Споделена история от Секс и интимност

ТЯ е по-добра в секса
Здравеите! Бившата приятелка на гаджето мии е доста опитна в секса, защото е спала със 100 мъже и е огромна курва, както и да е те се разделиха защото всичко беше само секс и сега той е с мен вече половин година. Той ме отвори и ми беше първия, досега сме правили секс около 4 пъти, защото мен все още ме боли, обаче ме е и много срам, кажете ми моля ви имам толкова фантазии за пози и така нататък, но стигним ли до секса му казвам че ме болии и само той да е отгоре, а истината е, че не знам какво да правя, и как да се отпуснааа а ми писна да слушам за ненормалния секс сс бившата му, дайте съвет моля

Коментари

1.   Първо, нещо ревнуваш май. Не вярвам бившата му да била спала със 100 мъже, а и всеки мъж мисля може да потвърди - не бройката, а качеството са важни в секса.
Аз съм нила също само с един мъж, той е бил действително със 100 жени (на 35 е, много е пътувал) и твърди, че съм най-добрата.
Съветвам те да си купиш лубрикант, щом те боляло и да четеш еротична литература, наръчници като Кама Сутра, да гледаш хубаво порно.
Няма нищо срамно в секса, ти просто не можеш да се отпуснеш. За всеки мъж сексът е много важен. Постарай се, има всякаква информация и всякакви джаджи в наши дни. Най-вече се научи да мастурбираш, да свършваш сама. Апетитът идва с яденето.
Сексът не боли, стига жената да е влажна, да има желание.

2.   Като начало му забрани да говори за бившата си. Кажи му, че ти си тази, която тук и сега ще прави секс с него, да гледа да се постарае и на теб да ти е хубаво.

Много е сгрешил, като ти е разказал за нея, по този начин се комплексираш и затваряш в себе си и не можеш да се отпуснеш.

Боли те, защото не си достатъчно възбудена, а това не е нещо непоправимо.

3.   Първо тоя до теб ИЗОБЩО не те заслужава и не му пука за теб. Явно и с теб е само за секса. Ти не си виновна, но най-добре зарежи тоя мухльо!

4.   Искам да питам номер 3 защо реши, че на момчето не му пука?

6.   От авторката: До номер 1, не ревнувам, тя не представлява никаква заплаха, превъзхожда ме само в секса забравих да спомена, че тя е стриптизиорка ии е на 20, то и е нещо като професия :D нещо като опитна курва.... аз съм по-малка ии затова се комплексирам....

7.   Той май още си пада по бившата ;).... хубавия секс не се забравя лесно момиче ;) и друго, щом още споменава бившата кой знае, ... може и да не е било САМО секс ;)

8.   Към номер 3. Как реши че той е с нея само за секса като по думите на авторката даже и секса им не е чак толкова вълнуващ към този момент? Да, авторката не е виновна за това, но е достатъчно интелигентна да осъзнае, че е още неопитна и много смела за да дойде тук и да поиска съвет. Съветът който поиска е как да се отпусне сексуално, а не дали гаджето е сериозен или не. М28

9.   Авторката: Даа, моля ви за съвет защото още съм нова в тези неща, както каза номер 8, секса ни не е нищо аа ако е искал връзка само със секс, щеше да остане с нея :))