Споделена история от Секс и интимност

Колко бройки трябва да има една жена според мъжете?
Здравейте драги четящи. Искам да попитам мъжката аудитория в сайта за следното въпросче, което ще ми е интересно да прочета мнението им. Според вас една жена с колко мъже трябва да е спала, за да я приемете за "нормална" така да се каже? Защото навярно вашата бройка може да се окаже по малка от на днешните жени.

И също да попитам аз като съм на 19 и имам само 1 партньор прави ли ме по-малко опитна. Като правя всяко едно нещо, което партньора ми пожелае и остава доволен винаги. Пак и ми е казвал, че не е правил такъв секс до сега. Трябва ли да се притеснявам за нещо ако реша да остана завинаги с мъжа до мен?
Благодаря за изгубеното време :)
С19

Коментари

1.   Не бройката те прави опитна., а продължителността на сексуалните отношения с един партньор, т. е продължителността на връзката. Както и чувствата, които ви свързват. Когато си с човек, когото обичаш, се отпускаш и можеш да правиш много неща. Определено не мисля, че с чукане за по една нощ се става по-опитен. И накрая -много бройки, кръгла нула в леглото. А и опитът ми го доказва.

2.   За 19 годишна, расъждаваш изключително незряло и глупаво. С бройката не можеш да се почустваш по-добре, нито да те удовлетворява. Може да си имала само един мъж през живота и това да ти е достатъчно.
Разбира се може да си поредната Златка, която е с вечните претенции, да си навъртяла над 1000 мъже "бройки" и пак да си ограничена и на земята.

3.   Най-добре всеки след първия да е втори.
Мъж 28

4.   Подкрепям изцяло номер 1.
Номер 3 е казал обаче най-голямата истина!

Лаура

5.   Номер 3 е прав

6.   Според мен идеалното число е ХИКС. Тоест никой не е длъжен да споделя на партньора за бившите си. А и не е прилично да се разпитва.
Глупаво е между двамата се допускат сенките на други хора, а не допринася никак за интимността и романтиката.

7.   Колкото по-малко, толкова по-добре

8.   Натрупай 20 - 30г. сексуален щаж и ще си готова за олимпиада. Като станеш на 45 - 50г. тогава секса ще ти е върховен. Чака те доста труд изпълнен с удоволствие. Успехи!!!

9.   Един (1).

11.   Ми... аз като мъж на 31 мислъ за жена на около 31 - може би към 10-на е нормлано. Но и 5 също, както и 20. Абе то бройките не са определящ фактор, а същственото е с какви намерения и по какъв начин и при какви условия са натрупани.

12.   Аз предпочитам жени с повече бройки. Това, че една жена е спала с много мъже не означава, че ще ми изневерява когато е с мен, даже тази с малкото опит е по-рискова от тази гледа точка. Освен това сексуалния опит изобщо не ме кара да я мисля за нещо по-долу от останалите. Ясно е, че на всички им се чука, поне тази е имала смелостта да го прави, а не да се влияе от хорското мнение!

13.   Пълни глупости. Това, че има много бройки не означава, че няма да ти изневерява, как може да го измислиш? Точно жена с разюздано сексуално поведение хич няма да се замисли и ще ти изневери с лека ръка, правила го е със 100 мъже, защо не и 101? Я се замисли... реално бройката няма значение, всичко е до човека. Аз съм се убедил в едно и ще ви го споделя като мъж. Имал съм 2 жени. Първата не ме обичаше и бяхме просто гаджета, секс, нормално, аз също не я обичах кой знае колко. Разделихме се и срещнах голямата си любов. По случайност на неписани закони на Вселената.... и тя ме обича! Любовта ни е много силна. И в леглото е невероятно. Една жена която обича мъжа истински и му се отдава не просто сексуално, а и духовно - 100 пъти по-як секс ще видите. Търсете си ПОЛОВИНКА, не жена за чукане. От първата жена в живота си ви казвам, че секса не беше нищо повече от чекиите които сам си биех.

14.   По добре преди да се омъжиш си поживей добре и както си трябва. Така, че да започне да ти се повръща при вида на мъже, презервативи, алкохол, дискотеки. Една година се кротни за да си възтановиш имиджа и тогава ако успееш да заръбаш някой хапльо, и да го умаеш в леглото с наученото от разгулния си живот, и да му наденеш една халка и едно бебе ще е добре. И за тебе и за него. Ти ще си се наживяла и сега ще ти се седи в къщи. Така и мъжлето и свекървата ще са доволни.

15.   Някъде четох, че има жени които не са били с нито един мъж, но само с един - няма! Май беше в книгата "Мъдростта през вековете".

А иначе с всеки мъж е различно - зависи как се чувства с теб. За един може да си много опитна, за други - не; трябва да разбереш мъжа какво харесва и ако го превърнете в интересно и за двамата ще ви е супер! Мисля, че трябва да си психолог, а не да трупаш бройки.

16.   № 14 е парв. Аз така направих... Иначе "стажът" ми е огромен, но вееч ми се повръща от разулен живот... Ж30

17.   № 13 е разбрал истината! Ели

18.   Браво №13
И аз съм така, само че съм имал 3 жени.
3-тата е жена ми и е върха на сладоледа.
Понякога се дразня, че е имала с 1 мъж повече.
Мисля, че бройките на предишните връзки трябва да са съпоставими за да има синхрон в отношенията на една сериозна връзка.
М40

19.   А моята приятелка е страшна курва, спала е със около 30 мъже(според нея, след като съм изтръгвал със зор думите и от устата)познавам я отдавна но от година и половина съм с нея. Тя е на 35 а аз на 30. Виждал съм я с различни мъже, даже и тя си признава със лека ирония че е курва, но това много ме възбужда. Много обича да се чука и да гледа порно, мастурбира от време на време.... питал съм я за 3-ки и оргии но се прави и се дърпа че не искала, но ме съмнява че ако види на живо да се ебът ще се изчука и тя.... мисля си че ми изневерява но няма как да го докажа...

20.   Не знам приятелят ми с колко жени е бил преди мен, но не искам и да знам. Също и на него не съм казвала, аз с колко съм била. Защото го обичам и това не ме интересува.

22.   Номер 13 е написал огромна простотия. "Точно жена с разюздано сексуално поведение хич няма да се замисли и ще ти изневери с лека ръка, правила го е със 100 мъже, защо не и 101? "Аз ще ти кажа защо - защото жената изневерява тогава, когато нещо й липсва. И шансът да ти изневери, когато е спала с малко (или с николко, освен теб) е в пъти по-голям, отколкото, ако е спала с много. Защо ли? Защото с опита идва и откриването на това точно какво, от кого, как, кога, защо искаш. Ето затова. За мен, като жена с достатъчно опит, сексът е особено важен. Няма как да си избера партньор, който грам не хваща за кво иде реч в секса. Всъщност не, няма как да си избера партньор, с който не си пасвам идеално в секса. Да дам време на нещата да се случат - да, но да седя с него след като те не се случват с времето - еми не :) Това е положението. И ако се бях объркала навремето, когато си мислех, че първият ще ми е единствен, и се бях оженила за него, то ДА, досега щях да му изневеря сигурно безброй пъти. Сега обаче, когато съм достатъчно осъзната в това отношение, ми е достатъчно ясно какво искам от мъжа, когото избирам. И ако не става, няма как да съм с него. Ако става, то нямам причина да му изневерявам. Ако ще и със 100 броя да съм била преди. И тая дума разюздано винаги ми е била много смешна. Все едно някой ми е сложил юзди, пък аз съм излязла от тях. Щом обичате да слагате юзди на жените си, що изобщо се чудите дали ще ви изневерят? То е ясно като бял ден. От друга страна, една жена може да има "разюздано сексуално поведение" и завинаги със само един. Друг е въпросът, че точно вие не можете да я накарате. Смешни и жалки подобия на мъже.

23.   Колкото ти е на душата толкова е правилно!

24.   Според мен най-нормално е максикум 5-10.

25.   Защо жената като прави секс с повече мъже е курва, а ако мъж прави секс с много жени е пич!!! Дискриминация!!!

26.   Аз съм на 22, правя секс от 17 годишна и имам 39 бройки. Това прави средно около 6-7 момчета на година(може би дори повече защото от година и половина съм само с един, което означава по 1 момче на всеки 2 месеца. Това прави ли ме курва? Не мисля така. Въпрос на личен избор.

27.   Много сте ми смешни мъжете като почнете да говорите за жените като за к... и. Според мен ку.... венско може да е само поведението на една жена или един мъж- означава да е неточен човек, некоректен, лицемерен и двуличен. Иначе кой с колко е спал- на кой му пука? !?? Един живот живеем, всеки да прави каквото си иска, само да не пречи на другите и да не ги ОБИЖДА! освен това каквото и да си говорим, мъжете не харесвате дървета в леглото си- една жена трябва да знае как да ви задоволи, а то само с ядене не става, требе и акъл! Трябва житейски и сексуален опит.

28.   N26, със сексуално поведение като твоето, нали не се самозаблуждаваш, че някой изобщо би те приел за сериозен и целенасочен човек? Сигурно и в другите области на живота си си такава - и в ученето, и в работата, и не дай си Боже един ден в гледането и възпитанието на децата си, в стил днеска-има, утре-нема, според както ти е кефнало.
Дали някой ще те нарече к.. ва или не е все тая, но поведението ти много ясно говори що за човек си и доколко може да се разчита на тебе.

P. S. Никога не споделяй сексуалните си подвизи с човек, който ще окаже сериозно въздействие върху бъдещето ти, било то работодател, бъдещ съпруг, партньор в нещо и т. н.

29.   До номер 28: Не можеш да определяш книгата само по корицата и-тоест това, че съм спала с "много" момчета не ме прави ни най-малко несериозна! Бедна ти е фантазията колко организиран човек съм, в някой отношения дори съм перфекционист! На последната си работа бях почти две години! Това изобщо не е признак за характера ми! Според мен сега ми е времето да живея, и не смятам да спазвам някакви общоприети норми, които само моралисти като теб спазват! Не желая да живея така както другите искат, а така както аз искам! Не съжалявам за нищо, камо ли за това с колко съм била в леглото! Курва си когато си лягаш с всеки срещнат, аз си лягам с когото преценя! Нямам причина да се самозаблуждавам за каквото и да е-сериозен и отговорен човек съм, когато това се изисква от мен! В кой век живееш? Всеки човек е свободен да избира сам пътя по който върви, както и с кого да си легне и с кого не! Имам приятелка на 24, която все още е девственна-аз уважавам избора и... бъди честен/а ти щеше да и се смееш нали? И сега ето го пак примера за това колко ограничени са Българите-просто и с 0 и със 100 да е била една жена все могат да я изкарат курва. Докато с мъжете не е така, но това е друга тема!

30.   Защо да са всички жени курви? Това го твърдят мъже, които нямат никакъв успех между жените и понеже не им се отваря парашута по лесно им е да плюят. Те жените са си родени да бъдат обичани, милвани, глезени по малко, любени. Ако не са такива жените, мъжете ще станем всички гейове. Аз познавам много мъже, които са по големи курви от всичките жени на куп, които познавам. Характера определя курвенското и педераското поведение на един човек. Познавам и гейове, които са по мъжкари от много самозвани, , мачовци".

31.   Аз съм мъж на 29 и съм бил с приблизително 44-47 затова смятам, че е нормално жена на моите години да е имала толкова партньори. Жена ми има 1 преди мен и това ме подтиска доста. Сигурно щеше да е идеална партия за някой консервативен ревнивец, но на мен ми идва малко скучна и прекалено чиста. Добре, че има стотици други положителни черти заради които я обичам безумно.

32.   Номер 31 - опитът на една жена в секса не идва с бройката, напротив. Само, когато имаш като жена дългогодишен партньор, можеш да изпробваш различни неща с него и да експериментираш.
Моята приятелка е била с 5-ма и не иска да прави свирки например, гнусно било. Аз съм била само с един, той е имал поне толкова жени, колкото теб и твърди, че съм била най-добрата. И червената точка няма да стига, ако почвам да описвам, какви ги вършим в леглото и дори той ми е твърде голям традиционалист.
За справка - бил ми е първият, за справка - сигурно съм за него номер 90, а не може да ми смогне по фантазия и изненадки.

Сексът се случва в главата, а не вярвам, че с някоя случайна ХУ девойка от дискотеката ще правиш нещо повече от едно бързо чукване в тоалетната. Голям опит, няма що. Една жена може да е спала с 30 мъже и да е гола вода и пън в леглото, може да е спала и само с един и да е огън!

34.   Любопитно ми е, какво е мнението ви за “един единствен за цял живот”.

35.   Определено жена с малко бройки е за предпочитане, с един и дълго време е по-подготвена за семейство.

Идва ми сравнение - жена кара всеки ден с часове от години една кола и тя неопитна ли е. И друга - когато всички са пияни я ползват за шофьор и един - два пъти в седмицата, кара различни марки и модели коли. Коя ще предпочете да вози децата ви, буквално и преносно?

36.   Жената трябва да има толкова бройки, колкото ТЯ самата иска! Т. е. 0, 1, 2-3, 5, 7-8, 10, 15, 20, а ако иска и повече. Стига ТЯ да се чувства добре в кожата си и да го прави с мерки за собственото си здраве и това на околните.
Колкото по-рано осъзнаем, че не бива да правим или да не правим каквото и да е заради другите и че другите също са свободни като нас, толкова по-добре за всички!
Ето това е израстването!
Ж 30

37.   Може ли да спрете с това, една жена изневерява, когато нещо и липсва. Щото вие освен един грим и спортно тяло нищо не давате... и един профил в социална мрежа.
Жената изнерверява около 3 пъти повече от мъже, защото е свикнала на власт, има нужда да властва и все по-популяризаращите се соц. мрежи я правят да се мисли за все повече от Мъжа, в същото време приказва празни приказки колко искала да финансово независима... и се хваща с някой джипаджия! Какви ли не полуидиотски организации я правят Богиня и като сложим и извратения Балкански манталитет, става че всяка втора е с 40 бройки. Пак мъжете че са ви виновни!!! Що не вземете Вие да дадете нещо, а!? !

38.   Може ли да спрете с това, една жена изневерява, когато нещо и липсва. Щото вие освен един грим и спортно тяло нищо не давате... и един профил в социална мрежа.
Жената изнерверява около 3 пъти повече от мъже, защото е свикнала на власт, има нужда да властва и все по-популяризаращите се соц. мрежи я правят да се мисли за все повече от Мъжа, в същото време приказва празни приказки колко искала да финансово независима... и се хваща с някой джипаджия! Какви ли не полуидиотски организации я правят Богиня и като сложим и извратения Балкански манталитет, става че всяка втора е с 40 бройки. Пак мъжете че са ви виновни!!! Що не вземете Вие да дадете нещо, а!? !

39.   Числото няма никакво значение. Всеки особено в секса е за себе си. Може двама или повече да правят едно и също и пак го възприемат по различен начин. Стига сте се дебати и упреквали в секса е нормално абсолютно всичко на което са съгласни всички пълнолетни участващи в правенето му.

40.   До Номер 34 На 21 съм и винаги съм искала това. До скоро бях девствена, но си намерих гадже с което мисля. че ще сме за цял живот и секса беше много як. Не че съм търсила "принца", а просто не знаех как да свалям мъжете и не исках да отида да се напия в някоя дискотека и да го правя само, заради бройката и защото всички така правят. А той е на 22 и е правил само с 1 преди мен(не лъже убедена съм). И ние сме перфектни един за друг и е много вероятно да останем за цял живот заедно. Досега като четях такива неща в интернет мислех, че това е невъзможно и даже тука съм писала на хора, които питат дали може да са само с един човек, че е невъзможно, но вече коренно си промених мнението. Истинската любов не е само по сериалите.

41.   Навремето, когато си хванах първата ми приятелка броях бивши, знаех с кой кога е била. Бяхме на по 23 (сега съм на 27), знаех, че има над 10 бивши, постоянно го мислех, че са цял футболен отбор, а тя е само на 23, а аз съм бил с толкова, колкото може да се преброят на едната ръка. Нервирах се, дори съм го споменавал. Карах я да ги блокира от фейсбука, да не пишат и прочие. Имахме дълга връзка без нито една изневяра от нейна или от моя страна, беше адски сериозна, когато е във връзка, макар да е вършела на ляво и на дясно, докато е сама, поради фактът, че са я предавали докато е във връзка преди.

Сега излизам с друго момиче на 21. Вика, че е била с 5 човека, но да ви кажа честно знам, че са над 10. Изглежда ми с далеч по-слаби ангели от бившата, но като цяло нужно ли е пак да се нервирам за бивши, да се трият, да се случват някакви неща, не.

Светът е такъв вече, че започнах да го приемам за нещо нормално. Даже май е по-добре да има навъртян километраж, защото иначе започва после да играе и не се е наживяла. Гадно е, да знаеш, че на още 10 човека са й свършвали в устетата и се е чукала с тях, а ти лижеш, там където са я ебали, факт, но започнах да го приемам, като нещо нормално..

Гледам по-скоро да е по-нежно момичето, да държи на мене и да не е някоя глупачка, другото вече не го мисля толкова.

42.   Не е важно да си първият мъж на една жена, важното е да си последният! Няма значение дали е била с 1, 10 или повече преди теб, важното е когато е с теб, да е само с теб! Да се събереш с някого на 30 или повече години и да очакваш, да е бил само с един партньор или по-нелепо ти да си му първият е направо смешно! Всеки си има история и минало, въпросът е какво ще създадете от тук нататък. И аз съм имала приятели и гаджето ми е имало приятелки, но никой никога не е ревнувал или разпитвал за миналото на другия. Просто няма защо! И да искам няма как да променя нито моето минало, нито неговото, така че важното е, че сега сме заедно и се обичаме. А това, че преди 10 години той бил спал с някого или че аз съм имала други мъже в живота си... няма никакво значение! Важното е, че СЕГА сме заедно и градим общото си бъдеще!

44.   Мила аз да споделя че на 21 г за първи път правих секс.
И то защото ме базикаха че съм девствена.
В резултат на това ( за 1 нощ с човек от нета, когото не видях повече по мое желание) ми беше кофти.
След това на 21 г след 5-6 м се запознах с бившият ми.
Бях с него 4 г.
Правехме с него секс но все едно ни беше по едно време ( щото все се карахме и спрях да го искам).
Раздрлих се с него.
Запознах се с друг човек с когото общуваме и не се лъжем.
Той има богато минало в секса и ми каза че всичко над 2 - те прави курва според мъжете.
Така че винаги да казваш на всеки следващ че ти е втори за да не си трупаш негативи ;-).
С две думи ти си знай бройката за себе си.
На мъж се казва че е втори или трети.
Аз нямам богат опит и не съм от тези къде са се ч'кали често...
Приятелят ми ( бившият) не беле много по сексът защото го мързеше.
Не искаше да прави на мен нищо а искаше на него всичко да му се прави( и то кога иска той :-( )
Научих някои неща от порно и ги прилагах у беше доволен но ми писна. И го зарязах.
Сега с човека с когото общувам ( чат) сме решили да се видим и пробване някои неща.
Може да е грешка но може и да се превърне в нещо повече - не се знае но не се надявам много.
Времето. ще каже
Мъжете искат тясна и опитна мацка ама да не е минавал много народ през леглото й.
Така че хвани си някой за учител в леглото - ошлайфай се и си готова ;-)
Аз се надявам на нещо повече но се съмнявам защото прекалено много жени са му били на сгода и едва ли точно аз ще го задържа с неопитносттта си.
Но ако не се получи- поне ще знам някой номера а и 1 г съм на сухо - че събера пайжината ;-)

Ж. 30 г

45.   Стара, но неостаряваща тема - тези, които са с много бройки винаги ще твърдят, че тези с малко са задръстени, а тези с малко бройки винаги ще твърдят за другите, че са курви или курвари. Истината е винаги някъде по средата и е строго индивидуална.
Аз примерно мисля, че голямата бройка не води до по-голямо качество, напротив (важи и за мъжете и за жените), голямата бройка води до притъпяване на сетивата, нещата се претупват, сексът се превръща в чукане или както някои му викат "полов акт", превръщаме се в банкомати (сексомати), разпознаваме един PIN и пускаме банкноти - в крайна сметка от PIN-а остава само IN-а (идентификационен номер), пърсънал изчезва някъде, а иначе всички искаме да сме персони. Учудващото за мен е, че всички пишещи тук (скрити зад анонимността), имащи много бройки, никога не си слагат табелка, напротив в реалността винаги са с максимум двама зад гърба - изобщо не става дума за морал, никого не възнамерявам да виня, ама като сте много "отворени" защо не си кажете с колко сте били, а аз да преценя дали това е много или малко и ако не ме устройва да си бия шута или ако ме устройва да остана. Нееее, много повече ви устройва да се правите на светата вода ненапита (говоря и за мъже и за жени), кеф ви е да се чукате, но не искате да сте курви и курвари, а верни другари.
Пълна смехотвория, уж всички търсели любовта, но съдбата им виновна, че попадали на "грешни" хора - няма грешни и безгрешни, има лъжливи и честни, лицемери и откровени, да изброявам ли още - хора всякакви. Добре, че не съм жена, че както не мога да отказвам, краката си не мога да събера!

47.   Цитат: "Според вас една жена с колко мъже трябва да е спала, за да я приемете за "нормална" така да се каже? Защото навярно вашата бройка може да се окаже по малка от на днешните жени.

И също да попитам аз като съм на 19 и имам само 1 партньор прави ли ме по-малко опитна. Като правя всяко едно нещо, което партньора ми пожелае и остава доволен винаги. Пак и ми е казвал, че не е правил такъв секс до сега. Трябва ли да се притеснявам за нещо ако реша да остана завинаги с мъжа до мен? "

Докъде я докарахме - момичетата, които имат вътрешен срам и чувство, че половото общуване е нещо много важно, дори бих казал, съдбоносно, ДА СЕ СРАМУВАТ, че не са спали С ДОСТАТЪЧНО мъже, за да станат ДОСТАТЪЧНО ОПИТНИ! На друго място - пак се срамуват, че били девствени! Този свят, тази България прилича на криво огледало, в което горното е долно, а долното, горно!

Моето момиче - първо на първо, НЕ БИВА ДА ПРАВИШ всичко, което партньорът ти изисква, защото рано или късно ще започне да иска извращения, а ти няма да знаеш, че са такива, и ще си радостна, че Е ЗАДОВОЛЕН. Второ на второ, малкият ти опит ти прави чест - а ако нямаше никакъв, и се беше пазила чиста за след брака - още по-добре! Иначе става така, че или ще трябва да го правиш за удоволствие, сменяйки партньорите (както се хвалят тук много "нахакани" жени, които просто са загубили представата за себе си), или се излагаш на риска от поредица от разочарования.... Така се живее днес, като в зверилник, или някое африканско племе, което едва ли има по-нисък морал от нашия.

Просто чувствам надвисналите над теб тежки облаци, а ти, горката, нищо не разбираш, водиш се по акъла на човек, който и той май го няма много... нищо, поне съм те предупредил, и то с много болка.

Поредната жертва на тази месомелачка...