Споделена история от Секс и интимност

Аз се отдавам на овулацията си, а той на бирата си
Драги читатели, надявам се да не ви подразня със своят открояващ се тон и начин на изказ, но просто наистина не зная какво да правя. Дори се страхувам, че по такъв начин ще подредя недоволствата си, че след като ги прочетет ще помислите, че нищо хубаво не ми се случва, но ще опитам да помоля за помощ по адекватен начин.
Млада жена съм, точно в разцвета на силите си - на 25г. Усещам все по - силно как съзрявам и имам нужда от мъж до себе си - е, имам. Но... като че ли той не се чувства по същия начин като мен. Не мога да ви опиша какво се случва, когато съм в овулация, не мога да се контролирам, сякаш природата си знае работата и аз се възбуждам от най - малкото и имам нужда от мъж, който да погаси огъня в мен.

Но моят мъж го прави с мен, само когато той е 'насъбрал', което ще рече веднъж седмично някъде, а през другите дни не ми обръща внимание и само си пие бирата. Но ако той ме иска и на мен не ми е до това ме насилва и после е доволен.
Вчера правихме секс. Не го бяхме правили около две седмици, защото лекарката ми беше забранила, в последствие забраната отпадна, а и ми дойде цикъла и оттам се удължи времето на сухо. Та... вчера го направихме, но той свърши много бързо, за около 2 - 3 пози, 10мин. и след това ме довърши с ръка. Но аз бях в овулация и страшно много имах нужда поне да се целуваме и натискаме вечерта в леглото, а не просто да заспи с гръб към мен, е, отблъсна ме, не искаше.
Днес му звъня по телефона и му казвам "Ей, снощи ти се размина, обаче днес вече ще изгориш... " с лукава усмивка, а той не разбра шегата ми, каза, че не обича нагласени работи и сме щяли да видим....
Млада и симпатична жена съм, а мъжа ми не се впечатлява от мен. Имам нужда от тази любов, а ми липсва и забелязвам как гледам момчетата по улиците все едно са по - различни или пък могат да се въплътят и да усетят тази магия на любовта... а моят мъж - не.

Прави ми комплименти, когато мине покрай мен ме закача за дупето и ми вика "ей, малко дупе сладко, ще те изям... ", но има дни, в които дори и да не сме го правили той си пие бирата и не се занимава с мен и сякаш му дотяга....

Знам, че с времето нещата улягат, но при мен все още не са и ми е криво, че при него не е така... Другото което е, изобщо не прави планове за деца с мен... и за това също ми е кофти, а не е лош човек, дори е много добър, интелигентен и възпитам, всички които го познават казват само хубаво за него...

И сега? В моята овулацията ли е вината или в него, че ме отблъсква въобще някога?

Коментари

1.   Ей, по - спокойно, просто от овулацията си супер чувствителна, емоционална и възбудена, нормално е твоят човек да изнемогва понякога. Просто изчакай да отмине и пак ще си е постарому :)

2.   Има мъже, които се плашат от женската сексуална агресия. Не му убивай либидото, разбери, какво най-много го възбужда и му го давай, а той ще ти отвърне със здрава и продължителна ерекция. Няма смисъл да го заплашваш, че щял да изгори, ако фетишът му е да се направиш на невинно, безпомомощно момиченце, с кошничка в ръка и червена пелеринка.

Дядо Торбалан

3.   Абе чакай да не е мошина твоя приятел!!

4.   Торбалане, тя се е пошегувала, не го е заплашвала.
Авторке, само по време на овулация ли ти се прави? Аз не усещам никаква разлика, напротив, моментът, в който ми се прави малко повече е след 2 седмици...
Трябва да намерите начин да се синхронизирате, което може би ще стане с малко по-често желание. :)

5.   Веднъж седмично и то не всяка седмица :-О
УЖЗ!!!
Моме, не знам де си бляла, като си го вземала тоз "мъж", но със сигурност не е било у креватните възможности.

Апетита идва с яденето, а на тая млада възраст - на ден по два пъти поне.

6.   Насилва те и после е доволен? Защо си още с него? Толкова малко самоуважение ли имаш?