Споделена история от Секс и интимност

Мисля, че имам проблем..
Здравейте! Момче на 13 съм. От миналата година от време на време мастурбирам, защото веднъж приятелите ме питаха дали "лъскам бастуна" и аз им казах не, а те просле казаха на целия клас и ми беше много гадно, защото се оказа че всички момчета го правят. И така от миналата година. Обаче отскоро безпричинно получавам ерекция. Главно сутрин като се събудя и също така през останалата част на деня. Реших да пиша тук защото вчера докато съм спял следобяд пак съм получил ерекция и сега по големия ми брат се закани да каже на всички и сега трябва да му чистя стаята всеки ден до края на живота ми...

Коментари

1.   Споко! ;) Всичко ти е на ред! Щом си на 13 значи вече навлизаш в пубертета и започваш да се развиваш. Сутрешната ерекция е естествена реакция на организмът, резултат от кръвообращението в тялото. Няма за какво да се притесняваш ;) Ако те интересува нещо повече потърси из гугъл :)

2.   остави го да каже на родителите ви надали ще стане кой знай кво, а той явно само те използва и явно е пълен идиот

3.   Ти си най-големият глупак

4.   А големият ти брат май умствено е много по-малък от теб.

5.   сутрешната ерекция или след сън си е напълно нормална. по-лошо е ако я няма. нямаш никакъв проблем пич. нито е нещо срамно, нито е нещо лошо. живей си живота и не се коси ;)M21

6.   Хехе, след 3-4 години ще се смееш на сегашните ти "страхове" и ще мастурбираш на воля... даже може и с приятели докато гледате порно ;D. Не чисти стаята ти на брат ти, остави го да казва на който си иска... след години ще се смеете на глупостите ви :D чудо голямо станало като си бил в ерекция :D

7.   Смело лъскай бастуна!!!

8.   Абе ей, номер 6, така ли се гововри на 13 годишно дете? Ужас, ти си някой мазен извратен чичко,
изчезни!

9.   Това е съвсем нормално... всичко е наред.

10.   Е определено няма да му чистиш стаята до края на живота ти :)) Той се забавлява с теб.
Нищо ти няма- напълно нормално е, ако нямаше ерекция щеше да бъде по-притеснително.

Мастурбирай си на воля...попрочети разни материали из интернет за да си по-спокоен. А на батко си кажи да спре да те занася.

Поздрави
Плам

11.   Защо не разкажеш на баща ти, който също е бил на твоите години? Разкажи му и за тъпотията на по-големия ти брат. В краен случай помисли за нещо, което големият ти брат не иска другите да чуят и го заплаши, че ще го разтръбиш, но първо поговори с баща си, ако можеш!
Съвсем нормален си, птова е напълно физиологично. Браво, порастваш!