Споделена история от Секс и интимност

Сексът е прекрасен 2
Здравейте:)

Миналата седмица с моя приятел, за който споменах предния път в "Сексът е прекрасен" си седяхме кротко в салона и гледахме някакъв секси филм.
Еротичните сцени бяха с леко агресивна нотка, имаше насилие... но от онова доброволното, секси насилието:)
И той ме видя,че се изкефих на сцените, заговорихме се, че би било интересно да се пробва подобно нещо. ..
а след това се....РАЗМАЗАХМЕ:) скубане, шамари, стискания, дране, блъскания, тръшкания:) от 4 години сме заедно, а аз за първи път го видях такъв, предполагам и той мен.

Е, не се счупихе от бой де:) но като имаш доверие на някого знаеш, че има граница, която няма да бъде премината... и в същото време се изненадваш от това, че дори болката може да е сладка.
Хора, дори погледът му беше поглед на разярено животно! Аз съм в шок:)
И тъй като не беше планирано, а стана някак спонтанно, още ме държи:)
Така че... експериментирайте в секса, но по-добре го правете с надеждни партньори, хора, на които се доверявате - без значение съпрузи ли ще са те, гаджета, приятели...
Това е от мен.... инджойййй :)

Шайн :)

Коментари

1.   :)
Браво

2.   Яка си :) браво, браво! Дано всички хора получат такова удоволствие и удовлетворение от секса!

3.   А според някой това което са асоциира с болка по-скоро отблъсква, отколкото да сближава.

4.   Според някои е отблъскващо да. Пак казвам, че зависи с кого, как, кога, нагласа, обстоятелства, предразполагане, разговор, искреност, доверие:)

Aз съм на 24 и правя секс в истинския смисъл на думата от 18-19 годишна. Е такова нещо не ми се беше случвало, а и едва ли ще е същото чувство ако се повтори :) И аз не си представях да ме напляска някой... но... :)

Шайн

5.   Браво!

6.   Ии как така шамари по дупето може ама другаде нз :Д

7.   :) Номер 6 прочети по-горе - не само шамари по дупето, а и разни други щуротии:))

Шайн:)

8.   Въпросче: кой беше филма все пак :)

9.   Авторката:
номер 8,
незнам как се казва, но ще разбера...
едно кротко, отегчено от живота девойче се запознава с един алпинист и в момента на запознанството се качва с него в такси и отива в тях, без дори да знае името му....това се повтаря няколко пъти с всичките суперски секси сцени:) спомням си, че сестрата на пича беше някаква бясна кучка, която си пада по собствения си брат и иска да елиминира всички други жени в живота му...супер перверзия :)
няма ултра хард сцени...по-скоро умерено секси с добри идеи :)
ще потърся за име :)

Шайн:)

10.   Браво браво дай боже всеки му