да искам при движението с ръката докоснах тялото му и усетих надървеното му пърче. Той ме гледаше с желаещ поглед и си мислех че ще започне да ме целува. Асаньорът спря на моя етаж и му казах да дойде след половин час в стаята ми да пийнем нещо силно. Неговата стая беше на следващия етаж. Всех бърз душ, избръснах се и отидох за лед, имах шише уиски. Всяка вечер пиех по 50-100 грама преди лягане. До машината за лед видях автомат за презервативи и взех два. Върнах се в стаята и си налях в една чаша и започнах да си мисля дали си въобразявам. Нарочно останах по бельо. По думите му можеш да съдиш че той е семейно-ориентиран човек. Той дойде след 45 минути и след като затворих врата след него, се обърнах и бяхме в позата в която бяхме в асансьора. Обхавна ме с ръцете си около връта и започна да целува шията и ушите ми. Той беше по къси гащи и фанелка. Аз си сложих ръцете под гашите му и обарах задника му. Беше стегнат и започнах да го мачка. Съборих го на леглото и след като му събух гащите с пръста разбрах, че се беше смазал яко. Надянах един от презервативите и нямах проблеми да проникна в него в мисионерска. Не му бях първия, но и никога не попитах кой е бил. Започнах да го клатя и след около минута той се изпразни без да си го докосва като ме упръска по брадичката. След като се изчистих го започнах отново и когато той се надигна и ми засмука адамовата ябълка, аз започнах да се празня и му пуснах първия език. Около 5 минути държах в задника му пулсиращия си хуи и в устата му езика си. Мисля че това беше моментът, в който се влюбих в него - получих неочаквана наслада. След това заспахме и към 4 и 30 се събудих и започнах да галя и целувам бялото му лице и тяло. Нядянах втория презерватив и започнах да го клатя отново. Той беше мек през цялото време, клатих го около час и успях да свърша втори път. Към 8 и половина на сутринта, той ме събуди мажирайки ми го. Постигнахме разбирателство да го чукам без презерватив. Започах го със задна прашка, а той си го лъскаше. Когато той започна да се празнa, от трасъците на муслулите му, и аз получих оргазъм. Никога не бях правил 3 пъти в рамките на по малко от 12 часа. Тогава ми каза, че ми е имал мирак от както ме е видял за първи път във фирмата. Винаги като чукал жена си си представял, че аз го чукам отзад. Следващите 4 години го чуках редовно в командировки или в някоя обедна почивка в четвъртък или петък в квартирата ми. Там той не се празнеше, а се държеше за вкъщи. Няколко часа след акта с мене, твърдеше че получава голямо удоволствие от секса с жена си. През това време жена му забременя и имаха второ бебе. По време на бременоста, успявах да го доведа няколко пъти да се празни без да си го търка. За него спермата беше гнусна и за това никога не ми направи свирка, а и не поиска такава. Много пъти, когато сме бързали или не е могъл да се изчисти, сме го правили да се празним взаимно с ръце. През годините той си отгледа шкембенце, но това не ми пречеше защото задникът остата стегнат. Аз наистина го обичах и бих живял с него, но знам че това не е възможно. Не само заради секса. Дори му помогнах със заем заради наследствен имот, който ми върна на части. Аз се преместих в друг град, където вече учеше една от дъщерите ми и прекъснахме връзката. Мисля че редовното ни виждане в квартирата ставаше опасно. Живея с една бивша колежка на семейни начала, но не получавам редовно секс. Заради това отвреме навреме и лъскам. Само споменът за белия му задник и двете тапчинки на кръста му, който съм ебал и които съм целувал над 200 пъти ме правят на кокал. Мисля че любовта ми към него е още жива.

309.   Аз го направих за първи път в казармата на една гранична застава с един стар войник, от тогава много ми хареса и до ден днешен го правя. Намирам мъже от гей сайтове. Пасивен съм обичам да правя свирки и да ме чукат, може би защото ми е малък, обичам надарени и окосмени мъже. Жени преди казармата харесвах но откакто открих мъжката любов не ме възбуждат. Друго си е за лапнеш някоя голяма космата патка и после да ми го мушне в дупето ида свърши в мен.

311.   Фантазии, които не знам дали ще се сбъднат. Никога не съм го правил, но във фантазиите винаги присъства жена, която ни казва какво да правим. Те са двойка, а аз изпълнителен.

312.   Аз съм момче и живеех само с бащами и досега не знаех че има голям и черен хуй докато идна вечер ми го показа беше уграмен и си играеше с него аз го гледах втренчено и свивах устни станах и отидох в банята и се укъпах като излязох от банята бащами ме погледна и беше чисто гол аз седнах на дивана а той дойде до мен и седна казами че много искал да му лапам хуя и аз му викам данеси лут а той ми вика да по теб и ми го подаде на лицето търкашего и после ми каза лапайго този негър налапахго но не целия а само главичката неможех целия огромен беше чукаме в устата и усетих че се изпразни с такова удоволствие и голямо количество че се задавих след това ме убърна надупиме намазаме с крем и миго наби аз виках от болка 10 15 минути и болката зе да утминава със секи тласък започна дами харесва иму казах вкараимиго целия и ме чукай много бързо колкото мажеш а намен ацки ми харесваше ах татко много ми харесва а тои ми каза че от хуя никой не бяга аго иска целия до дъно казах да вярное зора е първия път а слет това нама значение така ме наеба че исках да него вади никога и секи ден ме ебеше като магаре

314.   бях на 11 лапах го на един чичко след училище, той ме причака доближи се и ми бръкна в гащите, хвана ме за пишката и започна да я мачка, след това хвана ми ръката и си я насочи към неговата пишка, бееше голяма и мокра, хванах го и той ми задвижи ръката, правихму чекии, след това ме наведе и аз му го лапнах, едва се побра в устата ми, изпразни се след няколко минути и усетих лигавия и солен вкус на спермата му, каза ми да гълтам и аз преглътнах, тогава той си го прибра в гащите и си тръгна, от тогава все си мисля за него и искам отново да го опитам

316.   Здравейте! Аз съм семеен мъж на 53 години и от известно време изпитвам възбуда и желание да опитам интимни отношения с мъж. Не зная, какво точно, но много искам да си лъскаме с някой, а до къде ще стигнем си зависи от нас. Често си представям, че държа хуй в ръката си и, че си ги целуваме с някой. Много ми се иска да опитам. Важното е да е семеен, чистоплътен и дискретен. Не бързам да го направя веднага, въпреки голямото си желание. Може би, защото жена ми е в критическа и вече рядко правиме секс. Напаравих си имейл. Ако има някой, като мен да ми пише. probm@vaabv. bg

318.   Доста интересна тема! Аз също имам някакви влечения към мъже, въпреки че съм щастливо обвързан с жена. Разликата с повечето, които са писали е, че аз искам да чукам мъжко дупе, да лижа и да ми духат мъже. Случвало ми се е 1-2 пъти доста отдавна, но остана хубав спомен и искам отново.

320.   М34 Мисля си как бих го направил с мъж и имам няколко критерия. Първо е хигиената - изцяло обезкосмен. Да е момче на около 19-20 години, добре сложено сравнително слабо 70 кг. 180 см. с кур около 17-18 см с нормална дебелина. Без целувки, любовни игри и милувки. Искам да наемем стая в супер луксозен хотел с изглед към светлините на града. Най вече искам да му правя свирка, да си играя, да се лигавя, да си го пляскам по лицето, по езика, да се давя в мускусната му течност, да му смуча топките и да знам че макар и да го правя това аз имам власт над него. Искам да може да издържа поне 1 час. Искам да си ги залепим един към друг с много лубрикант и да си ги търкаме, а след това да напълни нежно дупето ми с жилирани бонбони много, да усещам как се разтапят вътре в мен и да започне да си го търка в цепката на дупето ми без да ми го вкарва. От време на време да спира с насочената забелена глава в пулсиращия ми анус, само да го точкова. Когато дойде момента да се изпразни да ми каже, а сега отвори уста, а аз да го попитам откога не си се празнил и той да ми каже 10 дена. Да усещам колко сперма идва само за мен. Да усетя първата струя как се лепи директно на сливиците ми и продължава да пулсира и да пълни гърлото и устата ми. Преглъщам част, а другата е размазвам по лицето си в наслада.

321.   Това се случи, когато бях в трети курс, тогава бяхме в семейно общежитие. Тъкмо се бяхме оженили. До нашата стая бяха друго семейство, момчето беше състудент на жена ми. Познавахме се на здавей и здрасти. При нас сексът обикновно беше вечер, а при тах сутрин. Предполагам, че те ни чуваха скърцането на леглото вечер, защото ние ги чувахме сутрин.
Съпругите ни бяха забременели по едно и също време и това ни даваше основание, да се заприказваме повече в коридора, когато се засечем. През зимната сесия се засякохме с колегата на жена ми няколко пъти в читалнята и тогава ми се прокрадна идеята, че и той може да е бисексуален като мене, но фактът че беше колега на жена ми ме спираше да съм инициатор.
По време на лятната сесия, жена ми четеше у тяхните в провинцията, а аз бях в София за изпит. В стола се засякох с нейния колега. Седнахме на една маса и по време на вечерята си направих шега като му казах, че отдавна не съм чувал леглото им да скърца. Той ми каза че е сам, жена му е в провинцията. Аз бях един курс преди тях в същата програма. Попитаме дали мога да му обясня една схема като се приберем и аз не му отказах.
Още в стола започнах да си фантазирам, надървих се и се развълнувах. Започнах дори да заеквам. Десет минути след като се прибрахме, той дойде в статята с лекциите си.
Двамата бяхме еднако възбудени. Седейки един до друг и всеки си пипаше надървения пакет. Аз очаквах той да е пасивен и да ми го хване, но не се получаваше. Тогава за да обясня състояноето на транзисторите в схемата, направих си шега че те имат две състояние отпушено и запушено, единица или нула, като хуя - надървен и отпуснат.
Така се разбрахме, че и двамата сме активни и сме очаквали да чукаме другия. Вечерта започна с обарвания, премина през 69 и завърши като всеки изпразни другия.

323.   М32 Фантазирал съм си как правя свирки и евентуално ме чукат от 15-тина години, но все не намирах подходящ партньор за това. С приятели не смея, а по сайтовете все не попадах на сериозни. Имал съм общо 3 срещи, на които никой не идваше. И на мен ми беше притеснено, не мога да кажа, че не ги разбирам, но така с притесняване не стават нещата. Набиваше ми се на очи обява на едно платено пасивно момче и накрая взех, че се обадих. Исках поне да му правя малко чекия, надявах се това, че е пасивен да не му пречи. Звучеше ми малко прекалено женствен по телефона, но преглътнах това. Видяхме се и момчето започна да ме пипа по пакета. Не бях свършвал цяла седмица (нарочно) и бързо ми стана. Срамът беше изчезнал, исках да му напълня устата. Разкопчах си панталона и му го вкарах в устата. Правеше страхотна свирка, явно имаше опит, а и му харесваше. Постоянно ми повтаряше колко ми е голям и хубав (нагледал съм се на курове по порното и смея да кажа, че наистина ми е голям и хубав, с радост бих лапал на някой с кур като моя) и се раздаваше яко. Тук реших да се възползвам от това и му казах, че ако иска продължи да ми лапа трябва и аз да му лапам на него. Съгласи се и се съблякохме и двамата. Имаше красив обезкосмен кур. По-малък от моя, но много красив наистина. Беше му станал. Прекрасна нежна кожа, розова главичка, хем женствен хем мъжествен... Хванах го в ръка, започнах да му правя чекия, целувах го, лизах го и не издържах повече и му го налапах. Страхотно чувство. Много по-хубаво от фантазиите ми. Хем твърд хем нежен... Исках да му изпия спермата. Той също ми го беше налапал и бяхме в 69. Духахме си така сигурно 15-20 минути, фантастично беше. Аз пръв свърших, той изгълта всичко до капка. След малко и той започна да се празни. Беше страхотно усещане здрав твърд кур да ми пулсира в устата и да пръска гореща кисела сперма в нея... С едната ръка му правех чекия и му усещах пулсациите, а с другата му мачках топките. Усетих, че почти не ми беше спаднал след като свърших и сега още повече взе да ми става. След това го изчуках в задника. Беше страхотно, хем чукаш хем можеш да му правиш чекия в това време. И това беше. От 4 месеца насам съм си заделил от бюджета да го посещавам 2 пъти месечно и си правим взаимни свирки и го чукам. Иска ми се някой друг да намеря, не толкова заради парите (въпреки, че като не плащам може да го правим и по-често), а просто да можем почти по приятелски да се виждаме, да пием по нещо, да си направим по някоя свирка, да се изчукаме...

324.   Нищо не съм правил с мъж, но съм имал нещо като флирт преди, ако може така да се нарече, с един приятел с който тренирахме джудо преди 5-6 години. Той много обича да пуска разни гейски шеги, но в някои моменти имам усещане, че не е само хумор. И двамата сме с атлетични, стегнати тела. Генът ми е такъв, че имам сочно дупе, тип бразилско и от тренировките ми се оформи малко като на моделка, издадено е назад и определено се забелязва. Случвало се е като се разхождаме двамата някъде и съм пред него с прилепнал анцуг, да ме плесне отзад. Понякога пуска реплики, уж на шега или примерно се е случвало пак като съм с прилепнал анцуг да се приближи и да стои зад мен по-близо от нормалното. Друго, което е, като ми разказва с разни жени какво са правили и на моменти си представям как и аз му правя същите неща. Като съм бил у тях и сме били пияни, в леглото понякога съм си фантазирал някакви неща и си бърках в дупето. Знам, че има голям член и в моменти, когато съм много пиян си мисля как го съблазнявам, обличам курвенско бельо и се надупвам пред него. Който е тренирал подобен спорт знае, че има яко въргаляне и пот и някои позиции са доста близки с партньора. Щяхме да ходим заедно на почивка и помня, че не спирах да си фантазирам как някой ден, след плажа, както съм горещ от слънцето, уж случайно се показвам гол с гръб към него, с обръснато дупе и крака. Наясно съм, че не съм напълно хетеро, щом имам такива мисли, но съм се примирил със себе си, човек не ги избира тези неща. Просто обожавам усещането като съм си тренирал краката и гъза и са пълни с кръв, после ги разтягам, правя пози от йогата, които обикновено жените правят. Понякога мастурбирам анално, усещането да се освободиш отзад е неповторимо и си давам сметка, че един голям член отзад би ме докарал до екстаз ако съм добре разгрят. Мастурбирам на порно с жени, понякога такова с шимейли, гейско съм си пускал, но някак си не ме кефи само с мъже, обичам да има мъжка и женска роля, пък кой ги играе си е отделен въпрос.

325.   Само съм лапал веднъж но ми хареса. Беше по младо момче с готин член. Стигна до края в устата ми. Беше в дискотека в тоалетната и беше непознат.

326.   Моя първи път когато правих свирка и дадох дами отворят дупето беше с голям рязан хуй така ме разпори че беше невероятно и болезнено преживяване че никога него забравих че ако го срешна от ново и иска да ме ебе пак щях да му дам отново да влезе в мен

327.   Макар и да съм обвързан от почти 8 години с приятелката ми, и аз от време на време разнообразявам с някой готин пич, ако се появи в някакъв момент и си допаднем. На 28 съм, сефтето ми беше на 20 на студентския празник, бяхме в Банско. Бях с мой колега от университета, и на него му беше за пръв път с мъж. Беше забавно, бях решил да си изпълнявам фетиш да съм с дамско бельо и дрехи и си бях купил една черна къса рокля с презрамки, както и разбира се коланче с жартиери и чорапи над коляното. Бях обул и едни кожени ботуши с ток, да съм топ мацка дето се вика. Помня че дълго време правех клизмата, за сефте ми беше и бавно се ориентирах. Секса беше опознаващ - дълго време духах, после ме и отвори. Но след края усещането беше яко. Затова и продължавам до ден днешен. Обичам приятелката си, правя всичко за нея, но има ли с кой - за няколко часа през деня или вечер се отдавам на "хобито" си. Усещането да те пори някой мъжага и да ти се кефи как го поемаш с уста или дупе - уникален кеф ми е. А и някак си винаги си ме кефи и възбужда мисълта как пред обществото съм сериозен човек, със здрава връзка и хубава кариера, без изобщо да подозират как в някакви моменти съм в хотелска стая, облечен като медицинска сестра, прислужница или с кожена пола и чизми с 15см ток като проститутка, и някакъв чичак ме оправя отзад. Адреналин си е.

329.   Не знам вие откъде намирате любовници и дискретни връзки с мъже. Гей съм на 31 г. от малък град и харесвам един по-голям от мен, за който не знам дали е Би или не, но той знае за мен че съм гей, но не знае малката подробност че го харесвам. Досега само несподелена любов съм имал и не съм имал късмет с мъжете. Даже си мисля че ми е направена магия да не мо върви и да съм вечно сам. Правил съм орално на мъж, който съм харесвал преди 6 г. После съм опитвал само забавление с 1 ..но нищо. защото не ме прерасположи. . Но искам да е с мъж Би (защото имат по мъжко поведение, към хетеро) който да съм влюбен и да знам че и на него му харесвам. Много съм зле когато трябва да прецениям дали някой ме харесва по така или не. Не съм добър ж тези работи и не мога да чета знаци.. колкото и смешно да е за мъь на 31 г. Никога не съм имал и връзка. Аз ви казвам - пълен невървеж. Продължавайте да споделяте, следя темата.

331.   Първият път беше в края на деветдесетте. Мой колега и приятел, с който си губехме времето по кръчмите, сподели, че обича да чука мъже. Било невероятно, страшна тръпка и разни такива. На шега на майтап още същата вечер се озовахме в стаята на друг колега от университета – пасивен. Беше ми странно. В началото само гледах, после го подадох за свирка и в края на крайщата, тази вечер за първи път ебах мъжко дупе. Хареса ми, не знам дали само секса, а цялата ситуация. Адреналина, чувството, че си направил нещо нередно, тайно... Не знам как да го обясня. Живота си продължи по старо му, купони, пиене, мацки, сесии.. От време на време, обаче си устройвахме „забави” тримата. Евтино пиене, солети, някоя друга майонеза и задължителното степче за разредител – мизерия. По цели нощи се изреждахме на пича, понякога и без презерватив, та и до ден днешен се чудя как не лепнах нещо. Тая „идилия” приключи като завършихме. Пасивният сладур не знам на къде пое. Моя приятел се завърна в родното си място и нещата станаха нормали. Нищо от това не ми е липсвало, а и не съм се сещал да потърся подобна тръпка. За късмет преди години сама ме намери. В лицето на един по-млад и семеен колега от фирмата. Понякога пиехме по някое питие след работа и си лафехме простотии. От приказка на приказка, се оказа че са го ебали като ученик и му се иска отново. Няколко дни след това ми духа в служебня кенеф, преди да си тръгнем. Мен ме обвзе забравена тръпка, а той повече от седмица ме отбягваше. Накрая ме потърси сам. От тогава няколко пъти месечно се виждаме, при пълна дискретност. Кефи ме да го чукам, тръпката е страхотна. Особено любимо ми е да го слушам как говори с жена си, докато ми се е наденал.
Това е, не съм се отказал от жените, даже на против, просто от време на време разнообразявам по друг начин.

336.   Аз съм момче на 22 и правя секс с мъже просто за кеф и удоволствие. В секса с мъже съм пасивен и доста ме кефи и не се считам за гей, защото не бих имал връзка с мъж също целувки и гушкане и такива неща правя само с момичета.

337.   хетеро но ми се пробва свирка, каня се от години. почна ли да гледам порно и ми се духа на някой надарен

338.   От дълго време тук чета истории и реших и аз да споделя за първия ми път с мъж. Бях на парти и в един момент под претекст да не се блъсне в намиращата се наблизо маса, едно физически доста здраво момче буквално се отърка в мен, като закачи с бедрото си чатала ми. Той ми се извини, но тогава въобще не обърнах внимание на този факт. Малко по-късно общ приятел ни запозна, а на края на вечерта се разговорихме за коли и фитнес. Той ми предложи да отидем да пийнем у тях по едно и да продължим да си лафим, живеел наблизо, и аз се съгласих. Отидохме, той наля по чаша уиски и продължихме да си говорим. В един момент ненадейно той сложи ръка на пакета ми. Аз се опитах да се дръпна, но ръката му държеше здраво. Попита ме опитвал ли съм с мъж, аз му казах не, а той продължи да мачка члена ми, който започна да реагира. Бързо разкопча ципа ми, свали боксерките и го налапа, сякаш за да не се откажа. Започна да го смуче и си личеше, че има опит. Играеше доста с езика си по главата и ствола и това ме изстрелваше в небесата. Помоли ме да преминем в спалнята, за да е по-удобно и аз го последвах. Подкани ме да се съблечем и тогава видях, че и той е надървен. Налапа ми го настървено, а той си лъскаше бавно. По едно време ме попита дали бих пробвал 69. Не бях сигурен, но той беше настоятелен. Започнах много неловко, едвам го близнах, след това той леко натисна и вкара главата в устата ми. През това време пичът здраво обработваше инструмента ми. След няколко кратки минути орална игра, здравенякът ме попита дали бих проникнал в него. Отговорих му положително, сякаш това е естественото продължение на нещата. Той се обработи с гел, уговорихме се да легне по гръб, аз застанах зад него и си плъзнах средния пръст вътре, изненадах се, беше горещо и влажно. Започнах да си търкам главата в отвора му и той полудя, натиснах леко като го гледах право в очите. Постепенно целият ми член влезе вътре. Изчаках малко и когато той ми даде знак, започнах да се движа. Постепенно вдигнах темпото и продължих да го лашкам здраво. Никога няма да забравя как надървената му патка се пляскаше по стегнатия му корем. По едно време, без особено много да се пипа, започна да се празни по тялото си. Това ускори и моя край. Извадих го, махнах си презерватива и полях торса му с бисерен сироп. Телесните ни течности се смесиха по неговото стегнато тяло. Така приключи първият ми път.

339.   Правил съм свирки на мъж... невероятно изживяване. Чувала ме е жена 3 пъти с вибратор докато ми духа но с мъж така и не съм стигал до анален секс още въпреки, че ми се иска. На 41 г съм, щастливо женен, не се приемам за Гей но обожавам пениси, сперма в устата идеална стимулация. Няма нищо срамно в секса, стига да е по взаимно съгласие, живеем в 2022 г и вече думата Табу не съществува.

340.   За първи път го направих с един по-млад колега. Инсталирахме кабелите на една система в предприятие на клиент на фирмата в която работехме. Беше се навел под системата и половината му задник беше отвън. Беше на 20 см от лицето ми и не издържах и го целунах по голата част на гърба. По-късно в асансьора ми се хвърли на врата, а през нощта в хотела го чукат три пъти. Не му бях първия. Имахме връзка в продължение на 3 години и половина, основно по време на командировки.

342.   В началото на 2007г. се разведох. Бях на 36. Изпаднах в депресия. Напуснах работа. Само пиех. И така няколко месеца. Месец май на рождения ми ден се бяхме събрали в кварталното кафене. Всички ми казаха, че животът продължава и е крайно време да се взема в ръце. На съседната маса седеше един турчин. Казваше се Синан, на 56 години. Занимаваше се със строителство. Той слушаше какво си говорим с приятелите ми и каза, че са прави и трябва да ги послушам. Той каза, че си търси помощник и ако искам мога да започна да работя с него. Приех предложението му и започнах да работя с него. Беше наел обект в едно село до град Своге. Обектът беше нова триетажна къща във вилната зона на селото. Само в събота и неделя имаше хора по вилите а през седмицата беше празно, пълна пустош. Собственикът на къщата ни беше подсигурил една маса с два стола, хладилник, шкаф с телевизор с телевизия от Булсатком и един матрак който бяхме поставили на земята в една от стаите, за да има къде да спим. Баня нямаше и за да можем да се къпем поставихме един варел на четири тухли и палехме огън под него за да се топли водата.
Настанихме се и започнахме още първия ден да работим. Към 4:00 следобед Синан запали огън под варела за да се стопли водата. Към 6:00 приключихме работа и се качихме в стаята в която се бяхме настанили. Синан се съблече гол грабна една хавлия и каза:
- Хайде да ходим да се къпем.
Аз го попитах чисто гол ли ще излезе на двора да се къпе, а той ми отговори:
-Какво ти пука че сме голи. В тая пустош няма кой да ни види. Събличай се и ти и тръгвай.
Взех и аз една хавлия и го последвах по стълбите. Застанахме до варела с едно канче поливахме се, сапунисвахме се, изкъпахме се. Така не се бях къпал от казармата, но беше забавно. Качихме се в стаята. Аз си обух едни боксерки, а Синан остана гол. Попитах го няма ли да се облече, а той ми каза, че обича вечер да стои гол, а освен това е и горещо. Наистина беше доста горещо за края на май месец. Направихме си салата, нарязахме си мезета и седнахме да пием по една ракия. След като обърнахме вече по няколко чаши започнахме да говорим и за секс. Синан ме попита откога не съм ебал. Отговорих му, че вече почти година не съм виждал путка и карам само на чикии. Той ме погледна и каза:
-Това не е добре. Ще трябва да направим нещо по въпроса. Аз съм на 56 и еба постоянно, а ти си на 36 и караш на чикии.
- Как така ебеш постоянно? И ти си сам, не си женен.
- Какво значение има дали съм женен или не? Чукам всичко наред, каквото падне, женско, мъжко…
- Как така чукаш мъжко?
- Ами ето така. Повечето мъже, които съм чукал правят по-хубави свирки и връткат дупе по-добре от жените.
Засмя се и вика:
-Освен това всички мъже за разлика от жените дават отзад. Всички харесват рязания.
Едва тогава го загледах в хуя. Наистина беше обрязан, а той не спираше да си го бара.
Станах за да отида до тоалетна. Синан се пресегна, плясна ме по задника и каза:
-Имаш готино дупе. Аз харесвам малки момчета 18-20 годишни, слаби и с малки дупета, ти си голям, но дупето ти става за ебане.( Тогава бях много слаб 63кг)
Аз го изгледах доста учуден, а той стана от стола, прегърна ме през рамото и ме целуна по бузата:
-Спокойно не се притеснявай. Просто си пич и ме кефиш.
След ракията хапнахме и пихме по няколко бири. И двамата вече бяхме пияни. Решихме да си лягаме вече. Станахме от столовете. Синан хвана с двете си ръце главата ми и ме целуна по двете бузи. След това ме погледна за момент и ме целуна по устата. Не знам защо, може би заради алкохола, но аз не реагирах. Само го гледах учудено. Последва нова целувка. Този път по-продължителна. Казах му, че отивам до тоалетна. Той ме пусна. Каза, че ще ходи и той и тръгна след мен. Излязох на двора и почнах да пикая. Синан застана плътно зад мен и с дясната си ръка ме хвана за хуя докато пикая. С лявата си ръка започна да ме гали по корема и да ми щипе зърната. Попитах го какво прави, а той без да ми отговори започна да ме целува по врата. Този път вече пускаше език. Вкара си езика в ухото ми. Изтръпнах. Чувството беше абсолютно непознато за мен, но явно ми харесваше, защото осъзнах че хуят ми е станал. Той ме обърна с лице към него, хвана ми ръцете и ги постави на врата си за да го прегърна, а той ме хвана за задника. Започна да ме целува с език. Аз отвърнах. Докато се целувахме, той свали боксерките ми и започна да ме мачка по голия задник. Хвана ме за ръката и ме поведе сякаш бях първата му любовница. Влязохме в стаята. Той започна отново да ме целува, като този път слизаше и по врата ми. Наведе се и започна да ми целува зърната. Вече бях истински възбуден. Той клекна, хвана ме за хуя и го налапа. Беше наистина добър. Лапа ми около минута и се изправи. Отново започна да ме целува и ме държеше за хуя. Хвана ми ръката и я постави на неговия. За първи път в живота си държах чужд хуй. Вече му беше станал. Не повече от 17 см, но обрязан, с едра глава и много дебел. Натисна ме да клекна. Държах му го с дясната си ръка и плахо го налапах. Започнах да му духам, а той ме напътстваше. Каза ми, че като за първи път се справям много добре. Попита ме дали искам да легнем на 69. Съгласих се. Легнахме настрани и почнахме да си лапаме взаимно. Той ми вкара пръст в ануса. В този момент аз изригнах. Той изгълта всичко до капка. Остави ме да се насладя докрай. Но след като свърших и ми премина възбудата вече нямах желание да му го лапам. Синан каза да се успокоя и че няма проблеми. Накара ме да легна по корем, а той да си го постави между бузите на дупето ми и да го търка за да свърши. Съгласих се. Обърнах се по корем. Той се изплю два пъти между бузите ми. На мести члена си и легна върху мен. Започна да се движи сякаш ме чукаше. Мисълта, че до задника си имам опрян твърд хуй ме възбуди и аз издадох стон. Синан усети че съм се възбудил, вкара си дясната ръка под мен, хвана за хуя и каза:
-Май на някой му харесва да има хуй до гъза си?
- Да, така е.
След като усети, че отново съм се възбудил се надигна от мен и ме накара да застана на четири крака. Започна да ме ближе по ануса и да ме пляска по дупето. Вкара един пръст и започна да ме обработва. След като прецени, че вече съм готов постави хуя на дупката ми и натисна леко. Изпитах ужасна болка и се сгромолясах по корем. Обърнах се с лице към него и му казах да спрем, че нищо няма да стане. Той ме прегърна и започна да ме успокоява. Започна да ме целува. Наплюнчи си пръстите и ми намаза ануса. Вкара ми един пръст в дупето. След като прецени че съм се отпуснал наплюнчи ануса ми отново и пръстите ми отзад вече бяха два. След известно време всичко се повтори и пръстите станаха три. След като влизаха вече спокойно три пръста в задника ми Синан легна върху мен. Вдигна краката ми на раменете си и опря главата на хуя си на ануса ми. Главата влезна почти без проблем. Постоя малко така и като видя че всичко е наред натисна леко. Заболя ме и му казах да спре. Той спря и стоеше така за да свикна с болката. След около минута болката отмина и той започна леко да се движи. Изпитвах лека болка но възбудата ми нарастваше и аз вече забравих за нея. Синан вече ме ебеше здраво. Сменихме позата. Накара ме да застана на четири крака. Застана зад мен и ми го вкара. След това ме обгърна с краката си така, че ходилата му бяха под корема ми. Започна да го набива докрай и само се клатеше. Започна да ми говори мръсотии.
-Харесва ли ти така кучко? Да ти го набивам докрай в курвенския гъз? Харесва ли ти рязания ми хуй в гъза ти? Кажи харесва ли ти курво?
Аз вече едвам издържах. В този момент той изрева и започна да се празни в задника ми. Пулсиращия му хуй в задника ми ме накара да свърша без дори да се докосна. Той се сгромоляса върху мен и стояхме така около пет минути. След като видя че и аз съм свършил се засмя и каза:
-Май на някои с девствено дупе му хареса ебането?
Не му отговорих, а прехвърлих крак върху него, прегърнах го с една ръка и го целунах. А той каза:
-Отсега нататък дупето ти е мое. Имаш хубаво тяло и дарба за да станеш истинска курва. Но докато ти се наситя дупето ти ще е само мое.

343.   Правя секс само със жени мъж не мога да си представя да докосна. Но имам фетиш към взаимни чекии. Страшно ме възбужда мисълта да излъскам чужда пишка. И реших да опитам, да видя какво е. Направих си профил и си писах с един стана трудно защото повечето искат други работи. Срещнахме се в тях и без много приказки се хванахме за пишките. Направо се задъхвах като му я забелих... Кефи ме много как се движи кожичката как главичката набъбва и най-много как хвърля семето. Няколко пъти сме се срещали. Н

344.   Винаги съм искал да бъда с мъж и жена едновременно, но така и не съм реализирал тази мечта.
Имал съм предложения и подхвърляния от различни м по адрес на задника ми, но не го приемах насериозно.
По времето на mIRC си чатих редовно, но винаги съм поставял условие да има жена и да го правим пред нея и с нейно участие. Пред жена съм навит на всичко, което тя каже да направя. Сандвич, да съм по средата, strapon, лапане и тя да се побърква от кеф, като ни гледа.
Веднъж имах покана от м. Отидох у тях, като бях го предупредил, че съм навит на всичко пред жена. Посрещна ме, покани ме, имаше сложена маса, тръгнахме да свалям порно, но вместо жена имаше друг мъж. Изкъпа се, дойде в скута ми, но в един момент си тръгнах. Последва ме и ми каза, че иска да остана и че ме харесвал много. След толкова време минават спомени, че не останах. Искаше ме...
Друг случай на Симеон имаше секс кабини в секс шопа. Мъж ми предложи да ми плати кабината и обясняваше, че имам страхотно тяло. Тръгнах си....
Последното е в баня - басейн, голи, аз и още едно момче. Приближи се към мен. Предложи ми да ме докосва. Не знам защо нищо не казах и този път наистина съжалявах после, че не си лапахме или били чикии. Ако беше ме награбил вместо да ме пита може би щеше да се случи. Фантазирам си отново и отново този момент.
Женен съм, но искам да пробвам в този живот поне веднъж. Да го усетя в гърлото и отзад може би. Веднъж се живее...

Винаги съм мислил, че 3ка с мъж и жена е БИ изпълнение, а само с мъж е гейско и за това не можех да прекрача границата.

Вече съм се примирил, че няма да намеря подходяща двойка.
Харесва ми как жената с пръстче в дупето ми прави свирка.

Мечтата ми е да се запозная с други, които имат подобни интереси.

Ако админа позволи на латиница плн към абв пощата, ако не позволява админа - да го премахне последният абзац.

345.   До 344.
И аз преди исках да е само с жена, но както сам казваш трудно е да се направи... За това преди година се видях с едно момче от нета с уговорката за взаимни чекии. Видяхме се, бързо свалихме
(blissfullyyes маймунка маил ком е моя контакт) панталоните и гащите, хванахме се за куровете и започнахме да си лъскаме един на друг. Ами много ми хареса да държа топъл и пулсиращ кур в ръката си. Страхотно чувство, различно. Изпразних го - правех му чекия с едната ръка и той ми свърши в шепата на другата. Възбудих се още повече. След това той изпразни и мен. Не ми трябваше много време, с тая възбуда бях готов за нула време. После се виждахме още веднъж и пак се изцедихме взаимно. И до ден днешен съжалявам, че не му го налапах.. Имаше прекрасен надървен кур в ръцете ми и на една педя от лицето ми.. Трябваше. Дори и да ме беше отблъснал щях поне за секунди да усетя какво е да имаш хубав надървен кур в устата. Много си мисля за това и го искам. Пиши ми ако искаш.

346.   До 345
На 39 съм, семеен с две деца със същите фантазии като твоите за бисекс тройка. И мен ме блазни идеята за взаимни чекии, да държа чужд пенис в ръцете си и да го забелвам….

151-200 от 279