Споделена история от Секс и интимност

Имам грозни гърди
На 21г съм, и гърдите ми се виснали и различни :(... Явно различни. Постоянно трябва да ходя с подплънки. Нямам самочувствие и не мога да се приема такава. Страх ме е от операции... Не знам защо съм така, но това са фактите.
Нито мога да нося младежки блузи с деколтета като връсничките си, въобще ме е срам и пред приятеля ми...
Исках да споделя.

Коментари

1.   Всичко това е само в твойта глава!
Сигурен съм, че са прекрасни. Просто не си намерила човека, който истински да им се радва, да ги мачка нежно и с благодарност да ги полива със семето си. Тогава вече тотално ще разцъфнат!

2.   Аз моите също не си ги харесвам, малки са- носа сутиен с чашка А, като се има в предвид че не съм хич слаба-168см и 60кг

3.   Дори и наистина да са такива, не мисля че ще ти е кой знае какъв проблем. Носи блузи с по-малки деколтета, ако трябва. Относно това, че се притесняваш от приятеля ти - аз не мисля, че ако наистина те обича ще му бъдат проблем, а пък и в такива моменти не мисля, че мъжете се съсредоточават тооочно върху гърдите на жената. Никой не е перфектен. Някоя ще има малки гърди, друга крив нос, трета пък ще бъде глупава.. всеки си има някакъв недостатък, но трябва да се приемаме такива, каквито сме. Разбира се, както номер 1 каза, може и всичко да ти бъде в главата.
*Яса

4.   Здравей и аз имам подобен проблем. На 17 съм, а са ми увиснали все едно съм на 30 и едната е по-малка от другата. Много е кофти, но нищо не можем да направим, ако приятеля ти те обича ще те приеми каквато си с недостатъците, поне знай, че не си сама, ясно доста момичета имат подобни проблеми и не е чак толкова срамно и страшно

5.   Лицеви опори и ще се стегнат и повдигнат - ГАРАНТИРАМ!!!!

6.   Напълно съгласна с 1 и 2! Ако наистина не ти харесват също може и да правиш упражнения за стягане на бюста. Моите пък са големи за възрастта ми но никой не ми се подиграва (даже ме харесват), но аз не се...

7.   Авторката:ами нямам шанс за съжаление. може би е трябвало да ме заведат някъде като съм била малка, но от друга страна щяха да ме натъпчат с някакви хормони вероятно.. но някак си като гледам 99% как нямат проблеми.. и ми е криво и ми е комплекс... разликата е голяма, винаги трябва да съм с подплънка, но това е положението!

8.   и аз бях така като тинейджърка и ми беше голям комплекс. втриваха ми хормони, но нищо не стана, така че опрях до силикон когато навърших 18. много съм доволна, че го направих, защото не можех да се погледна, а да не говорим за проблема с мъжете.

9.   Здравей.
Не знам до колко ще съм ти полезен... Все пак съм момче :)
Преди време четох една книга... няма да и правя реклама, но една от героините имаше същия проблем...
Но тя си повтаряше едно и също нещо всеки път " Истинската красота не е перфектна. "

10.   Какви увиснали гърди на 30 г. номер 4??? !!!! Увисват според физиологията на жената, според това дали е кърмила или ходи без сутиен или е поне на 60 години

11.   Проблемите с гърдите май се появяват при всяка жена, без значение от възрастта. И не говоря за истински проблеми, а за комплексите в главетата ни. Наистина няма перфектност, така че колкото по различен си, толкова по добре. И все пак ние се стремим да сме перфектни, макар да не става никога. По добре да си такава каквато си и да свикнеш с това и да започнеш да се харесваш. Аз също не съм от тези които си обожават гърдите, виждат ми се ужасно малки и все пак има моменти в които ме карат да се чувствам добре и секси. Моменти в които както номер едно спомена, някой им отделя внимание, прави ти комплименти и им се радва. Обърни внимание на приятеля си, сигурна съм че той ги харесва, а ти просто не забелязваш колко им се радва, защото си прекалено заета с въобразява на глупости. Перфектна си такава каквато си, защото си различна, това е истината! Момиче, 16

12.   Моите гърди също са супер малки, но хората са измислили страхотни сутиени с които бюстът ти изглежда почти идеално дори и дрехите с деколте не са проблем. Аз си купувам само такива. Относно мъжете, не всички си падат по големи цици, само трябва да попаднеш на такъв дето и така ще ти се радва, за щастие аз си имам точно такова приятелче.

13.   Номер 12 нали се сещаш, зада намериш такъв човек който да те харесва такава каквато си не е толкова лесно. Радвам се че си изкарала късмет и си щастлива но не всички имаме твоя късмет. А отностно за сутиените да наитина добре че ги има защото и аз имам голяма нужда, но това е заблуда защото в момента когато дойде време да се покаже голята истина става ясно че опаковката е повече от съдържанието. А в някои от тези случаи едната стана остава разочарована.
Надявам се момичето да намери правилното решение на проблема си. И когато се погледне в огледалото да се усмихне а не да се натъжи.

14.   Грозни гърди няма! Делят се на малки/големи и меки/твърди. Но всичките са хубави!

15.   При всички жени едната цица е по-голяма от другата, физиолог. особеност, на жена ми, лявата е малко по-голяма. Въпросът е дали се забелязва видимо, или не. Аз съм маниак на тема цици и на практика се ожених от всички жени с които съм бил, за жената с най-големи цици! Но не всички мъже са такива, има и мъже за които формата и размера на циците нямат абсолютно никакво значение! Така че търси си такъв мъж. Ако ли пък не и комплекса ти те мъчи постоянно, естетитическата хирургия вече навлезе широко в България, така че коригирай ги според вкуса си. Само не си пипапай ареолите, че има патки които си ги намалят хирургично и картината после не е много хубава - белезите остават!

16.   Аз имам същия проблем. Или по-скоро имах. Много се притеснявах и даже при първия път с повечето, с които съм била, съм оставала по сутиен. После се омъжих. Съпругът ми не се притесняваше изобщо от разликата и някак си и аз свикнах. Той винаги ми е казвал - когато моите топки станат еднакви, тогава и твоите. Аз така се успокоих, че по някога даже съм си позволявала да излизам и без сутиен и подплънки. Междувременно си кърмих и детето, пък има такива с прекрасни бюстове, които не могат поради една или друга причина. Все пак гърдите ти са и за това.
Разведохме се поради несходство в характерите / сексът не може да е единственото нещо, в което един брак да се съсредоточи/. След това имах няколко приятели в по-зрелите си години и съм попадала на какво ли не.

От моя страна имаш следната статистика на 10 мъже:
- 1 е супер шашнат и не знае какво да парви - разкарай го
- 1 вика - А, кво, различни ли са ти?! - този с кого е бил в леглото?!
- 1 - лелееееее, чакай да видя как е то, а може ли да разгледам от къде идва това, я дай да пипна - пуберитет, по-добре се откажи...
-1 - да помислим, да видим, а дали не може да се направи нещо, да анлизираме, да преценим - аз лично избягвам такива хора в живота си
- 1 - каква ли карма си имала в предишния си живот, та така се е получило... - такива ги има под път и над път - все кармата им е виновна и за абсолютно физиологични неща
- 5 казват И ГО МИСЛЯТ - Я се дръж естествено, и на мен еди какво си не ми е точно както трябва - нормални хора, с които да бъдеш...

18.   И аз имам този проблем. Съветват ме да пробвам с мазила, упражнения, а от друга страна попадам на такива факти (това е от cosmopolitan. bg): "Гърдите съдържат много малко мускули. Мускулна тъкан се съдържа зад тях, в областта на гръдния кош, но не и в самите гърди. Това означава, че няма как да увеличиш размера им или да ги повдигнеш чрез упражнения и без оперативна намеса. Вдигането на тежести би могло да помогне след много време, но в повечето случаи няма как да се погрижиш за формата им само чрез тренировки. Големината на бюста ти варира, защото мазнините, които се съдържат в него, зависят от теглото ти и промените в него. " -не знам вече какво да мисля и дали въобще има естествено решение :(

22.   аз съм на 26 години и да ти кажа ... явно не познаваш достатъчно добре мажете, НЯМА ГРОЗНИ ГЪРДИ. Разбира се има по привлекателни и по-малко привлекателни, НО това, че си мислиш че гърдите ти са грозни най - вероятно само ти си го мислиш и вероятно може някое друго момиче да ти го каже ако иска да те накара да се чувстваш зле. Иначе само факта че си имаш приятел е достатъчен да си направиш извод, че е харесал нещо в теб и си заслужава да е с теб. Всеки си има силни и слаби страни, няма перфектни хора важното е, че имаш някой който да те харесва каквато си си. Избивай си го от главата и да не ти пука.

23.   Ей, различни са ти и какво от това. За увисналите просто не го вярвам- само така ти се струва. И аз имам този проблем с различните гърди. В началото ме беше срам да се съблека пред приятеля си, но после осъзнах, че не това е важното. Да наистина са различни и то разликата е доста видима, но иначе са си красиви и стегнати. Наистина на мъж който те харесва и обича това не му е проблем. Да ти кажа честно досега не съм имала случай някой мъж да обърне внимание на тази разлика или да се изкаже грозно за тях. Всички ги харесват и им обръщат голямо внимание и по странното е, че мъжът на живота ми си умира да гали по-малката.
Хайде успокой се и повече самочувствие.
Габи

24.   "гърдите ми се виснали"
" Нямам самочувствие и не мога да се приема такава"
"Нито мога да нося младежки блузи с деколтета като връсничките си, въобще ме е срам и пред приятеля ми... "

Скъпа, това само твое мнение ли е или и други са ти го казвали? ! Ако е само твое, ти си единствената, която може да направи обрат по въпроса. Но не с операции, сутиени или подплънки... просто с мислене - положително, с повече самочувствие. N1 ти го е казал най-добре - всичко е плод на твоите предубеждения, другите ще те възприемат такава, каквато се възприемаш и ти, М34 съм и още грозни гърди не съм видял в едно младо момиче.

По отношение на статистиката на N16 - аз определено съм някой от последните 5-ма мъже, дано и приятелят ти да е от тях....

Venom

25.   23 и аз бих се радвал да си галя каквито и да са :) женски грозни гърди няма! Има само стиснати жени който не си ги дават :D

26.   Не са по-грозни от мойте сигурна съм, обедена съм даже.... ЩЕ СИ СЛОЖИМ ЕДИН ДЕН...!!!! ЕДИН живот живеем..!!! Знаеш ли колко много жени, всеки ден си слагат гърди... Ще ни дойде времето..!! Познавам жени, който след като си сложиха станаха съвсем различни към добро... Не само тялото им изглежда перфектно ами самочувствието им е коренно различно.. Вече носят каквито си искат дрехи и блузки, което преди не можеше да стане.. Когато имаш може да си носиш всичко което искаш, даже да ходиш без сутиен.. което при мен неможе да се случи да нося каквото си искам и да тръгна без сутиен в този вид с тези гърди..

28.   Момичета, малки и големи,
Ето ви и едно мнение на зрял мъж: Повечето от проблемите ви наистина са само в главите ви!
За един мъж, който наистина разбира от цици оплакванията ви просто звучат смешно. Приемете го от добрата страна! НЯМА жена с две еднакви гърди, освен ако не и е правена медицинска интервенция. НЯМА! Така както няма и мъж с две еднакви топки. Но да сте чули някой мъж да се жалва, че топките му са различни? И ако не вярвате в това, следващия път когато си легнете с мъж му ги загледайте.
Не само, че са ви различни по размер, форма и понякога по твърдост дори, ами са ви и различно чувствителни. Това пък никоя не го написа? Не сте го забелязали или просто защото това не се вижда и мислите, че ще остане незабелязано от мъжете? Радват ли ви се повече на едната отколкото на другата? Ами това не е защото е по-хубавата, а защото той е усетил, че тя е по-чувствената ;)
И не се косете за това, че са ви малки, прекалено големи, или пък виснали, важното е, че са ЕСТЕСТВЕНИ и приятни на допир.
Момичета, бил съм с поне 4 със силиконови гърди, при това доста различни като форма и големина и знаете ли какво разбрах? Силиконовите цици са невероятна радост за окото, предимно докато са в сутиена или в деколтето ви. Свалим ли сутиена, впечатленията започват да се разминават... А най-голямото разочарование е когато ги погаля - ВСИЧКИ ТЕ са НЕ особено приятно твърди! Да не говорим за това, че при силна възбуда и на мъжът и на жената им се иска да мачкат и стискат гърдите и повече и докато при естествените малки ли големи това не е проблем, не така стоят нещата при силикона.
Има една приказка, че големи гърди искат само мъжете, които не са били с жена с големи. Е, ВЯРНО Е! Някога и аз умирах за големи, но в крайна сметка разбрах, че не е важно колко са и големи, колко твърди вирнати нагоре или пък натежали надолу. ВАЖНОТО е колко са чувствени! Как ТЯ реагира на ласките там! И в този аспект една позната казваше: Важното е зърна да има! Всъщност те са най-чувствителните.
А в крайна сметка ако някой мъж не ви ги харесва... не му ги давайте! Предложете ги на този, който ги цени и им се радва!

29.   Към 10, понеже виждам, че много му разбираш да ти кажа, че съм бил със страхотна жена, красавица от класа на 26г. а като махна сутиена циците и бяха увиснали като на 90г баба ако ме рабираш... така, че има и такива жени! Аз естествено не показах по никакъв начин, че това ме притеснява и се изчукахме като зверчета! Даже се чукахме в продължение на няколко месеца беше супер пиче иначе!

30.   Отиди при добър специалист пластичен хирург да ти ги повдигне и да ги уеднакви като размери!
Не се бой, не са толкова страшни операциите - ще бъдеш под пълна упойка и нищо няма да усетиш, после пак ще ти бият успокоителни инжекции и няма да те боли от шевовете! Има и мазила за премахване на белезите след операции! Мен също ме беше много страх преди първата ми операция, беше на апандисита ми, бях на крачка от перитонит, и бях под пълна упойка, но мина много добре и сега изобщо нямам страх от операции!
Възстановавянето след такава операция е бързо, само до една седмица ще бъдеш като нова, а до един месец дори ще можеш да тичаш!
Трябва да държиш обаче шевовете ти да са с котешки конци, за да не ти ги махат после - те се разпадат под кожата!
Също така отиди на операция в държавна, а не в частна клиника, ако искаш да ти е доста по - евтина и операцията, и престоя!
Друго по - добро не мога да те посъветвам.
Успех!

32.   Не се притеснявай, моите гърди също са твърде малки, но за разлика от мен, партньорът ми ги обожава!