Споделена история от Секс и интимност

Помощ - нимфоманка ли съм?
Здравейте,
какво мислите за жените, които непрекъснато мислят за секс? С мъжа ми сме от три години и до Скоро всичко беше перфектно - секс почти всеки ден - орален, анален, въобще пълна програма. Напоследък обаче аз мисля всяка вечер за това а мъжът ми твърди, че му идвам в повече. Старая се да го предразполагам - жартиери, различни костюми(преди страшно много се кефеше като му се появя като ученичка или камериерка... ). Дали аз прекалявам? Не искам да му изневерявам, мастурбирам тайно, но... не ми стига. Възбуждам се още като го видя и едва издържам да сложим децата по леглата за да си поискам.
Мъже, плаши ли ви едно такова поведение от половинката ви - желание за още и още.... всеки ден.

Коментари

1.   Не не си нимфоманка.
просто си по сексуална от мъжа си.
Дай боже на всеки мъж жена като теб, защото не всички са като теб.
А това че мъжа ти не може да ти насмогне е нормално е с годинките по трудно става инструмента :)

А щом не искаш да му изневеряваш и си така сексуална предложи му 3-ка
мърво с жена после и с мъж.
Ако се навие навие
ако не здраве да е :)
успех

м на 31

2.   Ще ти мине :)

3.   Откога търся такава като теб. В началото жената изглежда ненаситна а после...

4.   Жена ми е като мъжа ти... трагедия

5.   Не вярвам на на написаното

6.   от авторката
Благодаря ви за мнението, върнахте ми увереността :)

7.   не си, но не си и задоволена. Преди известно време бях като теб всеки ден исках да правя секс по-МНОГО секс, докато не разбрах къде е проблема, срещнах някой, които наистина ми даваше всичко и толкова приятно ми е с него, че забравих и спрях да мисля единствено за секс. До такава степен ме задоволяваше, че в един момент просто спрях да имам такова желание за секс. Според мен проблема ти не е сексуален, чисто емоционален. Замисли се дали нещо друго не ти липсва освен секса?

8.   Идеална си. Не се притеснявай!

*Syndrome

9.   Ако някоя жена си мисли че има мъже който след години в твоя случай 3 ще ги скъсват от секс всяка вечер това е пълна идиотщина, със същия успех може да вярваш че Америка се опитва да освободи хората във Авганистан, тва е абсолютна измислица, нормално е след такава продължителна връзка да има разминаване в сексуалните ви желания, но това е нещо което ако сте малко по раумни може да обсъдите и решите все пак това е човека който е избрал да остане с теб, и ако имате проблеми трябва да ги решавате заедно може да има момент по нататак където на него му се прави секс а на тебе не... ако тръгнеш да изневеряваш това ще стане 1во твой проблем който може да става все по голям така че мисли, незабравяй че има място което се нарича секс шоп и там има интересни неща, дано си прочела това и дано историята ти е истинска и вземеш напредвит това което ти написах! М28

10.   ... вярно е, че се обръщаш за съвет от мъжете, eстествено с желанието да се харесаш, но и всяка жена познаваща себе си ще ти каже, че не си изключение.... колкото по- често правиш секс, толкова повече искаш.... и обратното... ЗАРА

11.   А възможно ли е нещо в самия секс да те притеснява. Казваш почти постоянна възбуда... това сякаш говори за подтисната сексуална енергия. Конкретно - оргазмите какви са? Той докарва ли те до онзи момент, в който просто ти се иска да си лежиш и нищо друго в света няма значение? Ако самият секс не те докарва до край - може там да е разковничето. Ако и с това е ок, да емоцията те владее... това си е потребност да си желана от мъжа си, което си е добре маскиран страх (не казвам умишлен)Плам

12.   Не знам даже защо си мислиш, че Нимфоманията е точно това. Да, по резон се води сексуална ненаситност. С тази разлика, че нимфоманите са хора изпитващи огромна нужда от секс, но постоянно С РАЗЛИЧНИ партньори. Ето защо е хубаво да се чете това-онова. Конкретно за теб - нищо ти няма. Не си и нимфоманка щом не се чукаш наляво-надясно с който срещнеш, изпитвайки нужда да си все с други. Просто с възрастта съзряваш все повече като Жена. Съдя и по себе си. Отделно от това, винаги в една връзка единият е по-сексуален от другият... Демек, пълно щастие няма. :)ЕднаЖена

13.   Мъжът ти не те задоволява. Ти си мечта за 99% от мъжете. И не си ти човекът, който трябва да се притеснява. Тук някои те съветват за тройка. Пълни глупости! Не това ти трябва, а да вземеш мъжа си и да го завлечеш някъде за 5-6 дни без да излизате от спалнята. Ако стане, ОК, ако не - сменяй го.

14.   Номер 13 мъжа се сменя ама бащата не разбираш ли ме ....

15.   Пробвай да не му показваш мераците си поне два, три поредни дни - гарантирам ти невероятен секс след това. Мъж, който е свикнал на такова внимание от страна на половинката си си вдига сам акциите. Но повярвай ми усети ли промяна в поведението ти ще се стресне и ще иска да си върне всичко, нищо, че сега мрънка:)

16.   Номер 7, какво друго освен секс ти даваше
Другият? На теб какво ти е. липсвало, без да го усещаш?

17.   Да, плаши ни.

18.   Да, плаши ни такава жена! Не стига, че иска, ами не ни оставя на мира, да си мислим за чужди женски, баси!

20.   Хаха сериозно аз съм нимфоманка значи.... имам силна ПОТРЕБНОСТ за секс. Научила съм се и мога да кажа,че на 80% мога да се контролирам ...но изобщо не ми пука кой е, нито външния вид ,а понякога ми прималява от желание дори и с най-омразния ми мъж,но както казах се контролирам...но истината е ,че е почти само това ми е в главата и да като правя секс достигам до оргазъм всеки път...иначе просто не мога. Гледай сега мъжете могат много само отначало...после или им омръзва или занемаряват и аз съм омъжена... няма смисъл да си разваляш брака и да го караш насила- хубост не става- намери си няколко или поне 1 -( може да потърсиш такъв, който ти напомня за мъжа ти ,ако толкова се възбуждаш от него) ,който ще ти къса жартиерите и ще ти дава това, което мъжа ти не ти дава. И всички сте щастливи– ти имаш секс и хубави емоции, мъжа ти- спокойствие и семейството ви е цяло.

21.   От опит в същата ситуация (с тази разлика, че аз се възбуждам от всички, без значение кой е.. външен вид.. научила съм се да се контролирам на 80%, но понякога ми прималява от желание дори от най-омразния ми мъж). Та... мъжете могат много- само отначало! Няма смисъл да си разваляш семейството, намери си няколко или един - (може даже да потърсиш някой, който ти напомня на мъжа ти, щом толкова се възбуждаш от него) той да ти къса жартиерите и да се забавлявате. Така всички са доволни - ти имаш секс и емоции, мъжа ти- спокойствие и семейството ви е цяло!

22.   Не си нимфоманка. Просто още не си узряла. Високото либидо по-принцип е присъщо на животните, не на хората. Но 2 е най-прав, ще ти мине. Дай му някоя друга годинка, не се насилвай обаче. Имаш семейство за гледане. Явно си нямате проблеми.

А ако 99% от мъжете си мечтаят за такава жена, значи 99% сме пълни кретени, с животински нагон? Не знаете какво говорите-цял живот само такива жени са около мене и определено смятам, че жените доста по-често мислят за секс от мъжете, само дето се правят в началото на недостъпни.

23.   Едва ли си нимфоманка. Желание и нужда са две различни неща.
Аз съм мъж със силно изразени черти и знам какво е, но разбира се може да се контролирам, но все пак мъжката потентност е друго от женската. И уверявам ви, българите далеч не сме чак такива матадори за каквито се мислим в сексуално отношение. Даже сме под средното ниво за света.