Споделена история от Секс и интимност

Аз знам за 9 негови изневери само за последната година
Здравейте, аз съм жена на 23 години. Имам връзка с приятелят ми 5 години и 4 месеца. Страхотна двойка сме, където и да отидем няма човек който да не го отбелязва. Той е страхотен, образован, красив 27 годишен. Страхотен любовник, надарен и владеещ до съвършенство изкуството на секса. Знае точно къде и как на пипне и как да чука. Лично аз свършвам за няколко минутки с него.

Измъчва ме адски много, че ми изневерява. Аз знам за 9 негови изневери само за последната година и това много ме измъчва. Аз никога не съм му изневерявала. Преди няколко месеца ме принуди да правим тройки с други жени и от тогава всяка събота и неделя намира жени и правим тройки.

Не ме питайте какво ми е като го гледам как пред мен чука други. Кара ме да ги лижа и те да ме лижат, а аз направо потръпвам като започне някоя жена да ме лиже, но не от удоволствие. Кара ме да му го лапаме двете, да лижа другите жени, да му го лапам, като секунди преди това е чукал другата. Това е все едно да и лижа влагалището отвътре. Крайно неприятно ми е, но гледам да не ме усети.
А иначе е страхотен човек, никога не сме се карали, винаги е бил адски внимателен с мен и винаги се е грижел за мен и никога не ми е липсвало внимание и любов. Груб е единствено когато прави секс, но на мен ми харесва дивия и груб секс.

Коментари

1.   Кво праиш при него.. не ти тряя такъв!!! Аба бегай бързооо

2.   Много си зле честно...

3.   Можеш ли да различиш истинската любов от едно просто привличане....??? Колкото да е добър и готин твоя приятел според мен не е за теб. Коя уважаваща себе си жена ще търпи всичко това ????

4.   Ти си луда мисля, че този човек не те обича при вас е само хубавия секс и явно някакво разбиране помежду ви, по добре не бъди толкова точна с него колкото си.

5.   Ти хем ти харесва, хем не. Хем боли, хем сърби..

6.   Лудост е това!

8.   Щом си приела тази роля, какво се оплакваш.
С него си заради секса или защото го обичаш, че не разбрах.
И като ти е толко гадно защо не му го кажеш от какво те е страх?

Той и без това ти изневерява и ти знаеш, така, че....
А помисли ако забременееш, тогава какво той ще те зареже за се ,,чука,, с други защото ти няма да си в състояние.
Или го остави или не се оплаквай!!!

9.   Сама си се поставила в това положение.
То е не само унизително, ами бих казала и не безопасно.
Никога не знаеш с коя къде е бил, каква е тя, какви зарази носи - аз не бих могла да живея в подобен ад нито ден.

Нужно е доверие не само духовно, а и заради сексуалната безопасност на една двойка - аз на такъв мъж не бих имала нито ден, нито грам доверие, камо ли да ме забърква в оргиите си.

Съжалявам, но вашата история ми прилича на ''търкулнало се гърненцето, та си намерило похлупака''.
Ти си същата като него, само те гризе това, че пред теб е с други и трудно преживяваш гледката, а и не ти стиска да го оставиш.

10.   Това е ужасно просто!!! Аз не бих търпяла и секунда подобно поведение.

11.   Абе за мен лично щастието е в това да е с теб да знаеш че е с теб да ну имаш доверие за мен не е нормално това... защо не го направите с мъж той как би се почувствал дали би му било хубаво да те чука друг.. за мен това не е връзка

12.   Унизително е.

13.   Майко ти честно си мн, ама изключително мн тъпа!!! Как се оставяш на един мъж да те използва така, направо не мога да повярвам!! Накарай го да напрайте 3 с мъже и му кажи да лапа на момчето :Д:Д:Д

14.   Леле, това е ужасно ! Аз не бих търпяла подобно поведение нито секунда ! Но щом искаш да си с него, ОК, но си му кажи направо това, което споделяш тук и щом е толкова голям любител на еднополовата любов намери си и ти двама трима готини пичове и си прави кефа ! Живота е само един и ако те обича ще го направи за теб ! Ако ли не - той просто не те заслужава !

15.   Каквото и да ти причинява ти е малко, защото ти очевидно си поредната мазохистка!

Ти си една дупедавка, с робско съзнание и не заслужаваш съчувствие и разбиране, защото сама себе си си потъпкала!

16.   Принудил те е ?
Ами кажи му че ти е неприятно, защото той вече сигурно знае ...
И кой те кара насила? щом ти е неприятно не го прави ... иначе цял живот в името на компромиса ще го лапаш ... Извинявай за грубия израз, но си това е истината.
ако те иска до себе си, ще те приема каквато си
не го лъжи, после ще си патиш жестоко ...

И понеже съм мъж, ако имаш снимки ... ммм ... :)

17.   А не, това не се търпи! То си е живо насилие, няма любов тука в тази история. Казват че любовта не е когато двама души се гледат в очите а когато гледат в една посока! А вие гледате ли в една посока? Или ти си искаш дом, а той курви? Така не става...

18.   Убедена сам, че това е съчинена история от мъж, с болна фантазия.

19.   Ти изобщо имаш ли достойнство? Я се махай от тоя!

20.   ЕДИН ЗА ДРУГ СТЕ СИ МИЛИЧКА! Щом приемаш тези неща, като нещо нормално.. щом си с човек, който делиш и който НАЙ-ВАЖНОТО те кара да го делиш, не му стигаш ТИ.. какво очакваш? За каква любов ми говориш? Що за любов е това ти да не си му достатъчна? Та той е на 27.. когато е тръгнал с теб е бил на 22.. на 22 години със сигурност си е поживял, а ако иска още то няма лошо, но би било нормално, ако иска да си поживее още да няма сериозна връзка.. какво бъдеще имате? Вярно..казваш, че не се карате изобщо (но то има ли за какво щом на такива неща си съгласна), но повярвай, че двойки, който се карат и след различия в мненията си правят компромиси и намират начин да продължат са по-щастливи от вас!!! Незнам как може да се съгласиш, ако го обичаш толкова да го делиш и как може той да те обича и да не си му достатъчна.. че да та подлага и на това!!!

21.   Чудесно е, че се похвали. Може ли някой друг път пак да поразкажеш? Аз пиша сценарий за порно филми и смятам, че си доста кадърна в тази област.

22.   Ако смяташ,че този начин на живот ти харесва''продължавай в същия дух''.Какво очакваш да се случи между вас???Според теб това може ли да бъде нормален начин на живот.Според мен не.......
това едва лие обич-по скоро задоволяване на нечии сексуален нагон.Малко са жените които биха се навили. БЪДИ СИГУРНА

23.   Аз мисля че тя го обича МНОГО, и за да не го загуби прави тези неща,готова е да поеме това унижение, за да не се раздели със любимия си, с когото са вече 5 години.Може би и той от негова страна държи да бъде със нея, и след толкова години се опитва да разнообрази тяхната връзка, прави го пред нея, така поне не я лъже, защото няма по лошо и болезнено от това даваш любов,а да бъдеш лъган. Лично аз не бих позволила подобно нещо,на човка на когото държа ,не бих могла да бъда една от всичките жени,а единствената за него, неговата любима, тази която кара краката му да треперят и тази от която е задоволен изцяло, и няма сили да помисли да бъде с друга жена,а какво да говорим да я доведе в спалнята ми. НЕ... Моят съвет към нея е , мила помисли си за някой за когото ще бъдеш номер 1 в неговият живот, да си принадлежите един на друг, и той в теб да открива всичко това от което има нужда. Успех ти желая!!!

25.   КАК ЩЕ ТЕ КАРА ДА ПРАВИШ ТРОЙКА СЛЕД КАТО ТЕ ОТВРАЩАВА ???
Значи според мен ти не си добре !!!
Осъзнай се!!! Ще намериш голямата любов !!!
Бързо бягай от този човек !!!
Майка съм ти !!!

26.   Абе, вие всички, които сте писали без 23, и 25 сте съвършени простаци! Кой ви дава право да нападате така жената? Вие безгрешни ли сте? И никога ли не сте правили компромиси? Тя иска съвет, помощ, а не ругатни! " Бъди полезен на другите с коментара си!", а не избивай комплекси и не се самодоказвай като мистър/ мис Морал!... Не знам какво да кажа на жената... Много е деликатна ситуацията, само тя може да реши... Но ме хвана яд как я плюете всички, все едно е убила човек!... Борония

27.   Аз ще се изкажа малко по-меко: Поискай да го направите не с жени а с мъж!Нека да види как те чука друг!Да видим тогава реакцията му.Ако се съгласи,значи наистина му хлопа нещо,а и в двата случая съветът ми е да го оставиш......божеее...какво ли няма по света.

Ева

28.   Към номер 18: И на мен би ми прозвучала като измислена история допреди година, но откакто се запознах с една подобна двойка, вече съм склонна да повярвам, че има и такива големи егоисти като описания тук мъж, и такива слаби жени, които с цената на всичко искат да ги задържат, дали защото ги е страх да останат сами, дали заради комплекси, които им пречат да повярват в себе си. Прав е номер 23, тя го обича отчаяно и заради това е склонна да направи подобни компромиси със себе си. Но мъжът в двойката, която аз познавам не я обича (по негови думи, когато тя не е била наоколо), заедно са от няколко години и той има безброй изневери зад гърба си, но се връща винаги при нея, защото само тя е склонна да го приема такъв и също като авторката се е съгласила на тройки (но само няколко пъти годишно, трябва да се отбележи)... А той е от онези хора, които не могат и да си помислят да се наживеят без да имат и нещо сигурно, което да ги чака вкъщи. Затова са се намерили - тя го носи на тепсия, само и само да са заедно, а той си прави каквото си иска с пълното съзнание, че има кой да го търпи. Това обаче е еднопосочна любов, тя само дава, а той само получава... Не казвам, че не й обръща внимание и като в разказаната тук история е внимателен и грижовен, но то е за да я стимулира все пак тя да иска да е с него...

Към авторката - направи си изводите и прецени внимателно това ли е бъдещето, което искаш за себе си и евентуално за децата си, макар че е малко вероятно да имате такива, защото той и за това ще е прекалено голям егоист.

29.   № 28 и аз познавам такава двойка. Мъжът по същия начин безброй жени и изневери зад гърба й, а казва че я уж обича, уважава, е не го разбирам това. Той ми предлагаше и намен тройка с неговата като ми обясняваше- /така ще бъдем повече време заедно, по- често ще се виждаме/. бях луднала по него, но аз не се съгласих, аз не искам да деля, аз искам да съм единствената за него. По същия начин и тя мн го обича и дава всичко от себе си само и само да не го загуби, а може и на нея това да й харесва незная, нали казват че тази любов е на друго ниво вече и е за хора които наистина се обичат и имат доверие. АЗ НЕ ВЯРВАМ!

30.   Като мине бройката в трицифрено число дали ще ги броиш изневерите? Кажи му че нямаш нужда чак от такова разнообразие.

31.   Като гледам скоро в трайките ви ще се включат и мъже и тогава ще станат 4-ки, 5-ци... , 10-ци и т. н. кой знае докъде ще стигнете. Само вие с приятелят ти го знаете. Или може би не? Няма лошо в това. Щом ви харесва, или щом не си се научила да казваш не - действайте смело. И пиши какво се случва.
П. П. Ако искаш нещо да се промени или действай или викай неволята ;)