Споделена история от Секс и интимност

Как да го задоволявам виртуално
Здравейте, с приятеля ми сме заедно от доста време, но той отиде в чужбина да работи. Решихме разбира се да запазим връзката си и даже имам чувството, че укрепваме връзката си с разтоянието помежду ни, тъй като желанието 1 за друг очевидно е огромно. Постоянно си говорим в скайп и скоро той пожела да се съблека, докосвам и така нататък. В началото се чувствах глупаво, сега ми харесва особено като му гледам изражението на пребозало коте хихи.
Ще ми се някой, който знае нещо по горещо по този въпрос да го сподели, за да го пробвам пред него и да му доставя още някоя приятна емоциика.

Коментари

1.   Просто му говори мръсотии...пипай се....после и той ще започне да се пипа заедно с теб, докато не свършите и двамата ;)

2.   И годеникът ми е в чужбина в момента. Ами примерно ние всеки ден го правим един пред друг, аз мастурбирам а той лъска и така. Предлагам ти да си облечеш някакво еротично бельо и да започнеш лека по лека да го събличаш, докосвай се и мушни пръст. Може да му по танцуваш ако си добра в това Това е вече от 8 месеца и върши работа при нас. Слава на Бог, след 2 седмици си идва и няма да са ни нужни такива неща. Дано да съм ти била полезна :)

3.   Мисля и аз да пробвам с моя мъж, той е от няколко месеца далече от мен. Ще следя темата с интерес.

4.   Просто си разказваите случки /истински/за отношението на другиа пол кам вас.