Споделена история от Секс и интимност

Имам гъдел навсякъде
Нормално ли е да имам гъдел навсякъде по тялото ми? Ама като казвам навсякъде-не преувеличавам! Всеки, който ме докосне където и да е, имам ужасен гъдел, съпроводен с ВЪЗБУДА... Това нещо нормално ли е според вас? Всеки инч от тялото ми има гъдел... има ли начин да се предотврати това? Разбирам да имам гъдел на 1-2 места, но навсякъде по тялото е прекалено. Особено при нежни докосвания, ласки и любовна игра е изключително неприятно, ако човек започне да се хили като откачен.
Чела съм, че хората, които имат гъдел навсякъде са много ревниви... и това е вярно. Таа... възможно ли е някак си чрез някакви мазила или... и аз не знам какво, да спре да ме е гъдел навсякъде, защото е доста конфузно на моменти... особено с половинката. И другият ми въпрос е - нормално ли е като ме е гъдел да изпитвам възбуда? !

Коментари

1.   За първи път чувам/чета за подобно нещо! :))))))

2.   Аз, когато се смея имам гъдел също на цялото тяло. Когато съм сериозна обаче/ядосана, или тъжна/ нямам никъде. Това важи и за ревността.

3.   Аз съм мъжко и също имам гъдел навсякъде, дори при мен е по-кофти, защото често причинява неконтролируем гърч при който мога да нараня партньорката... (Случвало се е :(:(:( ). И общо взето, съм възприел политиката аз да пипам, но да не давам да ме пипат (или поне не много)... Друго решение не съм успял да намеря, а наистина си е проблем.

4.   Авторката: Да, много е неприятно.... Кожата ми е свръх чувствителна... и с този гъдел, става още по-зле. Цялата еротика и любовна игра отива на кино, след започна да се хиля като побъркана. Опитвала съм да не обръщам внимание на гъдела, но не мога. Няма ли някакви мазила, които малко да намалят чувствителността и гъдела?

5.   Незнам и аз имам този проблем и на право ми се плаче хора ужасно е :(

6.   Пробвайте със следното: преди да започнете да се пипате по какъвто и да е начин, силно се притеснете (прегърнете) един в друг. Постойте известно време така, като се стараете всяка част от тялото ви да е опряна за него/нея. Изчакайте тялото ви да свикне с това на партньора и шансът после да почувствате гъдел е значително по-малък. През това време е най-добре да се докосвате, а отдалечаването е добре да стане постепенно.

7.   Детенце си още, те лапенцата така се хилят на всичко, после животът си казва думата ;-(

8.   Пробвала ли си с партньора ти да направите игра на гъделичкане? След известно време на смешно изтезание и много смях, чувството за гъдел се притъпява и можеш да правиш нормалната сексуална игра и тн... Пробвай, аз съм мъж и също имам много гъдел по цялото тяло и също странно се възбуждам от това. Приятелката ми като почне да ме гъделичка понякога дори и завързан за леглото, след известно време вече не ме е толкова гъдел колкото в началото : ))

9.   и аз имам гъдел.. отскоро имам сериозна приятелка и ми казва, че е защото съм много ревнив, до сега не съм и го показвал, но от това било казва тя.. гъдел по корема, по краката отгоре бедрата, по ребрата и под мишниците.. както ме пипнат и така подксачам, много е кофти, а сам като се пипам нямам..

11.   И аз имам гъдел навсякъде. Това направо ме побърква... веднъж ме гъделичкаха и припаднах и се събудих в друга държава, където лежах в казан , в който имаше 13 котки, които също почнаха да ме гъделичкат , след което отново припаднах и когато се събудих разбрах, че всичко това е било сън, и имах ерекция. Така че бъди спокойна .