Споделена история от Секс и интимност

Първия ви път с мъж? - за хетеро и би мъже
Здравейте,

целта на тази тема да се коментират нещата от гледната точка на мъже, които са опитвали с мъж, но сексуалният им интерес са жените : ) С други думи, всички които се кефят на жени, но са пробвали с мъж, нека ни кажат какво е било за тях това преживяване.

Хетеро и би мъже, ще е супер да споделите как се е стигнало до секс с мъж, на колко сте били, на колко е другият, какво е било усещането за вас, харесало ви е, колко странно или не ви се е сторило, какво сте опитвали. Сайта е анонимен - тъй че споделяйте свободно :)

п.с. хейтъри, които обиждат всеки по различен сексуален опит като "педалски", и сами се провъзгласяват за "истински мъже", макар че нито мъж, нито жена би има пуснала, да я пропуснат тази тема :)

Коментари

51-100 от 277

77.   Здравейте! Началото на историята, която искам да ви разкажа се случи преди около 12-13 години. Сега наближавам 58. Имам един много добър приятел още от ранните тинейджърски години. Често си ходехме на гости. Говорихме си за какво ли не – за политика, за техника, коли, за Космоса, за нещата от живота. Когато пийнехме повече говорехме за жени. Той ми казваше, че много му се иска от моята жена, аз съответно от неговата. Но винаги стигахме до извода, че и двете са малко дървени в това отношение ( в смисъл, че нищо няма да излезе). Докато веднъж когато бяхме сами не извади члена си, показа ми го и попита дали е хубав и голям. И сега не мога да си обясня какво ме накара да посегна и да го хвана. Държах го в ръката си, с изпъкнали вени, лъскав, величествен. А, малко по-късно се наведох и го поех в устата си. Никога преди това не бях и помислял за такова нещо, но признавам, че изпитах върховно удоволствие. Когато си тръгна каза, че ще ни изчука и мен и жена ми. След това сме имали подобни действия без да се е стигало до нещо повече. Минаха няколко години. Беше през лятото, дъщеря ми беше на лагер на море, а жена ми нощна смяна. Приятеля ми знаеше това и един петък късно вечерта се обади и попита дали може да дойде в нас да му запиша един диск. Аз бързо разбрах какво точно иска. Тук е мястото да отбележа, че от 15-16 годишен се увличам по дамско бельо и облекло, да се обличам като жена, но само в къщи, когато нямаше никой. И никой не знаеше за това ми увлечение. Когато приятеля ми се обади дълго се колебах дали да се облека като жена или не. В крайна сметка се престраших и реших да го посрещна облечен като проститутка. С къса поличка, с дълги дамски чорапи и жартиери и обувки с висок ток. С щръкнали изкуствени гърди. Също така гримиран, начервен и с перука. Исках да пробвам какво изпитват жените. В края на крайщата живота е кратък и (така си мисля) няма лошо човек да опита от всичко.
В първия момент той се стрестна, но после ме възприе много добре и се изкефи на краката и тялото ми. Дълго време ме гали по краката и ме целува навсякъде. Но нищо не стана. Аз се страхувах да не би жена ми да се върне по някаква причина, а може би и той изпитваше някакъв страх. Само свирка и за първи път усетих вкуса на спермата. Мина време. Веднъж бяхме семейно на вилата. Вечерта на жените им се приспа и се качиха на горния етаж да си легнат. Ние продължихме да пийваме и да си говорим. Когато си легнахме приятеля ми се обърна към мен, наведе се и ми извъртя една невероятна свирка. След това поиска да го изчукам, но мен ме беше страх да не ни чуят жените и не го направихме. След този случай той започна да отбягва близостта между нас, а и изобщо. Може би се чувстваше неудобно, неловко, може би съжаляваше.
Но ето минаха години и в един ноемврийски ден миналата година бях сам в къщи. Не знам случайно или от някъде приятеля ми знаеше, че жена ми няма да е в къщи и дойде късно вечерта. Аз тъкмо бях излязъл от банята, още по халат. Помолих го да ме изчака. Набързо се облякох пак като курва. Искаше ми се да опитам най-после. Когато влязох в хола при него той не повярва, че съм аз. През годините усъвършенствах и подобрих облеклото, обувките и перуките. Сипах по ракия, втора, трета... а може би и повече. Стигнахме и до момента. Правих му според него невероятен минет. Усетих члена му на отвора на ануса си. Страхувах се от болката.
И тук сигурно си каза думата алкохола. Члена му омекна и пак нищо не стана.

78.   До 20. Да се изчукаме групово, М38.

79.   31 да се изчукаме групово, М38.

80.   33 да се изчукаме, групово. Може и с двете семейства, М38 съм.

82.   Напълно те разбирам за бельото. Много държа партньорите ми да носят хубаво бельо, независимо дали са мъже или жени. Видя ли дупе с хубава прашка и моментално ми идва да си заровя лицето в него, без значение дали е мъжко или женско. Винаги съм се смятал за хетеро, но този ми фетиш към дупета ме подтикна да пробвам и с мъж. Установих, че независимо от пола, мога да лижа часове и да не ми омръзне. Пробвал съм и да направя свирка, което също ми допада. Мъже са ми духали и също смятам, че е добро. Никога не съм чукал мъж и съм със смесени чувства, иначе определено не бих позволил да чукат мен. Като цяло намирам секса между мъже за нещо приятно, но предпочитам с жени.

84.   Доста интересна тема, изчетох с интерес всичко. В кои сайтове влизате, интересува ме кореспонденция със семеен, за чат и евентуално видео без лица, да си показваме и да свършваме на камери. За друго не съм готов, нямам никакъв опит с мъже, семеен съм на 43г.

85.   N:84, как да те открия? Искам да се забавляваме по начина, който описваш! На мен също ми харесва това!

87.   И при мен е малко странно! Хем искам да съм момче, така излизам, така се държа, заглеждам мацки, възбуждат ме, влюбвам се в тях, всичко е супер яко, но като съм сам искам да съм момиче. Обезкосмявам си понякога дупето и краката, обувам прашки, чорапки, пиша си с мъже за секс, гледам пишки, възбуждат ме, харесват ми, но пък реално като застана до някой мъж, не ме привлича, чувствам го като приятел или съперник, но не и като сексуален обект, не съм и излизал като момиче. Тоест веднъж бях в прашки, бях с мъж и опитах свирка, беше доста по-различно от фантазиите ми, тръпката просто я нямаше, а като си представя патка и настръхвам направо или като видя на снимка, или пък като си пиша и се показвам по задник на камера! Има ли логика в това раздвоение на личността, неосъзнатост и като цяло странност.

90.   От номер 71. Здравейте отново, пиша защото наскоро ми се случи нещо ново. Сънувах че правя първата крачка с мъж. В началото се стресирах и не исках да започваме, но в момента в който той ми го хвана и започнах да се възбуждам, започна да ми харесва и неусетно аз започнах да връщам жеста. В крайна сметка свършихме и двамата, като извода беше, че не ми беше тръпка такава, каквато ми е във фантазиите, но ми хареса до някаква степен. Казах си, че това не е за мен, но бях задоволен. Много съм объркан, чак вече започнах да сънувам секс с мъж. Искам да си намеря приятелка и да правя секс с жена, но липсата на жени, ме кара да си представям все по-често как аз съм на колене пред някой, с отворени и тръпнещи в очакване устни.

91.   90. Сънувал съм не веднъж и два пъти неща с мъже, но нямам реалната тръпка, любов и възбуда към мъже, а само мислена такава. Имам комплекс сам със себе си, че не мога да задоволя една жена, от там идват и тези фантазии и докато гледам порно си представям, че аз лапам, а не жената на мен, защото не мога да свържа големите членове на порно-актьорите с моят 15 см член, просто порното ме докарва до тези мисли, а самите мъже като мъже изпитвам към тях или съперничество или приятелство, но никога до сега реална тръпка и любов, но към членове и мъже в мислите ми понякога е влудяваща възбудата и тръпката, особено ако имам суша с жена малко по-дълга. Не се притеснявайте, каквито и да сте, няма проблем! Важното е да сте добри хора!

95.   Имах голямо желание да усетя какво е да си "жена", да бъда доминиран, да духам и да ме изчукат. Фетишист съм на тема дамско бельо- обожавам го, в частност прашки, жартиети и дълги чорапи. В интернет след дълъг подбор на "кандидати" се разбрах да се видя с момче от Варна на име Стоян. Уговорих си среща, в тъмната част от денонощието, на кафе. Срещнахме се, поговорихме около час, колебаех се дали го желая напълно- но от тази мисъл за пенис в устата ми, ми потичаха лигите в продължение на години, докато масторбирах и беше решено- ще го направя най-малкото за да се отвратя или да започна да го правя редовно. Без повече "празни фантазии". Бях се подготвил- клизма най-секси бельото, което харесах в секс шопа. След около 1 час в кафенето и разговор за това какво той харесва в секса с мъж и как аз съм се навил да пробвам, реших че момента е сега или никога и предложих да плащаме сметката и да се отправим към хотела, в който бях отседнал. Той само се усмихна и каза "Добре". Влезнахме в стаята и предложих да пуснем порно с цел да "подгреем" и седнахме на леглото. Бях започнал да се възбуждам още в асансьора и не можех да чакам дълго, прокарах ръка по бедрото на госта си и стигнах до малкият му приятел, който съвсем не беше малък. Той не остана безпристрастен и побърза да си разкопчае колана. Казах му да се изправи- до леглото, а аз застанах на колене пред него, смъкнах дънките му и вече виждах на сантиметри набъбналото му достойнство, все още в боксерките - пред лицето ми. В този момент Стоян ми каза " наистина ли го искаш, а аз без да отговарям нищо, смъкнах с две ръце бельото му и видях за пръв път на живо красивият му пенис. Хванах го неуверено с една ръка и леко започнах да правя движение нагоре надолу. Чух отново гласът му-"Харесва ли ти? " Отговорът ми беше повече от категоричен, облизах устни и прокарах език от основата до главичката му, след което го погледнах в очите и казах "Надявам се да се представя добре" и след това обгърнах с устни главичката му. Бяха ми правили свирки много пъти и знаех какво се харесва на нас мъжете, но също знаех, че всички сме различни и не всеки харесва едно и също, но определено се стараех-доколкото мога. Засмуках и рязко си дръпнах главата назад, за да се чуе онзи звук, когато си го засмукал-колкото можеш и рязко го извадиш. Усмихнах се и отново се облизах, гледайки го в очите. В този момент едната му ръка обхвана главата ми и ми подсказа посоката, която желаеше да последва главата ми. Облизах го отново от основата до главичката и се опитах да го поема, колкото мога, тук ми помогна и Стоян, който придърпа главата ми към тялото си. Бях му казал, че нещото което си представям докато масторбирам е как го поемам целият в устата си, но в случаят не успях, някакси много бързо се опита да ми го "вкара". Закашлях се и му казах "Първи опит неуспешен, но ми хареса, докато се усмихвах". Той ми отговори "Можеш да опитваш докато го поемеш, но се съмнявам- 17 см. не са чак толкова малко, с тон подсказващ сигурност". Определено се амбицирах и продължих да го осмуквам, колкото мога по-надълбоко, а и бях чел, че дълбоко гърло се постига с търпение и "тренировки", също така имах и скрито оръжие- бях го правил с банан, в къщи. Той започна да издава задоволителни звуци и да шепне, колко му харесва. Продължи с поемането и всеки път като го изваждах облизвах главичката и се усмихвах, а той се дразнеше, че забавям темпото. След около 5 минути игра му казах, че искам да ми свърши в устата и че искам да опитам вкусът му. Тези думи като, че ли му подействаха и отново хвана главата ми с ръка и ме придърпа към себе си, отпуснах се, затворих очи, с изплезено леко езиче се насочих към красивият му пенис, и този път усетих как изпълва гърлото ми, а носът ми опира в тялото му- успях, поех го- ЦЕЛИЯТ. Той изстена, а аз задържах около 2 секунди, и се дръпнах, беше му станал много мазен и много твърд, аз удовлетворен от успеха казах " кой нямало да успее хах". Стоян каза "свършвам" и аз не се забавих, лапнах го отново и помагайки си с ръка му правих мераклийски свирка. Усетих как започна да приижда на тласъци спермата му. Не беше сладка, но възбудата беше толкова голяма, че изпитах огромно удоволствие преглъщайки това, за което съм си мечтал дълго време... Осмуках до последна капка, погледнах го в очите -имаше замрежен поглед и го попитах, "Как е? ". Отговорът беше- не знам дали ти е харесало да духаш за първи път, но това определено няма да ти е последното духане за тази вечер" Усмихнах се доволно и казах "Не знам дали споменах, че съм с най-секси бельото, което намерих и изобщооооо не ми се спи"... Следва продължение

100.   Семеен мъж съм на 39 г направих го за пръв път с мъж преди пет години. Имах фантазий да бъда пасивния, , жената, , да духам, да ме чукат и т. н. Но определено не се престрашавах да пробвам. Правех регисраций в сайтовете но се отказвах като нещата опираха до среща. Не съм се притеснявал, че ще обърна резбата. Харесвам много жени но се възбуждам и от мъжки курове. Дискретноста ме притесняваше. Имах един колега голям сваляч изчука половината колежки. Станахме приятели фитнес, на по бира. Беше много надарен виждал го бях в банята, но абсурд да пробвам нещо. Една командировка бяхме в една стая. Той ме помоли да ползва личния ми лаптоп. Аз имах свалени порно клипове страп он, бисекс групов, мъже и т. н. в една папка но си я бях уж скрил папката и му го дадох. Оказа се, че той ровил и я видял и разгледал докато се къпя. Вечерта вдигаше наздравици в бара на хотела доста често и аз се поомотах. После в стаята довършвахме уж с една бутилка и той направо ми отпра въпроса, , пробвал ли съм с мъж или и е само фантазия, , . Преди да се възмутя той се ухили и ми каза, че е видял папката и да не се притеснявам той бил бисекс. Обичал да е активен само, но пък и той правил свирка. И седна до мене като ме хвана за пакета. Падна ми пердето и му казах какво искам той стана събу си гащитите и пред мене се оказа голям, прав с изпъкнала глава надървен кур. Без да се колебая го налапах и почнах да го правя както на мене жена ми ми духа. Плъзгах устни, облизвах го и почнах да се кефя и го гледах в очите. той вика, , абе ти наистина ли за пръв път духаш, , . Отпуснах се на 100% и почнах мераклийски минет. Оказа се че и дълбокото гърло ми се отдава, облизвах, лапах, смуках. Накаря той ме предопреди, че свършва но аз възбуден не го извадих от устата и почнах да гълтам спермата. Не успях всичко и се стече по брадата ми... не беше гадно просто странен вкус. после той ми духа страхотен беше и повече нищо не сме правили вечерта. На другия ден на трезво си поговорихме и решихме да се чукаме... по точно той мене чат пат като има възможност. Оставащите три дни той нежно и внимателно ме отвори анално. Обясни ми клизма как да си направя, лубрикант вземахме и докрая на командировката почнах да изпитвам удоволствие от кур в дупето ми. Така почнахме с него аз бях, , жената, , чукаше ме редовно и си духахме. Правили сме си свирки къде ли не вкл. в тоалетните на офиса:). Той се ожени аз и жена му сме кумовете.... ерегенското парти беше и най груповото ми изживяване с още двама мъже:)и него стана страхотен купон само аз ях пасивния и доста отнесох. Сега като има възможност на месеца два ме чука. Свирки си правим по често като се съберем семейно и жените си легнат се изсмукваме на бързо.

106.   Аз съм нов в мъжкия секс, случими се миналата година. 35 годишен съм, женен съм. имал съм такива фантазий с мъж но не се навивах. мислех в сайтове но се отказвах, пак се навивах и пак се отказвах. Във финтеса дето ходя има един як мъжага на 45 г готин тип, охрана по заведенията. Дава съвети и то на място винаги е приветлив. Та миналата година лятото фитнеса е по празен и имаше две три мацки и ние двамата. лафихме и той приключи и отиде да се къпе. Аз имах уж още ама ме домързя и пет минути след него отидох в банята. Влязох без много шум тя е само с прегради и го видях с гръб видимо да лъска. Стана ми неудобно но и се възбудих. Приближих се той се обърна беше му яко надървен погледна ме и леко го галеше. Беше по голям от моя, аз го гледах в кура без да мръдна. Той просто ме пита пич да не ти харесва а.... аз му казах да хубав е. Той се приближи аз треперех и му казах, че ми харесва но не съм пробвал. Той се усмихна и ме пита искам ли да му лапам. Аз се съгласих и той каза да ходим в тях. Обадих се на жената, че ще пия бира с един пич. Отидохм в тях в асансьора той ме награби и ме зацелува с език и ми бараше дупето и се кефеше, че е девствено. Предразположи ме задръжките ми паднаха и скоро двамата голи той на дивана а аз на колене стоях пред първия си кур в живота. Виками давай както ти духа жена ти... помачках му топките и го хванах отворих уста и плъзнах устни по него. Полудях от кеф викам си какво толкова давай и се отпуснах и го почнах. Малко неуверено, но се стараех. Налапвах го, плъзгах устни, облизвах го смучех му топките. По едно време той ме спря закараме в банята и с едно приспособление каза да си го пъхна и да пусна водата и ме остави. Пуснах водта изтече и изпада каво трябваше почистих се и се върнах. В спалнята ме накара да легна по корем сложи една възглавница и почна да ме лиже да ми бърка с пръсти и да ме разтваря. Дойде момента да бъда наебан, опря главата натисна и ме заболя адски. Вади, вкарва задържаше но го набута накрая. Не ми беше кеф първия път но знаех, че искам пак. Да си наебан ми хареса много. Та това беше тогава даже не свърши вика мой човек ако искаш идвай и продължаваме. Е продължихме даже до днес, минах да ме изчука. Чука ме редовно, кеф ми е много да лапам и да ме чука. Мисля има доста хетеро мъже дето ги чукат, той поне твърди, че има много такива

121.   Бях на 10 когато с един мой приятел играехме на вън в една лятна нощ, докато ритахме топка не усети стана много тъмно, и той ме помоли да го изпратя до тях, защото го е било много страх от една безлюдна къща до тях, и тогава се случи всичко, той ме пита дали някога сами духали?
аз отговарих,не.
а след това ме попита дали искам, и казах да защо не.
Казани да легна на земята и да се разкопчан, направих го и си лежах и гледах звездите докато ми духаше, след това той спря и ме попита дали ще му направя същото,той беше по голям от мен с 2 години, и му върнах жеста.
Това беше.

124.   Бях на 12 или 13 години, когато едно циганче ми прави свирки. Бях на село, а момчето живееше в съседната къща. Играехме заедно постоянно футбол или карахме колела. Той беше на мойте години, от по-бедно семейство. Поканих го в къщата докато нямаше никой, предложих му да ме пипне между краката, той се съгласи и почна да ми мачка пишката, помачка го, аз се възбудих и му предложих да ми го лапа, той не мисли много и почна да ми прави свирка (много хубава между другото), лапаше и го смучеше 10-на минути, след което се изпразних на чикия върху пода. А из а малко да ни хванат... Това беше, от тогава не съм правил нищо с мъж (повече от 15г), а не е като да мне ми се иска.

128.   От номер 71,
Минава година след година и аз все още следя темата, защото все още не съм пробвал с мъж, и се водя в графа хетеро. Въпреки това продължавам да се възбуждам, докато си мисля за мъже (правя го само докато масторбирам, а и понякога, като се заговори за подобни неща и се замислям, но провокацията не е от мъж, а от мислите ми за евентуален контакт с мъж). Номер 11 ми харесва това, което е описал, може би е бил, като мен(преди да пробва). Споменавам го, защото хора, като него могат да ми помогнат в избиването на тази мисъл от главата ми или пък евентуално престрашаване към първата крачка. Нещото, което ми е интересно е след първият път, примерно той е опитал отново, но 6 години по-късно. Надали той ще прочете коментара ми, но може би има хора, с подобна история, които биха помогнали.
Смятам, че тази тема е от полза на много объркани мъже, надявам се да прочета коментари по темата, споделяне на продължение, след първият път. Защото аз съм на много малка крачка от първият път, представям си го много детайлно как би протекла, но ме притеснява какво би се случило след това. И знам, че някой ще каже да пробвам и да престана, да задавам въпроси, но идеята е да стигна до 100% сигурност, че искам или не искам да пробвам. Ако съм искал до сега да го направя на 100% съм щял да го направя, ако ли пък не съм искал на 100% нямаше да пиша и да се чудя. Проблема е убеждението ми към това да си осъществя фантазията, или евентуално предпазване от нещо, което не е за мен, а е било породено и аз не знам от какво, та се чудя вече около 10 години дали да подбера подходящ мъж и да го накарам да ме изчука орално и анално или не.

130.   До 106. Браво

131.   До 128
На мен ми се случи преди време. Имах регистрация в сайт, но ми се слагаха само мъже. Веднъж бях пийнал и се навих на предложението на едно момче да ми лапа. Духа ми в колата му и го лизах отзад. Беле ново и интересно изживяване. След това е имало случаи, когато съм бил много гузен, но и такива в които си спомням станалото с кеф.

132.   От 128 до 131,
Извода какъв е, след като е минало много време, ако върнеш времето назад би ли го направил отново и още нещо, защо не си повторил (а ако си, разкажи)?

133.   До 132
Да, мисля, че пак бих го направил. Като се замисля, доста приятно изживяване беше. Не съм го повторил, защото не ми стискаше, както се казва. Засега се ограничавам само със самозадоволяване на гей, крос и шимейл порно от в време на време.

135.   Бях се ригистрирал в Гриндър. Доста време си писах с него, но така и не му пращах снимка. На един рожден ден, обаче, реших да му звънна. Говорихме, а-у. след като приключи разговора, видях, че ми е писал да се видим. Не знам дали от алкохола или от друго, но изведнъж се навих. Казах му къде да спре с таксито, запознахме се. Говорихме си за много неща. Аз, обале, по едно време реших, че трябва да му се облягам и тн. Опита се да ме целуне, но се дръпнах. Понеже беше хладно, му предложих да му взема яке от вкъщи. Взех му, намерихме друго място, където да седнем и почнах да му издишвам дима от цигарата си в лицето му. Той ме порита знам ли какво означава това. Казах му, че знам и гопопитах колко пъти да го направя, за да се усети, че искам да се целуваме. Мина малко време, след опитите му да ме целуне, но накрая се получи. Доста време се мляскахме, обарвахме се, но аз му казах, че само ще целуваме. Да, ама не! Тръгнахме, за да не ни видят от беседката и започнахве да гледаме една изоставена кола. Отворих вратата, поканих го-той влезе. Започнахме отново с целувки и всичко приключи в устите ни. На 17 съм

137.   От 132
До 133- и аз харесвам шимейл порно, но ми харесва повече, когато шимейла лапа или го чукат. Определено си фантазирам подчинената роля. Харесвам жени в реалният си живот, но напоследък нямам никаква успеваемост. 3 поредни отказа за 1 месец и тези откази, увеличават скрит комплекс, може би. Комплекс на несигурност, в отношенията с жените и от там щом не мога да намеря да ми духат, то аз ще играя тази роля. (разсъждавам на глас и все още не намирам отговор на проблема си).

138.   Беше преди 3-4 години, към края на дванадесети клас, пиехме с двама приятели в квартирата в която живеех и не знам за какво точно си говорихме но казах на единия че ще го изчукам после, ей така на майтап понеже щеше да спи у нас на което той отвърна ще видим кой кого. Другия приятел се напи доста и си тръгна останахме само двамата и си говорихме за различни неща за момичета предимно. По едно време си пуснахме порно и мастурбирахме заедно а той каза искаш ли да си направим взаимно на което се съгласих без да се замислям понеже исках доста. След като си набихме по една един на друг той искаше да правим анален, но на мен идеята да го чукам не ми допадаше много нито обратното. Аз исках повече да духам понеже си бях фантазирал много пъти за това. Едвам го навих понеже той пък не искаше орален, когато го лапнах беше точно както си го представях изпитвах удоволствие от това и ми беше готино но не го докарах до свършване понеже и двамата бяхме доста несигурни и с известен срам се отдавахме на фантазиите си. След това и той ми духа като също не свърших. До анален не се стигна защото в момента в който започна да си вкарва пръста прецених, че сексът ще бъде болезнен и се отказах, а аз нямах желание да го чукам, нямахме нито презервативи нито лубрикант то така стана неочаквано. Както и да е допихме каквото беше останало и си легнахме. На другия ден леко ни беше срам, направих кафе и седнахме да пием кафе преди да тръгнем за училище и си говорихме, питах го дали помни един път като бяхме много пияни как щяхме да бием един тип, той ми отговори и усмихвайки се попита аз дали помня снощи когато не бяхме много пияни какво правихме. Аз му казах да ве беше яко смеейки се. От както завършихме не сме се виждали много понеже работи в чужбина. И двамата сме имали приятелки след това, в момента нямаме. Жените ме привличат сексуално повече от мъжете, но си харесвам и мъже. Даже смятам като си дойде следващия път от чужбина да го викна да пийнем пак и този път може да го направим по като хората не такова аматьорско, с други мъже не съм пробвал понеже не съм фен на сайтове за запознанства и така нататък а другите хора които познавам нямат такова разкрепостено мислене. За финал ще кажа само хора не се притеснявайте и срамувайте от това което ви носи удоволствие да си би не е срамно или нещо друго, интерпретирайки думите на Оберин Мартел от игра на троновете ако си само хетеро или само хомо пропускаш половината забавление!

139.   Мъж на 40 г съм, семеен, бисексуален от вече 9 години. Винаги съм имал фантазий с мъже и то да бъда пасивния да духам и да ме чукат но не смеех да пробвам от срам, неувереност и какво ли не още. Харесвам и жени и даже съм имал няколко извънбрачни кратки връзки с жени. Преди 9 години се престраших намерих в сайт за запознанства един пич малко по голям от мене и той семеен, но с голям опит още от казармата чука мъже и го кефи много. Имаше терен една квартира. Накратко престраших се и отидох при него. Бях се подготвил аз си пъхах вибратора на жена ми бях вече поразработен анално и си правих и клизми и имах представа какво предстои. Седнахме един до друг малко си по при казвахме и той изобщо не ме бави прегърна ме и ме целуна, хвана ми ръката и я сложи на пениса си. Разсъблякохме се набързо и аз седнал на дивана той преде мене ми го подаде и ме подкани да го налапам. Немога да опиша какво изпитах след толкова години фантазий да духам... мм беше страхотно обхванах го плътно с устни и усетих вкуса на галавата и почнах стараех се облизвах го, дълбокото гърло явно ми се отдаваш раздадох се и му врътнах страхотен минет. След време станах още по опитен и сред кръга от мъже които сме се чукали съм известен като много добър на свирките. След което той ми каза да легна по корем на леглото обсипа ме с ласки и масажи по тялото и ме отваряше с пръсти и лубрикант отпуснах се напълно. Сложи презерватив устих как опря главата и оптино ми го вкара, изпитах рязка болка но бях свикнал от вибратора и се отпуснах да влезе още по лесно. И той го наби докрай и усетих дъха му до ухото ми. Целуваше ме по врата кура му набит в мене ануса ми се разшири и успокои и ми каза шепнейки, , страхотно честито пич това ли исакше, , аз само казах дааа и той почна да ме чука леко, бавно и нежно. После засили сменихме на задна и накрая го яхнах. Свърших го пак със свирка и ми се изпразни в устата изсмуках го въпреки спецефичния вкус не бях свикнал още но го направих с мерак. И така се почна една година само той ме чука, паснахме си аз приех, че съм бисекс и наистина ми харесваше да духам и да ме чука. После ме нави за тройка с друг активен и така вече 9 години бил съм с около 20 мъже. Пътувам често по други градове сам по работа и си намирам по нета мъже. В града в който живея освен първите двама имам още трима партньори, редовни и проверени. Правя го с някой от петимата познаваме се всички. Най много съм го правил с трима от тях наедин път. Това е при мене жените ме кефят и възбуждат както и преди, но добавих и мъжете. Духали са ми няколко пъти и никога не съм чукал мъж, просто не искам не ме кефи. С мъжете искам да съм само пасивен и това и правя.

142.   Аз съм пристрастен към лизане на задници. Предимно женски, но съм лизал и мъж и ми харесва. Беше приятно изживяване преди доста време, но като си припомня приятния момент и съм готов да го направя пак, въпреки че ми е още малко гузно.

143.   Аз започнах на 18 години с бащата на един от приятелите ми. Пътувахме заедно с влака до София сутринта - аз да се записвам във ВМЕИто, той по някаква работа. Като се връщах обратно го засяках в тоалетната на гарата да се заглежда в оная работа на човека до него. Бързо излязох от тоалетната и се запътих към касите. След малко и той се появи там. Пътувахме обратно и бяхме в купето сами. Постояно ми гледаше пакета. Вече знаех че съм бисексуакен, но нямах опит. Мисълта че и той може би е, ме държеше полунадървен. Аз се разтреперях, когато ми го погали и ми каза да ида след малко при него в тоалетната на вагона. Там получих първата си свирка. След това по време на казармата и първите няколко лета след това го чуках няколко пъти във лечебницата му. Възбуждам се от женени мъже. Обикновено ходя със светли тесни панталони, така че се да изпъкват ташаците и оная работа. Когато забележа колега, съсед или познат да ме заглеждат там, намирам повод да седна някъде близо до него полунадървен и в много от случайте той не издържат и ми го хващат. Много от тях треперят, когато ми духат за първи път. Учителят ми по машинознаение започна да ми духа 10 години след завършването. Беше зет на съседите на баба и дядо. Него съм го и чукал най-много от всички (12 мъже) и на различни места - в къщи, в плевня, в една горичка над селото. Жена му го разведи и той замина за чужбина.

146.   Аз съм мъж на 59 години. Правя си чикии от 12 годишен. Едва в казармата разбрах, че това са били детски чикии. Стана така: първата година, късна есен, грипна епидемия в поделението. Аз не се разболях и ме оставиха 3 седмици бакар, да мия съдовете и приборите в стола, с още едно момче. В кухнята топло, горещо. Работехме голи, само по едни престилки. Една вечер дойде дежурния по поделение, старшина, от медицинската служба. Попита ме, искам ли да ме почерпи една чикия. Малко се срамувах. Когато започна, разбрах, че досега само съм се галел. Той ми заголи главичката и каза, че е добре да не я прибирам, доколкото мога. Хареса ми страхотно. На следващия ден си направихме с колегата, и то два пъти, взаимно. Беше незабравимо. Така се започна. От 1990 година, след промените, станах натурист (нудист). През лятото редовно ходех на нудисткия плаж край Варна. Правили са ми чикии, свирки, аз също съм правил. Като си спомня един случай от 1997 година, ме побиват тръпки от удоволствие. Тогава се запознах с един поляк, над 40 годишен, и с жена му, около 35 годишна. Изкарахме деня на плажа, от 9 часа та чак до 18 часа. После, след като ме поканиха, отидохме в квартирата им. Жена му ни обработи здраво, мъжът извади анална броеница и ми я вкара. Беше ми за първи път- върховно. До сутринта бях почти непрекъснато надървен, като луд, Тогава за първи път правих анален секс. Изпразних се три пъти а четвъртия- оргазъм без сперма, беше неописуемо. Оттогава, не много редовно, с различни партньори, пробвам анален секс. Харесва ми. Зиме и лете спя гол, не нося слипове. Главата на члена ми е загрубяла, това е полезно, по- дълго време ми трябва, за да се излъскам или да ме изпразнят. От две години имам електрически многорежимен вибратор, който се закрепва директно на главата на члена, имам и простатен масажьор. Обожавам самотните занимания.

147.   Понеже се засегнаха чекиите в казармата, ще разкажа моята история със стар войник, който сега е главен финанист на област. Беше сержант, добър командир на отделение, строг с младите войници. Не ми беше пряк командир, но бяхме в същата батарея. Футболист, добре сложен и набит, русоляв. Аз тогава бях слаб и висок, с една глава по-виско от него. Една вечер старите войници ни бяха строили, нас младите, и огранизираха конкурс за "здраво и хармонично тяло" - разбирайте чисто голи, строени и като на модно ревю минаваме, карат ни да чупим стойки и т. н. обсъждане и гласуване.

Въпросният стар войник беше навън и влизаше в спалното помещение, което нямаше врата, но бяха сложили едно одяло за завеса. Аз наближавах одялото, когато той наведен влезе под завесата-одеало и забелязах изпиващия му поглед, който срещна моя отпуснат хуй. Аз се определям за би и вече бях ебал мъж преди казармата, който ме беше гледал така.

На едно учение (за попъване на съседно поделение) ни изпратиха заедно - той командир, аз негов пълнач в самоходна гаубица. Бяхме около една седмица и имаше дни в който чакахме с часове и я хръмнен 2-3 снаряда.

В един от дните той предложи докато чакаме в гаубицата всеки да си го извади и да си го лъсне. След като той си го извади, само фактът че го гледам беше достатъчно да се наточа. Извадих го и очите му светната. Каза че от месеци искал да го види твърд. Вечерта и на другия (последен) ден от учението ми духа. Не можех да повярма че "жребецът" на батареята, строгият и "желеният" командир беше жаден за хуй.

След като се върнахме от учението, старите ги пратиха на бригада и след това се уволниха. След година се уволних и бях приет да следвам в Свищов. През първата сесия го срещам в стола - беше на очни занятия (задочен студент). Дойде да ме види в общежитието два-три пъти и всеки път го опъвах. Видях го след година. Беше се оженил, чакаше бебе и не ми предложи да се видим.

Преди 5 години го засякох на един семинар по управление на бюджета във Вършец и както се казва "старата любов, ръжда не хваща" - и двамата с големи деца и разведени, нямахме никакви задръжки. Тогава ми призна, че всеки път като правил секс си представя, че и аз участвам и че го чукам или ми духа - двадесет и пет години...

148.   Май трябва да прегледаш значението на думата "хетеро" отново.

149.   Да се включа и аз в темата. Изключително съм сексуален и не само с жени. Спортист съм, тренирам водна топка. Доста добре сложен съм и ме заглеждат често не само жени. Колкото и да е странно, но от ранни години исках да имам нещо общо с мъж. Духах на брат ми, криехме се, за да не ни хванат наште и още го правим. Тръпката е невероятна, знам, че е нещо забранено и затова се разтрепервам от възбуда като си помисля. Винаги съм имал красиви гаджета момичета и няма как някой да се усъмни в мен. Чукам ги предоволно. Но в същото време поддържам врзъки с мъже, обичам да се пускам, да духам, да съм им курвичка, особено ако са по-големи на години. В момента съм на 20 - и мога да ви кажа - не се лишавайте от това удоволствие, правете го дискретно и умно - да хванеш чужд кур, да го усетиш в устата и дупето е уникално усещане. Също самият флирт, перверзията, смяната на роли...

150.   Моята история е от преди 2 години. Бях първа година в университета и бях с двама съквартиранти в общежитията. Спомням си, че се бях изкъпал и си стоях, ровейки в телефона на леглото. Един от съквартирантите ми се прибра и влезе да се къпе. Излезе след време чисто гол (и друг път е излизал така, когато сме само двамата, защото сме си познати приятели). Аз отдавна му харесвах тялото и тогава просто станах, докато той тъкмо щеше да се облича и му предложиш да се позабавляваме само двамата. Още от 13-14 годишен съм си мечтал да бъда курвичка в ръцете на някое красиво младо момче на моята възраст. Тогава мечтите ми се изпълниха. (Той се съгласи, защото от 2 месеца нямаше приятелка и май май беше на сухо). Тогава му лапах и той свърши в устата ми. Това беше супер върховно чувство. Не мога да го опиша. Аз нарочно не исках да свършвам, защото се страхувах, че ако свърша ще ми изчезне желанието за още и още секс с този. След около час, в който си говорихме мъжки работи, той ме накара да се надупя и ме намаза с лубрикант. Пъхаше си пръстите в ануса ми и това много ми хареса (преди също съм практикувал фингеринг). После си напъха пениса си в ануса ми и аз умрях от болка. Много съм тесен и пенисът му направо ми разби дупето. Но исках да продължим. Ебахме се около 20-30 минути и той свърши в мен. Беше прекрасно да усетя топлата му сперма в ануса ми. После изпуснах спермата му от ануса ми на корема му и я смесих с моята. Беше страшна мацаница, но ми хареса. Това е първия и засега единствен секс с мъж.

152.   Мъж на 39 години женен съм,миналата година ми беше за пръв път ,но не и за последен.Направих го със мъж от приятелско семейство.Имах фантазий отдавна да духам на мъж ,да ме чука в дупето изобщо да съм в ,,женската,,роля ,но не смеех.Но на морето миналата година отидохме за пореден път с приятелско семейство без децата за три дена.Първата вечер се напихме както винаги и жените си легнаха и останахме с Пешо.Бяхме си говорили за суинг ,но не смеех ме да питаме жените но си обсъждахме жените как моята го кефи инеговата мене и подобни.По едно време забелязах че се беше яко надървил ,но пиян не го гледах скрито а направо без да се крия ,прииска ми се да го хвана.Мъжките мераци бяха се появили пак.Той ме забеляза и направо ме попита да не си падам и по мъже и след малка пауза каза ,че чука от студент мъже и много го кефи и ако искам може да пробваме.алкохола си каза думата и си излях душата какво искам.Той ме хвана за ръката и я сложи на кура почнах да го мачкам бяхме пред бунгалото.Усетихме се станахме и отидохме отстрани на тъмно каза ми да клекна и си смъкна гащите и кура му надървен застана пред мене.Каза ми само ,,давай братле накефи се,, хванах го в полумрака изглеждаше много голям а и той си е надарен пич.Отворих уста ,падна ми пердето и го налапах нали го исках усетих топлата глава плъзнах устни и почнах да му духам както духаше моята ,а тя прави страхотна свирка.Лапах ,смуках ,лизах ташаците пробвах дълбоко гърло полудях от кеф беше ми фантазия отдавна.Пича само се кефеше и ме хвалеше и по едно време ми хвана главата усетих кура как потръпна и ми напълни устата щях да се задавя но успях да преглътна.Станах и той ме хвана сложи ръка на врата ми и обърна главата ми към него и почна да ме целува стреснах се но и аз почнах да пускам езици а ръцете му шареха по дупето ми.Обърна ме и се подпрях на стената свали гащите ми клекна разтвори дупето ми и го наплю и облиза хубаво .Бяхме пияни и без задръжки.Усетих пръст вътре и почна да ме чука така и по едно време с още плюнка устих как опря кура си на дупката ,ама беше мек и неможа да му стане втори път.На това спряхме,на другия ден гузен бях като изтрезнях ,но разбрах ,че съм минал границата и неистово исках кура му отзад .Усамотихме се поговорихме си и решихме да станем любовници той иска да чука а аз да съм еб..н .На морето му духах още пет пъти ,но нищо повече.Като се прибрахме наехме квартира и се почна още първите пъти мина болката и взе да ме кефи много да ме чукат.Редовно ме чука вече година и повече и една тройка правихме с пич от нета.Плувам вече и на двата бряга твърдо мислех уж ще пробвам и ще спра ,ама май няма спиране.

157.   На 27 съм и тази година опих с травестит. Стана случайно, в дискотеката като в началото го помислих за момиче поради слабото осветление и светлините. Покани ме в тях и започна да ми духа беше невероятно, после ми лиза дупето. Опита се да ми вкара пръстче, но го спрях. След като ме свърши на турска чекия(имаше силикон) искаше да му лапам и се навих. Имаше голяма и дебела пишка и доста се заиграх, хареса ми. След това го чуках, качи се отгоре ми и сам се чукаше и по едно време взе да се празни и да си го набива по-навътре. След като и аз свърших се почувствах гузно, но хареса. Не съм опитвал след това, но като се сетя се дървя

160.   До 149, аз съм в същото положение като теб. Само че почнах доста по-късно с мъжете. Доколкото разбирам си почнал доста отрано. Иначе не си само ти който се кефиш на по-големи на години мъже. На 40 съм и съм забелязал, че напоследък точно момчета на твоите години 18-25 се кефят на моя набор. Мен лично ме кефят такива млади момчета също - имате поддържани тека, стегнати гладки, дупенцата са ви по-хубави и от пуси. Като усетя, че някой такъв го сърби дупенцето, каня го е нас да пийнем, духаме си чукам го в дупето. Най-хубавото е, че никой не подозира, понеже се прикриваме достатъчно добре, за да може да си позволим подобни удоволствия.

163.   Здравейте, незнам доколко историите тук са истински, но определено моята ще е. Мъж на 34 съм, женен съм и не мога да отрека че гледам порно.
От това онова, разнообразно тук там и хоп на траверси видеа, започнаха да ме кефят, ама иначе пари по 100-150лв за час с такъв много ми е
и си гледам отвреме навреме обяви за хомосексуалисти или семейства търсещи мъж. Наистина отвреме навреме ми се появява неистово желание
да направя свирка и да гълтам, незнам как ми се обърнаха нещата, знам че никога не бих се целувал с мъж, вероятно бих дал да ме оправи
отзад, незнам... но за свирката и лигавенето, нямам обяснения защо ми се появява това влечение. Предсатвям си как леко го лапам и лигавя,
бавно и внимателно изучавам всеки см от парчето, каквото и да е то, аз също не съм с някаква яка тупалка-16см е, накрая го свърщвам и
си представям как ми свършва в устата, ако стане гадно, ще го изплюя, доста мъже знам се кефят когато свършват и устата на другият се
пълни и облива със сперма и цялото лице на "жертвата " се омаже със сперма.... Бих да л и на мен да ми лапат, защо не... но поради липса
вкъщи или поради нещо друго се появи това желание. И всеки път когато понеча да направя крачката, все се спирам, все не посмявам да звънна или
да ида в апартамента на някой. Аз терен нямам, бих отишъл някъде, бих, бих и после се спирам, казвам си: какво правиш за бога, спри се и за малко
се спирам, после пак го искам, но ен го правя. Моля кажете ми как и къде ще му излезе края, знам че много от вас сте били на този кръстопът, знам
че много от вас са преминали или отсреща или са се спряли.... къде и кога и как ще свърши това.... и дали това свършване ще е върху мен.... ако трябва
образно да се изразя. Определено да кажа досега съм имал само и само хетеросексуални връзки, опитвам се да разбера какво става, но ако можех
нямаше да пиша тук...

164.   До 163, аз съм със същите мисли и вече повече от 10 г се чудя какво да направя....
М29

165.   164, и толкова време вече не си се престрашил, ами ти от много малък се чудиш, не мога да повярвам как досега не си лапнал....

166.   Аз също много искам да пробвам с мъж. Ще ми се да съм активната страна. Иска ми се нещо по-различно и мисля, че ще е интересно. Бих лизал преди да чукам или дори да е само да разменим по свирка. Истината е, че не мога да се престраша.

167.   Пичове и аз съм в отбора на желаещите да опитат мъжки забавления.
На 24 г съм и от доста време имам фантазии как си духаме с готин зрял мъж, около 40-те, по възможност с брада. Като цяло се възбуждам основно от брадати мъже над 35, връстници на моята възраст не ме привличат и не бих правил нищо с тях. Аз самият съм с брада и се надявам един ден да намеря мечтания партньор да осъществя желанията си. От друга страна, все не се решавам да опитам. Харесвам и жени, но определено с времето разбрах, че имам влечение и към определени мъже.

168.   Аз съм 146. Визирайки 147, 160 и 163, но и доста други от вас, реших да пиша отново. Чета и препрочитам, и се дървя, и ми е криво, че нямаме възможност да се срещнем с някои от вас. Харесвам всякакви мъже, от 18 г. до свежи и здрави, запазени дядовци, само да са чистоплътни. От 3 години не съм бил с мъж, истински; имало е само инцидентни взаимни мастурбации. Преди 3 години отидох на адрес по една обява. Позвъних. Отвори ми млад мъж само по прашки. Имаше красиво оформен бюст и красиво тяло, много мургав. Аз понечих да си тръгна, но той се усмихна и ме покани да вляза. Малък апартамент, тавански етаж в нова кооперация. имаше много младежи, момчета и момичета, някои бяха само по бельо; ядяха пица и пиеха бира. Едно момиче се приближи до мен и попита, дали я харесвам. Каза така- сега е вечер и съм момиче, през деня ме търси като момче. Помолиха ме да се съблека и да се включа. Казаха да дам колкото искам пари. Дадох 30 лева, 2015 г беше. С това момиче- момче, нямаше бюст, си допаднахме и здраво се обработихме. Отидох в 22 часа а се прибрах в 5 сутринта, не много пиян, но многократно удовлетворен. И оттогава съм, кажи- речи, на сухо. А как ми се иска да се срещна с някои от вас... Нали казват, че надеждата крепи човека.

174.   Следя темата от години и ми е мнооого интересна. На 55 станах , а мерака ми за здрав хуй не минава. С партньорката ми си мечтаем да правим едновременно свирка и тя да ме обучава - много е добра. Мечта ние другия мъж да я чука , а аз да ги лижа. Имаме регистрация в сайт, но досега не сме попаднали на подходящ мъж. Правихме го веднъж с един приятел, но той се е заклет хетеро-сексуален и му спадаше когато и аз му го лапах. Само от идеята как си разменяме сперма от уста в уста с нея, се надървям отново. Дайте идея къде и как можем да намерим точен мъж.

175.   174, аз съм 163 и бих искал да се свържем, определено ми пасва това което искате, искам го и аз.... бих опитал най-накрая

177.   Да се включа и аз на 38 години съм и не знам защо но винаги са ме възбуждали улегнали мъже над 50 годишна възраст, към по млади нямам никакво сексуално увлечение. Първият път го направих с мъж преди 10 год. след запознанство в сайт се срещнахме, поговорихме и си лъснахме по една чекия в колата му. Последва доста голям застой в срещите ми с мъже за секс. Но чувството мъж да ми прави свирка напираше в мен и така след дълго лутане и нерешителност от моя страна се навих да отида на гости на един и така се започна първо уж щеше да ми прави само свирка, но после от голямата възбуда поиска и да го чукам. Продължаваме да се виждаме от време на време и до днес с него. Сага имам друга сексуална фантазия да бъда със семейство в което мъжът да е би сексуален да ми правят свирка заедно, да чукам мъж докато той чука жената и т. н
До номер 174 мисля че може да си допаднем с теб. Потърси ме в гепиме
под rob roy. Ще се радвам да си пишем...

179.   До 174, падам си точно по такива двойки с би сексуален мъж. Как може да се срещнем. Мисля че ще си допаднем.

181.   От:164 до 165
Причината, според мен е страх. Страх от последиците, от неизвестните такива.
Към днешна дата, отново съм сам и мисля за лапане, само докато масторбирам. От толкова много самозадоволяване някак съм изчерпил удоволствието и различното идва от фантазията за пенис в устата.
За два пъти се сещам, че съм сънувал секс с мъж(мъже). Първия път беше преди години, но много мътен спомен, хареса ми, но не много, а втория е от преди няколко дни. Ясно си спомням, че духах на колене, а мъжа беше седнал на диван(стол), по време на свирката, друг започна да ме чука анално. Беше страхотно, изпълнена фантазия. Свърши ми в устата първия, беше много възбуждащо, много доволен бях. След това обаче се почувствах супер притеснен, че някой ще узнае и се надявах да не се разчуе.
Събудих се и осъзнах, че това е сън.
Извода не мога да си го направя все още, но е факт, че когато се самозадоволявам обичам да гледам орален секс, да си мисля за мъже(пениси) и понякога чета гей истории. Когато имам приятелка(момиче за секс) нямам мисли за мъже, задоволяват ме жените.

182.   181.

И аз съм същият. Вероятно имаш комплекс, че имаш не достатъчно голям пенис и харесваш пенисите на мъже, но в действителност имаш нормален пенис, който дори и според момичетата е хубав, както е при мен и ти върши перфектна работа, но ти си идеалист и искаш да е по-голям, като на порно-актьорите и по-дебел, защото смяташ, че те са по-добри сексуално, Ти всъщност го смяташ, когато мастурбираш и не мислиш, че можеш да задоволиш момиче и ти е по-лесно да мислиш как ще задоволиш някой мъж с по-голяма и дебела патка, а той ще ти казва какво да правиш и ти ще имаш свобода, а не да се напрягаш дали ще ти стане, дали ще изчукаш готино мацката.

Но пък реално : ))) докарваме момичетата до оргазми, искат го пак и пак и тогава не мислим нито за мъже, нито за пишки. Е повярвайте ми аз съм така. За последно правих свирка преди година и 5, 6 месеца. Случвало ми се е 3 пъти на един и същ човек, като само последният път ми хареса донякъде, но никога чувството не беше такова, както е с жена реално или пък такова, каквото е във фантазиите ми.

Когато имам суша с момиче пак е възможно да се обезкосмя, да си обуя прашките, да си пиша с мъже в сайтовете за запознанства, как ще го лапам и т. н., но мина ли до мъж, видя ли гол мъж (с който не сме си писали тия неща), чувствам го само като приятел, не ме възбужда и не го искам, а всяко момиче по улицата е мой сексуален обект реално и го желая.

Съдба. Комплексите понякога докарват до бисексуалност и прекалените мисли и втълпяване, че не си достатъчно добър (разбира се, когато си сам), а когато имаш приятелка и виждаш, че пенисът ти върши чудесна работа и я докарваш до оргазми самочувствието ти е до небесата и си най-увереният мъж, чувстваш се като по-добър от другите и по-скоро би ги изчукал тях и би им дал да ти правят свирки, отколкото ти да им правиш : ) съдба..

183.   От 181 до 182,
Защо, след като си установил, че не си бисексуален(не ти допада да си с мъж) си правил свирка 3-ти път? Знам, че веднъж е грешка, втори път е избор, по правило. Да предположим, че втория път си искал да затвърдиш грешката. Но третият път не го разбирам?
Напомня ми на историите с аналното ми разширяване. Когато го правех(преди години) всеки път си казвах, че ще е за последно и до следващия ден. Около година се опитвах да си обещая, че от някоя си дата ще спра да го правя. Така с неистови сили се въздържах, след последното си обещание и имам голям успех- повече от 3-4 години не съм. Колкото повече време минава, толкова по-лесно ми е да се въздържам. Обаче знам, че ако го направя и ще ми хареса много.

184.   181 и 182, бисексуалният мъж когато има жена до него и получава редовно секс, не мисли за повече. Но с възрастта женените двойки намаляват секса от 2-3 пъти на седмица до веднъж на 2-3 седмици и тогава се връщат сънищата за лапане на пишки... Ако искаш да си запазиш семейството, маструбираш и толкова.

186.   Аз съм 168, към 174 и 177: много ми допадате, но как да се свържем!? Изглежда Мисия невъзможна!? А засега- много ми харесва последния абзац на 181 и всички разсъждения от 182 дотук. Оставам с надежда някак да се свържем.

195.   От 181 до 186,
Здравей, включвам се със закъснение. Преди седмица реших да си възстановя гей профила в гепиме. Тотално разочарование, нито един интелигентен мъж. Осъзнавам, че може би в гей мислите си съм по женствен, капризен(чисто емоционално), но и тези индивиди, които ми се включват често превъртат тъпометъра с няколко думи, талант.
Ако имате идеи за сайтове споделете. (без лични данни, за да не нарушаваме правилата на този сайт)

51-100 от 277