Споделена история от Секс и интимност

Правене на Любов или правене на секс?
Искам да попитам дамите.
Какъв трябва да бъде мъжа в леглото, за да го наречете истински МЪЖ?

Да бъде нежен, романтичен и да правите страстна любов, на затъмнено осветление, или на свещи, а може би на лунна светлина...на любовна музика...На Barry White например (най-подходящата музика)

Да ви люби бавно, в ритъм с някоя бавна любовна песен, да ви целува нежно, да ви шепне думи, които още повече разпалват страстта и ви възбуждат още повече. Да забързва от време на време, но и да забавя, като по някой път да забавя до толкова, че да ви измъчва, да ви кара да искате още, но той да има контрола над нещата и нарочно да забавя до толкова, че да ви мъчи, но и да ви възбужда в същото време, да ви кара да му шепнете "Моля те, люби ме"

И след като сте казали тези вълшебни думички, той постепенно набира скорост, докато стига до нормална скорост или леко бързо темпо, но достатъчно бързо и достатъчно задоволително.

Това е правене на ЛЮБОВ
------

ИЛИ избирате, СЕКС- да ви чу*а бясно, почти никога да не забавя темпо, да му правите орална любов, да ви почне анално, и да ви клати без музика без романтична атмосфера, направо като в типичните порно филми. Да ви говори мръсни думи, почти да ви не целува, а само да се е съсредоточил върху тва как да ви оправи, или как да си направи собственото удоволствие, но да не го интересува толкова вашето удоволствие.

-------

Това е. Кажете, кое избирате, какви са ви вкусовете?

Аз бих искал момиче което да иска Любов а не просто секс.

Едно Момче-20г.

Коментари

1.   Пич, това което правиш е жалко. И смешно. Чул си някъде, че жените харесват Бари Уайт, че в любовните романи мъжът е безкрайно бавен в ебането и че в кревата се шепнат "нежни думички".

1. Музиката на Бари Уайт далеч не е най-добрия акомпанимент за секс. Най-добрият акомпанимент за случващото се под завивките са удовлетворените и страстни викове на жената.

2. Не те знам, с колко жени си бил, ама такива "бавни" изпълнения са по-скоро изключения. Къде ти? ! Бавно... Ако жената не разкъса ризата ти, не впие нокти в гърба ти и не те заключи с крака около кръста ти - пикал съм ти на бавните безстрастни изпълнения.

3. Не е лошо от време на време да се шепнат красиви неща или мръсни приказки в кревата. Ама вие за какво сте седнали, пардон - легнали, да се чукате или да си хортувате?

Еееех, Момче на 20, тая работа с "правенето" на любов и "правенето" на секс е гнъсна чуждица, замърсила българския език. Ние си имаме наши изрази. Казваме "любим се", с което обхващаме страстта, желанието, ухажването, тръпката от очакването. А ти "правиш" любов... все едно правиш омлет.

"Правенето" на секс. Българите си имаме дума - ебем се. Здраво, страстно, с балкански челик, а не с мек средноевропейски, стресиран макарон.

какво си мислиш, момко? Че сега някоя читателка ше ти върже? Небъдна е тая, не си струва унижението. Бъди мъж, вместо да се мъчиш да приемеш форма, която си мислиш, че жените ще харесат. Щото те, може да приказват много работи по форумите, ама ако трябва да избират между един безформен "правещ любов" и страстен мъж, с характер, познай на кого ще се спрат? !

Дядо Торбалан

2.   И двете ми харесват! НО дали ще се прави любов или секс... зависи от настроението и на двамата.
А за мен истинският мъж е, мъж, който не се срамува да показва чувствата си и да бъде нежен... а когато пожелая да бъде груб - да се превърне в истинско животно и да ме ч*ка здраво ;). НО както казах.... за да се получат нещата трябва и ДВАМАТА да го искат.

3.   Аз лично предпочитам мъжът, с когото съм да прави любов с мен, а не просто секс. Преди всичко сме хора, а не животни! Предпочитам да има любовна игра, доза романтика също не е излишна, да бъде мил и както ти сам каза да контролира положението. Хареса ми начинът, по който си го описал. Определено си падам по по-романтичните неща.

4.   След като започнеш да правиш секс, ще разбереш, надявам се, че и двете неща биха могли да се нарекат правене на любов. Различните хора в различни моменти имат нужда от различни неща. Ти описваш ситуация от бозав романтичен филм срещу ситуация от порно. В действителност нито едното не е вярно, просто не е реалистично. Но това ще го разбереш след като се запознаеш отблизо с това животно секса. Дотогава можеш да пуснеш и 150 теми с теоретични размишления, но докато не се убедиш на практика, просто си остава дървено философстване.
Жена, 24

6.   Любов :)

7.   да бъде различен.. и такъв и такъв :)

Плам

8.   Основната разлика между правенето на любов и правенето на секс е в това дали двамата участващи в упражнението са влюбени.

9.   първото ми харесва повече, защото е любов, а музиката се избира от двамата.

10.   Д. Т., моите почитания, за пореден път!

11.   Тези нашенски мъже като поодъртеят и сдадат багажа - започват да стават едни свадливи: то не било секс, било ебане. Не било бифтек, ми порция печено крехко говеждо.
Били такива и онакива 20 годишните снажни лъвове, видиш ли, друго си е да размахаш своя мъдър макарон и да нахокаш.

Има доза истина дядо, но прекаляваш. Нещата стават от само себе си, младежът сам ще превключва както му е приятно между двете, ти не го мисли него.

12.   11, вярно одъртелите мъже с макароните си са свадливи.
Много се смях, направи ми вечерта. :Д

13.   Сексът да е подправен с любов. Обичам на светло. Без свидетели. Да е тихо - никакви музики и други такива. Без много приказки. Да пробваме всичко дълго и бавно. Накрая да се разюздаем. Това обаче без любов е скучно - тогава предпочитам бързо и айде стига. :)

14.   Правене на любов определено

15.   ... добре си го описала 13.... светло и тихо, музиката ме разсейва и думите да са пестеливи, но само те.... ЗАРА

16.   СЕКС, СЕКС, СЕКС, СЕКС...
Трябва да ме сграбчи с дива страст, да разкъса бельото ми, да ме хапе по шията, усните, да смуче гърдите ми.... да прониква в мен яростно, бързо, да усещам потното му горещо тяло, залепнало за моето.... да ме шляпа по дупето и да ме дърпа за косата... другото всичко е лиготии.... но пак зависи де, има различни типове хора.

Мен явно ме явно ме дразнят лиготиите от сорта на 40 минутни целувки без никакви движения, шептене в ушенцето, МИЛИЧКО, ЗАЙЧЕНЦЕ, Съкровище и прочие... прекалено лигаво ми е... прекалено детско...

Секса е добър ако след това стоим проснати на леглото и гледаме тавана или пушим по цигара.... безмълвни... мокри... и задъхани.... с белези по телата ни... ей това е моят секс, това е мойто любене, това е моето ебане, чукане, съвокупление, каращисване, и всичките други думи, които се исползват в нашата китна родина...
Но... да не налагам мнението си аз... Разни хора, разни идеали...

Keity

17.   Предпочитам любовта неси падам по това да ме чукат бясно искам да е бавно и хубаво както си го описал автора по горе но и да забързва от време на време неси падам по как да се изрека жестокия секс да ме чука като ненормален при мене може и без музика и свещти но аз предпочитам любенето пред секса

19.   Абе трябва да се знае кой е силният, поне в началото мъжа трябва да покаже характер, страст, огън, за да се стигне до секс, пък после и двете не са за изпускане.

20.   Здравейте и от мен! Аз съм девствена на 23 и като се стигне до интимност с моя партньор бих желала да правиме любов. В началото по-нежно и внимателно, разбира се и после след време да си напасваме един на движенията и темпото. Според мен трябва и по-бавно и малко по страстно(не грубо), защото все пак има и страст! :)))

21.   На практика е така: влюбени, невлюбени, всички правят секс. Каква ти музика, свещи и там подобни... ето ти следната ситуация: влюбена двойка живее заедно, мъжа се прибира от работа, жената тъкмо е приготвила сладкиш, като е оскъдно облечена, той и се нахвърля и го правят на кухненския плот. Друга ситуация: решили са да идат на екскурзия в планината, цял ден обикалят, вечерта уморени и превъзбудени влизат в хотелската стая и се почва.... идеята ми е, че много пъти секса е спонтанен... музика и допълнителни неща са като за първия път или за някакъв случай, аз лично предпочитам да съм задоволена от партньора си, така де, той ми прави атмосферата, не другите неща, те са несъществени : )

22.   Само секс без спирачки!!!

23.   Любовта и секса нямат нищо общо, но ако успееш да ги съчетаеш се получава нещо много хубаво. Но като цяло не е задължително. Можеш да правиш невероятен секс и без наличие на любов.

24.   Скъпи мои, аз никога не съм правила секс, макар и да съм на 17 години, аз правя любов! Обичам момчето с което съм, както и то мен, именно затова правим любов. Той знае, че ми харесва на по-бързи обороти, но ми харесва и да го правим бавно, така се чувствам сякаш се сливаме в едно :).

25.   Аз пък гледам на секса като на постоянно обучение. На повечко години съм и не спирам да се уча.
Да ти кажа авторе, понеже вероятно още си в теорията без практика, идеални ситуации няма. Нито едната нито другата. Винаги има опит и от двете. Опитай се да разбираш жените, не че това е възможно, но това е пътят, а има много да се върви. Жените ще ти казват едно а ще очакват друго. В повечето случаи се говори за любов, а става дума за едно здраво ебане. Ама не очаквай да го признаят. Като изключим младежките пориви, за каква любов става дума при 20 -30 години брак? Тук си става дума са секс, чисто физиологичен, нужен и здравословен. А хората са различни а това му е хубавото. Добрият любовник много често не става за съпруг и баща. Обратното също е вярно.
За това няма да разбереш истината. Започвай, люби, ухажвай, чукай, ръгай както и да го наречеш. Като видиш доволната жена тресяща се в оргазъм ще си получиш наградата. А за това опитай да разбереш жените. Не че е възможно, но пък опитите са приятни
Успех
Ясен 53

26.   Зависи от настроението ми. А дали прави любов или секс с мен няма много голямо значение, защото е с мъжа, когото обичам и в двата случая получавам удовлетвореност - или нежност или страст. И двете така или иначе изразяват желание и близост. Абе, като цяло бъдете с хора, които обичате и, които ви обичат! :) П. С. А относно музиката сега гаджето ако беше тук бих си пуснала да правя любов на Ed Sheeran - Give Me Love или Chris Brown - Please Don`t Judge Me!

27.   Хубавото на секса е, че всичко може да е различно. Не може да имаш дълга връзка и да е винаги едно и също. Един път ще е бавно, дълго, страстно и мръсно, а друг път лудо на плота в кухнята, терасата... Никога по график и с умисъл. То идва само. И разлика от правене на секс и правене на любов в самия акт няма. Обичам мъжа си и винаги не е просто секс. Но един път е сънени сутрин в леглото - мързеливо, а друг път са дивотии където ни дойде на ум. От правене на секс с дрехи, до прашки без дъно и вързани ръце. Е това му е хубавото - фантазия.

28.   Влюбени през деня, правещи секс през нощта!!!

29.   Те са едно и също нещо, просто се делят на видове, но се нарича секс.

30.   И по двата начина-това зависи от настроението ми и моментната ми нагласа.

Обожавам да е нежно и романтично... но искам и понякога да е диво и страстно чак до полуда.

31.   А бе вие хора сте много зле докъде стигна тази държава, чукате се като животни без любов без нежност без нищо е то не става така ;) знам че всеки има различен вкус ама момчето е описало точно и ясно кво тряа се прави а вие явно сте по зле и от животните че не разбирате смисъла на темата.... няма кво да говоря повече
Момиче на 21

34.   О, 31, става и още как, няма нищо по-хубаво от един бурен и страстен секс със или без любов. Като станеш на повече годинки ще разбереш. Авторе, жените обичат разнообразен и вълнуващ секс според настроението си в момента и според опита и годините си. Затова универсално правило няма, просто пробваш дали нещо действа и ако не те отразят, сменяш подхода, макар, че същото би се приело в друг момент, такива сме жените на настроения.
ж46

35.   Авторе, а някакво средно положение няма ли или трябва все да сме в една от двете крайности? В различните моменти човек има нужда от различни неща. Попринцип харесвам бурния и страстен секс със средно/бързо темпо, иначе просто не мога да усетя нищо и започвам да се разсейвам и да откривам интригуващи факти за мебелировката/тавана/килима, да си мисля какво имам да правя на другия ден и така нататък. Прекалено бавно не е добре, като цяло прекалените неща не са хубави. Не смятам, че мъжете, които си падат по това, което ти наричаш "чукане", не мислят за удоволствието на партньорката си, напротив. В секса всичко трябва да е взаимно желано, а щом едно нещо се харесва и на двамата, нямаме проблем. По-грубия секс не говори за неуважение към жената и така нататък. Не знам защо някои по-"префинени" умове са решили така и усещам подобна нотка и в твоето описание. Аз лично не съм фенка на бавните изпълнения, вече казах защо, за музиката и свещите съм на същото мнение. Музиката ме подтиква към припяване/тактуване, а ако си запалим свещи през цялото време ще си мисля дали някоя няма да падне и да се подпалим. Има жени, на които много им се харесват подобни неща, но аз съм по-скоро прагматичка, отколкото романтичка и никога не съм свързвала в чак такава степен секса с любовта. Секса с човек, когото обичаш все си е любов, израз на чувствата ви, но ми звучи твърде отвлечено това "правене на любов" като понятие. Майка ми все го нарича така и ми е много странно като я слушам (слава богу, не ми се налага често) и като види по-груба секс сцена в някой филм и то се почва- ама как сега на това да му кажеш любов, ама каква порнография, каква гнус, той секса трябва да е нежен, да е бавен, да не знам си какво. В секса нищо не трябва. Само може. Няма задължителни неща, та, това е и моето мнение по темата. Всеки е различен, но и едно и също нещо като се повтаря до втръсване, става омразно.

37.   ами някои са по - "префинени " и по - първични от други

39.   Когато е с човек, когото обичаш, всякак е хубаво. Но на мен лично ми харесва комбинацията от здраво чукане и истинска нежност. Но ми харесва спонтанността и това всичко да се случва някак неочаквано. Има тръпка. Примерно, както ме целува по врата и го правим бавно и чувствено, да ми опъне здраво косата, да ме захапе лекичко и да го усещам все по-силно и по-бързо в себе си. :)

40.   Аз лично предпочитам правенето на любов. Харесва ми цялата тази нежност.
^-^

41.   Като за девствено момиче си представям нещата така:

Прибрали сме се у нас или при него и сме си легнали, той ме прегръща и целува, и бавно, от всичките тези емоции ме съблича, и е внимателен. Все пак ми е за първи път. Ако изпитам дискомфорт, бих му казала и се надявам да спре.

А ако съм водила полов живот по-дълго:
Нещо средно между двете, да правим секс, примесен с ласки.

42.   Секса си е секс-може да го правиш с всякоя по всяко време-даже и да си се запознал на момента с нея. Но любенето е друго-там се влагат чувства -различно е. Аз предпочитам да ме люби приятеля ми-тогава е хубаво. А секса и чукането са едно и също -диво, бързо понякога вулгарно -абе задоволяване на нагона.

46.   Да правиш секс,е плътско удоволствие.Доставяме удоволствие на тялото.Може да изпиташ страст и да искаш да правиш секс към и с много хора.Привличат те физически.Докато при любовта е друго.Там се сливате не само физически но и емоционално.

49.   Това са абсолютно различни неща. Любовта към жената има много измерения, като само едно от тях е секса.
А правенето на секс за мъжа е като до си направи чекия, но не сам. Т. е. прави се без да се влагат чувства, а се търси само физиологичната близост, с жена чието тяло просто ви е харесало.