Споделена история от Секс и интимност

За първия път - под душа?
Аз съм момиче на 15 години и може би след година две сме решили с моя приетел, с който може би вече сме заедно от 4 години (за тези, на които им е странно връската е от разтояние). Говорили сме си за секс под душа и това мен страшно ме възбужда но дали е подходящо това като за детствено мимиче като мен? И имам още един въпрос когато сме под душа може ли да се слага прзерватив или по хубаво ще е без?

Коментари

1.   Здравейй, аз съм на 16 ии съм правила секс, под душ.. да найстина е уникално, но за първи път мисляя че няма да ти е удобно ии най-малкото което ее ще те боли, защото позата под душа нее е както когато сте легнали ако искаш да ти обясня по-подробно щее ти даам имейла ми

Модератор - не публикуваме и-мейлове, скайпове, фейсбуци и тн...

2.   Боже, колко мъка има по тоя свят, Боже...

Госпожичке, ти осъзнаваш ли, че все още си неграмотна и не знаеш как се пишат елементарни думи като "разстояние" и "девственост"? А си тръгнала да мислиш за секс? И то БЕЗ презерватив? Какво значение има дали сексът ще е в леглото, под душа или на поляната, че да се чудиш дали да бъде с презерватив "или по хубаво ще е без"?

3.   Ако гаджето ти е девствено също го направете без презерватив, какво толкова.. но да не свършва в теб.. До номер 2 - по-добре да го направи сега с някой като нея (девствен, на нейната възраст), отколкото да чака, да стане на 20 и да го направи с някой абсолютно неподходящ вече от отчаяние.. Пак към авторката - под душа не е много подходящо, мен не ме и кефи особено.. плиска ти вода навсякъде и по-скоро те дразни, поне мен. И наистина позата не е удобна.. :)

4.   Номер 3, ти как си представяш ако и той е девствен да се усети кога да го извади? Егати интересните съвети даваш. И "тренирани" мъже могат да забременят жена по тоя начин без да се усетят, какво остава за девственик, който още не знае какво прави...

Под душа не е удобно като за първи път според мен, мислете какво ще е най-подходящо и за двама ви, а време за експерименти ще имате след това. И задължително с презерватив!

5.   Аз съм номер 1. Айде стига с тия презервативи, първия път не е нужно да е с презерватив поне докато прониква ии не разкъса девствената ти ципа, не стига че е трудно ии ще те боли ми и тоя презерватив само ще пречи, има време за презервативи после :))

6.   На 15 години си и връзката ви е може би от около 4 години(демек от 11 годишни ). Бъзикаш ли се!? Между другото, като смятате да правите секс след 1-2 години, защо пишеш сега!? Говориш за секс под душа, а още си неграмотна.

7.   До номер 5. Влизай повече в часовете по биология. При първия път може да се забременее както при всеки следващ. Тая ципа вече я изкарахте някакъв огромна тапа през която нищо, разбираш ли, не минава. Неоплодената й яйцеклетка не е информирана че на нея й е за първи път. Плюс това, субстанцията, която излиза от пениса за да улесни влизането, съдържа и сперматозоиди. Случва се рядко, но уви... има такива случай. Да не говорим че е адски тясно. Моят първи имаше 10 години опит, а свърши почти веднага след като ме отвори. Иначе, на момичето ще кажа, че наистина е много романтично, но ти трябва да се овлажниш много добре, а под душа това ще е много трудно. Добра идея е да вземете вана, да се отпуснете малко, и вече сухи да си изживеете момента. И поздравления за това, че ще изчакате още година, две.

8.   Що бе, направете сефтето под душа. Ще бъде като аутопсионна зала - кръвта от дефлорирането ще бъде измита после с душа. :) Д-р Гигълс.

9.   Пак съм номер 4, моят първи път си беше с презерватив, изобщо не ми е пречел, напротив - чувствах се спокойна и защитена. Не е нужно от първия път да рискува с гъбички, бременност и т. н. Това са пълни глезотии, здравето е над всичко.

10.   Авторке, мисля че трябва да прочетеш малко повече историйки в сайта-за всички бременни на твоята възраст, които се чудят какво да правят в момента и молят за съвет. И каквото и решение да вземат все са си съсипали живота! Сексът е прекрасно нещо, но първо трябва да прочетеш малко според мен за предпазване от болести и нежелана бременност. Това е елементарна здравна култура, която всеки млад човек трябва да има... Чак ме е срам, че не знаеш, че дори и да не свърши в теб, пак можеш да забременееш от течността, която се отделя преди това, а и той не винаги ще може да се контролира. Ти чувстваш ли се спокойна да оставиш защитата си 100% в ръцете на момче в оргазъм??? Доста наивно... Но решението си е твое де, ние каквото и да ти кажем-все тая...

11.   Искам номер 1 и на мене да ми обясни подробно. Хектор