Споделена история от Секс и интимност

След като свърши на корема ми, какво да направя аз?
Водя редовен полов живот с едно момче, обаче до сега не съм му позволявала да свършва другаде, освен в презерватива. Казвал ми е хиляди пъти, че това да свърши върху мен би му доставило огромно удоволствие. Бих му позволила върху корема засега, нито на лицето, нито на главата, нито в устата мисля че би ми било приятно... пак казвам, засега. Въпросът ми е след като свърши на корема ми какво да направя аз. Рядко го правим в леглото, като сме в спалнята е по-лесно, следва баня и т.н. Обаче иначе?

Коментари

1.   Избърши си корема! Или ще попие в дрехите!

Малка мръсницо, засега те е гнус, но както си почнала отрано и нямаш никакви морални задръжки, след 5 години...

2.   Взимаш нещо и се баршиш

3.   Как какво, избърсваш се, след което измиване. То от теб зависи какво ще разрешиш да се случва с тялото ти.

4.   Опитай го на вкус, може и да ти хареса :)

По вкуса ще разбереш дали му е хубаво: ако е сладникъв - много му е било хубаво, ако горчи - въобще не ти се е изкефил, ако няма вкус - да повтори ...

5.   Бършиш се.. и като те гледам сиг не си мн добра в леглото.. нуен ти е опит. една добра мацка никога не пита такиа неща

6.   Да определено ти е нужен опит... естествено че се бършеш... мокрите кърпички вършат чудесна работа ...след това се измиваш и готова... не е толкова трудно да се сети човек... да ви имам и проблемите

7.   Слушаи не е лошо да се изпразни на корема ти но като се изпразни му го лапни наи добре ще направиш така го правя с жена ми. ОПИТАИ

8.   :) И аз между другото съм си задавала тоя въпрос и много съм си мислела дали ще е неловко или нямам си... не знам. странно е, ако го правим например в кола и той като свърши... какво да му кажа? Стани да се избърша или я почакай малко или подай ми кърпичка и той да каже еее, забравих ги :Р

Хах абе не знам, от една страна пък кво толкова ще му мислиш, взимаш си кърпички преди да се осамотите и няма проблеми :)

9.   Взимай с ръка от корема и мацай върху лицето - това е чудесна маска за лице.. да не говорим пък за хранителните свойства..

10.   Ми, номер 9, вземи си тогава твоята следващия път (защото е без съмнение, че си мъж) и хапвай смело! То в условията на глобална криза, ще си караш без една стотинка да дадеш за храна до последния си миг (или поне докато не те хване атрофията, след това можеш да караш на чужда)!

11.   Еми бършеш се какво толкова.

П.П. бях чела някъде, че едно момиче искала приятелят й да оближе спермата като се изпразни върху корема и :Д

12.   Не! Момичето не попита това. Растрий я малко с пръсти игриво не хуквай веднага към банята! И запомни 1 докато той свършва не се мърдай може да го спечеш а може и доста комични резултати да има а може и да не уцели правилното място :) успех!

13.   Проблемът ти е доста сериозен, трябва да се обърнеш към психолог.

14.   Вземи тоалетна хартия и му избърши лигавата сперма, ха-ха-ха!

15.   Направо се...абе да не кажа че се насрах от някой коментари ама любимия ми е на номер 13 :D :D :D

16.   Ти тъпали си немога да разбера или се правиш супер вапрос кво да ти кажа

17.   Предлагам ти да му позволиш да се изпразни в дупето ти. Ще имаш имунизация против рак на дебелото черво!

18.   "Обаче иначе...?" :D:D:D Какъв сложен и труден казус ни поставяш.."Позволи" му да свърши върху корема ти и... ако не се взриви слънето или не предизвика земетресение, може би ти сама ще усетиш какво е редно да направиш, какво толкова страшно и странно има?... не бива да се срамувате, щом сте заедно повечко време.