Споделена история от Секс и интимност

Като дърво в леглото
Здравейте, аз съм на 20г. и имам мн сериозен проблем. Мн съм притеснителна стане ли въпрос за секс. Имам сериозна връзка от не малко време, но не мога да се отпусна по време на секса. Отначалото може би е нормално, партниорите не се познават добре, не знаят какво обича др, но ние сме заедно от доста време! Искам да нямам задръжки и да направя щастлив човеко който обичам мн силно, но всеки път си казвам че ще се отпусна и все не става така както искам да стане! Вече не съм малка, а съм жена и искам да се държа като такава, по този начин и аз трудно достигам оргазъм! Моля ви нека секи който прочете да ми каже какво да правя...... Благодаря!

Коментари

1.   Отпусни се нямаш друг избор.
Аз съм м на 24 последната ми връска преключи точно заради това половин година бях със нея но тя така и не се отпусна тя просто лягаше и чакаше а това не ми доставя никакво удоволствие в един момент ми писна от това нещо и и го казах след което се разделихме предполагам че ако не се отпуснеш същото ще се случи и при вас

2.   Пийни си мъничко преди секс ...
и гледай да не се напиеш като талпа :)

3.   Абе как може така никой не те вкарва на сила в леглото щом няма причина да се притесняваш ми отшусни се, аз съм на 17 ако те интересува. Но все пак може да опиташ с малко алкохол преди авантиурата но си измии зъбите преди това пии на екс да не се бавиш и без да знае тои дано ти помогне. Успех!!!

4.   Аз имам малко над три годишна връзка, станах много разкрепостена в секса преди около година. Просто един ден си казах мамка му искам да пробвам това и онова, искам да направя нещо щуро за него... и повярвай ми веднъж отпуснеш ли се, няма невъзможни неща, освен ако разбира се не те мързи и нямаш желание за секса.

Успех!
BF19

5.   Да се притесняваш е различно от това да не можеш да стигаш докрай, макар едното да е свързано с другото. Може да си супер отпуснат, да ти е спокойно и пак да не стигаш до край.

6.   Щом не можеш да се отпуснеш това е защото приятелят ти не те предразполага. Аз съм на 21год. имала съм доста сексоални отношения и при всеки е различно. Била съм с някои само веднъж и повярвай ми нямах никакви задръжки, а с някои съм била по 5-6 месеца и просто не мога да се отпусна изобщо. Потърси грешката в него

7.   Всичко е в главата!
Важно е да разбереш, че в секса доверието и осъзнаването, че няма нищо срамно са водещи. Ако си неопитна или страмежлива това дори е секси в очите на повечето мъже, стига да го ползваш в своя полза. Говорете си - разбери какво ти харесва и му го кажи, накарай и него да говори за нещата, които му доставят удоволствие...и ще се получи :) ще се изненадаш :) успех!

Шайн

8.   Ами нз мисля, че с още време ще се отпуснеш.

9.   Просто се отпусни това е всичко, за да ти бъде наистина хубаво трябва да премахнеш всякакви задръжки, все пак това е твоя приятел и не виждам какъв е проблема. Един път направиш ли го ще видиш колко е по-хубаво! Успех!

10.   Всеки знае че за да се отпуснеш трябва да пийнеш поне малко и всичко е ок ;)

11.   Мацко не се притеснявай, не си единствената с този проблем. Преди време и аз бях в същото положение ама е много дълго да ти обяснявам как да се справиш с проблема си.

12.   Пийни малко и готово!!!

13.   хора и аз съм така! Много е гадно! Купувам си супер еротично белйо с планове за вечерта, и когато дойде момента се притеснявам и си нахлузвам нощничката и чакам той да започне... :( не мога да свърша...

14.   Отпусни се мила, и хич да не ти пука поне като за начало де, за неговото удоволствие, първо твойто, ти си по-важна. Казваи му какво искаш и как го искаш, ако и така не стане, пробвай с жена.

15.   Пиини малко и ше стане :)

16.   Не мисля, че съм специалист в тази област, но ми се струва, че ако прочетеш някоя книга ще е по-добре. Имам предвид- да размърдаш мозъка си, така ще започнеш да разбираш и да чувстваш нещо.

17.   Пуснете си порно да гледате заедно и ще видиш, как ще се отпуснеш.