Споделена история от Секс и интимност

Хемороиди и анален секс
Здравейте, искам да попитам на 21 (мъж) и искам да пробвам анален секс, но имам хемороиди не сами проблем (но са там). Не кървят не се обаждат спортист съм (футбол), движа се много и внимавам какво ям и затова смятам, че не се обаждат. Мога ли да практикувам анален секс и да си правя клизми?

Коментари

1.   Аз съм жена, но имам същият проблем и питане. Ще следя темата.

2.   Специално при мен аналният секс ми помогна с хемероидите. Е не го вземай като лекарство, но мисля, че с разтягането на ануса и отпускането на мускулите напрежението на хемероидите намалява. Разбира се не трябва да забравяш лубриката. Ако мислиш да правиш секс без презерватив можеш да използваш и подходящи мехлеми против хемероиди. При почест анален секс по плитките хемероиди излизат навън и това облекчава чувството на сърбеж. Обърни внимание дали не те сърбят след пиене на алкохол, защото обикновено секса е съпътстван с него.

3.   НЕЕЕ! ахха аз съм жена и веднъж така ми се подуха тия хемороиди, нищо че към момента тогава не бяха възпалени.. имам предвид, че преди да правя анален секс си бях оК, но след това си ме болеше и се бяха издули и като аках болеше, а и като се движех! недей да експериментираш! бог знае колко по-лошо може да стане..

4.   Аз съм мъж на 20 и имам хемороиди, но това ми го казал лекар, аз дори не знаех, че ги имам. Правя редовно анален секс и нищо ми няма (без презерватив с лубрикант). Бях чел някъде, че дори било полезно, защото ги масажирал, но това изобщо не знам дали е вярно. Абе честно казано ги махай, ако можеш.

6.   Хемороидите на жена ми се прибират след анален секс, но ако не си го вадя целия. Ако го вадя се подуват и кървят

8.   Не ползвайте крем за хемороиди при анален секс! Съдържа Лидокаин и може да последва много зверско протриване.

9.   извинявай, но не си мъж, а осъзнаващ се гей
всички сме хора
провери в онклиник

10.   Практикувай си го, не се безпокой. Имах малки грижи с хемороидите, но от както ме .... "работят отзад" забравих за тях.

11.   Кофти е да нямаш връзка с хемороидите си :(
Моите се обаждат редовно

12.   опита с пръсти само ги подува и след това дефекацията е трудна, излизат навън. дали след операция за премахване може да се практикува? или става по-зле? избягвам по принуда и това ме измъчва много.