Споделена история от Секс и интимност

Психологически/сексуален проблем
Здравейте, аз съм момче на 21+ години... Досега не съм правил секс нито с жени, нито с мъже, но през целия си живот съм харесвал много момичета. Никога не съм изпитвал емоционална близост към момчета. Проблема е в това, че като малък ( може би 8-9 годишен ) имах един приател, с който имитирахме сексуално действие (не сме правили секс беше си през дрехите) - това продължи около месец. Знаех, че не е редно но същевременно не ми беше неприятно, даже напротив.

Тази постъпка цял живот ме тормози и не ми дава мира. Притеснявя ме и това, че не се възбуждам от жени (може би заради прекаленото гледане на порно или просто на психологическа основа надявам се), а когато си помисля за секс с мъж, изпитвам някакво забранено чувство, но никога не съм бил влюбен в мъж.

От много време мисля само за това, че съм бил близък с мъж и не се побирам в кожата си от яд, че съм правил такава глупост и постоянно се опитвам да се убедя, че съм хетеро, но не мога да се успокоя. Докато гледам порно се възбуждам когато гледам кефа на жените, а не си представям какво изпитва мъжа. Изглежа ми, че за жените чувството е по - хубаво и това също ме кара да се замисля какво е да си на тяхно място.

Все пак си мисля, че никога няма да си легна с мъж, но това че като малък правихме това с моя познат ме смазва психически, макар че сигурно повечето от вас ще кажат че не се става гей от подобно нещо, но аз чувствам огромен срам и вина, защото изобщо не искам да бъда нито хомо, нито БИ. Когато повечето хора гледат секс между мъже, казват че се отвращават и дори им се повръща, но при мен не е така. Не ми се струва гнусно, но въпреки това не гледам гей порно, може би от страх да не ми хареса, а когато мастурбирам на обикновено порно, не изпитвам никакво удоволствие...
Искам да разбера, това че съм се натискал през дрехите с момче и ми беше приатно прави ли ме гей или би? (въпреки че не съм бил влюбен в него) Това е от мен, приятели, надявам се ако има хора с подобни преживявания да ми пишат и най - вече искам да ми олекне.

Коментари

1.   Гей си, в случай че изпитваш привличане към мъже, някаква детска работа, провокирана от интерес към кадрите от телевизията предполагам, не те прави хомосексуален

2.   Споко, бе пич и аз съм на 21 имах и аз такава случка като бях малък, но само 1-2 пъти. не съм се обвинявал, защото беше отдавна, бях малък и не осъзнавах така нещата. Това, обаче не ми е пречило на нищо. нито изпитвам някакво влечение към мъже, нито пък гледам гей порно( засичал съм по тв-то, но го сменям веднага- да гледам двама мъже да се целуват и т. н ме отвращава), затова си се приемам като съвсем нормално момче.

Моят съвет е да не гледеш гей порно, а и въобще порно като цяло, защото като се пренаситиш с тая голота няма да се възбуждаш от нищо. излез навън и се забавлявай, намери си едно хубаво момиче и ще забравиш всички тези глупости.
Успех!
М21

3.   абсолютно съм съгласен с номер 2. Толкова много хора са правили такива неща като малки, а някой и като не толкова малки но това в никакъв случай не те прави гей :)

4.   Аз съм се натискала с братовчедка ми като бяхме около 10 годишни, даже се поставих на мястото на мъжа в играта ни... Това го направихме 1-2 пъти и после го забравихме, никога не се повтори. Никога, повтарям никога не съм изпитала привличане или дори смущение към момичета и жени. Само от мъже са ми се подкосявали краката. Само в мъже съм се влюбвала, даже се е случвало да се влюбя в трима на веднъж :)Е, понякога като съм гледала порно се заглеждам по цици, но на живо никога не мога да си представя нищо сексуално към жена. И съм спокойна за себе си :)

5.   Даа, аз съм пипала циците на братовчедка ми като й растяха, защото ни беше странно :D Ама съм си Ок :)

6.   Виж сега, за да си гей, трябва да харесваш мъже - да усещаш емоционално привличане към тях и романтични чувства - каквито хетеросексуалните изпитват към жени. Ако тези усещания не са налице - дори и да си правил истински секс с някой от твоя пол - това не те прави гей. Още по - малко пък някаква детска игричка, през която сигурно 70% от хората са минали... Има много хора, които са правили еднополов секс от любопитство, но се определят като 100% хетеро... НИЩО НЕ Е СТАНАЛО, ЖИВЕЙ СИ ЖИВОТА спокойно и си намери готино момиче ;)

7.   От къде знаеш, че не се възбуждаш от жени щом не си спал с такива? То не става така просто да я гледаш по улицата и да се възбудиш от нея. Трябват малко целувки, пипане, интимности. А това, което си правил като малък е нищо в сравнение с това което аз съм правил като малък. С две думи един приятел ми го пъхна отзад и го мръдна няколко пъти, а после ми лапна чурката. Абе педалска история, но повечето ми познати имат подобни изпълнения като малки. Сега понякога също се възбуждам като си представя някой мъж да ме изчука, но не и да ме целува например(това е отвратително). Въпреки всичко сякаш не бих пробвал. Достатъчно си ми харесва с жените :) Не се притеснявай за глупости. Имам един познат дето е чукал сестра си, а братовчед му го е чукал него като са били малки. Жена ми пък редовно е близала сестра си и тя нея докато са били малки. Това са често срещани неща между децата и ти не си изключение. Нямаш за какво да се притесняваш.

8.   Много хора са правили такива неща като малки. Това, че тогава ти е харесвало е напълно нормално - правиш нещо непознато до момента, наблюдавал си по телевизията, че и на хората които го правят им доставя удоволствие - нормално и на теб да ти хареса. Щом сега харесваш жени - не се тревожи - ХЕТЕРО Си ;)

9.   автора/ Да, но четейки разказите ви - всички казвате 1-2 пъти, докато ние го правихме цяло лято и ни харесваше, макар че и тогава и сега си харесвам жени... не знам това не ми дава мира... чувствам се много унизително и всеки път, когато съм щастлив за нещо, се сещам за това и настроението ми помръква. Не знам дали ще се справя с това някога.