Споделена история от Секс и интимност

Да съм бременна на такава възраст ме ужасява
Здравейте, ето я и моята история:
С приятелят ми правихме секс преди около 2-3 седмици, първият път беше ок с презерватив, но вторият той реши, че може и без, защото се бяхме разгорещили, което според мен беше грешка. Той се усети на време въпреки всичко и не свърши в мен. Нашите притеснения са, понеже цикълът ми закъснява с 6 дни, че може да съм бременна. :( Бих искала да чуя вашите мнения аз съм на 19, а той е на 21. Да си призная много ме е страх да разбера дали съм бременна или не и затова още не съм си взела тест за бременност. Просто мисълта аз да съм бременна на такава възраст ме ужасява. Благодаря за отделеното внимание.
П. С. : Кои тестове са най-сигурни според вас?

Коментари

1.   Оф, кво чакаш? С това твоето чакане, дано не е станало по-зле.... Тичай за тест!!!!

3.   шуарчек на 100%

4.   Най-добре си вземи тест и разбери, защото ако наистина си бременна колкото по-рано разбереш, толкова по-добре. По принцип цикъла може да ти закъснява от много работи, има много причини-например промяната на времето.. на мен много работи ми влияят. Надявам се всичко да е наред и може би следващия път ще ти е обеца на ухото :)

5.   Купи си тест, докато е време.

6.   За най - сигурно си направи кръвни изследвания. ~*Отхвърлената*~

7.   Явно аз съм първият ти коментар :) Не мисля че трябва да се плашиш от тази мисъл все пак децата са нещо хубаво.. за мен най-сигурният и най-нов тест е Presto 2 тестчета в една опаковка за ранна диагностация на бременност са отчитат точен резултат още 1 седмица след секса без закъснение на менструацията струва около 5 лева максимум. Не се притеснявай толкова, и на мен се е случвало дори съм пила и ескапел след една случка, ако не си много сигурна помоли приятелят ти да дойде с теб и да е около теб докато направиш теста :) Искам също да ти кажа, че не се забременява толкова лесно, а и 19 години не са фрапиращо ниска възраст за дете ти така или иначе ще го родиш на 20 :) Не се измъчвай сама вкарай и него в притеснението си така ще ти олекне защото ще видиш, че той е загрижен :* Поздрави г-ца Без опашка :)

8.   Може и да си бременна, може и да не си бременна. Нали се сещаш, че той отделя предеякулационна течност по време на секс, в която също се съдържат сперматозоиди? Направи си един тест, чувала съм, че SureCheck бил добър. Ако не си бременна, по-добре не си правете такива експерименти, защото методът „на доверие“ никак не е добър! Много жени са забременяли ТОЧНО по такъв начин. „Ама той може да се контролира, дрън-дрън“ - пълни глупости! Хората затова са създали презервативите, да се пазите, а не да седят за украса. Една кутийка струва най-много 4 лева, един аборт колко струва - над 200 лева, а психическите последици - да не говорим за това, замислете се малко, хора!

9.   Отивай за тест ако е положителен моне с хапчета ще махнеш бебето но ако чакаш може и до аборт да се стгне така че давай още сега!

10.   Sure check - при майка ми не са грешили. Всичко е възможно, може да ти закъснява от бременност, а може би от нервите и притеснения. На мен и промяната във времето доста ми влияе. Затова отиди до аптеката, купи си тест, извикай момчето и нека първо той види какво сте направили, после и ти. Няма нищо страшно, колкото по-рано се разбере, толкова по-добре. И следващия път пий ескапел защото, ако сега си спасила кожата, другия път може и да не успееш. Впрочем кое е по-ужасяващо, да стоиш в неведение, или да видиш някакви чертички на тест за бременност?
Зу-За

11.   Няма какво да се чудиш. Или си бременна, или ти закъснява поради друга причина. И двете са сериозни неща.
Суър чек ще ти свърши работа. Но и всеки евтин тест пак ще свърши работа, защото е минала седмица от закъснението.
Ако си бременна, раждай го. Не си чак толкова малка.

12.   Направих си тест колкото и страшно да беше това за мен и двамата с приятеля ми си отдъхнахме и всичко е наред :) Благодаря за коментарите.
От авторката.

13.   Авторке, отиди на гинеколог. Ако ти е цветна бременноста? какво правим? !? !

16.   Номер 13, тестът за бременност отчита правилно дори и при цветна бременност, така, че не плаши момичто излишно!