Споделена история от Секс и интимност

Леле, що за сексуален живот?!
На 20 съм. Някой ако може да ми помогне по следния въпрос: ако ме пита някой с колко момчета съм спала, не мога да отговоря, защото не знам как да ги преброя. Дори и да имам желанието да кажа на момчето, с което съм с колко до преди това съм имала контакт, се замислям и то си мисли, че не мога да ги преброя, защото са много, и съм курва, а всъщност проблема е съвсем друг. Исках да сложа този пост в темата към жените: с колко сте спали до сега? но понеже коментара ми е дълъг, едва ли щях да получа отговори, най-много някой да ме обиди. Затова ви питам тук:

1. с първото момче пробвахме секс веднъж, но нямахме никакъв опит и двамата, трябваше ни лубрикант, а ние дори не знаем какво е това, трябваше ми доста повече преди секса, за да бъда предразположена, а той беше девствен и още по-неопитен, та ми го сложи два пъти по 4 см навътре и спряхме, защото ме боля. (не мисля, че това се брои за секс.... ). Свирки съм му правила често.
2. не съм му правила свирка.. бях мнооого възбудена и мокра и започнахме секс с най-красивото момче, което съм виждала... продължи около 2-3мин и аз спрях- знаех, че той няма чувства, а това не трябваше да е първия ми път. (макар че вече се губя кой е бил първия път)
3. имах сериозно гадже, с което съм имала сексуален контакт (истински, не за по 2 мин) и съм правила и свирки
4. xD момче, което имаше само един презерватив, с който започнахме секс, но след 3 мин излезе без да иска и му падна, за да му стане пак свали презерватива, но аз не поисках отново секс без презерватив. Нямахме друг и си правехме минети един на друг.
5. момче, с което ходех, беше лудо по мен и се възбуждаше само като ме погледне, но той имаше проблем и свършваше след 2 мин.. правили сме секс 4 пъти и само един продължи около 6-7мин аз тепърва започвах... никога не съм била сексуално задоволена с него.. няма как просто. Затова всичко се свеждаше до минети.
6. еднократен секс с момче, което чука над един час... и то защото аз не можех да свърша, мнооого се притеснявах пред него и треперех. Но имаше секс и беше най- добрия до сега. Минети също..

С колко момчета съм правила секс и само оралния брои ли се?
Съжалявам ако ви изглеждам смешно, но нямам с кой да споделя?

Коментари

1.   M на 30
Според мен се броят всички с които са проникнали в теб.
и ако не беше номер 6 може да ти кажа че това секс по 1-2 минути си е направо за лекар.

А точа че не можеш да свтршваш е до твоята нагласа на 100% съм сигурен е че можеш

Я кажи когато маструбираш свършваш ли? Да нали :)

Съветвам те да намериш някой който те обича и ти обичаш правите хубав секс (над 2 мин) и тогава спираш да мислиш за проблемите си със свършването и с това колко отвратителен секс си имала до сега наслаждаваш си се само на него и ще се получи.
успех

2.   Просто кажи "много"

3.   Ами според мен с 3 момчета(3, 5, 6) и аз оралния не го броя.

4.   Абе брой ги всичките, защото ако нямаха тези проблеми, нищо нямаше да те спре да си свършите работата.

5.   Ами ти вече си ги преброила, дори и номерца си им сложила-6:)
Сега дали е било задоволително или не това е съвсем друга работа...
А на момчето ти казваш "с 2-ма" и се приключва темата:)

Jey

6.   Ами кажи му това което и на нас ни казваш и мисля че няма да имате проблем :)

7.   Не са много, като бройка, но момиче - ти си уникално евтина!
Дори и с никой да не беше спала - евтинията си е вътре в теб! .. :X

8.   Мила, разбирам те. Усещането, че си "курва" е наложено някъде там, подсъзнателно и обществото ти налага да мислиш, че това зависи от някаква си бройка.

На 20 години според мен е напълно нормално да нямаш задоволителен секс - ако ще и със сто партньора да си била. Жените сме малко по-така... физически сме готови да правим секс по-рано, но емоционално усещаме секса в истинския му смисъл по-късно. В темата за бройките съм посочила 14. Казала съм също, че 14-тия ще ми е последен. И знаеш ли защо? Защото тепърва разбрах какво е задоволителен секс. Към партньора си усещам любов, обич, страст, желание, привличане... абе въобще всичко онова, за което имам нужда. Всичко онова, което сексът ми дава.

Самозадоволявам се от малка. Не помня даже откога точно. Свърши ме за пръв път (освен аз сама себе си) именно 14-тия. За пръв път усетих тази близост (едновременно физическо крайно удоволствие). Да ти обясня защо - не мога. Опит, възраст... в едно.

Не се чувствай зле. Един ден ще бъдеш щастлива. И ще знаеш защо.

Ж., 26

9.   Момиче, като те чета, ами със всичките си правила секс. Дори да е само за 1 мин. се брои за секс.

Как може да правиш секс с мъж при положение, че няма чувства. За мен трябва да има чувства, за да е истинско всичко.

11.   Щом ти е бил вътре си е жив секс, така че - с 6

12.   Никога, при никакви обстоятелства не казвай на мъж бройката, която си натрупала преди него! Друг е въпросът, че такива въпроси задават само комплексари и дребни душици, които имат нужда да се съизмерват с някого. Един истински, уверен в себе си мъж НИКОГА няма да ти зададе такъв въпрос - първо, защото не е джентълменско, и второ - защото на него не му пука колко е имало преди него, той мисли за теб СЕГА, и иска да ти даде най-доброто от себе си СЕГА, без да се състезава с някакви имагинерни бивши! Казвам го от позицията на доста богатия си опит - попита ли те един мъж колко "бройки" си имала преди него, пиши го бегАл, не е читав...

13.   Ами аз съм в същото положение само дето повечето от бройките си са броят. На 16 до 19 съм имала чисто сексуални връзки по простата причина, че адски много ми харесваше да се чукам с някой, с които не си обвързан и няма да ти навлиза в личното пространство. Докато на 20 срещнах истински мъж и с него съм, се чувствала най-задоволена както сексуално така и емоционално. И вече две години съм само с него и не съм му изневерявала никога и нямам нужда. Според мен всеки е добре да има достатъчно опит преди да пристъпи до сериозна крачка с някой дори и сватба. Според мен само така можеш да си сигурна какво точно търсиш и какво точно искаш от мъжете и според мен само така можеш да се предпазиш от евентуална изневяра от своя страна, защото имаш достатъчен опит и знаеш че това е най-доброто. Но никога никой незнае колко всъщност са ми бройките, не съм ги броила и не им отдавам голямо значение, защото нищо не са означавали в живота ми. Но само се пази от болести другото не е важно.

14.   От авторката: до N1: да, сама свършвам.. обачеее момче, което дяа ме задоволи не ми се е появявало, а веднъж да се случи и аз треперя...
Това, че ги описвам така набързо с кой какво не значи, че съм нямала чувства... напротив от толкова чувства сама съм се закопавала. Ама не мисля, че проникване два пъти с болка е секс???? рррр
Мерси за коментарите, съжалявам ако съм ви загубила времето с този въпрос, който сигурно ви се струва глупав, но е важно!