Споделена история от Секс и интимност

Ужасно съм перверзна - отблъскващо ли е?
Проблемът ми е следният:
Ужасно съм перверзна. Наистина, намирам нещо перверзно във всяко едно нещо от ежедневието. Все ще си помислите: "Момичетата не са така, тя има отчаяна нужда от внимание или само се преструва... " Истината е, че дори, когато съм сама, пак съм си същата вулгарна, не е за да се правя пред другите, освен това имам достатъчно приятели и нямам "нужда от внимание". Казвало ми е едно момче, че съм твърде извратена и ми беше мисълта дали това наистина отблъсква мъжете. Гаджета съм имала, но никога не са ми казвали подобно нещо и сега се чудя дали заради тази моя извратеност, вулгарност и т. н. нещата не са потръгнали. Как мислите, мъже? Грозно ли е едно момиче да е толкова перверзно, да псува и т. н.? Има ли момчета, които да си падат по това?

Коментари

1.   Ако и в леглото си такава ще побъркаш от кеф всеки мъж...М25

2.   Има разлика между перверзност и каруцарство. Едно е да имаш перверзни мисли и примерно да ги казваш на глас и съвсем друго е да псуваш наляво-надясно като луда.

На мен лично не ми пречи момичето да е перверзно, дори е възбуждащо до голяма степен, но всичко си има граници и ми е неприятно, когато чуя момиче или жена да псува, ако естествено няма някаква доста основателна причина. Просто е грозно.

3.   Авторке, на мен го казваш, където започнах да ходя на сексолог, че не се понасям вече. Диагнозата бе силно изразен ексхибиционизъм, садизъм, полигамия, анимализъм, нарцисизъм. Била съм патологичен случай на мазохизист и извратена. Както и още много неща ми каза, просто не ги разбрах, а и по-добре. Вече спрях да ходя, защото сума ти пари ми взе какво и пука на нея. Много съм брутална. И да- мъжете не биха го понесли и не само мъжете-никой не би го понесал. Мъжете се правят, че харесват подобни неща, но не и до такава степен. Затова се прикривай и се разкривай само пред себеподобни, дано да ги откриеш. Колкото до коментар 2-просто не е разбрал човека. Изобщо не става дума за псувни. Иначе е прав, но тук за друго нещо става дума и е съвсем различно и аз те разбирам.

4.   Аз обичам перверзниците (лично мое мнение). М19

6.   Има разлика в това да излъчваш сексапил, да си сексуално разкрепостена, да можеш да говориш на всяка тема свързана със секса, но да чуеш от устата на жена да говори вулгаризми, да псува като дива селянка и да се държи просташки и най-грозната гледка. За мен е отблъскващо.

7.   Аз съм мъж и не харесвам, дисциплинирани, интелигентни и образовани жени.

8.   Напълно съм съгласен с №2. Перверзно е едно. Вулгарно е друго. Май използваш правилните думи, но ти трябва тълковен речник. Аз лично съм мъж и за мен перверзията е част от секса. На каруцарките обаче, мястото им е на доковете, на пазара, на магистралата или някъде другаде, но не и в компанията на мъж. Или пък на жена. Или на когото и да било. Освен на друг каруцар. По-простичко казано простака си е простак. Без значение къде, с кого или как. Та простака просто трябва да си намери подобни.

9.   За перверзността : Или се прикривай и търси себеподобни. Или се лекувай. Или и двете.

За псувните : не харесвам жена да псува нон стоп, без основателни причини.

11.   Ето и моя коментар към авторката и всички жени и момичета с подобен "проблем". Няма нормален мъж, който да не желае в определени моменти перверзни жени. В случай че жената го провокира, това само би засилило желанието за секс и самото либидо на мъжа. Имах подобни изживявания пред време и трябва да си призная че останах супер изненадан от способностите си като мъж. В тази връзка е и моят съвет - потърси у приятелите ти (може и не само сред тях) някой себеподобен, който може да откликне на перверзността ти. Коментирай с него открито всичко, което смяташ че не би могла с другите. Сподели фантазиите си, открий душата си, а ако се налага - сподели желанията си и ги реализирай с него. Но споделянето ти с него не трябва да е открито, поне в началото трябва да си знаете само вие двамата че си споделяте. След това с очите на страничен наблудател ще видите колко много като вас има, всички са прикрити, но са забележими. Така може да приобщите и други с вашето мислене. Ако след време установиш че напира и вулгарността у теб - лечението е същото.
С две думи - не се притиснявай че си по-открита и разкрепостена в мислите и действията си. Не е срамно, не е и ненормално. Аз лично бих се радвал повече от хората около мен да са такива, но за съжаление не са

12.   Ела при мен и ще те побъркам от удоволствие. Всяко твое перверзно и неприлично желание ще изпълня. Всеки човек е персерзник. Обществото и околната среда ни карат да се ограничаваме и съобразяваме.

13.   Ти пък си намерила кого да питаш - мъжете:D Не пишеш подробности - правиш ли секс, на "диета " ли си, не те задоволява приятелят ли? След отговорите на всички тези въпроси има и още и чак тогава можем да ти отговорим. Може би мисълта ти не е заета с истински проблеми и се отдаваш на перверзни мисли? Между перверзия и еротика или мисли за секс има разлика. Например содомията е перверзия и извращение, ако такива мисли и подобни те измъчват, по-добре посети психотерапевт. Ако просто си мислиш за секси имаш фантазии с двама мъже, със жени и от този сорт, тогава всичко е наред, просто си във възраст, в която хормоните бушуват. както виждаш, има тема за фантазиите, прочети я и се сравни с останалите.

14.   № 7, ТОВА СЕ ИСТИНСКИТЕ ТИГРИЦИ В ЛЕГЛОТО, много си наивен,хаха!

15.   Аз също съм много перверзна... моят съвет е да не ти пука бъди такаква каквато си не се променяй заради момчетата а и повечето момчета харесват перверзни момичета :).
Ив.

16.   Хиляда процента ти вярвам.. Какво приказваш е едно, друго е какво вършиш. Да приказваш мръсни неща, не те прави перверзна, а вулгарна, което ми се струва по-близо до истината.

19.   Ти си на възраст от 14 до 17, и имаш изключително голяма нужда да бъдеш добре изчукана!
М. 23

20.   На мен лично ми харесват перверзните жени и това да са много перверзни не ми пречи, даже напротив бих искал едно такова момиче :))

22.   Чакайте бе! Никъде не разбрах защо смята, че е перверзна? В какво се изразява? Дай по-конкретен пример :)

23.   Ти си нормално момиче! И при това разкрепостена, това не е слабост, а отлично качество! Щаслив ще е мъжа до теб!

25.   Разбира се, че е не е грозно момиче да е перверзно, дори е секси в определени моменти, а и да си го кажем, всички мъже обичат мръсници. Аз лично също съм като теб и не мога да се отърва от мераклии, така че не се притеснявай, радвай се.

27.   Разбира се, че не е ненормално да си перверзна. Хубаво е, както много хора са споделили, че мислят. И да, това също са споделили - каруцарщината :))) Но аз възприемам, че обидите биха могли и да са абсолютно каруцарски и с цел да наранят отсрещния човек, както и могат да бъдат и възбуждащи.... -Аз лично се възбуждам умозаличаващо при мисълта, че ме обижда момиче(аз съм мъж :)) )-подчертава слабостите ми, реалните ми слабости, но не го прави по обиден начин и държа да отбележа - аз много държа на това да уважавам и харесвам партньорката си, както и тя мен :))) Тук може би има малко противоречие, но сега ще поясня :))) Обидно за мен, е когато единият партньор обижда втория пред други хора, както и когато го прави с цел да нарани. Ако обидата си е между двмата, има уважение, подкрепа, добро - тогава какво лошо да бъде отправена някоя и друга обида:)))? А също и псуването аз възприемам за възбуждащо стига да не е прекалено често и най-важното - когато и за двамата то е приемливо:) Ако пък и за двамата е възбуждащо, тогава още по-хубаво:))) Нека бъде любовта, щастието, мирът, подкрепата, ... и явяващото се в такъв, евентуален сценарий... :) - разнообразие :)))

30.   Жените са милион пъти по-перверзни от мъжете, друг е въпроса, че умеят да се владеят.

31.   И аз съм первезен с теб ще си допаднем от къде си?и на колко си?

32.   споко - една от всичките си

33.   Не разбрах - вулгарна или перверзна си? Или си чекиджия-любител?

34.   мъж на 41 - ти си невероятна мацка !

35.   Зависи, много зависи. В началото на връзката ми с приятелката ми, не ми пукаше какви ще ми ги говори, за бивши, на кой колко му бил голям, какви перверзии ще се случват, в последствие обаче след като се появиха чувствата, различни от влюбване и мислите за секс, започна да ме хваща яд, да я мисля за курва в миналото и да се нервирам, че е била с други и да не мога да забравя всеки един разговор на тема секс и чужди момчета, това е отблъскващото. Ако ми е някоя само за малко, грам не ми пука, но не се знае животът какво ще ти поднесе и това малко дали няма да бъде много.

36.   Всичко си има граница и през повечето пъти не знаем къде да спрем.. тогава вече е грозно.

37.   Аз обичам перверзни жени, но е малко недобре когато го разкриват общо - примерно в голяма компания, яко е да си перверзна с гаджето си но е по добре да не го споделящ на всички - само на доверени хора и на този с когото си - иначе споко всеки мъж си мечтае и се надява на перверзна приятелка ;)

39.   Да си первезна е едно, а да си вулхарна е нещо съвсем друго. Във втория случай по-скоро става дума за възпитание, което няма нищо общо с перверзията т. е трябва да разграничиш двете неща и тогава сигурно ще си отговориш на въпроса, защо не се получават нещата. А що се отнася до перверзиите... на мен ми харесва партньора да мачка топките ми до като мастурбирам и когато свърша върху нейа да си олижа спермата. На някои им допада, на други не, зависи от човека, на никоя не ме е отблъднала заради тази моя... странност. Но все пак ти пожелавам успех за в бъдеще.

40.   Това че си вулгарна не те прави перверзна, а проста. Иначе няма нищо первезни в нещо, което се харесва и на двете страни.

41.   Мила авторке, изглежда бъркаш понятия, кото "перверзна" и "вулгарна". Най-перверзните жени с които съм бил бяха изключително образовани, ерудирани и чувствени жени.