Споделена история от Секс и интимност

Дайте съвет за iПрическа
Момиче съм. Естествено руса. Долу също. Реших
да направя промяна за лятото. Искам да си боядисам
котето. Колебая се между червено, зелено, синьо,
защо не пък и тъмно виолетово? Дайте идея.
Дотук с решителността. Страх ме е от процедурата!
Никога не съм си боядисвала косата, камо ли долу.
Страх ме е да не се изгоря с окислителя.
Момичета как се прави? С каква боя? За коса ли?
За яйца става ли? Посъветвайте ме, моля Ви.

Коментари

3.   Отишла една блондинка на село и видяла едно животно:
- Куче, кажи "Мяу"!
- Грух!
Блондинката изненадано:
- Е.ати коня!

4.   За пръв път чувам за боядисване на "котето" .. о.О
Няма ли да изглежда смешно?Само не избирай червено..

5.   Ами честно казано виолетовото е най-добрият вариант. Аз лично съм го боядисвала само веднъж в тъмно съньо, но съм брюнетка. Няма да ти стане нищо, същото е като да си боядисаш косата. Не Боли :)

6.   Ма ти сериозно ли???? Не си добре, но ако найстина си решена опитаи с водни боички за рисуване.. хахаххахха

7.   До: Модераторите
От: Автора

Моля Ви поставете постинга ми в "Секс и интимност",
там за където го бях изпратила и където ще се коментира.
Трябваше ли да напиша измислици като:
"аз съм разгонена кучка"; "искам да спя с брат си";
"кучето ми си пада по котета"; "да прикривам месечното
си неразположение на плажа" и т.н...
Сигурно тогава бихте ме класирали в желания от мен раздел.
В "Спорт и красота", виждате не се получава.

Благодаря Ви. (очаквам да направите промяната ;-)

8.   Щяла да си боядисва пу*ката с боя за яйца мухахахахаха е няма такава тема :D
М21

9.   Здравей!
Сериозният ти въпрос изисква сериозен отговор.
Не ползвай бои за коса с амоняк и перхидрол.
Подходящи са естествени оцветители - кана за коса, билки,
други безвредни, но нетрайни - сладкарски, дори за яйца.
Най-подходящи са специализираните бои.
Виж това:
http://www.ebay.com/itm/Hair-Color-Hair-Down-There-Betty-Beauty-Fun-/200550088682?pt=LH_DefaultDomain_0&var=&hash=item746ae83e22
Успех

12.   Аз го правя понякога:)
Това е естетично и забавно, боядисвам само ивица. Изсветлявам с кислородна вода и после ползвам дори сладкарска боя, може и оцветител за кичури-има много голяма гама цветове. Алергична реакция е възможна, но само, ако по принцип бои не ти понасят. Може да си направиш тест на кожата на друго място. Успех:)

13.   Щом си естествено руса, моля те не се боядисвай! Знаеш ли колко малко естествени блондинки има? Най-добре се попечи на нуди плаж, русото е адски секси на фона на хубав тен. Ако е много рунтава може да я подстрижеш на бразилска лента, само не я боядисвай, особено пък в неестествени цветове

14.   Това iПрическа да не е нов патент на Apple :)

16.   боядисaй се с водни боички за рисуване нa мен ми стaнa

17.   Само с блажна боя! Най-добре електриково зелена. И с латекс става много добре!

18.   Я, интересна тема. Лято е, защо пък не. Споделете, ако сте пробвали.