Споделена история от Секс и интимност

Иска да прави само анален
Моят проблем е че от две години вече започвам да забравям какво е нормален секс. Мъжът ми е голям почитател на аналния, и твърди че иначе не му става.

Аз съм много привлекателна жена и не знам в какво е проблема. Дори понякога си мисля да не е гей или да има такива някакви фантазии.

Почти всяка нощ за мен секса от рай се превърнал в безлично полуудоволствие.

Правя го заради него, а се задоволявам с вибратор, за да отвлека дискомфорта с удоволствие. Не знам дали се дължи на редовното му правене, но от тогава ходя много по често до тоалетна-и това ми пречи и на работа. Понякога и корема ме боли.

А и така не може да се забременява и се питам вече дали иска да имаме деца, а от там и дали ме обича.

Говорили сме за това много пъти -но опитаме ли омеква му веднага и не се получава.

Не знам на какво се дължи това и има ли начин да се оправи?

Коментари

1.   Ужас! Горката ти...Мъжът ти е егоист, не трябва да му се оставяш....Няма да тръгна да критикувам аналния секс (въпрос на избор), но сексът трябва да е удоволствие и за двама ви...А за теб не само че не е ами и физически проблеми ти докарва...Нямам думи...

2.   Като му омекне пави му малко орална любов и ще се вдигне отново

3.   "Аз съм много привлекателна жена и не знам в какво е проблема. Дори понякога си мисля да не е гей или да има такива някакви фантазии. "

Можеш да си сигурна, че не е в теб проблемът. И мъжът ти не е гей. :D

4.   Сменяй го!! 932

5.   На всяка цена поговори с него. Ако не те разбере, значи е пълен егоист. Това ти нанася и здравословни проблеми!!!
Задължително поговорете!

6.   Мъжа ти е егойст, поговори с него, защото това не е нормално, как може цели 2 години да го търпиш, едва ли е в теб проблема или просто го питай, само стискай палци да не е гей!
S. I. S.

7.   Миличка, това все едно сам го писала аз... Но поне при нас са малко по-различни нещата... Абсолютно всяка вечер правим секс, правим нормален секс... и след като свърша веднага той се прехвърля на аналния... иначе му е много трудно да свърши. Незнам къде е проблема, на 22 години сам, той е на 32... разбираме се чудесно, има много страст между нас, но някак си може би се възбужда повече от надмощието си над мен като ме чука анално... Винаги свършва в дупето ми... и ме чука като машина... с ужасно бързо темпо и ужасно силни тласъци... не че не е хубаво в началото, но има и определена болка....

10.   Момичета, луди ли сте да търпите такова нещо? Аз никога не бих търпяла, ако ще най-красивия и добър мъж да е иначе!

11.   Ей момиче намери си нормален мъж, това е.
хората се побъркаха в тоя свят и живот.
трудно се намират вече нормални отношения, но помисли и за себе си, все пак можеп да си докараш какво ли не с тоя анален секс.
трябва да ставаш и майка някой ден.
а дали те обича, гаранция няма. аз съм доста разочарован от жените- не знаеш кой какво мисли в главата си. това е.

12.   Мъжът ти е гей. Те така като свикнат да чукат дупета и после не стават за секс с жени.

13.   Има много лесен начин да откажете някого от анален секс. Яжте няколко дни колкото се може по-люто и после му дайте без презерватив. Само не му казвайте защо се превива от болки, за да не ви шамароса.

15.   С жена ми не ползваме предпазни средства. Тя беше със спирала и тогава не съм искал анален. Но след като си махна спиралата тя си
Свършва а аз трябва да го вадя когато е най сладко. Затова искам
Анален след като тя свърши. Оплаква се също че я боли и корема след това и се чувствствам зле. Аз съм много нежен и го вкарвам много
Внимателно и тя свършва още веднъж когато го правим там. Незнам какво да мисля хем и харесва хем се оплаква. Също ме нарича и гей.
Не съм гей просто ми харесва да не го вадя да усещам и аз. Ако го извадя то е все едно да се самозадоволявам.

17.   Здравей, мило момиче!!! Имам богат опит с такива проблеми... със сигурност проблема НЕ е в теб! Кажи на мъжа си да отиде на лекар и да си прегледа простатната жлеза... поради нейното възпаление и подуване мъжете се нуждаят от по силни стимули, за да се възбуждат и свършват... затова свършва само при анален... От този проблем от даден етап на живота си страдат повечето мъже... При други случаи мъжете започват да искат и много други сексуални практики, които ги стимулират по-силно сексуално... а много мъже поради тази причина дори прибягват до изневяра, защото в даден момент започват да усещат недостатъчен стимул от партньорката си и отново търсят по-силно усещане чрез нова жена... буквално мъжете започват да чувстват, че жените им не ги привличат вече... това е положението, независимо кой-какво ще ти каже по въпроса... Желая ти от все сърце успех...
Една жена на 33