Споделена история от Секс и интимност

Ключ 13
Мъж съм, доближаващ 30-те. 184 см. висок, 87 кг. клинично здрав. Нямам жена, нямам деца, нямам приятелка, нямам и сексуална партньорка. Играя аматьорски футбол 2 пъти седмично по 1 час с приятели.
Фитнес залата посещавам от 3 години, но не за да се напомпам като, , изрод, , а просто за красиво тяло. Нямам огромни мускули, нормални са, оформени и релефни. Дотук за мен, а сега идва ред на вечният въпрос.

Всеки човек знае, че при сексуални дразнения, мъжете получаваме ерекция. Ние мъжете пък знаем, че всеки път ерекцията ни е с различна твърдост. Веднъж слаба, втори път по силна, трети - максимална и т. н. Моите размери са:
12 см., 12, 5 см., 13, 1 см., 13, 2 см. Когато линийката отчете 13, 2 см. бях с максимално твърда ерекция, направо имах чувството, че ще ми се сцепи кожата и че ще гръмна.
Относно дебелината, там от обсъждане на тази тема с приятели (най - близките) съм горе долу добре, средна категория. С две думи не ми е много дебел, а нормално дебел. От тук какво следва: страхотна комбинация, малък и средно дебел. Не ми се пише повече.

Сигурен съм, че мъжете ще ме успокоят, съчувстват и окуражат, все пак сме мъже нали :)
Мъже, благодаря ви предварително :)

Искам да прочета мненията и гледната точка на дамите.
Дами, вие сте! :)))

Коментари

1.   Честно казано, адски е комплексарско това с меренето и то до милиметри. Идиотско е някак си. Освен това, 13 см са си 13 см, независимо дали имат 2 мм отгоре или не.

ж 26

2.   Напълно задоволителни мерки! Но трябва да знаеш как да го използваш. Може да си 18см и пълна трагедия, така че...
Ж25

3.   Какъв ти ключ, това си е направо ключе :D

4.   Ако знаеш как да работиш правилно с него, можеш да не се тревожиш :D

Ф19

5.   Номер 3 остави човека, ще се комплексира, в крайна сметка всеки е различен....

6.   3, бас държа, че си някоя плоска като дъска. 12. 5-13 си е средния размер за България или малко под него, животът не е порно филм. Разбирам да си с бюст като на Памела Андерсън, да имаш някакви претенции, но е много смешно, когато дъски за гладене имат претенции за размера.

7.   Супер си. Ж 20

8.   Номер 1, не виждам кое му е комплексарското? ! На-дали има мъж, който да не си е мерил инструмента, докато е бил в пубертета (считай до 25 г. ). Ти, като си нямаш "ключ", няма какво да мериш! Вместо безполезно да бръщолевиш, по-добре подмини темата - така ще си по-полезна! Хайде със здраве!

9.   Ако можеш да го вдигаш и ако знаеш как да го ползваш, на мен лично ми стигат :DДаже биеш приятеля ми по сантиметри, а той пък ме задоволява напълно ;)Д.

10.   До колкото зная средният за България е 14 или 15. Твоят е малко по-малък, може и да е добре, но е малко повече от средната дължина на влагалището, а ти няма да можеш да го вкарваш абсолютно целия през повечето време. Хубаво е, че ти е близко до средния размер, иначе и в тази категория не влизаш. В крайна сметка, важното е какво ще каже евентуалната жена до теб. 6, гърдите са за красота, не за да си доставяш физическо удоволствие с тях, така че не може да се сравнява, но като реагираш така, от далеч си личи как се комплексираш от размера си. А автора не виждам какво комплексарско прави. Сигурна съм, че всеки мъж си го е мерил и че който и да попиташ, ще може да си каже размера(ако иска).

11.   За мен това е размер в рамките на нормалното, но това са субективни неща. Дори бих казала, че предпочитам такъв размер пред някой 18-20 сантиметров. Последният не ми е комфортен, определено. Избий си мерките от главата, намери си момиче, което да обичаш и което да те обича и прави любов, а не чукане!

12.   Айде, комплексарите с малките пишки се засегнаха :Д До номер 6- аз съм номер 3 и съм МЪЖ и се пошегувах. Но ти явно имаш дълбоки комплекси за минималния си размер и веднага започна да обиждаш... И да подчертая, за да не ме нападнете, и аз съм с 14, но нямам оплаквания, защото се научих да ги използвам и номер 1 също е права - 13 си е 13 или - 2-та милиметра. Някой беше написал някъде - най-важен е размера на друг орган - мозъка! И е така, ако не превъзмогнете комплексите си, никога няма да задоволите никоя жена. И тук само си пускате темите да ви успокояват как били достатъчни сантиметрите, за да си вдигнете самочувствието. Грешно е това мислене! Айде със здраве....

13.   3, недей така:)Авторе, според мен си е съвсем наред твоята ситуация. Стига да знаеш как да го използваш. Гледай да задоволиш жената и орално, да се раздаваш, да сменяш пози и нещата ще са супер. На бившия ми приятел му беше 20см, постоянно ми се хвалеше с колко жени бил спал и тн., но беше пълна дупка в леглото. Нямам много опит, но с него беше просто кошмар, нямаше си и на идея какво прави, гледаше само той да си свърши. Беше толкова гадно, че си мислех ('дано свърши по-бързо, дано свърши по-бързо... "). Сега защо ти разказах всичко това? Ами защото сексът е много повече от някакъв си... ключ.

14.   Пич, поработи върху самочуствието си. Сантиметрите са нормални, но ако мислиш че ще ти помогне на самочуствието може да пробваш така наречените челик упражнения. Те са като фитнес за члена ти и ако не друго, то поне ще ти помогнат да достигаш максимална твърдост всеки път. Успех!

М28.

15.   На приятелят ми му е 12, 5 и никак не е дебел. Трябва да ти кажа, че с него правя най-невероятния секс, който съм имала някога. А база за сравнение имам доста голяма :) Сам си прави сметката колко размера има значение. По принцип е предимство да е малко по-голям, но това не гарантира добър секс, както и малкия не гарантира лош секс. Виж продължителността на акта е наистина важна. Трябва да може да издържа поне 5-10 минути иначе не става :)

16.   Не знам.. жена съм на 24.. бях с моя приятел 3 години, на когото му е 17 см. И после си хванах друг с 10-11 см. Наистина не ми харесваше, а и не усещах нищо.. само леко гъделче.. вярно, че и не го биваше.. смисъл клатушкахме се супер монотонно.. и въпреки, че издържаше дълго исках да спре.. Понеже му и омекваше и беше.. не ми се пише повече.. понеже е добър човек, но в секса го нямаше изобщо. Аз с бившия се разбрах и се събрахме отново. Не е само заради сантиметрите, ами и за това как ги използва, секса с него е невероятен.. може би го обичам и заради това! Ако онзи въпреки 10-11 см. беше положил повече усилия и желание и страст, всичко щеше да е ОК. Знам, че секса не е най-важен. Обаче тогава като си помислих, че може би до край трябва с това да се задоволявам се замислих сериозно. Естествено, че това не беше основната причина да го напусна, имаше и други, но това също даде рамо да взема решението. Съвета ми към автора е да компенсира размера не с добри техники (не знам какво значи добра техника, може да е само на задна и мисионерска и пак да е уникално), ами да влага страст и желание! И чувства! Това е, а ако можеш и чрез някакви упражнения да си го увеличиш, ще бъде супер :)

17.   Щом искаш мнение от дами ще ти дам своето. Най-невероятния секс беше с мъж с 11см. Така, че 13 см би трябвало да задоволят всяка жена, освен ако не е много широка. И освен см. трябва да можеш да използваш и всичко друго(пръсти, език и т. н. ). Щом знаеш кога какво да правиш размера няма значение. Успех.
Маги

18.   10, ами точно защото са за красота, колкото са по-големи, толмкова по-добре. Малките гърди са отвратителни!

19.   Ама вие наистина ли си ги мерите? Моя не съм го мерил от няколко години. М23

20.   размера не е от значение а начина на употреба (надявам се си си чел упътването (шега)).