Споделена история от Секс и интимност

Молба за съвет
Здравейте!
От 1 месец съм с приятеля ми и сме наистина влюбени. Водим и сексуален живот и е много хубаво.
Само че ми липсват оралните ласки (аз на него си му ги прилагам редовно, обикновено даже аз настоявам, понеже обичам да го правя).
Аз съм му първата, не е имал преди никаква форма на сексуални контакти с момиче.
Чудя се дали е егоистично от моя страна да искам това от него и ако все пак реша да го поискам, как да го направя.
Господа, вие как бихте реагирали, ако приятелката ви спомене нещо такова?
Момичета, вие бихте ли на мое място повдигнали въпроса?
А моля и двата пола за съвет ако повдигна въпроса и тръгна да си го искам, как да го направя...

Коментари

1.   Директно! Може да се притеснява, че не знае как и е по-лесно въобще да не опитва, че да не се изложи и провали.
Искай си директно..е малко прелъстително, леко сладко..

Примерно... тези смс-и господ за какво ги е създал. Пишеш му, че искаш да играете на една игра. Той б следвало поне от любопитсвто да пита каква. Пишеш: "Посочваш място - целувам, посочвам място - целуваш" И не веднага после да забиеш пръст там - малко по малко...направи го първо така че да се смеете и да ви е забавно. Така ще се отпусне. Прави физиономии все едно мислиш какво място за целуване да си избереш, посочи първо върха на носа си, после ръба на устните си, после шията и така слизай надолу..накрая го изгледай похотливо и посочи малката си приятелка... и тук!

Не вярвам да ти откаже!

Плам

ПС И дори да не ти хареса - насърчи го. Не да започнеш изкуствено да се гърчиш и стенеш като в порно филм, покажи му, че старанието му ти допада.

И..не забравяй - може да не е притеснение. Може и да го е гнус. Ако ти откаже - не настоявай!

2.   О не и аз имах едно такова гадже.. Само се хвалеше с колко жени бил спал, а беше кръгла 0!
Беше трърдо против френската (поддържам отлична хигиена и изглеждам добре), не искаше да сменяме пози, не знаеше дори как да ме докосва както трябва, (на по 25 години сме)... Какво ли не опитах, изненадвах го, масаж му правих, всичко, но просто не се получаваше. Задръстен си беше и задръстен си остана!
Мила, не е егоистично това, което ти искаш! Нали сексът е за това-за да си доставяте удоволствие. Егоистът е той, че мисли само за себе си..

3.   Авторката: Към номер 2.
Приятелят ми не е такъв. Въпреки липсата си на опит, той се справя страхотно в леглото. За сега сме го правили 5 пъти. Е, не точно, понеже няколко пъти в рамките на един ден сме го правили по няколко пъти.
Той има вроден талант. И зменяме позите, и се старае да ми достави удоволствие. За него е много по-важно аз да свърша, от колкото той. Ако не успея да свърша от самия секс преди него, то задължително се погрижва за мен.
Много момичета ще ми завидят. И наистина по принцип нямам от какво да се оплаквам - за този реално малко повече от половин месец, в който правим секс (на 15. 05 го направихм секс за първи път) съм изпитала поне 10 оргазма.
Но винаги, в няколкото години, в които водя сексуален живот, съм обожавала да ми правят френска. Усещането е много различно от всичко друго. Не искам всеки път задължително да правим и това. Но от време на време... И нз, по принцип не съм от срамежливите, но някакси, знаейки, че съм му първата... А и осъзнавам, че ми е било много по-лесно да си поискам нещо в секса от мъже, към които не съм имала чувства... Може би защото когато обичаш някого не искаш да рискуваш да му нараниш егото...
Плам - мерси за идеята, може и да я пробвам.
Но все пак се притеснявам да не го отблъсна или засегна ако му намекна за тези си желания...

4.   не не мисля, че ще го засегнеш. няма логика да го засегнеш

плам

6.   Ето един съвет от мен. Ако ти е неудобно как да му го кажеш, прати му един еротичен смс, с описание на това, какво и как би искала да ти направи. Би трябвало да даде ефект. Успех.
Маги

7.   Номер 6, мерс за съвета, звучи ми добре. аз си мислех дали да не го питам дали иска да пробваме 69, но най-вероятно първо ще пробвам с смс-а :)